MSI GeForce GTX 1650, 4GB GDDR5, GAMING X

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 287999 Preces kods: GeForce GTX 1650 GAMING X 4G
Noliktavā 4 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: pirmdien, 21.10.2019 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: otrdien, 22.10.2019
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: otrdien, 22.10.2019
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: otrdien, 22.10.2019
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: otrdien, 22.10.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GTX 1650
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1485 MHz
 • Pielietojums: Casual Gaming
 • Biti: 128 bit
 • Operatīvā atmiņa: 4 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR5
 • Atmiņas frekvence (effective): 8000 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties MSI grafisko karti GeForce GTX 1650 ar 4 GB GDDR5 operatīvo atmiņu.Šī karte paredzēta gan kā uzlabojums esošam datoram, gan kā jauna datora komponente un dod iespēju spēlēt pēdējo 2-3 gadu spēlēs (Call of Duty: Advanced Warfare, Battlefield 4, FarCry 4) vidējos un zemos attēla kvalitātes iestatījumos, vecākas paaudzes spēles (G.R.I.D, Counter-Strike Source, Portal 2, Dirt 3) augstos iestatījumos, kā arī lietot šo karti, lai atskaņotu FullHD kvalitātes video.

Pateicoties šīs grafiskās kartes jaudai, tā lieliski kalpos vienkāršākiem grafiskajiem un video montāžas darbiem PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmās, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

2 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GTX 1650

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 7500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1485 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 896
Strāvas patēriņš (TDP) : 75 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 300 W
Pielietojums Casual Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 128 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 4 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 8000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 2

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā MSI GeForce GTX 1650, 4GB GDDR5, GAMING X
Accessories included -
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Boost Clock - 1860 MHz
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce GTX 1650
Chipset manufacturer - nVidia
code - V380-003R
Cooling - Active
Core Boost frequency - 1860 MHz
CUDA Cores - 896
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Producent - MSI
description - Award-winning fan design combines two different fin designs for cool and quiet gaming. Zero Frozr eliminates fan noise by stopping the fans in low-load situations so you can focus on your game. MSI Afterburner is the ultimate overclocking software with advanced control options and real-time hardware monitor. MSI OC graphics cards are equipped with higher clock speeds out of the box for increased performance. NVIDIA G-Sync gives you more of what you want in a gaming experience. Incredibly smooth, tear-free gameplay at refresh rates up to 240 Hz.
Description - Graphics card GeForce GTX 1650 GAMING X 4G OC
Description - MSI GeForce GTX 1650 GAMING X 4G
Device Type - Graphics card
dimension depth - 95 mm
dimension height - 355 mm
dimension weight - 1210 g
dimension width - 275 mm
Dimensions - 245 x 127 x 39 mm
Dimensions (WxDxH) - 3.9 cm x 24.5 cm x 12.7 cm
Display connectors - HDMI, Display Port (2x)
długość - 24.5 cm
ean - 4719072629298
ean - 824142181034
EANCode - 4719072629298
Eans - 4719072629298
feature - Mastery of aerodynamics
feature - MSI Afterburner
feature - NVIDIA G-Sync
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
feature - OC performance
feature - TORX Fan 3.0
feature - Zero Frozr
Fertigung - 12 nm
GPU Takt (Basis) max. - 1485 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1860 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce GTX Gaming
Grafikkarten Breite - 120 - 129,9 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 127 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 39 mm
Grafikkarten Länge - 150 - 249 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 245 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - GeForce GTX 1650
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GTX 1650
guarantee - 36
guarantee_type - normal
Height - 90.000000000
Illumination - yes
Illumination colour - RGB (selectable)
Interfaces - HDMI

2 x DisplayPort
LED Kompatibilität - MSI Mystic Light Sync
Length - 350.000000000
LongDesc - MSI GeForce GTX 1650 GAMING X 4G
maks. pobór mocy - 75 W
maks. taktowanie rdzenia - 1860 MHz
Manufacturer - MSI
Manufacturer Part No - GEFORCE GTX 1650 GAMING X 4G
ManufacturerPartNumber - GEFORCE GTX 1650 GAMING X 4G
Max Monitors Supported - 3
Max Resolution - 7680 x 4320
Memory - 4 GB GDDR5
Memory bus - 128-bit
Memory frequency - 8 Gbps
Memory Interface - 128-bit
Memory type - DDR5
Model - GeForce GTX 1650
model chipsetu - GeForce GTX 1650
name - Graphics card GeForce GTX 1650 GAMING X 4G OC
name - MSI GeForce GTX 1650 Gaming X 4G, 4096 MB GDDR5
Name - MSI GeForce GTX 1650 GAMING X 4GB
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.5
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
PartNumber - GEFORCE GTX 1650 GAMING X 4G
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Power supply - 1x 6-Pin PCIe
producent chipsetu - NVIDIA
producer - MSI
Producer - MSI
ProducerCode - GTX 1650 GAMING X 4G
Product Description - MSI GTX 1650 GAMING X 4G - graphics card - GF GTX 1650 - 4 GB
productName - MSI GeForce GTX 1650 GAMING X 4G
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
rodzaje wyjść/wejść - 2 x Display Port
Shader Einheiten - 896
ShortDescription - Chipset NVIDIA GTX 1650 | 4GB
Slot Height - 2 Slots
Speicher Takt max. - 8000 MHz
Speicheranbindung - 128 Bit
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
szerokość - 12.7 cm
szyna danych pamięci - 128 bit
taktowanie pamięci - 8002 MHz
taktowanie rdzenia - 1485 MHz (Boost: 1860 MHz)
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR5
typ złącza - PCI-Express x16
vendpn - GeForce GTX 1650 GAMING X 4G
Version - Box
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 2 x DisplayPort
VRAM memory size - 4 GB
VRAM size & type - 4096 MB GDDR5
Weight - 1.460000000
Width - 270.000000000
wielkość - 4096 MB
wsparcie dla CUDA - tak
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 3.9 cm
zaawansowane technologie - NVIDIA Ansel
zaawansowane technologie - NVIDIA G-Sync -Ready
zaawansowane technologie - NVIDIA GameStream -Ready
zalecana moc - 300 W
zasilanie - 6 PIN
  -
MSI GeForce GTX 1650, 4GB GDDR5, GAMING X
Visas kategorijas