Sapphire Radeon RX 5700 XT, 8GB GDDR6, NITRO+ SE

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 475668 Preces kods: 11293-05-40G
Pasūtāms 9 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: 03.09.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: 03.09.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 03.09.2020
 • Saņem Dateks.lv birojā: 02.09.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: Radeon RX 5700 XT
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1840 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Sapphire grafisko karti Radeon RX 5700 XT ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 600 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir 2 x HDMI pieslēgvietas. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

2 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type Radeon
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full Radeon RX 5700 XT

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 13000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1840 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2560
Strāvas patēriņš (TDP) : 225 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 600 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 2

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 2

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Sapphire Radeon RX 5700 XT, 8GB GDDR6, NITRO+ SE
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite - 135 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Erforderlicher Steckplatz - Dreifach
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Formfaktor - Plug-in-Karte
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe - 49 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Kühlung - Lüfterkühler
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Länge - 306 mm
Accessories included -
Allgemeine Informationen - Hersteller - Sapphire, Inc
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - 11293-05-40G
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - Sapphire
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - NITRO+ Radeon RX 5700 XT Grafikkarte
Allgemeine Informationen - Produktlinie - NITRO+
Allgemeine Informationen - Produkttyp - Grafikkarte
ARTIKEL1 - NITRO+ RADEON RX 5700 XT SP ED
ARTIKEL2 - 8G GDDR6 DUAL HDMI/DUAL DP OC IN
Basic - Anzahl unterstützter Monitore - 4
Basic - Arbeitsspeicher - 8 GB
Basic - Chipsatz-Familie - Radeon
Basic - Chipsatz-Reihe - RX 5700
Basic - Chipsatzhersteller - AMD
Basic - Chipsatzmodell - RX 5700 XT
Basic - DisplayPort - Ja
Basic - Formfaktor - Plug-in-Karte
Basic - HDMI - Ja
Basic - Marke - Sapphire
Basic - Produkttyp - Grafikkarte
Basic - Speichertechnologie - GDDR6
Breite - 0.25
category - Graphics Card AMD Graphics Card
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - AMD Radeon RX 5700 XT
Chipset - Radeon RX 5700
Chipset manufacturer - AMD
code - 11293-05-40G
Cooling - Active
Cooling system - Triple slot Fansink
Core Boost frequency - 2035 MHz
Core frequency - 1840 MHz
Dane techniczne: - {{::value.name}} {{value.name}}
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Gwarancja - {{::$ctrl.productData.warranty}}
Dane techniczne: Producent - Sapphire
Dane techniczne: Producent - {{::$ctrl.productData.producer.name}}
Description - Die SAPPHIRE NITRO+ RX 5700 XT Grafikkarte bietet dem PC-Spieler ein maximales 4K-Spielerlebnis. Vollgepackt mit den renommierten High-End-Qualitätskomponenten von SAPPHIRE, darunter unsere preisgekrönte Tri-X-Kühllösung, Black Diamond Chokes und Shroud-Verbesserungen zur Stärkung des PCB, bietet die NITRO + RX 5700 XT die atemberaubende Leistung und robuste Stabilität, die jeder Gamer erwartet. Zu den Merkmalen gehören leicht austauschbare Quick Connect Lüfter in Kombination mit intelligenter Lüftersteuerung und fortschrittlicher Tri-X Lüfterkühlung, die eine hervorragende Wärmeabfuhr, minimale Geräuschentwicklung und maximale Zuverlässigkeit gewährleisten. Verstä
Description - Przedstawiamy karty graficzne AMD Radeon serii RX 5700 Rodzina kart graficznych Radeon RX powiększyła się o nową serię produktów opartą na nowej architekturze do ekstremalnej rozgrywki w najwyższej jakości, eksplorowania świata w VR oraz odtwarzania multimediów w rozdzielczości 8K. To ewolucja w zakresie wysokiej wydajności w grach. Nowa ekstremalna architektura Radeon DNA Nowa seria Radeon RX 5700 jest oparta na Radeon DNA (RDNA) najbardziej zaawansowanej architekturze 7 nm firmy AMD, która wyróżnia się nadzwyczajną wydajnością oraz osiągami.
Description - SAPPHIRE NITRO + RADEON RX 5700 XT Spec
Description - SAPPHIRE PULSE RADEON RX 5700 XT
Description - The SAPPHIRE NITRO+ RX 5700 XT Special Edition graphics card delivers a maximized 4K gaming experience for the PC Gamer alongside the incredible beauty of three ARGB fans addressable to deliver 16.8 million-colour RGB illumination. Packed with SAPPHIRE’s renowned high-end quality components, including our award–winning Tri-X cooling solution, Black Diamond Chokes and Shroud enhancements to strengthen the PCB; the NITRO + RX 5700 XT Special Edition delivers the stunning performance boost of approximately 6% with an overclocked memory of 14.4Gbps, and robust stability every gamer demands. Features including Intelligent Fan Control and advanced Tri-X Fan Cooling create supreme heat dissipation, minimum noise and maximum reliability. AMP up the aesthetic design of your rig with elegant styling and complete ARGB Lighting which can be customized with SAPPHIRE’s TriXX software. Boost the performance of your favorite games to get a winning advantage over your friends with the new TriXX Boost feature. Get NITRO Charged with the SAPPHIRE NITRO+ RX 5700 XT Special Edition!y
dimension depth - 90 mm
dimension height - 240 mm
dimension weight - 1540 g
dimension width - 430 mm
Dimensions -
Display connectors - HDMI, HDMI (2x), Display Port, Display Port (2x)
DisplayPort Input/Output connectors - 2
długość - 30.6 cm
ean - 4895106288089
EANCode - 4895106288089
Eans - 4895106288089
Feature - AMD FreeSync, AMD FreeSync 2, AMD FreeSync 2 HDR
Fertigung - 7 nm
Full Description Line - AMD Radeon RX 5700 XT|Graphics memory size 8 GB|256 bit|PCIE 4.0 16x|GDDR6|Memory clock 1750 MHz|GPU clock 1840 MHz|GPU boost clock 2035 MHz|5120x2880|Cooling Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort
Gewicht - 1.67
GPU boost clock - 2035 MHz
GPU clock - 1840 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1840 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1965 MHz, 2035 MHz
GPU type / Series - AMD Radeon RX Gaming
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 135 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 49 mm
Grafikkarten Länge - über 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 306 mm
Graphics card connector - PCI-E ver. 4.0
Graphics chip - AMD Radeon RX 5700 XT
Graphics connector - PCIE 4.0 16x
Graphics memory size - 8 GB
Graphics memory type - GDDR6
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDMI Input/Output connectors - 2
Height - 90.000000000
HERSTELLER - SAPPHIRE TECHNOLOGY
Hoehe - 0.1
HSTNUMMER - 11293-05-40G
Illumination - yes
Illumination colour - RGB (selectable)
kompatybilność z techn. współbieżności - CrossFire
Laenge - 0.44
Length - 433.000000000
LongDesc - SAPPHIRE NITRO+ RADEON RX 5700 XT 8G GDDR6 DUAL HDMI / DUAL DP OC W/BP UEFI SPECIAL EDITION 256bit
maks. pobór mocy - 285 W
maks. taktowanie rdzenia - 2035 MHz
Manufacturer - SAPPHIRE
ManufacturerPartNumber - 11293-05-40G
Max resolution - 5120x2880
Memory bus - 256 bit
Memory bus - 256-bit
Memory clock - 1750 MHz
Memory frequency - 14.4 Gbps
Memory type - DDR6
Model - RADEON NITRO+ RX 5700XT
model chipsetu - Radeon RX 5700 XT
name - Graphic Card Radeon NITRO+ RX 5700XT 8G GDDR6 256BIT 2HDMI/2DP
name - Sapphire Nitro+ Radeon RX 5700 XT 8G Special Edition, 8192 MB GD
Name - Sapphire NITRO+ Radeon RX 5700 XT Grafikkarte - 8 GB GDDR6 - 1,84 GHz Kern - 256 Bit Bus-Breite - DisplayPort - HDMI
Name - Sapphire Radeon RX 5700 XT NITRO+ SE 8G
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.6
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
PartNumber - 11293-05-40G
PeriodofWarranty - 36 Months warranty
Power supply - 2x 8-Pin PCIe
producent chipsetu - AMD
Producer - Sapphire
producer - Sapphire Technology
ProducerCode - 11293-05-40G
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Familie - Radeon
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Reihe - RX 5700
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzhersteller - AMD
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzmodell - RX 5700 XT
Prozessor / Chipsatz - GPU-Boost-Takt - 2,04 GHz
Prozessor / Chipsatz - GPU-Uhr - 1,84 GHz
przepustowość pamięci - 448 GB/s
rodzaje wyjść/wejść - 2 x Display Port
rodzaje wyjść/wejść - 2 x wyjście HDMI
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl DisplayPort-Ausgänge - 2
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl HDMI-Ausgänge - 2
Schnittstellen / Anschlüsse - DisplayPort - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
Shader Einheiten - 2560
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 56.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 27.5 cm
Shipping box quantity - 6
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 11.25 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 44.5 cm
ShortDescription - Chipset AMD Radeon RX 5700 XT | 8GB
Slot Height - 2,5 Slots
Speicher - Arbeitsspeicher - 8 GB
Speicher - Busbreite - 256 Bit
Speicher - Speichertechnologie - GDDR6
Speicher Takt max. - 14 400 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Stck_Kart - 6
Stck_Pal - 54
Storno - Y
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenCL 2.0
Supported standards - OpenGL 4.6
Supported standards - Shader Model 6.4
szerokość - 13.5 cm
szyna danych pamięci - 256 bit
taktowanie pamięci - 14400 MHz
taktowanie rdzenia - 1840 MHz (Boost: 2035 MHz)
Technische Informationen - - DirectX 12
Technische Informationen - - OpenCL 2.0
Technische Informationen - - OpenGL 4.6
Technische Informationen - Anzahl unterstützter Monitore - 4
Technische Informationen - API unterstützt - Vulkan
technologia - tak
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR6
typ złącza - PCI-Express x16
Unit Brutto Volume - 0.01152 cubm
Unit Gross Weight - 1.88 kg
Unit Net Weight - 1.5 kg
Vendor Homepage - www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-radeon-rx-5700-xt-se-8g-gddr6
vendpn - 11293-05-40G
Verschiedenes - - PC
Verschiedenes - Unterstützte Plattform - Linux
Version - Box
Video ports - 2 x DisplayPort
Video ports - 2 x HDMI
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, Radeon VR Ready Premium
VRAM memory size - 8 GB
VRAM size & type - 8192 MB GDDR6
Warranty - 36 months
Weight - 1.640000000
Width - 243.000000000
wielkość - 8192 MB
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 4.9 cm
zalecana moc - 650 W
zasilanie - 8 + 8 PIN
{{::attribute_group.group_name}}: - {{::value.name}} {{value.name}}
Sapphire Radeon RX 5700 XT, 8GB GDDR6, NITRO+ SE
Visas kategorijas