Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, Turbo

+
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Battlefield V un Anthem
ID: 169615 / Preces kods: TURBO-RTX2080TI-11G / Noliktavā 2 gab.
Garantija: 3 gadi
1 348,64 €
135,08 € mēnesī
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: pirmdien, 21.01.2019 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: trešdien, 23.01.2019
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: trešdien, 23.01.2019
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: trešdien, 23.01.2019
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: trešdien, 23.01.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2080 Ti
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 352 bit
 • Operatīvā atmiņa: 11 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Dzesēšana: Dual-Slot Fansink
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce RTX 2080 Ti ar 11 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 650 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

2 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2080 Ti

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 16000+
Stream procesori / CUDA kodoli : 4352
Strāvas patēriņš (TDP) : 250 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 650 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
Operatīvā atmiņa
Biti 352 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 11 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana Dual-Slot Fansink
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 2

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Battlefield V un Anthem
NVIDIA Battlefield V & Anthem
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, Turbo
Warranty - Warranty 36 months
code - 90YV0C40-M0NM00
name - ASUS GeForce RTX 2080 Ti Turbo O11G, 11264 MB GDDR6
ean - 4718017135061
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Name - ASUS GeForce TURBO-RTX2080TI-11G 11GB GDDR6 USB Type-C HDMI 2xDisplayPort
Image - https://actebis-images.com/productimages/8c7c6ddf-eb7b-40a8-afdd-14660c65489b.jpg
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0C40-M0NM00
Description - The ASUS Turbo GeForce RTX 2080 Ti is designed from the ground up for systems with multiple GPUs or other airflow restricting scenarios by incorporating a host of subtle design optimizations that improve airflow through the shroud and increase reliability. Grasp the reins of the most powerful graphics platform ever.
The Turbo GeForce RTX 2080 Ti features a new shroud that's designed to look sharp while optimizing cooling on several fronts. Parts of the shroud surrounding the fan intake have been raised to create a buffer between other cards in SLI setups and space-restricted chassis. This physical buffer is paired with an angled shroud surface that funnels cool air to a large 80mm fan to ensure Turing 's thermals remain under control in any scenario.
The Turbo GeForce RTX 2080 Ti features an 80mm dual-ball bearing fan that is quiet, efficient, and lasts twice as long as sleeve-bearing designs.
Feature - Blow them away
Feature - The ASUS Turbo GeForce RTX 2080 Ti is designed from the ground up for systems with multiple GPUs or other airflow restricting scenarios by incorporating a host of subtle design optimizations that improve airflow through the shroud and increase reliability. Grasp the reins of the most powerful graphics platform ever.
Feature - Cutting-edge cooling
Feature - The Turbo GeForce RTX 2080 Ti features a new shroud that's designed to look sharp while optimizing cooling on several fronts. Parts of the shroud surrounding the fan intake have been raised to create a buffer between other cards in SLI setups and space-restricted chassis. This physical buffer is paired with an angled shroud surface that funnels cool air to a large 80mm fan to ensure Turing 's thermals remain under control in any scenario.
Feature - 2X longer lifespan
Feature - The Turbo GeForce RTX 2080 Ti features an 80mm dual-ball bearing fan that is quiet, efficient, and lasts twice as long as sleeve-bearing designs.
Feature - 144-hour validation program
Feature - The extensive performance and stress tests begin with the very latest chart-topping titles - like Fortnite, League of Legends, Overwatch and PlayerUnknown's Battlegrounds.
Feature - GPU Tweak II
Feature - The ASUS GPU Tweak II utility takes graphics card performance tuning and to the next level. It allows you to tweak critical parameters including GPU core clocks, memory frequency, voltage settings, and more with the option to monitor everything in real-time through a customizable on-screen display. From fine-grain performance tuning to advanced fan control, GPU Tweak II has all the tools you need to get the most out of your graphics card.
Feature - Virtual reality
Feature - By combining advanced VR rendering, real-time ray tracing, and AI, the Turbo GeForce RTX 2080 Ti will take VR to a new level of realism. Cable management is much improved with VirtualLink, which utilizes an Alternate Mode of USB Type-C to provide a quick, single-cable connection for next-generation VR headsets.
Feature - NVIDIA G-SYNC technology
Feature - The Turbo GeForce RTX 2080 Ti features NVIDIA G-SYNC display technology for the smoothest and fastest gaming imaginable, eliminating screen tearing and minimizing display stutter and input lag. Enjoy the latest first-person shooters, sports and action-adventure games at super-fast frame rates, even at the highest graphics settings!
Feature - Gradient accent
Feature - The shroud features a subtle illuminated strip, adding a professionally styled accent to your build.
Product Description - ASUS TURBO-RTX2080TI-11G - graphics card - GF RTX 2080 Ti - 11 GB
Device Type - Graphics card
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti
Memory - 11 GB GDDR6
CUDA Cores - 4352
Memory Interface - 352-bit
Max Resolution - 7680 x 4320
Interfaces - 2 x DisplayPort
USB-C
HDMI
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Dimensions (WxDxH) - 4.2 cm x 26.9 cm x 11.4 cm
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2080 Ti
Cooling type - active
Memory bus - 352-bit
Memory type - DDR6
Installed video memory - 11 GB
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Type of bus connector - PCI-E 3.0
HDMI connector - 1 Pcs
DisplayPort connector - 2 Pcs
Supported standards - OpenGL 4.5
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
NVIDIA SLI support - No
Support for multiple monitors - No
HDCP Support - Yes
Low-profile card - No
Low-profile bracket bundle - No
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported functions - NVIDIA Ansel
Supported functions - NVIDIA Highlights
Supported functions - NVIDIA CUDA
Additional information - 1 x USB-C
Software included - ASUS GPU Tweak II
Software included - Drivers
Bundle include - software and drivers on CD
Width - 26.9 cm
Height - 11.4 cm
Depth - 4.2 cm
More info - www.asus.com [LINK]
1 348,64 €
135,08 € mēnesī
Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, Turbo
 • NVIDIA Battlefield V & Anthem
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas