Asus GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, Strix OC

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 169616 Preces kods: ROG-STRIX RTX2080-O8G-GAMING
Noliktavā 13 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: rīt, 23.05.2019 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: piektdien, 24.05.2019
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: piektdien, 24.05.2019
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: piektdien, 24.05.2019
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: piektdien, 24.05.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2080
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): Nav norādīts
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): Nav norādīts
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce RTX 2080 ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 650 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir 2 x HDMI pieslēgvietas. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

2 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2080

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 15000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) Nav norādīts
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2944
Strāvas patēriņš (TDP) : 215 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 650 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : Nav norādīts
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 2

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 2

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Accessories included -
Additional information - 1 x USB-C
Additional information - RGB lighting
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Bundle include - ROG velcro hook & loop
Bundle include - software and drivers on CD
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Chipset - GeForce RTX 2080
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 2080
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2080
code - 90YV0C60-M0NM00
Code - 90YV0C60-M0NM00
Cooling - Active
Cooling system - Dual Slot Fansink
Cooling type - active
CUDA Core - 2944
CUDA Cores - 2944
Depth - 5.41 cm
Description - ASUS ROG STRIX GeForce® RTX 2080 Overclocked 8G GDDR6 HDMI DP 1.4 USB Type-c Auto Extreme Technology delivers premium quality and reliability with aerospace-grade Super Alloy Power II components. Max-Contact Technology and 2.7 slot width provides 2x the surface area than the previous generation heatsink, allowing for more efficient thermal transfer. Axial-Tech Fans increases airflow through the heatsink and boasts IP5X dust-resistance. AURA Sync RGB lighting is capable of six lighting effects and millions of colors to allow you to express your style. GPU Tweak II makes monitoring performance and streaming easier than ever, featuring Game Booster and XSplit Gamecaster, all via an intuitive interface.
Description - ASUS ROG-STRIX-RTX2080-O8G-GAMING
Description - ASUS ROG-STRIX-RTX2080-O8G-GAMING
description - Gargantuan power delivery provides the muscle to push overlocking boundaries, while cooling that's honed to perfection keeps temperatures under control. And with an arsenal of utilities that allow you to customize and tweak this extreme hardware, you call the shots.
Description - ROG Strix GeForce RTX 2080 w wersji OC z 8 GB pamięci GDDR6 i technologiami na poziomie wymaganym przez entuzjastów do ekstremalnych wrażeń podczas rozgrywki w 4K i VR
Device Type - Graphics card
dimension depth - 140 mm
dimension height - 280 mm
dimension weight - 2600 g
dimension width - 440 mm
Dimensions -
Dimensions - 29.97 x 13.04 x5.41 cm
Dimensions (WxDxH) - 5.41 cm x 29.97 cm x 13.04 cm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x), USB Typ C (VirtualLink)
DisplayPort connector - 2 Pcs
DisplayPort Input/Output connectors - 2
ean - 4718017135832
EAN - 4718017135832
EAN - 4718017135832
ean - 4718017135832
EANCode - 4718017135832
EANCode - 4718017135832
feature - Better, faster, stronger
Feature - Nvidia G-Sync, Nvidia G-Sync HDR
feature - Precision-machined heat spreader
feature - Quiet intelligence
feature - Reinforced frame
Fertigung - 12 nm
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 2080|Graphics memory size 8 GB|256 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|1xUSB type C|Included Accessories 1 x CD,1 x Quick Guide,1 x ROG Velcro Hook & Loop
GPU Takt (Basis) max. - 1515 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1890 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 134 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 40 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 298 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - GeForce RTX 2080
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2080
Graphics memory size - 8 GB
Graphics memory type - GDDR6
Gross weight - 2.50 kg
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 2 Pcs
HDMI Input/Output connectors - 2
Height - 13.04 cm
Height - 145.000000000
Height - 145.000000000
Included Accessories - 1 x CD,
1 x Quick Guide,
1 x ROG Velcro Hook & Loop
Installed video memory - 8192 MB
Interfaces - 2 x DisplayPort

