MSI Radeon RX 5700 XT, 8GB GDDR6, EVOKE OC

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 355838 Preces kods: RX 5700 XT EVOKE OC
Noliktavā 14 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: ceturtdien, 04.06.2020
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: ceturtdien, 04.06.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: ceturtdien, 04.06.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: ceturtdien, 04.06.2020
 • Saņem Dateks.lv birojā: trešdien, 03.06.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: Radeon RX 5700 XT
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1690 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties MSI grafisko karti Radeon RX 5700 XT ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 750 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type Radeon
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full Radeon RX 5700 XT

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 13000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1690 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2560
Strāvas patēriņš (TDP) : 225 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 750 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā MSI Radeon RX 5700 XT, 8GB GDDR6, EVOKE OC
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite - 129 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Formfaktor - Plug-in-Karte
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Gewicht - 894 g
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe - 51 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Kühlung - Lüfterkühler
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Länge - 254 mm
Accessories included -
Allgemeine Informationen - Hersteller - MSI
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - V381-001R
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - MSI
Allgemeine Informationen - Modell - Radeon RX 5700 XT EVOKE OC
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - EVOKE Radeon RX 5700 XT OC Grafikkarte
Allgemeine Informationen - Produktlinie - EVOKE
Allgemeine Informationen - Produkttyp - Grafikkarte
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
ARTIKEL1 - RADEON RX 5700 XT EVOKE OC
ARTIKEL2 - . IN
Basic - Anzahl unterstützter Monitore - 4
Basic - Arbeitsspeicher - 8 GB
Basic - Chipsatz-Familie - Radeon
Basic - Chipsatz-Reihe - RX 5700
Basic - Chipsatzhersteller - AMD
Basic - Chipsatzmodell - RX 5700 XT
Basic - DisplayPort - Ja
Basic - Formfaktor - Plug-in-Karte
Basic - HDMI - Ja
Basic - Marke - MSI
Basic - Produkttyp - Grafikkarte
Basic - Speichertechnologie - GDDR6
Boost Clock - 1945 MHz
Brand - MSI
BrandPartCode - V381-001R
Breite - 0.26
Bus Type - PCI Express 4.0 x16
Category - Graphics Cards
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - AMD Radeon RX 5700 XT
Chipset - Radeon RX 5700 XT
Chipset manufacturer - AMD
Code - Radeon RX 5700 XT EVOKE OC
Cooling - Active
Cooling system - Dual Slot Fansink
Core Boost frequency - 1945 MHz
Core Clock - 1690 MHz
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Producent - MSI
Description -
Description - Core/Memory Boost Clock / Game Clock* / Base Clock / Memory Speed UP to 1945 MHz / 1835 MHz / 1690 MHz / 14Gbps 8GB GDDR6 DisplayPort x 3 / HDMI x 1 TORX Fan 3.0 Dispersion fan blade: Steep curved blade accelerating the airflow Traditional fan blade: Provides steady airflow to massive heat sink below CREATOR MODE IN DRAGON CENTER Provides auto-tuning function to use your applications with the best possible settings. Brings you a superior user experience and enhanced productivity. Afterburner Overclocking Utility Kombustor: The latest DirectX versions benchmark supporting. Predator: In-game video recording.
description - Great gaming experiences are created by bending the rules. The RX 5700 series offers exceptional performance and high-fidelity gaming. Take control with RX 5700 series and experience powerful, accelerated gaming customized for you.
Description - MSI Radeon RX 5700 XT EVOKE OC
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - ATX
Design - Number of fans - 2 fan(s)
Design - Product colour - Black, Copper
Device Type - Graphics card
dimension depth - 85 mm
dimension height - 350 mm
dimension weight - 1350 g
dimension width - 270 mm
Dimensions - 254 x 129 x 51 mm
Dimensions (WxDxH) - 5.1 cm x 25.4 cm x 12.9 cm
DisplayPort Input/Output connectors - 3
długość - 25.4 cm
EAN - 4719072666057
ean - 824142194492
EANCode - 4719072666057
Eans - 4719072666057
Enclosure Colour - Champagne
feature - Game fidelity accelerated
feature - Immersive gaming dynamics
feature - Prepare for VR with MSI
feature - Thermal padding
Full Description Line - AMD Radeon RX 5700 XT|Graphics memory size 8 GB|256 bit|PCIE 4.0 16x|GDDR6|Memory CLK 14 Gbps|GPU clock 1690 MHz|GPU boost clock 1945 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort
Gewicht - 1.34
Gewährleistung - Begrenzte Garantie - 3 Jahr(e)
GPU boost clock - 1945 MHz
GPU clock - 1690 MHz
Graphics card connector - PCI-E ver. 4.0
Graphics connector - PCIE 4.0 16x
Graphics Engine - AMD Radeon RX 5700 XT
Graphics memory size - 8 GB
Graphics memory type - GDDR6
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 0824142194492
GTIN - 4719072666057
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 260.000000000
HERSTELLER - MSI
Hoehe - 0.08
HSTNUMMER - V381-001R
Interfaces - HDMI

3 x DisplayPort
kompatybilność z techn. współbieżności - CrossFire
Laenge - 0.35
Length - 350.000000000
LongDesc - Great gaming experiences are created by bending the rules. The all new RDNA powered Radeon RX 5700 series for exceptional performance and High-fidelity gaming. Take control with Radeon RX 5700 series and experience powerful, accelerated gaming customized for you.
GAME FIDELITY ACCELERATED
High-performance RDNA architecture was engineered to greatly enhance features like Radeon Image Sharpening, FidelityFX, and VR technologies3 for maximum performance and jaw-dropping gaming experiences.
IMMERSIVE GAMING DYNAMICS
Get the competitive advantage with dramatically reduced input lag with Radeon Anti-Lag, get stutter-free, tear-free gaming with AMD Radeon FreeSync1 technology, and the latest Radeon Software for incredibly responsive and insanely immersive gameplay.
THE NEW GAMING RDNA ARCHITECTURE
Radeon RX 5700 series features new compute units, new instructions better suited for visual effects, and multi-level cache hierarchy for greatly reduced latency and highly responsive gaming.
BACK TO BASICS
The minimalistic design of EVOKE results in a premium graphics card that focuses on the essentials. Great cooling and top-notch performance.
EVOKE YOUR AMBITION FOR CREATION
An elegant and minimalistic design combined with color champagne will make sure EVOKE stands out in any build.
TORX FAN 3.0
A brand new version of the iconic MSI TORX fan pushes the limits of thermal performance yet further than before. The new trims clearly visible on the traditional fan blade create a focused airflow which in turn is pushed down by the dispersion fan blades for increased static pressure.
ZERO FROZR-STAY UNDETECTED
First introduced in 2008 by MSI, ZeroFrozr technology has made its mark and is now the industry standard among graphics cards. It eliminates fan noise by stopping the fans in low-load situations. This means you can focus on gaming without the noise of spinning fans.
COPPER BASEPLATE
A solid nickel-plated copper base plate catches the heat from the GPU and transfers it to the heat pipes for dissipation very well.
CREATOR MODE IN DRAGON CENTER
A new feature called Creator Mode has been built into MSI Dragon Center. Creator Mode provides auto-tuning function for you to use your applications with the best possible settings and brings you a superior user experience and enhanced productivity.
AFTERBURNER
MSI Afterburner is the world's most recognized and widely used graphics card Overclocking software. It gives you full control of your graphics card and enables you to monitor your system's key metrics in real-time.
THE FUTURE OF GAMING
The smoothest, fastest and most exciting gaming experience ever by eliminating screen tearing, display stutter and input lag.
PREPARE FOR VR WITH MSI
To experience and enjoy the impressive world of Virtual Reality, high-performance hardware is required. MSI, world leading brand in high-end gaming and eSports, provides the right advice to make sure your system is VR Ready. Integrating the very best of cutting edge technologies in recommended MSI VR gaming hardware for smooth performance. Together with our VR partners, MSI brings gamers an extremely realistic VR experience where games come alive.
MSI APP PLAYER
Developed under an exclusive partnership with BlueStacks, the MSI APP Player brings seamless mobile gaming experiences to PCs. Leverage the advantages of mouse and keyboard controls, better graphics, and multi-tasking for mobile gaming supremacy.
LongDesc - MSI Radeon RX 5700 XT EVOKE OC
LongProductName - Radeon RX 5700 XT EVOKE OC, 8GB GDDR6, PCI Express 4.0, 8-pin x 1+ 6-pin x 1
LongSummaryDescription - MSI V381-001R. Graphics processor family: AMD, Graphics processor: Radeon RX 5700 XT, Processor frequency: 1690 MHz. Discrete graphics adapter memory: 8 GB, Graphics adapter memory type: GDDR6, Memory bus: 256 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12.0, OpenGL version: 4.5. Interface type: PCI Express x16 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s)
maks. pobór mocy - 225 W
maks. taktowanie rdzenia - 1945 MHz
Manufacturer - MSI
Manufacturer Part No - RADEON RX 5700 XT EVOKE OC
ManufacturerPartNumber - RADEON RX 5700 XT EVOKE OC
Max Monitors Supported - 4
Max Resolution - 7680 x 4320
Max resolution - 7680x4320
Memory - 8 GB GDDR6
Memory - Data transfer rate - 14 Gbit/s
Memory - Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory - Memory bus - 256 bit
Memory > Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory bus - 256 bit
Memory bus - 256-bit
Memory CLK - 14 Gbps
Memory frequency - 14 Gbps
Memory Interface - 256-bit
Memory type - DDR6
Model - Radeon RX 5700 XT EVOKE OC
model chipsetu - Radeon RX 5700 XT
name - Graphic card Radeon RX 5700 XT EVOKE OC 8G GDDR6 256BIT HDMI/3DP
Name - MSI EVOKE Radeon RX 5700 XT EVOKE OC Radeon RX 5700 XT Grafikkarte - 8 GB GDDR6 - 1,69 GHz Kern - 256 Bit Bus-Breite - DisplayPort - HDMI
Name - MSI Radeon RX 5700 XT EVOKE OC 8G
Name - MSI Radeon RX 5700 XT EVOKE OC Radeon, 8 GB, RX 5700 XT, GDDR6, PCI Express 4.0, Processor frequency 1690 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 14000 MHz
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.6
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 405 mm
Package features > Gross height (mm) - 90 mm
Package features > Gross weight - 1.76 kg
Package features > Gross width (mm) - 235 mm
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 500 g
Package features > Plastic (No PET) - 260 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.76 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00856575 m³
Package features > WEEE tax - No
Packaging data - Drivers included - Y
Packaging data - Manual - Y
Packaging data - Package type - Box
PartNumber - RADEON RX 5700 XT EVOKE OC
Performance - AMD FreeSync - Y
Performance - DirectX version - 12.0
Performance - Dual Link DVI - N
Performance - HDCP - Y
Performance - OpenGL version - 4.5
Performance - TV tuner integrated - N
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0b
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express x16 4.0
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 4.0
Power - Minimum system power supply - 750 W
Power - Power consumption (typical) - 225 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 6-pin, 1x 8-pin
Processor - CUDA - N
Processor - Graphics processor - Radeon RX 5700 XT
Processor - Graphics processor family - AMD
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Parallel processing technology support - Crossfire
Processor - Processor boost clock speed - 1945 MHz
Processor - Processor frequency - 1690 MHz
Processor > Graphics processor - RX 5700 XT
Processor > Graphics processor family - Radeon
Processor > Processor frequency - 1690 MHz
producent chipsetu - AMD
Producer - MSI
producer - MSI
Producer product name - Radeon RX 5700 XT EVOKE OC
ProducerCode - Radeon RX 5700 XT EVOKE OC
Product Description - MSI RX 5700 XT EVOKE OC - graphics card - Radeon RX 5700 XT - 8 GB - champagne
productName - MSI Radeon RX 5700 XT EVOKE OC
ProductName - V381-001R
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Familie - Radeon
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Reihe - RX 5700
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzhersteller - AMD
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzmodell - RX 5700 XT
Prozessor / Chipsatz - GPU-Boost-Takt - 1,95 GHz
Prozessor / Chipsatz - GPU-Uhr - 1,69 GHz
przepustowość pamięci - 448 GB/s
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
rodzaje wyjść/wejść - 3 x Display Port
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl DisplayPort-Ausgänge - 3
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl HDMI-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - DisplayPort - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 28 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 37.5 cm
Shipping box quantity - 2
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 3.12 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 18 cm
ShortDescription - Chipset AMD Radeon RX 5700 XT | 8GB
ShortSummaryDescription - MSI V381-001R, Radeon RX 5700 XT, 8 GB, GDDR6, 256 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express x16 4.0
Speicher - Arbeitsspeicher - 8 GB
Speicher - Busbreite - 256 Bit
Speicher - Speichertechnologie - GDDR6
Stck_Kart - 9998
Stck_Pal - 0
Storno - Y
Stream Processors - 2560
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
szerokość - 12.9 cm
szyna danych pamięci - 256 bit
taktowanie pamięci - 14000 MHz
taktowanie rdzenia - 1690 MHz (Boost: 1945 MHz)
Technical details > Net weight - 1 kg
Technische Informationen - - OpenGL 4.5
Technische Informationen - Anzahl unterstützter Monitore - 4
Technische Informationen - API unterstützt - DirectX 12
technologia - tak
Title - MSI V381-001R graphics card Radeon RX 5700 XT 8 GB GDDR6
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR6
typ złącza - PCI-Express x16
Unit Brutto Volume - 0.00945 cubm
Unit Gross Weight - 1.56 kg
Unit Net Weight - 0.894 kg
URL - https://www.msi.com/Graphics-card/Radeon-RX-5700-XT-EVOKE-OC/Overview
Vendor Homepage - www.msi.com/Graphics-card/Radeon-RX-5700-XT-EVOKE-OC
vendpn - Radeon RX 5700 XT EVOKE OC
Verschiedenes - Unterstützte Plattform - PC
Version - Box
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 3 x DisplayPort
VRAM memory size - 8 GB
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
Weight - 1.140000000
Weight & dimensions - Depth - 256 mm
Weight & dimensions - Height - 51 mm
Weight & dimensions - Weight - 894 g
Weight & dimensions - Width - 129 mm
Width - 80.000000000
wielkość - 8192 MB
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 5.1 cm
zalecana moc - 750 W
zasilanie - 8 + 6 PIN
  -
MSI Radeon RX 5700 XT, 8GB GDDR6, EVOKE OC
Visas kategorijas