Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB, GDDR6, Dual

+
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Battlefield V un Anthem
ID: 177120 / Preces kods: 90YV0C43-M0NM00 / Noliktavā 1 gab.
Garantija: 3 gadi
1 539,18 €
154,17 € mēnesī
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: pirmdien, 21.01.2019 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: trešdien, 23.01.2019
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: trešdien, 23.01.2019
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: trešdien, 23.01.2019
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: trešdien, 23.01.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2080 Ti
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1350 MHz
 • Pielietojums: Power Gaming
 • Biti: 352 bit
 • Operatīvā atmiņa: 11 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce RTX 2080 Ti ar 11 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2080 Ti

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 16000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1350 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 4352
Pielietojums Power Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
Operatīvā atmiņa
Biti 352 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 11 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Battlefield V un Anthem
NVIDIA Battlefield V & Anthem
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB, GDDR6, Dual
Warranty - 36 months
EAN - 4718017151030
Name - Asus DUAL-RTX2080TI-11G NVIDIA, 11 GB, GeForce RTX 2080 Ti, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1350 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 14000 MHz
Warranty - 36
Package features > Combined (other) - g
Package features > Combined (paper) - g
Package features > Glass - g
Package features > Gross depth (mm) - 140 mm
Package features > Gross depth master carton - mm
Package features > Gross height (mm) - 450 mm
Package features > Gross height master carton - mm
Gross weight - 2.42 kg
Package features > Gross width (mm) - 290 mm
Package features > Gross width master carton - mm
Package features > Inner carton packing Qty - pc(s)
Package features > Metal - g
Technical details > Net weight - 1.6 kg
Package features > Net weight master carton - kg
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Palette Qty - pc(s)
Package features > PET - g
Package features > Plastic (No PET) - 75.00 g
Package features > Tare other - g
Package features > Tare weight (kg) - 0.82 kg
Package features > Tare weight master carton - kg
Package features > TI weight (kg) - kg
Package features > Volume (m3) - 0.01827 m³
Package features > Wooden - g
Producer product name - DUAL-RTX2080TI-11G
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Processor > Processor frequency - 1350 MHz
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 2080 Ti
Memory > Discrete graphics adapter memory - 11 GB
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > USB port - 1 x USB Type-C Support
Power > Supplementary power connectors - 2 x 8-pin
Memory > Memory bus - 352 bit
Warranty - 36 month(s)
Link - https://www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-RTX2080TI-11G/
Image - http://www.blobs.lt/products/5/0/5/1/4/2/be7c057cf9cdd378a8398eafdc5f8409/original.jpg
Image - http://www.blobs.lt/products/5/0/5/1/4/2/812eb29283803fa9c9c99886c7065d85/original.jpg
Image - http://www.blobs.lt/products/5/0/5/1/4/2/9e120df7c612a76b64db5b5f4d749f72/original.jpg
Image - http://www.blobs.lt/products/5/0/5/1/4/2/80e891f0372cee7233d515fbc3ca3e42/original.jpg
Image - http://www.blobs.lt/products/5/0/5/1/4/2/ff3fa3ae1e89c22e3458e277a5eaf279/original.jpg
Description - ASUS Dual GeForce RTX™ 2080 Ti 11GB GDDR6 with high-performance cooling for 4K and VR gaming

 • NVIDIA TURINGTM: ASUS GeForce RTX™ graphics cards are powered by the Turing GPU architecture and the all-new RTX platform. This gives you up to 6X the performance of previous-generation graphics cards and brings the power of real-time ray tracing and AI to games.

 • DirectX 12: Power new visual effects and rendering techniques for more lifelike gaming.

 • 4K: Step up to the ultimate 4K gaming experience with GeForce RTX and enjoy today’s biggest games in amazing detail.

 • Patented Wing-blade Fans deliver high air pressure, reduced noise levels, IP5X certified dust resistance, and 0dB mode for silent gaming.

 • 2.7-Slot Design to expand cooling surface area by more than 50% compared to last gen.

 • Reinforced by a Protective Backplate that prevents PCB flex and trace damage.

 • 144-Hour Validation Program puts cards through a series of stringent tests to ensure reliability.

 • GPU Tweak II provides intuitive performance tweaking and thermal controls.


Unit Gross Weight - 2.42 kg
Unit Net Weight - 2.2 kg
Shipping box quantity - 1
Included Accessories - 1 x CD,1 x Quick Guide
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti
Max resolution - 7680x4320
Memory clock - 14000 MHz
HDMI Input/Output connectors - 1
Unit Brutto Volume - 0.01827 cubm
DisplayPort Input/Output connectors - 3
Dimensions - 26.8 x 11.4 x5.8 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 14 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 45 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 29 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 2.42 kg
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
USB type C Input/Output connectors - 1
Graphics memory type - GDDR6
Graphics memory size - 11 GB
Memory bus - 352 bit
Vendor Homepage - www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-RTX2080TI-11G/specifications/
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti|Graphics memory size 11 GB|352 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|Memory clock 14000 MHz|7680x4320|1xHDMI|3xDisplayPort|1xUSB type C|Included Accessories 1 x CD,1 x Quick Guide
1 539,18 €
154,17 € mēnesī
Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB, GDDR6, Dual
 • NVIDIA Battlefield V & Anthem
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas