MSI GeForce GTX 1650, 4GB GDDR5, GAMING X

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 287999 Preces kods: GeForce GTX 1650 GAMING X 4G
Noliktavā 2 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: pirmdien, 01.06.2020
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: pirmdien, 01.06.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: pirmdien, 01.06.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: pirmdien, 01.06.2020
 • Saņem Dateks.lv birojā: piektdien, 29.05.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GTX 1650
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1485 MHz
 • Pielietojums: Casual Gaming
 • Biti: 128 bit
 • Operatīvā atmiņa: 4 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR5
 • Atmiņas frekvence (effective): 8000 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties MSI grafisko karti GeForce GTX 1650 ar 4 GB GDDR5 operatīvo atmiņu.Šī karte paredzēta gan kā uzlabojums esošam datoram, gan kā jauna datora komponente un dod iespēju spēlēt pēdējo 2-3 gadu spēlēs (Call of Duty: Advanced Warfare, Battlefield 4, FarCry 4) vidējos un zemos attēla kvalitātes iestatījumos, vecākas paaudzes spēles (G.R.I.D, Counter-Strike Source, Portal 2, Dirt 3) augstos iestatījumos, kā arī lietot šo karti, lai atskaņotu FullHD kvalitātes video.

Pateicoties šīs grafiskās kartes jaudai, tā lieliski kalpos vienkāršākiem grafiskajiem un video montāžas darbiem PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmās, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

2 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GTX 1650

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 7500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1485 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 896
Strāvas patēriņš (TDP) : 75 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 300 W
Pielietojums Casual Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 128 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 4 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 8000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 2

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā MSI GeForce GTX 1650, 4GB GDDR5, GAMING X
Accessories included -
Anschlüsse und Schnittstellen - Anzahl DisplayPort Anschlüsse - 2
Anschlüsse und Schnittstellen - Anzahl DVI-D Anschlüsse - 0
Anschlüsse und Schnittstellen - Anzahl DVI-I Anschlüsse - 0
Anschlüsse und Schnittstellen - Anzahl HDMI Anschlüsse - 1
Anschlüsse und Schnittstellen - Anzahl VGA (D-Sub) Anschlüsse - 0
Anschlüsse und Schnittstellen - DisplayPorts-Version - 1.4
Anschlüsse und Schnittstellen - HDMI-Version - 2.0b
Anschlüsse und Schnittstellen - Schnittstelle - PCI Express x16 3.0
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
ARTIKEL1 - GEFORCE GTX 1650 GAMING X 4G
ARTIKEL2 - . IN
Boost Clock - 1860 MHz
Brand - MSI
BrandPartCode - V380-003R
Breite - 0.27
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Graphics Cards
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce GTX 1650
Chipset manufacturer - nVidia
code - V380-003R
Cooling - Active
Core Boost frequency - 1860 MHz
CUDA Cores - 896
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Producent - MSI
Description - \nFeaturing concurrent execution of floating point and integer operations, adaptive shading technology, and a new unified memory architecture with twice the cache of its predecessor. Get 1.4X power efficiency over previous generation for a faster, cooler and quieter gaming experience that take advantage of Turing’s advanced graphics features.\n\n\nEasily upgrade your PC and get game ready with performance that’s up to 2X the GeForce GTX 950 and up to 70% faster than the GTX 1050 on the latest games.\n\n\nCapture and share videos, screenshots, and livestreams with friends. Keep your GeForce drivers up to date. And optimiz
description - Award-winning fan design combines two different fin designs for cool and quiet gaming. Zero Frozr eliminates fan noise by stopping the fans in low-load situations so you can focus on your game. MSI Afterburner is the ultimate overclocking software with advanced control options and real-time hardware monitor. MSI OC graphics cards are equipped with higher clock speeds out of the box for increased performance. NVIDIA G-Sync gives you more of what you want in a gaming experience. Incredibly smooth, tear-free gameplay at refresh rates up to 240 Hz.
Description - Graphics card GeForce GTX 1650 GAMING X 4G OC
Description - MSI GeForce GTX 1650 GAMING X 4G
Design - Anzahl Lüfter - 2 Lüfter
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - ATX
Design - Formfaktor - ATX
Design - Kühlung - Aktiv
Design - Number of fans - 2 fan(s)
Design - Number of slots - 2
Design - Product colour - Black,Grey
Design - Produktfarbe - Black,Grey
Design - Produktfarbe - Schwarz, Grau
Design - Zahl Slots - 2
Device Type - Graphics card
dimension depth - 95 mm
dimension height - 355 mm
dimension weight - 1210 g
dimension width - 275 mm
Dimensions - 245 x 127 x 39 mm
Dimensions (WxDxH) - 3.9 cm x 24.5 cm x 12.7 cm
Display connectors - HDMI, Display Port (2x)
długość - 24.5 cm
ean - 4719072629298
ean - 824142181034
EANCode - 4719072629298
Eans - 4719072629298
Energie - Min. Systemstromversogung - 300 W
feature - Mastery of aerodynamics
feature - MSI Afterburner
feature - NVIDIA G-Sync
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
feature - OC performance
feature - TORX Fan 3.0
feature - Zero Frozr
Fertigung - 12 nm
Gewicht - 1.2
GPU Takt (Basis) max. - 1485 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1860 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce GTX Gaming
Grafikkarten Breite - 120 - 129,9 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 127 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 39 mm
Grafikkarten Länge - 150 - 249 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 245 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - GeForce GTX 1650
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GTX 1650
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 4719072629298
guarantee - 36
guarantee_type - normal
Height - 85.000000000
HERSTELLER - MSI
Hoehe - 0.09
HSTNUMMER - V380-003R
Illumination - yes
Illumination colour - RGB (selectable)
Interfaces - HDMI

2 x DisplayPort
Laenge - 0.35
LED Kompatibilität - MSI Mystic Light Sync
Leistung - DirectX-Version - 12.0
Leistung - Dual-Link-DVI - Nein
Leistung - HDCP - Ja
Leistung - NVIDIA G-SYNC - Ja
Leistung - OpenGL-Version - 4.5
Leistung - PhysX - Ja
Leistung - Shader Model-Version - -
Leistung - TV Tuner integriert - Nein
Length - 347.000000000
LongDesc - TURING SHADERS
Featuring concurrent execution of floating point and integer operations, adaptive shading technology, and a new unified memory architecture with twice the cache of its predecessor. Get 1.4X power efficiency over previous generation for a faster, cooler and quieter gaming experience that take advantage of Turing’s advanced graphics features.
AWESOME PERFORMANCE
Easily upgrade your PC and get game ready with performance that’s up to 2X the GeForce GTX 950 and up to 70% faster than the GTX 1050 on the latest games.
GEFORCE EXPERIENCE
Capture and share videos, screenshots, and livestreams with friends. Keep your GeForce drivers up to date. And optimize your game settings. GeForce Experience™ lets you do it all. It's the essential companion to your GeForce graphics card.
PLAY HARD STAY SILENT
The much anticipated return of MSI’s iconic dual fan GAMING series. Combining a mix of black and gunmetal grey design, this masterpiece provides you premium design. The new MSI GAMING card is designed to amaze you!
TWIN FROZR 7 THERMAL DESIGN
The 7th generation of the famous MSI TWIN FROZR Thermal Design brings the most advanced technology for ultimate cooling performance. It features the new TORX FAN 3.0 combined with groundbreaking aerodynamic feats. This means stable performance and a silent experience are guaranteed thanks to low temperatures.
TRACES OF BRILLIANCE
Underneath all the metal are the multilayered electric highways that make up the Printed Circuit Board. They connect all the vital components and allow them to communicate at lightning speed.
EXPERIENCE
Get the most out of your MSI graphics card in terms of performance and experience almost unlimited customization options with the included software.
LongDesc - MSI GeForce GTX 1650 GAMING X 4G
LongProductName - NVIDIA GeForce GTX 1650, 4GB GDDR5, 128 bit, PCI Express x16 3.0, 1 x HDMI (2.0b), 2 x DP (1.4), CUDA, DirectX 12.0, OpenGL 4.5
LongSummaryDescription - MSI GeForce GTX 1650 GAMING X 4G. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GTX 1650. Discrete graphics adapter memory: 4 GB, Graphics adapter memory type: GDDR5, Memory bus: 128 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12.0, OpenGL version: 4.5. Interface type: PCI Express x16 3.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s)
maks. pobór mocy - 75 W
maks. taktowanie rdzenia - 1860 MHz
Manufacturer - MSI
Manufacturer Part No - GEFORCE GTX 1650 GAMING X 4G
ManufacturerPartNumber - GEFORCE GTX 1650 GAMING X 4G
Max Monitors Supported - 3
Max Resolution - 7680 x 4320
Memory - 4 GB GDDR5
Memory - Data transfer rate - 8 Gbit/s
Memory - Discrete graphics adapter memory - 4 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory - Memory bus - 128 bit
Memory bus - 128-bit
Memory frequency - 8 Gbps
Memory Interface - 128-bit
Memory type - DDR5
Model - GeForce GTX 1650
model chipsetu - GeForce GTX 1650
name - Graphics card GeForce GTX 1650 GAMING X 4G OC
name - MSI GeForce GTX 1650 Gaming X 4G, 4096 MB GDDR5
Name - MSI GeForce GTX 1650 GAMING X 4GB
Name - NVIDIA GeForce GTX 1650, 4GB GDDR5, 128 bit, PCI Express x16 3.0, 1 x HDMI (2.0b), 2 x DP (1.4), CUDA, DirectX 12.0, OpenGL 4.5
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.5
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
PartNumber - GEFORCE GTX 1650 GAMING X 4G
Performance - DirectX version - 12.0
Performance - Dual Link DVI - N
Performance - HDCP - Y
Performance - NVIDIA G-SYNC - Y
Performance - OpenGL version - 4.5
Performance - PhysX - Y
Performance - TV tuner integrated - N
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 2
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0b
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express x16 3.0
Power - Minimum system power supply - 300 W
Power supply - 1x 6-Pin PCIe
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 896
Processor - FireStream - N
Processor - Graphics processor - GeForce GTX 1650
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum displays per videocard - 3
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor boost clock speed - 1860 MHz
producent chipsetu - NVIDIA
producer - MSI
Producer - MSI
ProducerCode - GTX 1650 GAMING X 4G
Product Description - MSI GTX 1650 GAMING X 4G - graphics card - GF GTX 1650 - 4 GB
ProductName - GeForce GTX 1650 GAMING X 4G
productName - MSI GeForce GTX 1650 GAMING X 4G
Prozessor - CUDA - Ja
Prozessor - CUDA-Kerne - 896
Prozessor - FireStream - Nein
Prozessor - GPU - GeForce GTX 1650
Prozessor - Grafikprozessorenfamilie - NVIDIA
Prozessor - Maximale Auflösung - 7680 x 4320 Pixel
Prozessor - Maximale Displays pro Videokarte - 3
Prozessor - Parallele Verarbeitungstechnologie - Nicht unterstützt
Prozessor - Processor boost Uhrgeschwindigkeit - 1860 MHz
Prozessor - Prozessor-Taktfrequenz - - MHz
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
rodzaje wyjść/wejść - 2 x Display Port
Shader Einheiten - 896
ShortDescription - Chipset NVIDIA GTX 1650 | 4GB
ShortSummaryDescription - MSI GeForce GTX 1650 GAMING X 4G, GeForce GTX 1650, 4 GB, GDDR5, 128 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express x16 3.0
Slot Height - 2 Slots
Speicher - Breite der Speicherschnittstelle - 128 Bit
Speicher - Datenübertragungsrate - 8 Gbit/s
Speicher - Grafikkartenspeichertyp - GDDR5
Speicher - Separater Grafik-Adapterspeicher - 4 GB
Speicher Takt max. - 8000 MHz
Speicheranbindung - 128 Bit
Stck_Kart - 10
Stck_Pal - 0
Storno - Y
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
System requirements - Linux operating systems supported - Y
System requirements - Windows operating systems supported - Y
Systemanforderung - Unterstützt Windows-Betriebssysteme - Ja
Systemanforderung - Unterstützte Linux-Betriebssysteme - Ja
szerokość - 12.7 cm
szyna danych pamięci - 128 bit
taktowanie pamięci - 8002 MHz
taktowanie rdzenia - 1485 MHz (Boost: 1860 MHz)
Title - MSI GeForce GTX 1650 GAMING X 4G
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR5
typ złącza - PCI-Express x16
URL - https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1650-GAMING-X-4G/Overview
vendpn - GeForce GTX 1650 GAMING X 4G
Version - Box
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 2 x DisplayPort
VRAM memory size - 4 GB
VRAM size & type - 4096 MB GDDR5
Weight - 1.195000000
Width - 269.000000000
wielkość - 4096 MB
wsparcie dla CUDA - tak
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 3.9 cm
zaawansowane technologie - NVIDIA Ansel
zaawansowane technologie - NVIDIA G-Sync -Ready
zaawansowane technologie - NVIDIA GameStream -Ready
zalecana moc - 300 W
zasilanie - 6 PIN
  -
MSI GeForce GTX 1650, 4GB GDDR5, GAMING X
Visas kategorijas