Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB, GDDR6, Dual

+
Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 3 spēles: Battlefield V + Anthem + Metro Exodus
ID: 177120 / Preces kods: 90YV0C43-M0NM00 / Pasūtāms 13 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 3 gadi
1 313,40 €
131,55 € mēnesī
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: ceturtdien, 04.04.2019 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: piektdien, 05.04.2019
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: piektdien, 05.04.2019
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: piektdien, 05.04.2019
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: piektdien, 05.04.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2080 Ti
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1350 MHz
 • Pielietojums: Power Gaming
 • Biti: 352 bit
 • Operatīvā atmiņa: 11 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce RTX 2080 Ti ar 11 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2080 Ti

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 16000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1350 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 4352
Pielietojums Power Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
Operatīvā atmiņa
Biti 352 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 11 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 3 spēles: Battlefield V + Anthem + Metro Exodus
NVIDIA Battlefield V + Anthem + Metro Exodus
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB, GDDR6, Dual
Code - 90YV0C43-M0NM00
EAN - 4718017151030
Name - Asus DUAL-RTX2080TI-11G NVIDIA, 11 GB, GeForce RTX 2080 Ti, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1350 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 14000 MHz
code - 90YV0C43-M0NM00
name - ASUS GeForce RTX 2080 Ti Dual 11G, 11264 MB GDDR6
ean - 4718017151030
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Feature - Nvidia G-Sync, Nvidia G-Sync HDR
Power supply - 2x 8-Pin PCIe
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x), USB Typ C (VirtualLink)
Graphics chip - GeForce RTX 2080 Ti
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Fertigung - 12 nm
GPU Takt (Boost) max. - 1545 MHz
Shader Einheiten - 4352
VRAM size & type - 11 264 MB GDDR6
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 352 Bit
Slot Height - 3 Slots
Grafikkarten Länge (exakt) - 268 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 58 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 114 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Höhe - über 50 mm
Grafikkarten Breite - 110 - 119,9 mm
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
GPU Takt (Basis) max. - 1350 MHz
Warranty - 36 months
Image - https://static.elkogroup.com/ProductImages/f9933155-1926-4ec9-b700-e5733f159637.Jpeg
Name - ASUS DUAL-RTX2080TI-11G
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0C43-M0NM00
Description - Delivering NVIDIA Turing gaming experience in its purest form, the ASUS Dual GeForce RTX 2080 Ti melds performance and simplicity like no other. Leveraging advanced cooling technologies derived from flagship STRIX graphics cards, the Dual GeForce RTX 2080 Ti opts for substance over style, the perfect choice for a well-balanced build. Buckle up and engage cutting-edge gaming prowess.
Feature - Quiet intelligence
Feature - Reinforced by an aluminum backplate
Feature - NVIDIA G-SYNC technology
Product Description - ASUS DUAL-RTX2080TI-11G - graphics card - GF RTX 2080 Ti - 11 GB
Device Type - Graphics card
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti
Memory - 11 GB GDDR6
Core Clock - 1350 MHz
Boost Clock - 1560 MHz
CUDA Cores - 4352
Effective Memory Clock - 14000 MHz
Memory Interface - 352-bit
Max Resolution - 7680 x 4320
Interfaces - 3 x DisplayPort
USB-C
HDMI
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Dimensions (WxDxH) - 5.8 cm x 26.8 cm x 11.4 cm
EAN - 4718017151030
Name - Asus DUAL-RTX2080TI-11G NVIDIA, 11 GB, GeForce RTX 2080 Ti, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1350 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 14000 MHz
Warranty - 36
Package features > Gross depth (mm) - 140 mm
Package features > Gross height (mm) - 450 mm
Gross weight - 2.42 kg
Package features > Gross width (mm) - 290 mm
Technical details > Net weight - 1.6 kg
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Plastic (No PET) - 75.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.82 kg
Package features > Volume (m3) - 0.01827 m³
Producer product name - DUAL-RTX2080TI-11G
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Processor > Processor frequency - 1350 MHz
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 2080 Ti
Memory > Discrete graphics adapter memory - 11 GB
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > USB port - 1 x USB Type-C Support
Power > Supplementary power connectors - 2 x 8-pin
Memory > Memory bus - 352 bit
Warranty - 36 month(s)
Link - https://www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-RTX2080TI-11G/
Image - http://www.blobs.lt/products/5/0/5/1/4/2/812eb29283803fa9c9c99886c7065d85/original.jpg
Image - http://www.blobs.lt/products/5/0/5/1/4/2/9e120df7c612a76b64db5b5f4d749f72/original.jpg
Image - http://www.blobs.lt/products/5/0/5/1/4/2/80e891f0372cee7233d515fbc3ca3e42/original.jpg
Image - http://www.blobs.lt/products/5/0/5/1/4/2/ff3fa3ae1e89c22e3458e277a5eaf279/original.jpg
Image - http://www.blobs.lt/products/5/0/5/1/4/2/be7c057cf9cdd378a8398eafdc5f8409/original.jpg
vendpn - DUAL-RTX2080TI-11G
ean - 192876151037
guarantee - 36
name - Graphics Card GeForce RTX 2080 TI DUAL 11GB GDDR6 352bit HDMI/3DP/USB-c
producer - Asus
guarantee_type - normal
dimension width - 295 mm
dimension height - 460 mm
dimension depth - 145 mm
dimension weight - 2400 g
Description - ASUS Dual GeForce RTX 2080 Ti with 11 GB of GDDR6 memory and a high-performance cooling system for 4K and VR games
The ASUS Dual GeForce RTX 2080 Ti graphics card sharpens players with the latest NVIDIA Turing platform in their purest form, combining performance and simplicity like no other card in the past. The design of the Dual GeForce RTX 2080 Ti card uses advanced cooling technologies derived from the solutions used in flagship STRIX graphics cards, while the content prevails here over the form, making it ideal for installation in well-balanced systems. Fasten your seatbelt and get ready to use the most modern gaming technologies.
Model - GeForce RTX 2080 Ti
Graphics card connector - PCI-E ver. 3.0
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset - GeForce RTX 2080 Ti
Memory type - DDR6
Memory bus - 352-bit
VRAM memory size - 11 GB
Core frequency - 1560 MHz
Core Boost frequency - 1750 MHz
Memory frequency - 14000 MHz
CUDA Core - 4352
Video ports - 3 x DisplayPort
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 1 x USB-C
Cooling - Active
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - DirectX 12
Other features -
Accessories included -
Dimensions - 26.8 x 11.4 x 5.8 cm
Other information -
Description - ASUS Dual GeForce RTX™ 2080 Ti 11GB GDDR6 with high-performance cooling for 4K and VR gaming
NVIDIA TURINGTM: ASUS GeForce RTX™ graphics cards are powered by the Turing GPU architecture and the all-new RTX platform. This gives you up to 6X the performance of previous-generation graphics cards and brings the power of real-time ray tracing and AI to games.
DirectX 12: Power new visual effects and rendering techniques for more lifelike gaming.
4K: Step up to the ultimate 4K gaming experience with GeForce RTX and enjoy today’s biggest games in amazing detail.
Patented Wing-blade Fans deliver high air pressure, reduced noise levels, IP5X certified dust resistance, and 0dB mode for silent gaming.
2.7-Slot Design to expand cooling surface area by more than 50% compared to last gen.
Reinforced by a Protective Backplate that prevents PCB flex and trace damage.
144-Hour Validation Program puts cards through a series of stringent tests to ensure reliability.
GPU Tweak II provides intuitive performance tweaking and thermal controls.
Vendor Homepage - www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-RTX2080TI-11G/specifications/
Unit Gross Weight - 2.42 kg
Unit Net Weight - 2.2 kg
Shipping box quantity - 1
Included Accessories - 1 x CD,1 x Quick Guide
Memory bus - 352 bit
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti
Max resolution - 7680x4320
Memory clock - 14000 MHz
HDMI Input/Output connectors - 1
Unit Brutto Volume - 0.01827 cubm
DisplayPort Input/Output connectors - 3
Dimensions - 26.8 x 11.4 x5.8 cm
Graphics memory size - 11 GB
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 14 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 45 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 29 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 2.42 kg
Graphics memory type - GDDR6
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
USB type C Input/Output connectors - 1
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti|Graphics memory size 11 GB|352 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|Memory clock 14000 MHz|7680x4320|1xHDMI|3xDisplayPort|1xUSB type C|Included Accessories 1 x CD,1 x Quick Guide
1 313,40 €
131,55 € mēnesī
Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB, GDDR6, Dual
 • NVIDIA Battlefield V + Anthem + Metro Exodus
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas