Zotac GeForce RTX 2080 SUPER, 8GB GDDR6, AMP Extreme

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 335415 Preces kods: ZT-T20820B-10P
Noliktavā 6 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: ceturtdien, 09.07.2020
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: ceturtdien, 09.07.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: ceturtdien, 09.07.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: ceturtdien, 09.07.2020
 • Saņem Dateks.lv birojā: trešdien, 08.07.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2080 SUPER
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1875 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 15500 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Zotac grafisko karti GeForce RTX 2080 SUPER ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 650 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2080 SUPER

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 16000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1875 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 3072
Strāvas patēriņš (TDP) : 250 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 650 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 15500 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Ir
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Zotac GeForce RTX 2080 SUPER, 8GB GDDR6, AMP Extreme
Accessories included -
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5, Vulkan
ARTIKEL1 - GF RTX 2080 SUPER AMP EXTREME
ARTIKEL2 - 8GB GDDR6 3XDP HDMI 1875MHZ IN
Boost Clock - 1875 MHz
Breite - 0.3
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Root/Laptops | Tablets/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce RTX 2080 S
Chipset manufacturer - nVidia
code - ZT-T20820B-10P
Cooling - Active
Core Boost frequency - 1875 MHz
CUDA Core - 3072
CUDA Cores - 3072
Dane techniczne: - {{::value.name}} {{value.name}}
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Gwarancja - {{::$ctrl.productData.warranty}}
Dane techniczne: Producent - Zotac
Dane techniczne: Producent - {{::$ctrl.productData.producer.name}}
description - Everything is super with the ZOTAC GAMING GeForce RTX 20 Series SUPER graphics cards. Based on the NVIDIA Turing architecture, it's packed with more cores and ultra-fast GDDR6 memory. Integrated with more smart and optimized technologies, get ready to get fast and game strong.
Description - The GeForce RTX 2080 SUPER model is based on the award-winning NVIDIA Turing architecture and has more cores, a higher clock frequency and faster memory to ensure you the highest performance and unbelievable levels of realism. Upgrade your equipment and gain super powers.
Description - ZOTAC GAMING RTX 2080 SUPER AMP EXTREME
Device Type - Graphics card
dimension depth - 105 mm
dimension height - 435 mm
dimension weight - 2550 g
dimension width - 300 mm
Dimensions - 324mm x 136mm x 59mm
Dimensions (WxDxH) - 5.9 cm x 32.4 cm x 13.6 cm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x)
długość - 32.4 cm
ean - 4895173618888
ean - 810012080590
EANCode - 4895173618888
Eans - 4895173618888
feature - 16+4 power phase
feature - Active fan control
feature - Freeze fan stop
feature - GDDR6 memory
feature - IceStorm 2.0 cooling
feature - Metal wraparound backplate
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
feature - PowerBoost
feature - SPECTRA 2.0 lighting system
feature - Strongest factory OC
Fertigung - 12 nm
Gewicht - 2.56
GPU Takt (Basis) max. - 1650 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1875 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 136 mm
Grafikkarten Höhe - über 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 59 mm
Grafikkarten Länge - über 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 324 mm
Graphics card connector - PCI-E ver. 3.0
Graphics chip - NVIDIA GeForce RTX 2080 Super
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
guarantee - 24
guarantee_type - normal
Height - 102.000000000
HERSTELLER - ZOTAC
Hoehe - 0.1
HSTNUMMER - ZT-T20820B-10P
Illumination - yes
Illumination colour - RGB (selectable)
Interfaces - 3 x DisplayPort

HDMI
kompatybilność z techn. współbieżności - SLI
Laenge - 0.43
Length - 435.000000000
LongDesc - ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 2080 SUPER AMP EXTREME 8GB GDDR6 256 bit
maks. pobór mocy - 250 W
maks. taktowanie rdzenia - 1875 MHz
Manufacturer - ZOTAC
Manufacturer Part No - ZT-T20820B-10P
ManufacturerPartNumber - ZT-T20820B-10P
Max Monitors Supported - 4
Max Resolution Details - DisplayPort: 4096 x 2160 at 60 Hz / HDMI: 3840 x 2160 at 60 Hz
Memory - 8 GB GDDR6
Memory bus - 256-bit
Memory frequency - 15.5 Gbps
Memory Interface - 256-bit
Memory type - DDR6
Model - GeForce RTX 2080 SUPER
model chipsetu - GeForce RTX 2080 SUPER
name - Graphics Card GeForce RTX 2080 SUPER AMP EXTREME 8GB GDDR6 256BIT 3DP/HDMI
name - ZOTAC GAMING GeForce RTX 2080 Super AMP Extreme, 8192 MB GDDR6
Name - ZOTAC GeForce RTX 2080 SUPER AMP Extreme 8GB
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.5
obsługiwane standardy - Ray Tracing
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
PartNumber - ZT-T20820B-10P
PeriodofWarranty - 24 Months Warranty
producent chipsetu - NVIDIA
producer - ZOTAC
Producer - Zotac
ProducerCode - ZT-T20820B-10P
Product Description - ZOTAC GAMING GeForce RTX 2080 SUPER AMP Extreme - graphics card - GF RTX 2080 SUPER - 8 GB
productName - ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 2080 SUPER AMP EXTREME 8GB GDDR6 256 bit
przepustowość pamięci - 496 GB/s
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
rodzaje wyjść/wejść - 3 x Display Port
Shader Einheiten - 3072
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 2080 SUPER | 8GB | AMP
Slot Height - 2,5 Slots
Speicher Takt max. - 15 500 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Stck_Kart - 5
Stck_Pal - 35
Storno - Y
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
szerokość - 13.6 cm
szyna danych pamięci - 256 bit
taktowanie pamięci - 15500 MHz
taktowanie rdzenia - 1875 MHz (Boost)
technologia - tak
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR6
typ złącza - PCI-Express x16
vendpn - ZT-T20820B-10P
Version - Box
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 3 x DisplayPort
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM memory size - 8 GB
VRAM size & type - 8192 MB GDDR6
Weight - 2.510000000
Width - 295.000000000
wielkość - 8192 MB
wsparcie dla CUDA - tak
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 5.9 cm
zaawansowane technologie - NVIDIA Ansel
zaawansowane technologie - NVIDIA G-Sync -Ready
zalecana moc - 650 W
zasilanie - 8 + 8 PIN
{{::attribute_group.group_name}}: - {{::value.name}} {{value.name}}
  -
Zotac GeForce RTX 2080 SUPER, 8GB GDDR6, AMP Extreme
Visas kategorijas