Asus GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, Turbo

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 171094 Preces kods: TURBO-RTX2080-8G
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2080
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1515 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: Blower
Līdzīgi produkti
Šis produkts Asus GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, Turbo
Asus GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, Dual Advanced
Asus GeForce RTX 2080 SUPER, 8GB GDDR6, TURBO EVO
Gigabyte GeForce RTX 2080 SUPER, 8GB GDDR6, Turbo
Asus GeForce RTX 2070 SUPER, 8GB GDDR6, Turbo EVO
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
901,06 €
940,49 €
912,39 €
848,14 €
636,32 €
Pamatinformācija
GPU Type GeForce GeForce GeForce GeForce GeForce
GPU Full GeForce RTX 2080 GeForce RTX 2080 GeForce RTX 2080 SUPER GeForce RTX 2080 SUPER GeForce RTX 2070 SUPER
Veiktspēja (PassMark) 15000+ 15000+ 16000+ 16000+ 14500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1515 MHz 1515 MHz 1815 MHz 1815 MHz 1770 MHz
Stream procesori / CUDA kodoli 2944 2944 3072 3072 2560
Strāvas patēriņš (TDP) 215 W 215 W Nav norādīts Nav norādīts 215 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda 650 W 650 W 650 W 650 W 650 W
Pielietojums Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming
DirectX versija DirectX 12.1 DirectX 12.1 DirectX 12.0 DirectX 12.0 DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit 256 bit 256 bit 256 bit 256 bit
Operatīvā atmiņa 8 GB 8 GB 8 GB 8 GB 8 GB
Atmiņas tehnoloģija GDDR6 GDDR6 GDDR6 GDDR6 GDDR6
Atmiņas frekvence (effective) 14000 MHz 14000 MHz 15500 MHz 15500 MHz 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready Ir Ir Ir Ir Ir
Dzesēšana Blower Standard Cooler Blower Blower Standard Cooler
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts Ir Ir Ir Ir Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-I 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-D 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta HDMI 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta DisplayPort 2 3 3 3 3
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce RTX 2080 ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 650 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

2 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2080

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 15000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1515 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2944
Strāvas patēriņš (TDP) : 215 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 650 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana Blower
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Ir
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 2

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, Turbo
Accessories included - 1 x CD 1 x Quick Guide
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Bundle include - Quick guide
Bundle include - software and drivers on CD
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce RTX 2080
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2080
Code - 90YV0C31-M0NM00
code - 90YV0C31-M0NM00
Cooling - Active
Cooling type - active
Core Boost frequency - 1710 MHz
Core frequency - 1515 MHz
CUDA Core - 2944
CUDA Cores - 2944
Description - ASUS Turbo GeForce RTX 2080 graphics card with 8 GB GDDR6, equipped with a high-performance blower fan (turbine) for mounting in small enclosures and systems with SLI configurations.
NVIDIA TURINGTM: ASUS GeForce RTX graphics cards are based on the Turing GPU architecture and the latest RTX platform. These graphics systems provide up to six times higher performance than in the case of the previous generation GPU, and additionally bring the power of Real-Time Ray Tracing technology and artificial intelligence to the game. DirectX 12: Powerful new visual effects and rendering techniques for a more realistic gameplay. 4K: Get the best 4K game experience with the GeForce RTX graphics card and enjoy the most popular current games with a truly amazing detail level. The newly developed cover improves cooling performance in systems with several graphics cards and installed in housings with limited airflow The fan with a double ball bearing and protection against dust at the IP5X level is a fan that is larger, quieter and more resistant to dust, and capable of processing more air. In the 144-hour validation program, the cards undergo a series of rigorous tests to ensure maximum reliability. The GPU Tweak II software enables intuitive performance tuning and control of the thermal system.
Description - ASUS TURBO-RTX2080-8G
description - The ASUS RTX2080 is designed from the ground up for systems with multiple GPUs or other airflow restricting scenarios by incorporating a host of subtle design optimizations that improve airflow through the shroud and increase reliability.
Device Type - Graphics card
dimension depth - 140 mm
dimension height - 280 mm
dimension weight - 1800 g
dimension width - 450 mm
Dimensions - Length: 269 mm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), USB Typ C (VirtualLink)
DisplayPort connector - 2 Pcs
ean - 4718017142175
EAN - 4718017142175
EANCode - 4718017142175
Eans - 4718017142175
feature - Longer lifespan
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
feature - Subtle lightning
feature - Superior cooling
Fertigung - 12 nm
GPU Takt (Basis) max. - 1515 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1740 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - 110 - 119,9 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 114 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 42 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 269 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - GeForce RTX 2080
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2080
Gross weight - 1.80 kg
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
Height - 140.000000000
Illumination - yes
Illumination colour - RGB (selectable)
Installed video memory - 8192 MB
Interfaces - 2 x DisplayPort

USB-C

HDMI
LED Kompatibilität - ASUS Aura Sync
Length - 454.000000000
LongDesc - ASUS TURBO-RTX2080-8G GDDR6 8GB 1xHDMI 2xDP 1xUSB-C
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0C31-M0NM00
ManufacturerPartNumber - 90YV0C31-M0NM00
Memory - 8 GB GDDR6
Memory > Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory bus - 256 bit
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory bus - 256-bit
Memory frequency - 14000 MHz
Memory type - DDR6
Memory type - DDR6
Model - RTX 2080 Turbo
More info - www.asus.com [LINK]
name - ASUS GeForce RTX 2080 Turbo 8G, 8192 MB GDDR6
Name - ASUS GeForce RTX 2080 TURBO 8GB
Name - Asus NVIDIA, 8 GB, GeForce RTX 2080, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1515 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 14000 MHz
name - Karta graficzna GeForce RTX 2080 Turbo 8GB GDDR6 HDMI/2DP/USB-C
NVIDIA SLI support - No
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 140.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 450.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 280.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 313.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 75.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.60 kg
Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
Package features > WEEE tax - No
PartNumber - 90YV0C31-M0NM00
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 2
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Ports & interfaces > USB port - USB Type-C
Power > Supplementary power connectors - 1 x 8-pin, 1 x 6-pin
Power supply - 1x 6-Pin + 1x 8 Pin PCIe
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 2080
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1515 MHz
Producer - Asus
producer - Asus
ProducerCode - TURBO-RTX2080-8G
Product Description - ASUS TURBO-RTX2080-8G - graphics card - GF RTX 2080 - 8 GB
productName - ASUS GeForce Turbo RTX 2080 8GB GDDR6
Shader Einheiten - 2944
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 2080 | 8GB
Slot Height - 2 Slots
Software included - ASUS GPU Tweak II
Software included - Drivers
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Support for multiple monitors - No
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenCL 1.2
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - Vulkan 1.0
Technical details > Net weight - 1.20 kg
Type of bus connector - PCI-E 3.0
USB plugs - 1 x USB-C
vendpn - TURBO-RTX2080-8G
Version - Box
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 1 x USB-C
Video ports - 2 x DisplayPort
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM memory size - 8 GB
VRAM size & type - 8192 MB GDDR6
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Weight - 1.763000000
Width - 290.000000000
  -
Asus GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, Turbo
Visas kategorijas