Gigabyte Radeon RX 5700 XT, 8GB GDDR6

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 329780 Preces kods: GV-R57XT-8GD-B
Noliktavā 3 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: rīt, 27.02.2020 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: piektdien, 28.02.2020
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: piektdien, 28.02.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: piektdien, 28.02.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: piektdien, 28.02.2020
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: Radeon RX 5700 XT
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1755 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: Blower
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Gigabyte grafisko karti Radeon RX 5700 XT ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 600 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type Radeon
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full Radeon RX 5700 XT

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 13000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1755 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2560
Strāvas patēriņš (TDP) : Nav norādīts
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 600 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana Blower
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Gigabyte Radeon RX 5700 XT, 8GB GDDR6
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.6
ARTIKEL1 - RADEON RX 5700 XT 8GB GDDR6
ARTIKEL2 - 256 M X32 DPX3 HDMIX1 IN
Boost Clock - 1905 MHz
Brand - Gigabyte
BrandPartCode - GV-R57XT-8GD-B
Breite - 0.24
Bus Type - PCI Express 4.0 x16
category - Graphics Card AMD Graphics Card
Category - Graphics Cards
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - AMD Radeon RX 5700 XT
Code - GV-R57XT-8GD
code - GV-R57XT-8GD-B
Cooling system - Dual Slot Fansink
Core Clock - 1605 MHz
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Producent - Gigabyte
Description - GIGABYTE Radeon RX 5700 XT
description - Great gaming experiences are created by bending the rules. The Radeon RX 5700 XT GPU is powered by the all new RDNA architecture and are designed from the ground up for exceptional 1440p performance, exceptional power-efficiency for high-fidelity gaming. Equipped with the latest 8GB of GDDR6 high-speed memory and PCI Express 4.0 support, delivering twice the bandwidth.
Description - Powered by AMD Radeon™ RX 5700 XT RDNA Architecture with 7nm Processor Technology PCI Express 4.0 Support 8GB GDDR6 256-bit memory interface Features HDMIx1/ DisplayPortx3 System power supply requirement: 600W
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - ATX
Design - Number of fans - 1 fan(s)
Design - Product colour - Black
Device Type - Graphics card
Dimensions - L=270 W=110 H=40 mm
Dimensions (WxDxH) - 4 cm x 27 cm x 11 cm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x)
DisplayPort Input/Output connectors - 3
długość - 27 cm
ean - 4719331305178
EAN - 4719331305178
EANCode - 4719331305178
Eans - 4719331305178
Effective Memory Clock - 14000 MHz
feature - 8GB GDDR6 256-bit memory interface
Feature - AMD FreeSync, AMD FreeSync 2, AMD FreeSync 2 HDR
feature - Features HDMIx1/ DisplayPortx3
feature - PCI Express 4.0 support
feature - Powered by AMD Radeon RX 5700 XT
feature - RDNA architecture with 7nm processor technology
feature - System power supply requirement: 600W
Fertigung - 7 nm
Full Description Line - AMD Radeon RX 5700 XT|Graphics memory size 8 GB|256 bit|PCIE 4.0 16x|GDDR6|Memory clock 14000 MHz|GPU clock 1605 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|Included Accessories 1. Manual;2. Driver CD
Gewicht - 1.66
GPU clock - 1605 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1605 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1905 MHz
GPU type / Series - AMD Radeon RX Gaming
Grafikkarten Breite - 110 - 119,9 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 110 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 40 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 270 mm
Graphics chip - AMD Radeon RX 5700 XT
Graphics connector - PCIE 4.0 16x
Graphics Engine - AMD Radeon RX 5700 XT
Graphics memory size - 8 GB
Graphics memory type - GDDR6
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 0889523018613
GTIN - 4719331305178
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 97.000000000
HERSTELLER - GIGA-BYTE
Hoehe - 0.09
HSTNUMMER - GV-R57XT-8GD-B
Included Accessories - 1. Manual;
2. Driver CD
Interfaces - HDMI

3 x DisplayPort
kompatybilność z techn. współbieżności - CrossFire
Laenge - 0.41
Length - 407.000000000
Link - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-R57XT-8GD-B#kf
LongDesc - Radeon™ RX 5700 XT GPU
Great gaming experiences are created by bending the rules. The Radeon™ RX 5700 XT GPU is powered by the all new RDNA architecture and are designed from the ground up for exceptional 1440p performance, exceptional power-efficiency for high-fidelity gaming. Equipped with the latest 8GB of GDDR6 high-speed memory and PCI Express 4.0 support, delivering twice the bandwidth.
Radeon™ RX 5700 XT Outlook
The Radeon RX 5700 XT GPU performs as good as it looks. Enhance your battle station with a metal exoskeleton for heat dissipation, fused with the reimagined contour silhouette, and precision machined accents. Great gaming experiences are created by bending the rules. Harness industry-leading technologies and experience powerful, accelerated gaming customized for you.
Ground-breaking RDNA Gaming Architecture
The Radeon RX 5700 Series GPUs are powered by the new RDNA architecture, the heart of advanced 7nm technology process. RDNA features up to 40 completely redesigned Compute Units delivering incredible performance and and a multi-level cache hierarchy designed to provide reduced latency, higher bandwidth and lower power. Delivering up to 1.25X higher performance-per-clock and up to 1.5X higher performance-per-watt compared to the previous-generation Graphics Core Next (GCN) architecture.
Game Fidelity, Accelerated
The Radeon RX 5700 XT GPU powers high fidelity gaming for immersive explosions, physics, and lighting effects, bringing realism to life. High-performance RDNA architecture was engineered to greatly enhance features like Radeon™ Image Sharpening, FidelityFX, TressFX, TrueAudio Next, and VR technologies³ for maximum performance and beautiful gaming experiences.
Immersive Gaming Dynamics
Take your gaming experience to the next level. Experience stutter-free, tear-free gaming with Radeon FreeSync™ and FreeSync™ 2 HDR technology, available on over 700 monitors. Get the competitive edge with reduced input latency thanks to Radeon™ Anti-Lag, providing an ultra-fast response time for your favorite esports games. The latest Radeon™ Software unleashes the full potential of your GPU, with day-0 drivers optimized for new game releases and a highly customizable gaming experience.
LongDesc - GIGABYTE Radeon RX 5700 XT
LongProductName - Radeon RX 5700 XT 8G, 1605/1755/1905 MHz, 8GB GDDR6 256-bit, 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0b
LongSummaryDescription - Gigabyte GV-R57XT-8GD-B. Graphics processor family: AMD, Graphics processor: Radeon RX 5700 XT, Processor frequency: 1605 MHz. Discrete graphics adapter memory: 8 GB, Graphics adapter memory type: GDDR6, Memory bus: 256 bit, Memory clock speed: 14000 MHz. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12.0, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express x16 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 1 fan(s)
maks. pobór mocy - 225 W
maks. taktowanie rdzenia - 1905 MHz
Manufacturer - GIGABYTE
Manufacturer Part No - GV-R57XT-8GD-B
ManufacturerPartNumber - GV-R57XT-8GD-B
Max Monitors Supported - 4
Max Resolution - 7680 x 4320
Max resolution - 7680x4320
Memory - 8 GB GDDR6
Memory - Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory - Memory bandwidth (max) - 448 GB/s
Memory - Memory bus - 256 bit
Memory - Memory clock speed - 14000 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory bus - 256 bit
Memory clock - 14000 MHz
Memory Interface - 256-bit
model chipsetu - Radeon RX 5700 XT
Name - Gigabyte GV-R57XT-8GD-B AMD, 8 GB, Radeon RX 5700 XT, GDDR6, PCI-E 4.0 x 16, Processor frequency 1755 MHz, Memory clock speed 14000 MHz, HDMI ports quantity 1
Name - Gigabyte Radeon RX 5700 XT 8G
name - Gigabyte Radeon RX 5700 XT 8GB, 8192 MB GDDR6
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.6
obsługiwane standardy - Vulkan
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 407 mm
Package features > Gross height (mm) - 90 mm
Package features > Gross weight - 1.345 kg
Package features > Gross width (mm) - 238 mm
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 300 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.3 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00871794 m³
Package features > WEEE tax - No
Packaging data - Drivers included - Y
Packaging data - Manual - Y
PartNumber - GV-R57XT-8GD-B
Performance - AMD FreeSync - Y
Performance - DirectX version - 12.0
Performance - Dual Link DVI - N
Performance - HDCP - Y
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - PhysX - N
Performance - TV tuner integrated - N
PeriodofWarranty - 36 Months warranty
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0b
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express x16 4.0
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI-E 4.0 x 16
Power - Minimum system power supply - 600 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 6-pin, 1x 8-pin
Power supply - 1x 6-Pin + 1x 8 Pin PCIe
Processor - CUDA - N
Processor - FireStream - N
Processor - Graphics processor - Radeon RX 5700 XT
Processor - Graphics processor family - AMD
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Processor boost clock speed - 1905 MHz
Processor - Processor frequency - 1605 MHz
Processor - Stream processors - 2560
Processor > Graphics processor - Radeon RX 5700 XT
Processor > Graphics processor family - AMD
Processor > Processor frequency - 1755 MHz
producent chipsetu - AMD
Producer - Gigabyte
Producer product name - GV-R57XT-8GD-B
ProducerCode - GV-R57XT-8GD-B
Product Description - Gigabyte Radeon RX 5700 XT 8G - graphics card - Radeon RX 5700 XT - 8 GB
productName - GIGABYTE Radeon RX 5700 XT
ProductName - GV-R57XT-8GD-B
przepustowość pamięci - 448 GB/s
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
rodzaje wyjść/wejść - 3 x Display Port
Shader Einheiten - 2560
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 50 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 43 cm
Shipping box quantity - 10
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 18.36 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 47.2 cm
ShortDescription - Chipset AMD Radeon RX 5700 XT | 8GB
ShortSummaryDescription - Gigabyte GV-R57XT-8GD-B, Radeon RX 5700 XT, 8 GB, GDDR6, 256 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express x16 4.0
Slot Height - 2 Slots
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Stck_Kart - 10
Stck_Pal - 10
Storno - Y
Stream Processors - 2560
szerokość - 11 cm
szyna danych pamięci - 256 bit
taktowanie pamięci - 14000 MHz
taktowanie rdzenia - 1605 MHz (Boost: 1905 MHz)
Technical details > Net weight - 1.045 kg
Technical details > Warranty - 36 month(s)
technologia - tak
Title - Gigabyte GV-R57XT-8GD-B graphics card Radeon RX 5700 XT 8 GB GDDR6
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR6
typ złącza - PCI-Express x16
Unit Brutto Volume - 0.01015 cubm
Unit Gross Weight - 1.84 kg
Unit Net Weight - 1.4 kg
URL - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-R57XT-8GD-B#kf
Vendor Homepage - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-R57XT-8GD-B#kf
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, Radeon VR Ready Premium
VRAM size & type - 8192 MB GDDR6
Warranty - 36
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
Weight - 0.000000000
Weight - 1.645000000
Weight & dimensions - Depth - 270 mm
Weight & dimensions - Height - 40 mm
Weight & dimensions - Width - 110 mm
Width - 237.000000000
wielkość - 8192 MB
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 4 cm
zalecana moc - 600 W
zasilanie - 8 + 6 PIN
  -
Gigabyte Radeon RX 5700 XT, 8GB GDDR6
Visas kategorijas