Asus GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, ROG Strix Advanced

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 172448 Preces kods: ROG-STRIX-RTX2070-A8G-GAMING
Noliktavā 1 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: ceturtdien, 20.02.2020 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: piektdien, 21.02.2020
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: piektdien, 21.02.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: piektdien, 21.02.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: piektdien, 21.02.2020
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2070
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1410 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce RTX 2070 ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 550 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir 2 x HDMI pieslēgvietas. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

2 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2070

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 14000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1410 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2304
Strāvas patēriņš (TDP) : 175 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 550 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 2

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 2

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, ROG Strix Advanced
Accessories included - 1 x CD  1 x Krótki przewodnik 1 x Hook & Loop ROG Velcro
Additional information - 1 x USB-C
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Bundle include - 1 x ROG Velcro Hook & Loop
Bundle include - CD
Bundle include - Quick guide
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce RTX 2070
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2070
Code - 90YV0C91-M0NA00
code - 90YV0C91-M0NA00
Cooling - Active
Cooling type - active
Core Boost frequency - 1650 MHz
Core frequency - 1410 MHz
CUDA Core - 2304
CUDA Cores - 2304
Depth - 4.89 cm
Description - ASUS ROG-STRIX-RTX2070-A8G-GAMING
description - Gargantuan power delivery provides the muscle to push overlocking boundaries, while cooling that's honed to perfection keeps temperatures under control. And with an arsenal of utilities that allow you to customize and tweak this extreme hardware, you call the shots.
Description - ROG Strix GeForce RTX 2070 Advanced Edition 8 GB GDDR6 z wydajnym chłodzeniem dla wyższych częstotliwości odświeżania i gier VR.
Device Type - Graphics card
dimension depth - 90 mm
dimension height - 235 mm
dimension weight - 1900 g
dimension width - 410 mm
Dimensions - 30,05 x 13,06 x 4,89 cm
Dimensions (WxDxH) - 4.89 cm x 30.05 cm x 13.06 cm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x), USB Typ C (VirtualLink)
DisplayPort connector - 2 Pcs
ean - 4718017141376
EAN - 4718017141376
EANCode - 4718017141376
Eans - 4718017141376
feature - Better, faster, stronger
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
feature - Precision-machined heat spreader
feature - Quiet intelligence
feature - Reinforced frame
Fertigung - 12 nm
GPU Takt (Basis) max. - 1410 Mhz
GPU Takt (Boost) max. - 1650 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 130,6 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 48,9 mm
Grafikkarten Länge - über 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 300,5 mm
Graphics card connector - PCI-E ver. 3.0
Graphics chip - GeForce RTX 2070
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2070
Gross weight - 1.90 kg
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 2 Pcs
Height - 13.06 cm
Height - 94.000000000
Illumination - yes
Illumination colour - RGB (selectable)
Installed video memory - 8192 MB
Interfaces - 2 x DisplayPort

USB-C

2 x HDMI
LED Kompatibilität - ASUS Aura Sync
Length - 411.000000000
Link - https://www.asus.com/Graphics-Cards/ROG-STRIX-RTX2070-A8G-GAMING/
LongDesc - ASUS ROG-STRIX-RTX2070-A8G-GAMING
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0C91-M0NA00
ManufacturerPartNumber - 90YV0C91-M0NA00
Max Monitors Supported - 4
Max Resolution - 7680 x 4320
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory - 8 GB GDDR6
Memory > Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory bus - 256 bit
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory bus - 256-bit
Memory frequency - 14000 MHz
Memory Interface - 256-bit
Memory type - DDR6
Memory type - DDR6
Minimal recommended power adapter - 550 Watt
Model - ROG-STRIX-RTX2070-A8G-GAMING
More info - www.asus.com [LINK]
name - ASUS GeForce RTX 2070 ROG Strix A8G, 8192 MB GDDR6
Name - ASUS GeForce RTX 2070 STRIX ADVANCED 8GB
Name - Asus ROG-STRIX-RTX2070-A8G-GAMING NVIDIA, 8 GB, GeForce RTX 2070, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1410 MHz, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 14000 MHz
name - Karta graficzna GeForce RTX 2070 ROG STRIX 8GB GDDR6 256BIT HDMI/DP
NVIDIA SLI support - No
Other features - Maksymalna rozdzielczość cyfrowa: 7680 x 4320 Zalecany zasilacz: 550 W Maks. wsparcie wyświetlania: 4
Other information - Złącza zasilania: 1 x 6-pin, 1 x 8-pin Oprogramowanie: ASUS GPU Tweak II & Driver
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 410.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 230.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 90.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 476 g
Package features > Plastic (No PET) - 128 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.90 kg
Package features > Volume (m3) - 0.01 m³
Package features > WEEE tax - No
PartNumber - 90YV0C91-M0NA00
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 2
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Ports & interfaces > USB port - USB Type-C x1
Power > Supplementary power connectors - 1 x 6-pin, 1 x 8-pin
Power supply - 1x 6-Pin + 1x 8 Pin PCIe
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 2070
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1410 MHz
producer - Asus
Producer - Asus
Producer product name - ROG-STRIX-RTX2070-A8G-GAMING
ProducerCode - ROG-STRIX-RTX2070-A8G-GAMING
Product Description - ASUS ROG-STRIX-RTX2070-A8G-GAMING - Advanced Edition - graphics card - GF RTX 2070 - 8 GB
productName - ASUS ROG-STRIX-RTX2070-A8G-GAMING
Shader Einheiten - 2304
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 2070 | 8GB
Slot Height - 2,5 Slots
Software included - ASUS GPU Tweak II
Software included - Drivers
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA ShadowPlay
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Technical details > Net weight - 1.00 kg
Type of bus connector - PCI-E 3.0
vendpn - ROG-STRIX-RTX2070-A8G-GAMING
Version - Box
Video ports - 1 x USB-C
Video ports - 2 x DisplayPort
Video ports - 2 x HDMI
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM size & type - 8192 MB GDDR6
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Weight - 1.880000000
Width - 237.000000000
Width - 30.05 cm
  -
Asus GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, ROG Strix Advanced
Visas kategorijas