MSI GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, GAMING Z

+
Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā spēle Battlefield V vai Anthem, vai Metro Exodus (pēc izvēles)
ID: 172442 / Preces kods: GEFORCE RTX 2070 GAMING Z 8G / Noliktavā 39 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: rīt, 21.03.2019 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: piektdien, 22.03.2019
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: piektdien, 22.03.2019
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: piektdien, 22.03.2019
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: piektdien, 22.03.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2070
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1410 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties MSI grafisko karti GeForce RTX 2070 ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 550 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2070

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 13500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1410 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2304
Strāvas patēriņš (TDP) : 225 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 550 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā spēle Battlefield V vai Anthem, vai Metro Exodus (pēc izvēles)
NVIDIA Battlefield V or Anthem or Metro Exodus
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā MSI GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, GAMING Z
Warranty - Warranty 36 months
code - V373-007R
name - MSI GeForce RTX 2070 Gaming Z 8G, 8192 MB GDDR6
ean - 4719072599010
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Feature - Nvidia G-Sync, Nvidia G-Sync HDR
Power supply - 1x 8-Pin PCIe
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x), USB Typ C (VirtualLink)
Graphics chip - GeForce RTX 2070
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Fertigung - 12 nm
GPU Takt (Boost) max. - 1830 MHz
Shader Einheiten - 2304
VRAM size & type - 8192 MB GDDR6
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Slot Height - 2.5 Slots
Grafikkarten Länge (exakt) - 307 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 50 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 155 mm
Grafikkarten Länge - über 300 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Breite - über 140 mm
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
GPU Takt (Basis) max. - 1410 Mhz
Warranty - 36 months
Image - https://static.elkogroup.com/ProductImages/a6b0acf7-2ad2-4906-ac3f-2bbd93bd4baa.Jpeg
Name - MSI GeForce RTX 2070 GAMING Z 8G
Manufacturer - MSI
Manufacturer Part No - GEFORCE RTX 2070 GAMING Z 8G
Description - The much anticipated return of MSI's iconic dual fan GAMING series. This masterpiece provides you premium design with magnificent and smooth RGB light effects on the outside.
Feature - Classy brushed look
Feature - Traces of brilliance
Product Description - MSI RTX 2070 GAMING Z 8G - graphics card - GF RTX 2070 - 8 GB - black, gunmetal gray
Device Type - Graphics card
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2070
Memory - 8 GB GDDR6
Core Clock - 1410 MHz
Boost Clock - 1830 MHz
Memory Interface - 256-bit
Max Resolution - 7680 x 4320
Max Monitors Supported - 4
Interfaces - 3 x DisplayPort
USB-C
HDMI
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Dimensions (WxDxH) - 5 cm x 30.7 cm x 15.5 cm
Enclosure Colour - Black, gunmetal gray
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2070
Cooling type - active
Memory bus - 256-bit
Memory type - DDR6
Installed video memory - 8192 MB
GPU clock (base) - 1410 MHz
GPU clock (boost) - 1830 MHz
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
HDMI connector - 1 Pcs
DisplayPort connector - 3 Pcs
USB plugs - 1 x USB-C
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
NVIDIA SLI support - No
Support for multiple monitors - Yes
HDCP Support - Yes
Low-profile card - No
Low-profile bracket bundle - No
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported functions - NVIDIA Adaptive V-Sync
Minimal recommended power adapter - 550 Watt
Additional information - RGB lighting
Bundle include - 1 x Graphics Card Support Bracket
Width - 307 mm
Height - 155 mm
Depth - 50 mm
More info - www.msi.com [LINK]
vendpn - GeForce RTX 2070 GAMING Z 8G
ean - 4719072599010
guarantee - 36
name - GeForce RTX 2070 Gaming Z 8G
producer - MSI
guarantee_type - normal
dimension width - 80 mm
dimension height - 380 mm
dimension depth - 265 mm
dimension weight - 2552 g
Description -
Model - RTX 2070 GAMING Z 8G
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset - GeForce RTX 2070
Memory type - DDR6
Memory bus - 256-bit
Core frequency - 1410 MHz
Core Boost frequency - 1830 MHz
CUDA Core - 2304
Video ports - 3 x DisplayPort
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 1 x USB-C
Cooling - Active
Supported standards - DirectX 12
Other features - Maximum digital resolution: 7680 x 4320 Memory speed: 14 Gb / s Power connectors: 1 x 6-pin, 1 x 8-pin Power consumption: 225 W
Accessories included - 1 x Graphics card bracket
Dimensions - 307 x 155 x 50 mm
Version - Box
Other information - Recommended power supply: 550 W HDCP support: 2.2 Open GL: 4.5
Unboxing -
Description - Core/Memory
Boost Clock / Base Clock / Memory Speed
1830 MHz / 1410 MHz / 14Gbps
8GB GDDR6
DisplayPort x 3 / HDMI x 1 / USB Type-C x1
Twin Frozr 7 Thermal Design
TORX Fan 3.0 with Double Ball Bearings
- Dispersion fan blade: Steep curved blade accelerating the airflow.
- Traditional fan blade: Provides steady airflow to massive heat sink below.
Mastery of Aerodynamics: The heatsink is optimized for efficient heat dissipation, keeping your temperatures low and performance high.
Zero Frozr technology: Stopping the fan in low-load situations, keeping a noise-free environment.
RGB Mystic Light
Customize colors and LED effects with exclusive MSI software and synchronize the look & feel with other components.
Dragon Center
1 click to optimize all you need for smooth gaming.
Vendor Homepage - www.msi.com/Graphics-card/GeForce-RTX-2070-GAMING-Z-8G
Unit Gross Weight - 2.48 kg
Unit Net Weight - 1.485 kg
Shipping box quantity - 2
Memory bus - 256 bit
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 2070
Cooling system - Dual Slot Fansink
Max resolution - 7680x4320
GPU clock - 1410 MHz
HDMI Input/Output connectors - 1
Unit Brutto Volume - 0.01036 cubm
DisplayPort Input/Output connectors - 3
Memory CLK - 14 Gbps
Dimensions - 307 x 155 x 50 mm
Graphics memory size - 8 GB
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 18.5 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 28 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 40 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 4.95 kg
Graphics memory type - GDDR6
GPU boost clock - 1830 MHz
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
USB type C Input/Output connectors - 1
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 2070|Graphics memory size 8 GB|256 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|Memory CLK 14 Gbps|GPU clock 1410 MHz|GPU boost clock 1830 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|1xUSB type C
MSI GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, GAMING Z
 • NVIDIA Battlefield V or Anthem or Metro Exodus
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas