MSI GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, Armor

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 172444 Preces kods: GEFORCE RTX 2070 ARMOR 8G
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2070
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1410 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Līdzīgi produkti
Šis produkts MSI GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, Armor
MSI GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, GAMING Z
MSI GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, VENTUS GP
Gigabyte GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, Gaming
Zotac GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, Mini
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
570,02 €
753,11 €
495,94 €
656,24 €
502,75 €
Pamatinformācija
GPU Type GeForce GeForce GeForce GeForce GeForce
GPU Full GeForce RTX 2070 GeForce RTX 2070 GeForce RTX 2070 GeForce RTX 2070 GeForce RTX 2070
Veiktspēja (PassMark) 14000+ 13500+ 14000+ 14000+ 14000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1410 MHz 1410 MHz 1620 MHz 1620 MHz 1620 MHz
Stream procesori / CUDA kodoli 2304 2304 2304 2304 2304
Strāvas patēriņš (TDP) 175 W 225 W 175 W 175 W 175 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda 550 W 550 W 550 W 550 W 550 W
Pielietojums Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming
DirectX versija DirectX 12.0 DirectX 12.0 DirectX 12.0 DirectX 12.0 DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit 256 bit 256 bit 256 bit 256 bit
Operatīvā atmiņa 8 GB 8 GB 8 GB 8 GB 8 GB
Atmiņas tehnoloģija GDDR6 GDDR6 GDDR6 GDDR6 GDDR6
Atmiņas frekvence (effective) 14000 MHz 14000 MHz 14000 MHz 14000 MHz 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready Ir Ir Ir Ir Ir
Dzesēšana High-End Cooler High-End Cooler Standard Cooler High-End Cooler Standard Cooler
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts Nav Nav Nav Nav Ir
Zemprofila (Low Profile) atbalsts
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-I 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-D 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta HDMI 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta DisplayPort 3 3 3 3 3
Apraksts
Piedāvājam iegādāties MSI grafisko karti GeForce RTX 2070 ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 550 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2070

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 14000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1410 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2304
Strāvas patēriņš (TDP) : 175 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 550 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā MSI GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, Armor
Accessories included -
Additional information - 1 x USB-C
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Boost Clock - 1620 MHz
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce RTX 2070
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2070
code - V373-014R
Cooling - Active
Cooling type - active
Core Boost frequency - 1620 MHz
Core Clock - 1410 MHz
Core frequency - 1410 MHz
CUDA Core - 2304
Depth - 50 mm
Description -
description - Game in style & dare to be different with MSI's unique graphics cards. MSI graphics cards are perfect for gamers and case modders who are looking for something different. This is where gaming meets class.
Description - MSI GeForce RTX 2070 ARMOR 8G
Device Type - Graphics card
dimension depth - 265 mm
dimension height - 380 mm
dimension weight - 1733 g
dimension width - 80 mm
Dimensions - 309 x 155 x 50 mm
Dimensions (WxDxH) - 5 cm x 30.9 cm x 15.5 cm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x), USB Typ C (VirtualLink)
DisplayPort connector - 3 Pcs
ean - 4719072601072
EANCode - 4719072601072
Eans - 4719072601072
feature - Cooling on demand
feature - Double ball bearings
feature - Mastery of aerodynamics
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
Fertigung - 12 nm
GPU clock (base) - 1410 MHz
GPU clock (boost) - 1620 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1410 Mhz
GPU Takt (Boost) max. - 1620 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - über 140 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 155 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 50 mm
Grafikkarten Länge - über 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 309 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - GeForce RTX 2070
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2070
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
Height - 155 mm
Height - 270.000000000
Illumination - yes
Illumination colour - RGB (selectable)
Installed video memory - 8192 MB
Interfaces - 3 x DisplayPort

USB-C

HDMI
LED Kompatibilität - MSI Mystic Light Sync
Length - 380.000000000
LongDesc - MSI GeForce RTX 2070 ARMOR 8G
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Manufacturer - MSI
Manufacturer Part No - GEFORCE RTX 2070 ARMOR 8G
ManufacturerPartNumber - GEFORCE RTX 2070 ARMOR 8G
Max Monitors Supported - 4
Max Resolution - 7680 x 4320
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory - 8 GB GDDR6
Memory bus - 256-bit
Memory Interface - 256-bit
Memory type - DDR6
Memory type - DDR6
Minimal recommended power adapter - 550 Watt
Model - RTX 2070 ARMOR 8G
More info - www.msi.com [LINK]
name - Graphics Card RTX 2070 ARMOR 8G G DDR6 256bit HDMI/DP/USB
Name - MSI GeForce RTX 2070 ARMOR 8G
name - MSI GeForce RTX 2070 Armor 8G, 8192 MB GDDR6
NVIDIA SLI support - No
Other features - Maximum digital resolution: 7680 x 4320 Memory speed: 14 Gb / s Power connectors: 1 x 6-pin, 1 x 8-pin
Other information - Recommended power supply: 550 W Open GL: 4.5
PartNumber - GEFORCE RTX 2070 ARMOR 8G
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Power supply - 1x 6-Pin + 1x 8 Pin PCIe
producer - MSI
Producer - MSI
ProducerCode - GeForce RTX 2070 ARMOR 8G
Product Description - MSI RTX 2070 ARMOR 8G - graphics card - GF RTX 2070 - 8 GB
productName - MSI GeForce RTX 2070 ARMOR 8G
Shader Einheiten - 2304
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 2070 | 8GB
Slot Height - 2,5 Slots
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA Adaptive V-Sync
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
vendpn - GeForce RTX 2070 ARMOR 8G
Version - Box
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 1 x USB-C
Video ports - 3 x DisplayPort
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM size & type - 8192 MB GDDR6
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Weight - 2.000000000
Width - 309 mm
Width - 80.000000000
  -
MSI GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, Armor
Visas kategorijas