USB-C

2 x HDMI
Length - 453.000000000
Length - 453.000000000
Link - https://www.asus.com/Graphics-Cards/ROG-STRIX-RTX2080-O8G-GAMING/
LongDesc - ASUS ROG-STRIX RTX2080-O8G-GAMING 8GB GDDR6 USB Type-C 2xHDMI 2xDisplayPort
LongDesc - ASUS ROG-STRIX RTX2080-O8G-GAMING 8GB GDDR6 USB Type-C 2xHDMI 2xDisplayPort
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Manufacturer - ASUS
Manufacturer - ASUS
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0C60-M0NM00
ManufacturerPartNumber - 90YV0C60-M0NM00
ManufacturerPartNumber - 90YV0C60-M0NM00
Max Resolution - 7680 x 4320
Max resolution - 7680x4320
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory - 8 GB GDDR6
Memory > Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory bus - 256 bit
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory bus - 256 bit
Memory bus - 256-bit
Memory bus - 256-bit
Memory Interface - 256-bit
Memory type - DDR6
Memory type - DDR6
Model - GeForce RTX 2080
More info - www.asus.com [LINK]
name - ASUS GeForce RTX 2080 ROG STRIX O8G Gaming, 8192 MB GDDR6
Name - Asus ROG-STRIX-RTX2080-O8G-GAMING NVIDIA, 8 GB, GeForce RTX 2080, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1515 MHz, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 14000 MHz
Name - Asus ROG-STRIX-RTX2080-O8G-GAMING NVIDIA, 8 GB, GeForce RTX 2080, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1515 MHz, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 14000 MHz
name - GeForce RTX 2080 ROG STRIX 8GB DDR6 256bit 2HDMI/2DP/USB c
NVIDIA SLI support - No
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 130.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 440.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 290.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 609 g
Package features > Plastic (No PET) - 91 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.50 kg
Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
Package features > WEEE tax - No
PartNumber - 90YV0C60-M0NM00
PartNumber - 90YV0C60-M0NM00
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 2
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Ports & interfaces > USB port - 1 x USB Type-C
Power > Supplementary power connectors - 2 x 8-pin
Power supply - 1x 6-Pin + 1x 8 Pin PCIe
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 2080
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1515 MHz
producer - Asus
Producer product name - ROG-STRIX-RTX2080-O8G-GAMING
Product Description - ASUS ROG-STRIX-RTX2080-O8G-GAMING - OC Edition - graphics card - GF RTX 2080 - 8 GB
productName - ASUS GeForce ROG-STRIX RTX2080-O8G-GAMING 8GB GDDR6 USB Type-C 2xHDMI 2xDisplayPort
Shader Einheiten - 2944
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 44.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 13.5 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 2.6 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 28.5 cm
Slot Height - 2 Slots
Software included - ASUS GPU Tweak II
Software included - Drivers
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Support for multiple monitors - No
Supported functions - NVIDIA Ansel
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported functions - NVIDIA Highlights
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - OpenGL 4.5
Technical details > Net weight - 2.00 kg
Type of bus connector - PCI-E 3.0
Unit Brutto Volume - 0.01712 cubm
Unit Gross Weight - 2.6 kg
Unit Net Weight - 2 kg
USB type C Input/Output connectors - 1
Vendor Homepage - www.asus.com/us/Graphics-Cards/ROG-STRIX-RTX2080-O8G-GAMING/
vendpn - ROG-STRIX-RTX2080-O8G-GAMING
Version - Box
Video ports - 1 x USB-C
Video ports - 2 x DisplayPort
Video ports - 2 x HDMI
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM memory size - 8 GB
VRAM size & type - 8192 MB GDDR6
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Weight - 2.596000000
Weight - 2.596000000
Width - 29.97 cm
Width - 293.000000000
Width - 293.000000000
  -
Asus GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, Strix OC
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas