Gigabyte GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, AORUS Xtreme

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 173266 Preces kods: GV-N2080AORUSX-8GC
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2080
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1890 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14140 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Līdzīgi produkti
Šis produkts Gigabyte GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, AORUS Xtreme
Gigabyte GeForce RTX 2080 SUPER, 8GB GDDR6, Aorus
Gigabyte GeForce RTX 2080 SUPER, 8GB GDDR6, AORUS WaterForce
Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS XTREME
Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER, 8GB GDDR6, Aorus
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
879,30 €
909,03 €
972,48 €
1 582,67 €
664,28 €
Pamatinformācija
GPU Type GeForce GeForce GeForce GeForce GeForce
GPU Full GeForce RTX 2080 GeForce RTX 2080 SUPER GeForce RTX 2080 SUPER GeForce RTX 2080 Ti GeForce RTX 2070 SUPER
Veiktspēja (PassMark) 15500+ 16000+ 16000+ 17000+ 14500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1890 MHz 1815 MHz 1815 MHz 1770 MHz 1905 MHz
Stream procesori / CUDA kodoli 2944 3072 3072 4352 2560
Strāvas patēriņš (TDP) 215 W 250 W 250 W 250 W 215 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda 650 W 650 W 650 W 750 W 650 W
Pielietojums Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming
DirectX versija DirectX 12.1 DirectX 12.0 DirectX 12.0 DirectX 12.1 DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit 256 bit 256 bit 352 bit 256 bit
Operatīvā atmiņa 8 GB 8 GB 8 GB 11 GB 8 GB
Atmiņas tehnoloģija GDDR6 GDDR6 GDDR6 GDDR6 GDDR6
Atmiņas frekvence (effective) 14140 MHz 15500 MHz 15500 MHz 14140 MHz 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready Ir Ir Ir Ir Ir
Dzesēšana High-End Cooler Standard Cooler Liquid Cooling Solution High-End Cooler High-End Cooler
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts Ir Ir Ir Ir Ir
Zemprofila (Low Profile) atbalsts
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-I 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-D 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta HDMI 3 3 3 3 3
Pieslēgvieta DisplayPort 3 3 3 3 3
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Gigabyte grafisko karti GeForce RTX 2080 ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 650 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir 3 x HDMI pieslēgvietas. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2080

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 15500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1890 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2944
Strāvas patēriņš (TDP) : 215 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 650 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14140 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Ir
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 3

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Gigabyte GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, AORUS Xtreme
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 2080
Code - GV-N2080AORUS X-8GC
code - GV-N2080AORUS X-8GC
Cooling system - Dual Slot Fansink
Description - Powered by GeForce® RTX 2080 Integrated with 8GB GDDR6 256-bit memory interface WINDFORCE Stack 3X 100mm Fan Cooling System RGB light reinvented 7 Video Outputs Metal Back Plate with RGB AORUS LOGO Illumination Built for Extreme Overclocking 12+2 Power Phases
Dimensions - H=59.9 L=290 W=134.31 mm
Display connectors - HDMI, HDMI (2x), HDMI (3x), Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x), USB Typ C (VirtualLink)
DisplayPort Input/Output connectors - 3
ean - 4719331303631
EAN - 4719331303631
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
Fertigung - 12 nm
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 2080|Graphics memory size 8 GB|256 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|3xHDMI|3xDisplayPort|1xUSB type C
GPU Takt (Basis) max. - 1515 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1890 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 135 mm
Grafikkarten Höhe - über 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 60 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 290 mm
Graphics chip - GeForce RTX 2080
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics memory size - 8 GB
Graphics memory type - GDDR6
Gross weight - 2.56 kg
HDMI Input/Output connectors - 3
Illumination - yes
Illumination colour - RGB (selectable)
LED Kompatibilität - GIGABYTE RGB Fusion
Link - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N2080AORUS-X-8GC#kf
Max resolution - 7680x4320
Memory > Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory bus - 256 bit
Memory > Memory clock speed - 14140 MHz
Memory bus - 256 bit
name - Gigabyte Aorus GeForce RTX 2080 Xtreme 8G, 8192 MB GDDR6
Name - Gigabyte AORUS NVIDIA, 8 GB, GeForce RTX 2080, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1890 MHz, HDMI ports quantity 3, Memory clock speed 14140 MHz
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 350.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 440.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 110.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 300.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 45.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.00 kg
Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
Package features > WEEE tax - No
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 3
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Ports & interfaces > USB port - 1 x USB Type-C(support VirtualLink)
Power > Supplementary power connectors - 2 x 8 Pin
Power supply - 2x 8-Pin PCIe
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 2080
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1890 MHz
Producer product name - AORUS
Shader Einheiten - 2944
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 44.4 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 10.5 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 2.57 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 34.5 cm
Slot Height - 3 Slots
Speicher Takt max. - 14 140 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Technical details > Net weight - 1.56 kg
Unit Brutto Volume - 0.01608 cubm
Unit Gross Weight - 2.57 kg
Unit Net Weight - 2 kg
USB type C Input/Output connectors - 1
Vendor Homepage - hwww.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N2080AORUS-X-8GC#kf
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM size & type - 8192 MB GDDR6
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Gigabyte GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, AORUS Xtreme
Visas kategorijas