Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, Turbo

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 169615 Preces kods: TURBO-RTX2080TI-11G
Noliktavā 7 gab.
Garantija: 3 gadi
1 305,59 €
130,77 € mēnesī
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: rīt, 23.05.2019 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: piektdien, 24.05.2019
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: piektdien, 24.05.2019
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: piektdien, 24.05.2019
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: piektdien, 24.05.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2080 Ti
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): Nav norādīts
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 352 bit
 • Operatīvā atmiņa: 11 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): Nav norādīts
 • Dzesēšana: Blower
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce RTX 2080 Ti ar 11 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 650 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

2 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2080 Ti

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 16000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) Nav norādīts
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 4352
Strāvas patēriņš (TDP) : 250 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 650 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 352 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 11 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : Nav norādīts
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana Blower
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 2

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, Turbo
Accessories included -
Additional information - 1 x USB-C
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Bundle include - software and drivers on CD
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Chipset - GeForce RTX 2080 Ti
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2080 Ti
code - 90YV0C40-M0NM00
Code - 90YV0C40-M0NM00
Cooling - Active
Cooling system - Dual Slot Fansink
Cooling type - active
CUDA Core - 4352
CUDA Cores - 4352
Depth - 4.2 cm
Description - ASUS Turbo GeForce® RTX 2080 Ti 11GB GDDR6 with high-performance blower-style cooling for small chassis and SLI setups. NVIDIA TURINGTM:ASUS GeForce® RTX graphics cards are powered by the Turing GPU architecture and the all-new RTX platform. This gives you up to 6X the performance of previous-generation graphics cards and brings the power of real-time ray tracing and AI to games. DirectX 12: Power new visual effects and rendering techniques for more lifelike gaming. 4K: Step up to the ultimate 4K gaming experience with GeForce RTX and enjoy today’s biggest games in amazing detail. Redesigned Shroud improves cooling for multi-card configurations and chassis with limited airflow Dual-ball Bearing Fan with IP5X Dust Resistance is a larger, quieter, and dust resistant fan that shifts more air. 144-Hour Validation Program puts cards through a series of stringent tests to ensure reliability. GPU Tweak II provides intuitive performance tweaking and thermal controls.
Description - ASUS TURBO-RTX2080TI-11G
Description - ASUS TURBO-RTX2080TI-11G
Description - Karta graficzna ASUS Turbo GeForce RTX 2080 Ti z 11 GB GDDR6, wyposażona w wysokowydajny wentylator typu blower (turbina) do montażu w niewielkich obudowach i systemach z konfiguracjami SLI.
description - The ASUS Turbo GeForce RTX 2080 Ti is designed from the ground up for systems with multiple GPUs or other airflow restricting scenarios by incorporating a host of subtle design optimizations that improve airflow through the shroud and increase reliability. Grasp the reins of the most powerful graphics platform ever.The Turbo GeForce RTX 2080 Ti features a new shroud that's designed to look sharp while optimizing cooling on several fronts. Parts of the shroud surrounding the fan intake have been raised to create a buffer between other cards in SLI setups and space-restricted chassis. This physical buffer is paired with an angled shroud surface that funnels cool air to a large 80mm fan to ensure Turing 's thermals remain under control in any scenario.The Turbo GeForce RTX 2080 Ti features an 80mm dual-ball bearing fan that is quiet, efficient, and lasts twice as long as sleeve-bearing designs.
Device Type - Graphics card
dimension depth - 138 mm
dimension height - 455 mm
dimension weight - 1900 g
dimension width - 290 mm
Dimensions -
Dimensions (WxDxH) - 4.2 cm x 26.9 cm x 11.4 cm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x), USB Typ C (VirtualLink)
DisplayPort connector - 2 Pcs
DisplayPort Input/Output connectors - 2
ean - 192876135068
ean - 4718017135061
EAN - 4718017135061
EAN - 4718017135061
EANCode - 4718017135061
EANCode - 4718017135061
feature - 144-hour validation program
feature - 2X longer lifespan
feature - Blow them away
feature - By combining advanced VR rendering, real-time ray tracing, and AI, the Turbo GeForce RTX 2080 Ti will take VR to a new level of realism. Cable management is much improved with VirtualLink, which utilizes an Alternate Mode of USB Type-C to provide a quick, single-cable connection for next-generation VR headsets.
feature - Cutting-edge cooling
feature - GPU Tweak II
feature - Gradient accent
feature - NVIDIA G-SYNC technology
Feature - Nvidia G-Sync, Nvidia G-Sync HDR
feature - The ASUS GPU Tweak II utility takes graphics card performance tuning and to the next level. It allows you to tweak critical parameters including GPU core clocks, memory frequency, voltage settings, and more with the option to monitor everything in real-time through a customizable on-screen display. From fine-grain performance tuning to advanced fan control, GPU Tweak II has all the tools you need to get the most out of your graphics card.
feature - The ASUS Turbo GeForce RTX 2080 Ti is designed from the ground up for systems with multiple GPUs or other airflow restricting scenarios by incorporating a host of subtle design optimizations that improve airflow through the shroud and increase reliability. Grasp the reins of the most powerful graphics platform ever.
feature - The extensive performance and stress tests begin with the very latest chart-topping titles - like Fortnite, League of Legends, Overwatch and PlayerUnknown's Battlegrounds.
feature - The shroud features a subtle illuminated strip, adding a professionally styled accent to your build.
feature - The Turbo GeForce RTX 2080 Ti features a new shroud that's designed to look sharp while optimizing cooling on several fronts. Parts of the shroud surrounding the fan intake have been raised to create a buffer between other cards in SLI setups and space-restricted chassis. This physical buffer is paired with an angled shroud surface that funnels cool air to a large 80mm fan to ensure Turing 's thermals remain under control in any scenario.
feature - The Turbo GeForce RTX 2080 Ti features an 80mm dual-ball bearing fan that is quiet, efficient, and lasts twice as long as sleeve-bearing designs.
feature - The Turbo GeForce RTX 2080 Ti features NVIDIA G-SYNC display technology for the smoothest and fastest gaming imaginable, eliminating screen tearing and minimizing display stutter and input lag. Enjoy the latest first-person shooters, sports and action-adventure games at super-fast frame rates, even at the highest graphics settings!
feature - Virtual reality
Fertigung - 12 nm
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti|Graphics memory size 11 GB|352 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|1xHDMI|2xDisplayPort|1xUSB type C
GPU Takt (Basis) max. - 1350 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1545 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 134 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 40 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 298 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - GeForce RTX 2080 Ti
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti
Graphics memory size - 11 GB
Graphics memory type - GDDR6
Gross weight - 1.88 kg
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 11.4 cm
Height - 140.000000000
Height - 140.000000000
Installed video memory - 11 GB
Interfaces - 2 x DisplayPort

USB-C

HDMI
Length - 463.000000000
Length - 463.000000000
Link - https://www.asus.com/Graphics-Cards/TURBO-RTX2080TI-11G/
LongDesc - ASUS TURBO-RTX2080TI-11G 11GB GDDR6 USB Type-C HDMI 2xDisplayPort
LongDesc - ASUS TURBO-RTX2080TI-11G 11GB GDDR6 USB Type-C HDMI 2xDisplayPort
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Manufacturer - ASUS
Manufacturer - ASUS
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0C40-M0NM00
ManufacturerPartNumber - 90YV0C40-M0NM00
ManufacturerPartNumber - 90YV0C40-M0NM00
Max Resolution - 7680 x 4320
Max resolution - 7680x4320
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory - 11 GB GDDR6
Memory > Discrete graphics adapter memory - 11 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory bus - 352 bit
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory bus - 352 bit
Memory bus - 352-bit
Memory bus - 352-bit
Memory Interface - 352-bit
Memory type - DDR6
Model - GeForce RTX 2080 Ti
More info - www.asus.com [LINK]
name - ASUS GeForce RTX 2080 Ti Turbo 11G, 11264 MB GDDR6
Name - Asus NVIDIA, 11 GB, GeForce RTX 2080 Ti, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1350 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 14000 MHz
Name - Asus NVIDIA, 11 GB, GeForce RTX 2080 Ti, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1350 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 14000 MHz
name - GeForce RTX 2080 TI TURBO 11GB GDDR6 352bit HDMI/2DP/USB C
NVIDIA SLI support - No
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 280.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 450.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 130.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 313.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 75.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.88 kg
Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
Package features > WEEE tax - No
PartNumber - 90YV0C40-M0NM00
PartNumber - 90YV0C40-M0NM00
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 2
Ports & interfaces > DVI-D ports quantity -
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Ports & interfaces > USB port - USB Type-C Support x1
Power supply - 2x 8-Pin PCIe
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 2080 Ti
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1350 MHz
producer - Asus
Product Description - ASUS TURBO-RTX2080TI-11G - graphics card - GF RTX 2080 Ti - 11 GB
productName - ASUS GeForce TURBO-RTX2080TI-11G 11GB GDDR6 USB Type-C HDMI 2xDisplayPort
Shader Einheiten - 4352
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 44.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 29 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 1.92 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 14 cm
Slot Height - 2 Slots
Software included - ASUS GPU Tweak II
Software included - Drivers
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 352 Bit
Support for multiple monitors - No
Supported functions - NVIDIA Ansel
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported functions - NVIDIA Highlights
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - OpenGL 4.5
Technical details > Net weight - 1.00 kg
Type of bus connector - PCI-E 3.0
Unit Brutto Volume - 0.01807 cubm
Unit Gross Weight - 1.92 kg
Unit Net Weight - 1.55 kg
USB type C Input/Output connectors - 1
Vendor Homepage - www.asus.com/us/Graphics-Cards/TURBO-RTX2080TI-11G/
vendpn - TURBO-RTX2080TI-11G
Version - Box
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 1 x USB-C
Video ports - 2 x DisplayPort
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM memory size - 11 GB
VRAM size & type - 11 264 MB GDDR6
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Weight - 1.887000000
Weight - 1.887000000
Width - 26.9 cm
Width - 295.000000000
Width - 295.000000000
  -
1 305,59 €
130,77 € mēnesī
Asus GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, Turbo
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas