Gigabyte GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, AORUS Xtreme

+
Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 3 spēles: Battlefield V + Anthem + Metro Exodus
ID: 173266 / Preces kods: GV-N2080AORUSX-8GC / Noliktavā 6 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: rīt, 21.03.2019 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: piektdien, 22.03.2019
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: piektdien, 22.03.2019
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: piektdien, 22.03.2019
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: piektdien, 22.03.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2080
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1890 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14140 MHz
 • Dzesēšana: Dual-Slot Fansink
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Gigabyte grafisko karti GeForce RTX 2080 ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 650 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir 3 x HDMI pieslēgvietas. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2080

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 15500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1890 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2944
Strāvas patēriņš (TDP) : 215 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 650 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14140 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana Dual-Slot Fansink
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Ir
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta HDMI 3

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 3 spēles: Battlefield V + Anthem + Metro Exodus
NVIDIA Battlefield V + Anthem + Metro Exodus
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Gigabyte GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, AORUS Xtreme
Warranty - Warranty 36 months
Code - GV-N2080AORUS X-8GC
EAN - 4719331303631
Name - Gigabyte AORUS NVIDIA, 8 GB, GeForce RTX 2080, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1890 MHz, HDMI ports quantity 3, Memory clock speed 14140 MHz
code - GV-N2080AORUS X-8GC
name - Gigabyte Aorus GeForce RTX 2080 Xtreme 8G, 8192 MB GDDR6
ean - 4719331303631
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Feature - Nvidia G-Sync, Nvidia G-Sync HDR
Power supply - 2x 8-Pin PCIe
Display connectors - HDMI, HDMI (2x), HDMI (3x), Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x), USB Typ C (VirtualLink)
Graphics chip - GeForce RTX 2080
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Fertigung - 12 nm
GPU Takt (Boost) max. - 1890 MHz
Shader Einheiten - 2944
VRAM size & type - 8192 MB GDDR6
Speicher Takt max. - 14 140 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Slot Height - 3 Slots
Grafikkarten Länge (exakt) - 290 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 60 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 135 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Höhe - über 50 mm
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
GPU Takt (Basis) max. - 1515 MHz
Warranty - 36 months
Image - https://static.elkogroup.com/ProductImages/34b36b02-20e0-447e-81c6-e00341db3d76.Jpeg
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2080
Cooling type - active
Memory bus - 256-bit
Memory type - DDR6
Installed video memory - 8192 MB
GPU clock (boost) - 1890 MHz
Memory clock (effective) - 14140 MHz
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
HDMI connector - 3 Pcs
DisplayPort connector - 3 Pcs
USB plugs - 1 x USB-C
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
NVIDIA SLI support - Yes
Support for multiple monitors - Yes
HDCP Support - No
Low-profile card - No
Low-profile bracket bundle - No
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA NVLink
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported functions - NVIDIA G-Sync HDR
Minimal recommended power adapter - 650 Watt
Additional information - RGB lighting
Bundle include - AORUS VGA holder
Bundle include - AORUS metal sticker
Bundle include - Quick guide
Bundle include - Warranty Card
Bundle include - I/O guide
Bundle include - Drivers on CD
Width - 290 mm
Height - 134.31 mm
Depth - 59.9 mm
More info - www.gigabyte.com [LINK]
EAN - 4719331303631
Name - Gigabyte AORUS NVIDIA, 8 GB, GeForce RTX 2080, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1890 MHz, HDMI ports quantity 3, Memory clock speed 14140 MHz
Warranty - 36
Package features > Gross depth (mm) - 350 mm
Package features > Gross height (mm) - 440 mm
Gross weight - 2.56 kg
Package features > Gross width (mm) - 110 mm
Technical details > Net weight - 1.56 kg
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Plastic (No PET) - 45.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 1 kg
Package features > Volume (m3) - 0.01694 m³
Memory > Memory clock speed - 14140 MHz
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Processor > Processor frequency - 1890 MHz
Producer product name - AORUS
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 2080
Memory > Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 3
Memory > Memory bus - 256 bit
Power > Supplementary power connectors - 2 x 8 Pin
Ports & interfaces > USB port - 1 x USB Type-C(support VirtualLink)
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Warranty - 36 month(s)
Link - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N2080AORUS-X-8GC#kf
Image - http://www.blobs.lt/products/4/2/2/0/4/2/df5bca91d66563e028bf7c2ec4724cb7/original.png
Image - http://www.blobs.lt/products/4/2/2/0/4/2/023c791a0686746466667e923271a6d0/original.png
Image - http://www.blobs.lt/products/4/2/2/0/4/2/e6770087416839de2c074c2b7b7de7a3/original.png
Image - http://www.blobs.lt/products/4/2/2/0/4/2/2264f7f4447427f5f157b638ae065484/original.png
Image - http://www.blobs.lt/products/4/2/2/0/4/2/f54a222f99787a9c9f1c5063997c3da6/original.png
Image - http://www.blobs.lt/products/4/2/2/0/4/2/65e024df15e536ece17222a55dd96931/original.png
vendpn - GV-N2080AORUS X-8GC
ean - 4719331303631
guarantee - 36
name - Karta graficzna GeForce RTX 2080 AORUS XTR 8GB GDDR6 256BIT 3HDMI/3DP/USB-C
producer - Gigabyte
guarantee_type - normal
dimension width - 110 mm
dimension height - 445 mm
dimension depth - 345 mm
dimension weight - 2545 g
Description -
Model - AORUS RTX 2080 XTREME
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset - GeForce RTX 2080
Memory type - DDR6
Memory bus - 256-bit
Core frequency - 1710 MHz
Core Boost frequency - 1890 MHz
Memory frequency - 14140 MHz
CUDA Core - 2944
Video ports - 3 x DisplayPort
Video ports - 1 x USB-C
Video ports - 3 x HDMI
Cooling - Active
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - DirectX 12
Other features - Max. Digital resolution: 7680 x 4320 Memory bandwidth: 448 Gb/s
Accessories included - VORA AORUS holder Metal sticker AORUS Short guide 4-year warranty registration I / O instruction CD with drivers
Dimensions - 59,9 x 290,0 x 134,3 mm
Version - Box
Other information -
Unboxing -
Description -
Powered by GeForce® RTX 2080
Integrated with 8GB GDDR6 256-bit memory interface
WINDFORCE Stack 3X 100mm Fan Cooling System
RGB light reinvented
7 Video Outputs
Metal Back Plate with RGB AORUS LOGO Illumination
Built for Extreme Overclocking 12+2 Power Phases
Vendor Homepage - hwww.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N2080AORUS-X-8GC#kf
Unit Gross Weight - 2.57 kg
Unit Net Weight - 2 kg
Shipping box quantity - 1
Memory bus - 256 bit
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 2080
Cooling system - Dual Slot Fansink
Max resolution - 7680x4320
HDMI Input/Output connectors - 3
Unit Brutto Volume - 0.01608 cubm
DisplayPort Input/Output connectors - 3
Dimensions - H=59.9 L=290 W=134.31 mm
Graphics memory size - 8 GB
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 34.5 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 44.4 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 10.5 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 2.57 kg
Graphics memory type - GDDR6
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
USB type C Input/Output connectors - 1
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 2080|Graphics memory size 8 GB|256 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|3xHDMI|3xDisplayPort|1xUSB type C
Gigabyte GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, AORUS Xtreme
 • NVIDIA Battlefield V + Anthem + Metro Exodus
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas