Gigabyte GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, AORUS Xtreme

+
Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Wolfenstein: Youngblood un Control
ID: 173266 Preces kods: GV-N2080AORUSX-8GC
Noliktavā 3 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: ceturtdien, 18.07.2019 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: piektdien, 19.07.2019
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: piektdien, 19.07.2019
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: piektdien, 19.07.2019
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: piektdien, 19.07.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2080
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1890 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14140 MHz
 • Dzesēšana: Blower
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Gigabyte grafisko karti GeForce RTX 2080 ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 650 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir 3 x HDMI pieslēgvietas. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2080

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 15500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1890 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2944
Strāvas patēriņš (TDP) : 215 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 650 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14140 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana Blower
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Ir
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 3

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Wolfenstein: Youngblood un Control
NVIDIA Wolfenstein: Youngblood + Control
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Gigabyte GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, AORUS Xtreme
Accessories included - VORA AORUS holder Metal sticker AORUS Short guide 4-year warranty registration I / O instruction CD with drivers
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce RTX 2080
Chipset manufacturer - nVidia
Code - GV-N2080AORUS X-8GC
code - GV-N2080AORUS X-8GC
Cooling - Active
Core Boost frequency - 1890 MHz
Core frequency - 1710 MHz
CUDA Core - 2944
Description -
dimension depth - 345 mm
dimension height - 445 mm
dimension weight - 2545 g
dimension width - 110 mm
Dimensions - 59,9 x 290,0 x 134,3 mm
Display connectors - HDMI, HDMI (2x), HDMI (3x), Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x), USB Typ C (VirtualLink)
ean - 4719331303631
EAN - 4719331303631
Eans - 4719331303631
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
Fertigung - 12 nm
GPU Takt (Basis) max. - 1515 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1890 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 135 mm
Grafikkarten Höhe - über 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 60 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 290 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - GeForce RTX 2080
Gross weight - 2.56 kg
guarantee - 36
guarantee_type - normal
Illumination - yes
Illumination colour - RGB (selectable)
LED Kompatibilität - GIGABYTE RGB Fusion
Link - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N2080AORUS-X-8GC#kf
Memory > Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory bus - 256 bit
Memory > Memory clock speed - 14140 MHz
Memory bus - 256-bit
Memory frequency - 14140 MHz
Memory type - DDR6
Model - AORUS RTX 2080 XTREME
name - Gigabyte Aorus GeForce RTX 2080 Xtreme 8G, 8192 MB GDDR6
Name - Gigabyte AORUS NVIDIA, 8 GB, GeForce RTX 2080, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1890 MHz, HDMI ports quantity 3, Memory clock speed 14140 MHz
Name - Gigabyte GeForce RTX 2080 AORUS XTREME 8GB
name - Karta graficzna GeForce RTX 2080 AORUS XTR 8GB GDDR6 256BIT 3HDMI/3DP/USB-C
Other features - Max. Digital resolution: 7680 x 4320 Memory bandwidth: 448 Gb/s
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 350.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 440.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 110.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 300.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 45.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.00 kg
Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
Package features > WEEE tax - No
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 3
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Ports & interfaces > USB port - 1 x USB Type-C(support VirtualLink)
Power > Supplementary power connectors - 2 x 8 Pin
Power supply - 2x 8-Pin PCIe
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 2080
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1890 MHz
producer - Gigabyte
Producer - Gigabyte
Producer product name - AORUS
ProducerCode - GV-N2080AORUS X-8GC
Shader Einheiten - 2944
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 2080 | 8GB
Slot Height - 3 Slots
Speicher Takt max. - 14 140 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Technical details > Net weight - 1.56 kg
Unboxing -
vendpn - GV-N2080AORUS X-8GC
Version - Box
Video ports - 1 x USB-C
Video ports - 3 x DisplayPort
Video ports - 3 x HDMI
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM size & type - 8192 MB GDDR6
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Gigabyte GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, AORUS Xtreme
 • NVIDIA Wolfenstein: Youngblood + Control
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas