Sapphire Radeon R5 230, 1GB, DDR3, Bulk

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 90021 Preces kods: 11233-01-10G
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: Radeon R5 230
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 625 MHz
 • Pielietojums: Home Cinema
 • Biti: 64 bit
 • Operatīvā atmiņa: 1 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: DDR3
 • Atmiņas frekvence (effective): 1334 MHz
 • Dzesēšana: Passive
Līdzīgi produkti
Šis produkts Sapphire Radeon R5 230, 1GB, DDR3, Bulk
MSI GeForce GT 710, 1GB, DDR3, LP
Afox GeForce GT 210, 1GB, DDR3, Low Profile
Jaunums Afox Radeon R5 230 2GB
Zotac GeForce GT710, 1GB, DDR3
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
45,14 €
50,06 €
44,74 €
50,17 €
52,49 €
Pamatinformācija
GPU Type Radeon GeForce GeForce Radeon GeForce
GPU Full Radeon R5 230 GeForce GT 710 GeForce GT 210 GeForce GT 710
Veiktspēja (PassMark) Nav norādīts 600+ Nav norādīts 600+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 625 MHz 954 MHz 600 MHz 954 MHz
Stream procesori / CUDA kodoli 160 192 16 192
Strāvas patēriņš (TDP) 19 W 19 W Nav norādīts 25 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda 400 W 300 W 300 W 300 W
Pielietojums Home Cinema Home Cinema Casual Gaming Home Cinema
DirectX versija DirectX 11.2 DirectX 12.0 Nav DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts Nav Nav Nav Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 64 bit 64 bit 64 bit 64 bit
Operatīvā atmiņa 1 GB 1 GB 1 GB 1 GB
Atmiņas tehnoloģija DDR3 DDR3 DDR3 DDR3
Atmiņas frekvence (effective) 1334 MHz 1600 MHz 1000 MHz 1600 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready Nav Nav Nav Nav
Dzesēšana Passive Passive Passive Passive
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts Nav Nav Nav Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 1 1 1 1
Pieslēgvieta DVI-I 0 0 1 0
Pieslēgvieta DVI-D 1 1 0 1
Pieslēgvieta HDMI 1 1 1 1
Pieslēgvieta DisplayPort 0 0 0 0
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Sapphire grafisko karti Radeon R5 230 ar 1024 MB DDR3 operatīvo atmiņu.Šī karte ir paredzēta kā uzlabojums esošam vecākas paaudzes datoram un dod iespēju spēlēt vienkāršākās 3D spēles, tādas kā World Of Warcraft, Portal 2, Dirt 3, Counter-Strike: GO, World Of Tanks izmantojot zemus vai vidējus attēla kvalitātes iestatījumus, kā arī lietot šo karti, lai atskaņotu FullHD kvalitātes video, ja datorā iebūvētā karte to neatbalsta.

Rūpīgi apsveriet domu iegādāties šo karti, ja grasāties pirkt jaunu datoru ar kādu no Intel Core i3/i5/i7 vai AMD A-Series procesoriem, jo tajos iebūvētais grafiskais kodols bieži vien ir pat jaudīgāks par šīs kategorijas grafiskajām kartēm. Vērā ņemamas 3D veiktspējas nodrošināšanai meklējiet karti ar filtra "Pielietojums" vērtību - "Casual Gaming" vai "Power Gaming".

D-Sub spraudnis ļauj pievienot šai grafiskajai kartei monitoru ar analogo VGA pieslēgvietu, kura pamazām no tirgus pazūd atstājot vietu modernajām HDMI un DisplayPort ciparu pieslēgvietām.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.
Pamatinformācija
GPU Type Radeon
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full Radeon R5 230

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : Nav norādīts
Dzinēja ātrums (GPU speed) 625 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 160
Strāvas patēriņš (TDP) : 19 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 400 W
Pielietojums Home Cinema

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 11.2
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 64 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 1 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija DDR3
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 1334 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana Passive
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 1

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 1
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 0

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Sapphire Radeon R5 230, 1GB, DDR3, Bulk
15pin D-sub Input/Output connectors - 1
Accessories included -
Chipset - AMD Radeon R5 230
Chipset - Radeon R5 230
Chipset manufacturer - AMD
Cooling - Passive
Cooling system - Single Slot Fansink
Core frequency - 625 MHz
Description - SAPPHIRE 11233-01-10G Sapphire Radeon R5
Description - SAPPHIRE R5 230 1GB DDR3 BULK / bundled with LP bracket The new SAPPHIRE R5 230 1GB is a low profile PCI-Express graphics cards that require no additional power connector, making it ideal for entry level systems or for upgrading existing PC systems and providing additional monitor support. It has 160 Stream processors and core clocks of 625MHz, and offer 1GB DDR3 memory to deliver excellent performance and great value. Outputs are Dual-link DVI, VGA and HDMI, supporting a choice of monitor types and the cards ship with optional backplates for use in standard or low-profile chassis.
dimension depth - 20 mm
dimension height - 150 mm
dimension weight - 170 g
dimension width - 70 mm
Dimensions -
DVI Input/Output connectors - 1
ean - ABEAN-KG44465
EANCode -
Full Description Line - AMD Radeon R5 230|Graphics memory size 1 GB|64 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR3|Memory clock 667 MHz|GPU clock 625 MHz|2560x1600|Cooling Single Slot Fansink|1x15pin D-sub|1xDVI|1xHDMI|Included Accessories LP bracket
GPU clock - 625 MHz
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 2.1
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics memory size - 1 GB
Graphics memory type - GDDR3
guarantee - 24
guarantee_type - normal
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 170.000000000
Included Accessories - LP bracket
Length - 30.000000000
LongDesc - SAPPHIRE 11233-01-10G Sapphire Radeon R5 230, 1GB DDR3 (64 Bit), HDMI, DVI, VGA, BULK
Manufacturer - SAPPHIRE
ManufacturerPartNumber - 11233-01-10G
Max resolution - 2560x1600
Memory bus - 64 bit
Memory bus - 64-bit
Memory clock - 667 MHz
Memory frequency - 1334 MHz
Memory type - DDR3
Model - Radeon R5 230
name - Karta graficzna Radeon R5 230 1GB DDR3 64BIT HDMI/DVI/VGA
Other features -
Other information -
PartNumber - 11233-01-10G
PeriodofWarranty - 24 Months Warranty
producer - Sapphire Technology
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 66.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 27.3 cm
Shipping box quantity - 40
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 10.99 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 35.9 cm
Supported standards - DirectX 11
Supported standards - OpenGL 4.1
Supported standards - Shader Model 5.0
Unit Brutto Volume - 0.001629 cubm
Unit Gross Weight - 0.275 kg
Unit Net Weight - 0.164 kg
Vendor Homepage - http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1239&pid=2244&psn=&lid=1&leg=0
vendpn - 11233-01-10G
Version - Box
Video ports - 1 x DVI-D
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 1 x VGA (15 pin D-Sub)
VRAM memory size - 1 GB
Warranty - 24 months
Weight - 0.000000000
Width - 150.000000000
45,14 €
Sapphire Radeon R5 230, 1GB, DDR3, Bulk
Visas kategorijas