Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB, GDDR6, Dual

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 177120 Preces kods: DUAL-RTX2080TI-11G
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2080 Ti
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1350 MHz
 • Pielietojums: Power Gaming
 • Biti: 352 bit
 • Operatīvā atmiņa: 11 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Līdzīgi produkti
Šis produkts Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB, GDDR6, Dual
Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, Turbo
Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS
Gainward GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, Phoenix
Palit GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, GamingPro
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
1 532,09 €
1 399,14 €
1 457,10 €
1 369,53 €
1 370,81 €
Pamatinformācija
GPU Type GeForce GeForce GeForce GeForce GeForce
GPU Full GeForce RTX 2080 Ti GeForce RTX 2080 Ti GeForce RTX 2080 Ti GeForce RTX 2080 Ti GeForce RTX 2080 Ti
Veiktspēja (PassMark) 16000+ 16000+ 16000+ 16000+ 16000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1350 MHz 1350 MHz 1695 MHz 1575 MHz 1350 MHz
Stream procesori / CUDA kodoli 4352 4352 4352 4352 4352
Strāvas patēriņš (TDP) Nav norādīts 250 W Nav norādīts 250 W 250 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda Nav norādīts 650 W 750 W 650 W 650 W
Pielietojums Power Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming Power Gaming
DirectX versija DirectX 12.0 DirectX 12.1 DirectX 12.0 DirectX 12.1 DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 352 bit 352 bit 352 bit 352 bit 352 bit
Operatīvā atmiņa 11 GB 11 GB 11 GB 11 GB 11 GB
Atmiņas tehnoloģija GDDR6 GDDR6 GDDR6 GDDR6 GDDR6
Atmiņas frekvence (effective) 14000 MHz 14000 MHz 14000 MHz 14000 MHz Nav norādīts
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready Ir Ir Ir Ir Ir
Dzesēšana High-End Cooler Blower High-End Cooler High-End Cooler High-End Cooler
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts Nav Nav Ir Ir Ir
Zemprofila (Low Profile) atbalsts Nav norādīts
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-I 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-D 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta HDMI 1 1 3 1 1
Pieslēgvieta DisplayPort 3 2 3 3 3
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce RTX 2080 Ti ar 11 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2080 Ti

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 16000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1350 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 4352
Strāvas patēriņš (TDP) : Nav norādīts
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : Nav norādīts
Pielietojums Power Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 352 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 11 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts : Nav norādīts
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB, GDDR6, Dual
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite - 289,6 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Erforderlicher Steckplatz - Dreifach
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Formfaktor - Plug-in-Karte
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe - 147,3 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Kühlung - Lüfterkühler
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Länge - 680,7 mm
Accessories included -
Allgemeine Informationen - Hersteller - ASUS Computer International
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - 90YV0C43-M0NM00
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - Asus
Allgemeine Informationen - Modell - DUAL-RTX2080TI-11G
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - Dual GeForce RTX 2080 Ti Grafikkarte
Allgemeine Informationen - Produktlinie - Dual
Allgemeine Informationen - Produkttyp - Grafikkarte
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
ARTIKEL1 - GF DUAL-RTX2080TI-11G RTX2080TI
ARTIKEL2 - 11GB GDDR6 HDMI DP3 USB-C IN
Basic - Arbeitsspeicher - 11 GB
Basic - Chipsatz-Familie - GeForce
Basic - Chipsatz-Reihe - RTX
Basic - Chipsatzhersteller - NVIDIA
Basic - Chipsatzmodell - RTX 2080 Ti
Basic - DisplayPort - Ja
Basic - Formfaktor - Plug-in-Karte
Basic - HDMI - Ja
Basic - Marke - Asus
Basic - Produkttyp - Grafikkarte
Basic - Speichertechnologie - GDDR6
Boost Clock - 1560 MHz
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0C43-M0NM00
BrandPartCode - DUAL-RTX2080TI-11G
Breite - 0.3
Bundle include - CD
Bundle include - Quick guide
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Graphics Cards
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce RTX 2080 Ti
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2080 Ti
code - 90YV0C43-M0NM00
Code - 90YV0C43-M0NM00
Cooling - Active
Cooling type - active
Core Boost frequency - 1750 MHz
Core Clock - 1350 MHz
Core frequency - 1560 MHz
CUDA Core - 4352
CUDA Cores - 4352
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Producent - Asus
Depth - 5.8 cm
Description - ASUS Dual GeForce RTX 2080 Ti with 11 GB of GDDR6 memory and a high-performance cooling system for 4K and VR games
The ASUS Dual GeForce RTX 2080 Ti graphics card sharpens players with the latest NVIDIA Turing platform in their purest form, combining performance and simplicity like no other card in the past. The design of the Dual GeForce RTX 2080 Ti card uses advanced cooling technologies derived from the solutions used in flagship STRIX graphics cards, while the content prevails here over the form, making it ideal for installation in well-balanced systems. Fasten your seatbelt and get ready to use the most modern gaming technologies.
Description - ASUS Dual GeForce RTX™ 2080 Ti 11GB GDDR6 with high-performance cooling for 4K and VR gaming NVIDIA TURINGTM: ASUS GeForce RTX™ graphics cards are powered by the Turing GPU architecture and the all-new RTX platform. This gives you up to 6X the performance of previous-generation graphics cards and brings the power of real-time ray tracing and AI to games. DirectX 12: Power new visual effects and rendering techniques for more lifelike gaming. 4K: Step up to the ultimate 4K gaming experience with GeForce RTX and enjoy today’s biggest games in amazing detail. Patented Wing-blade Fans deliver high air pressure, reduced noise levels, IP5X certified dust resistance, and 0dB mode for silent gaming. 2.7-Slot Design to expand cooling surface area by more than 50% compared to last gen. Reinforced by a Protective Backplate that prevents PCB flex and trace damage. 144-Hour Validation Program puts cards through a series of stringent tests to ensure reliability. GPU Tweak II provides intuitive performance tweaking and thermal controls.
Description - ASUS DUAL-RTX2080TI-11G
description - Delivering NVIDIA Turing gaming experience in its purest form, the ASUS Dual GeForce RTX 2080 Ti melds performance and simplicity like no other. Leveraging advanced cooling technologies derived from flagship STRIX graphics cards, the Dual GeForce RTX 2080 Ti opts for substance over style, the perfect choice for a well-balanced build. Buckle up and engage cutting-edge gaming prowess.
Description - Die ASUS Dual GeForce® RTX 2080 Ti 11G vereint Leistung und Eleganz auf einzigartige Weise und liefert das neueste NVIDIA-Turing™-Gaming-Erlebnis in seiner reinsten Form. Die Dual GeForce® RTX 2080 Ti 11G nutzt fortschrittliche Kühlungstechnologien, die von den Spitzenmodellen der STRIX-Grafikkarten inspiriert wurden, und setzt dabei mehr auf Substanz anstatt auf Optik - die perfekte Wahl für ein ausgewogenes System. Schnall dich an und erlebe Gaming auf höchstem Niveau.
Design - Cooling type - Active
Design - Number of fans - 2 fan(s)
Design - Number of slots - 2
Device Type - Graphics card
dimension depth - 145 mm
dimension height - 460 mm
dimension weight - 2400 g
dimension width - 295 mm
Dimensions - 26.8 x 11.4 x 5.8 cm
Dimensions - 26.8 x 11.4 x5.8 cm
Dimensions (WxDxH) - 5.8 cm x 26.8 cm x 11.4 cm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x), USB Typ C (VirtualLink)
DisplayPort connector - 3 Pcs
DisplayPort Input/Output connectors - 3
długość - 26.8 cm
ean - 192876151037
EAN - 4718017151030
ean - 4718017151030
EANCode - 4718017151030
Eans - 4718017151030
Effective Memory Clock - 14000 MHz
feature - NVIDIA G-SYNC technology
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
feature - Quiet intelligence
feature - Reinforced by an aluminum backplate
Fertigung - 12 nm
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti|Graphics memory size 11 GB|352 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|Memory clock 14000 MHz|7680x4320|1xHDMI|3xDisplayPort|1xUSB type C|Included Accessories 1 x CD,1 x Quick Guide
Gewicht - 2.6
GPU Takt (Basis) max. - 1350 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1545 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - 110 - 119,9 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 114 mm
Grafikkarten Höhe - über 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 58 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 268 mm
Graphics card connector - PCI-E ver. 3.0
Graphics chip - GeForce RTX 2080 Ti
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti
Graphics memory size - 11 GB
Graphics memory type - GDDR6
Gross weight - 2.42 kg
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 4718017151030
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 11.4 cm
Height - 140.000000000
HERSTELLER - ASUS
Hoehe - 0.14
HSTNUMMER - 90YV0C43-M0NM00
Illumination - no
Included Accessories - 1 x CD,1 x Quick Guide
Installed video memory - 11264 MB
Interfaces - 3 x DisplayPort

USB-C

HDMI
kompatybilność z techn. współbieżności - SLI
Laenge - 0.46
Length - 456.000000000
Link - https://www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-RTX2080TI-11G/
LongDesc - ASUS Dual GeForce RTX™ 2080 Ti 11GB GDDR6 with high-performance cooling for 4K and VR gaming
2x Fans. 2x Fun.
Delivering the latest NVIDIA Turing™ gaming experience in its purest form, the ASUS Dual GeForce RTX™ 2080 Ti melds performance and simplicity like no other. Leveraging advanced cooling technologies derived from flagship STRIX graphics cards, the Dual GeForce RTX™ 2080 Ti opts for substance over style, the perfect choice for a well-balanced build. Buckle up and engage cutting-edge gaming prowess.
Patented Wing-blade Fans
They're pretty fly
Our patented Wing-blade fan design is cool and quiet with 105% greater static pressure over the heatsink compared to traditional axial fans. IP5X dust resistance seals the fan's internals from particle ingress to keeps things running smoothly.
0dB Technology
Quiet intelligence
0dB technology allows fans to stop spinning when the GPU core temperature remains below 55 Celsius, letting you enjoy light gaming in complete silence. If temps rise, the fans automatically start up again.
2.7-Slot Design
Sink your heat into this
This generation, our top-end cards adopt a 2.7-slot footprint to accommodate a larger heatsink because bigger is better. We've increased the overall surface area of our cooling array by over 50% compared to last gen. If you want to squeeze the most out of the Dual series of GeForce RTX™ 2080 Ti's performance, our latest design gives you a lot more thermal headroom for overclocking. If you're just looking for an amazing plug-and-play experience, the extra heat dissipation keeps your fans running at lower speeds while you game.
Protective Backplate
That's so metal!
The Dual GeForce RTX™ 2080 Ti's densely packed PCB is reinforced by an aluminum backplate that adds structural rigidity, helping to prevent PCB flex and protect components and trace pathways from damage.
144-Hour Validation Program
“Extensive” may be an understatement
Our extensive performance and stress tests begin with the very latest chart-topping titles — like Fortnite, League of Legends, Overwatch and PlayerUnknown's Battlegrounds. We also carry out reliability trials that include a 144-hour stability test and a series of 3DMark benchmarking runs to ensure the card performs well when pushed to the limits.
GPU Tweak II
Monitor, Tweak and Tune
The ASUS GPU Tweak II utility takes graphics card performance tuning and to the next level. It allows you to tweak critical parameters including GPU core clocks, memory frequency, voltage settings, and more with the option to monitor everything in real-time through a customizable on-screen display. From fine-grain performance tuning to advanced fan control, GPU Tweak II has all the tools you need to get the most out of your graphics card.
XSplit Gamecaster
Premium streaming
XSplit offers a premium streaming experience with in-game annotations and other advanced features. Enjoy a free license with the purchase of select ASUS graphics cards. See you online!
wtfast
Play lag-free
We've partnered with wtfast to help you to play free from lag, latency and lost packets. With a 6-month subscription to the wtfast Gamers Private Network, you'll enjoy lower ping for a smoother, more fluid online gaming experience. Buy an ASUS graphics card - and don't be left waiting!
Quantum Cloud
Profit from GPU power
Quantum Cloud is a simple and secure service that lets you effortlessly earn extra money by putting your idle GPU to work. Through an easy-to-use app, your computer can help run cloud-based applications, making you money in the process. Earnings are automatically transferred to your WeChat or PayPal account, and your privacy remains intact because no personal data is stored online. Get started making money today!
Virtual Reality
See me now?
By combining advanced VR rendering, real-time ray tracing, and AI, the Dual GeForce RTX™ 2080 Ti will take VR to a new level of realism. Cable management is much improved with VirtualLink, which utilizes an Alternate Mode of USB Type-C™ to provide a quick, single-cable connection for next-generation VR headsets.
NVIDIA® G-SYNC™ Technology
Smooth Operator
The Dual GeForce RTX™ 2080 Ti features NVIDIA® G-SYNC™ display technology for the smoothest and fastest gaming imaginable, eliminating screen tearing and minimizing display stutter and input lag. Enjoy the latest first-person shooters, sports and action-adventure games at super-fast frame rates, even at the highest graphics settings!
- Products certified by the Federal Communications Commission and Industry Canada will be distributed in the United States and Canada. Please visit the ASUS USA and ASUS Canada websites for information about locally available products.
- All specifications are subject to change without notice. Please check with your supplier for exact offers. Products may not be available in all markets.
- Specifications and features vary by model, and all images are illustrative. Please refer specification pages for full details.
- PCB color and bundled software versions are subject to change without notice.
- Brand and product names mentioned are trademarks of their respective companies.
LongDesc - ASUS DUAL-RTX2080TI-11G
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti 11GB GDDR6, 4352 CUDA Core, 352-bit, Display Port, USB Type-C, HDMI, PCI Express 3.0
LongSummaryDescription - ASUS Dual DUAL-RTX2080TI-11G. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 2080 Ti, Processor frequency: 1350 MHz. Discrete graphics adapter memory: 11 GB, Graphics adapter memory type: GDDR6, Memory bus: 352 bit, Memory clock speed: 14000 MHz. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. OpenGL version: 4.5. Interface type: PCI Express x16 3.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s)
LongSummaryDescription - ASUS DUAL-RTX2080TI-11G. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 2080 Ti, Processor frequency: 1350 MHz. Discrete graphics adapter memory: 11 GB, Graphics adapter memory type: GDDR6, Memory bus: 352 bit, Memory clock speed: 14000 MHz. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. OpenGL version: 4.5. Interface type: PCI Express x16 3.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s)
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0C43-M0NM00
ManufacturerPartNumber - 90YV0C43-M0NM00
Max Resolution - 7680 x 4320
Max resolution - 7680x4320
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory - 11 GB GDDR6
Memory - Discrete graphics adapter memory - 11 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory - Memory bus - 352 bit
Memory - Memory clock speed - 14000 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 11 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory bus - 352 bit
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory bus - 352 bit
Memory bus - 352-bit
Memory clock - 14000 MHz
Memory frequency - 14000 MHz
Memory Interface - 352-bit
Memory type - DDR6
Memory type - DDR6
Model - GeForce RTX 2080 Ti
model chipsetu - GeForce RTX 2080 Ti
More info - www.asus.com [LINK]
Name - Asus Dual DUAL-RTX2080TI-11G GeForce RTX 2080 Ti Grafikkarte - 11 GB GDDR6 - 1,35 GHz Kern - 352 Bit Bus-Breite - DisplayPort - HDMI
Name - Asus DUAL-RTX2080TI-11G NVIDIA, 11 GB, GeForce RTX 2080 Ti, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1350 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 14000 MHz
name - ASUS GeForce RTX 2080 Ti Dual 11G, 11264 MB GDDR6
Name - ASUS GeForce RTX 2080 Ti DUAL 11GB
name - Graphics Card GeForce RTX 2080 TI DUAL 11GB GDDR6 352bit HDMI/3DP/USB-c
NVIDIA SLI support - No
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.5
obsługiwane standardy - Ray Tracing
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 140.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 450.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 290.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 681 g
Package features > Plastic (No PET) - 8 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.82 kg
Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
Package features > WEEE tax - No
Packaging data - Bundled software - ASUS GPU Tweak II & Driver
PartNumber - 90YV0C43-M0NM00
Performance - HDCP - Y
Performance - NVIDIA G-SYNC - Y
Performance - OpenGL version - 4.5
Performance - TV tuner integrated - N
Performance - Virtual Reality (VR) ready - Y
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0b
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express x16 3.0
Ports & interfaces - USB Type-C ports quantity - 1
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Ports & interfaces > USB port - 1 x USB Type-C Support
Power - Supplementary power connectors - 2x 8-pin
Power > Supplementary power connectors - 2 x 8-pin
Power supply - 2x 8-Pin PCIe
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 4352
Processor - FireStream - N
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 2080 Ti
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Processor boost clock speed - 1545 MHz
Processor - Processor boost clock speed (OC mode) - 1560 MHz
Processor - Processor frequency - 1350 MHz
Processor - Processor frequency (OC mode) - 1350 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 2080 Ti
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1350 MHz
producent chipsetu - NVIDIA
Producer - Asus
producer - Asus
Producer product name - DUAL-RTX2080TI-11G
ProducerCode - DUAL-RTX2080TI-11G
Product Description - ASUS DUAL-RTX2080TI-11G - graphics card - GF RTX 2080 Ti - 11 GB
productName - ASUS DUAL-RTX2080TI-11G
ProductName - DUAL-RTX2080TI-11G
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Familie - GeForce
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Reihe - RTX
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzhersteller - NVIDIA
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzmodell - RTX 2080 Ti
Prozessor / Chipsatz - GPU-Boost-Takt - 1,56 GHz
Prozessor / Chipsatz - GPU-Uhr - 1,35 GHz
rodzaje wyjść/wejść - 1 x USB Type-C
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
rodzaje wyjść/wejść - 3 x Display Port
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl der USB Typ-C Anschlüsse - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl DisplayPort-Ausgänge - 3
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl HDMI-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - DisplayPort - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
Shader Einheiten - 4352
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 45 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 29 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 2.42 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 14 cm
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 2080 Ti| 11GB
ShortSummaryDescription - ASUS Dual DUAL-RTX2080TI-11G, GeForce RTX 2080 Ti, 11 GB, GDDR6, 352 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express x16 3.0
ShortSummaryDescription - ASUS DUAL-RTX2080TI-11G, GeForce RTX 2080 Ti, 11 GB, GDDR6, 352 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express x16 3.0
Slot Height - 3 Slots
Software included - ASUS GPU Tweak II
Software included - Drivers
Speicher - Arbeitsspeicher - 11 GB
Speicher - Busbreite - 352 Bit
Speicher - Speichertechnologie - GDDR6
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 352 Bit
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 8
Storno - Y
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA Ansel
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported functions - NVIDIA GPU Boost
Supported functions - Real-Time Ray Tracing
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - Vulkan
szerokość - 11.4 cm
szyna danych pamięci - 352 bit
Technical details > Net weight - 1.60 kg
Technische Informationen - - DirectX 12
Technische Informationen - API unterstützt - OpenGL 4.5
technologia VR - tak
Title - ASUS Dual -RTX2080TI-11G GeForce RTX 2080 Ti 11 GB GDDR6
Title - ASUS DUAL-RTX2080TI-11G graphics card GeForce RTX 2080 Ti 11 GB GDDR6
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR6
typ złącza - PCI-Express x16
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
Unit Brutto Volume - 0.01827 cubm
Unit Gross Weight - 2.42 kg
Unit Net Weight - 2.2 kg
URL - https://www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-RTX2080TI-11G/overview/
USB plugs - 1 x USB-C
USB type C Input/Output connectors - 1
Vendor Homepage - www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-RTX2080TI-11G/specifications/
vendpn - DUAL-RTX2080TI-11G
Verschiedenes - Umweltfreundlich - Ja
Verschiedenes - Unterstützte Plattform - PC
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 1 x USB-C
Video ports - 3 x DisplayPort
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM memory size - 11 GB
VRAM size & type - 11 264 MB GDDR6
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Weight - 2.401000000
Weight & dimensions - Depth - 114 mm
Weight & dimensions - Height - 58 mm
Weight & dimensions - Width - 268 mm
Width - 26.8 cm
Width - 295.000000000
wielkość pamięci - 11264 MB
wsparcie dla CUDA - tak
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 5.8 cm
zaawansowane technologie - NVIDIA Ansel
zaawansowane technologie - NVIDIA G-Sync -Ready
zalecana moc - 650 W
  -
1 532,09 €
153,46 € mēnesī
Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB, GDDR6, Dual
Visas kategorijas