Sapphire Radeon RX 580, 8GB, GDDR5, PULSE

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 161564 Preces kods: 11265-05-20G
Noliktavā 22 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: pirmdien, 01.06.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: pirmdien, 01.06.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: pirmdien, 01.06.2020
 • Saņem Dateks.lv birojā: piektdien, 29.05.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: Radeon RX 580
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1366 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR5
 • Atmiņas frekvence (effective): 8000 MHz
 • Dzesēšana: Standard Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Sapphire grafisko karti Radeon RX 580 ar 8 GB GDDR5 operatīvo atmiņu.Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 500 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir 2 x HDMI pieslēgvietas. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

2 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type Radeon
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full Radeon RX 580

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 8000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1366 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2304
Strāvas patēriņš (TDP) : 185 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 500 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Ir
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 8000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana Standard Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 1
Pieslēgvieta HDMI 2

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 2

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Sapphire Radeon RX 580, 8GB, GDDR5, PULSE
2D/3D Features - Shader Model 5.0 AMD Eyefinity AMD CrossFire FreeSync Technology VR Ready AMD Xconnect Ready
Accessories included -
API Supports - OpenCL 2.0 DirectX 12.0 OpenGL 4.5 Vulkan 1.0
BIOS Features - UEFI
Box Weight Brutto (kg) - 0.8 kg
Box Weight Brutto (kg) - 8 kg
category - Graphics Card AMD Graphics Card
Chipset - AMD Radeon RX 580
Chipset - Radeon RX 580
Chipset manufacturer - AMD
code - 11265-05-20G
Cooling - Active
Cooling system - Dual Slot Fansink
Cooling System Type - VGA Cooler (Double Slot)
Core Boost frequency - 1366 MHz
Core frequency - 1260 MHz
Depth (mm) - 230 mm
Description - SAPPHIRE PULSE RADEON RX 580 8GB GDDR5
Description - SAPPHIRE PULSE Radeon™ RX 580 8GD5 SAPPHIRE Pulse is all about providing PC users with choice and great value for money. Starting with the SAPPHIRE Pulse Radeon RX 580, this factory-overclocked model is dedicated to customers who seek a powerful, future-proof card that plays modern titles at maximum fidelity in 1440p @ 60 FPS. The card features a Polaris GPU with 2304 4th generation of Graphics Core Next stream processors, boost-clocked at 1366 MHz, and 8 GB of VRAM . The industry proven SAPPHIRE Dual-X system serves as the cooling solution, with dual ball-bearing fans and the SAPPHIRE Quick Connect feature for easy cleaning and replacement.
dimension depth - 85 mm
dimension height - 290 mm
dimension weight - 1200 g
dimension width - 170 mm
Dimensions - 230 x 125 x 40 mm
Display connectors - DVI-D, HDMI, HDMI (2x), Display Port, Display Port (2x)
DisplayPort Input/Output connectors - 2
DisplayPort Interface Quantity - 2
DVI Input/Output connectors - 1
DVI Interface Connector Type - 24 Pin DVI-D
DVI Interface Quantity - 1
ean - 4895106281905
ean - 840777077214
EANCode - 4895106281905
External Power - 8 pin
Feature - AMD FreeSync
Fertigung - 14 nm
Fill Rate (pixels) - 40.2 GP/s
Fill Rate (textures) - 181 GT/s
Form Factor - Full-height
Full Description Line - AMD Radeon RX 580|Graphics memory size 8 GB|256 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR5|Memory clock 2000 MHz|GPU boost clock 1366 MHz|3840x2160|Cooling Dual Slot Fansink|1xDVI|2xHDMI|2xDisplayPort
GPU boost clock - 1366 MHz
GPU Core Name - Polaris 20
GPU Core Speed - 1366 MHz
GPU Quantity - 1
GPU Takt (Boost) max. - 1366 MHz
GPU type / Series - AMD Radeon RX Gaming
Grafikkarten Breite - 120 - 129,9 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 125 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 40 mm
Grafikkarten Länge - 150 - 249 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 230 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - AMD Radeon RX 580
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics memory size - 8 GB
Graphics memory type - GDDR5
guarantee - 24
guarantee_type - normal
HDMI Input/Output connectors - 2
HDMI Interface Connector Type - HDMI (Type A)
HDMI Interface Quantity - 2
Height - 89.000000000
Height (mm) - 40 mm
Illumination - no
Installed Video Memory Storage Capacity - 1 x 8 GB
Length - 291.000000000
LongDesc - SAPPHIRE PULSE RADEON RX 580 8GB GDDR5 DUAL HDMI DVI-D DUAL DP OC W/BP (UEFI) 256-bit 2slot active
Manufacturer - SAPPHIRE
ManufacturerPartNumber - 11265-05-20G
Max resolution - 3840x2160
Max. Monitors Supports - 5
Maximum Resolution - 3840x2160
Memory bus - 256 bit
Memory bus - 256-bit
Memory Bus Bandwidth - 1 x 256 bit
Memory clock - 2000 MHz
Memory frequency - 8000 MHz
Memory Type - GDDR5 SDRAM
Memory type - DDR5
Model - Radeon RX 580 PULSE
name - Karta graficzna Radeon RX 580 PULSE 8GB GDDR5 256BIT HDMI/DVI/DP
name - Sapphire Pulse Radeon RX 580 8G, 8192 MB GDDR5
Other features -
Other information -
Pack Weight Brutto (kg) - 0.8 kg
Pack Weight Netto (kg) - 0.1 kg
Pack Weight Netto (kg) - 0.8 kg
Package Type - Retail
Packs in Box - 1
Packs in Box - 10
PartNumber - 11265-05-20G
PeriodofWarranty - 36 Months warranty
Pieces in pack - 1
Power supply - 1x 8-Pin PCIe
producer - Sapphire Technology
ProductCard - https://content.it4profit.com/itshop/itemcard_cs.jsp?ITEM=170405132433545217&THEME=asbis&LANG=lv
ProductCard - https://content.it4profit.com/itshop/itemcard_cs.jsp?ITEM=180516122200543038&THEME=asbis&LANG=lv
ProductCategory - Video kartes
ProductCode - 11265-05-20G
ProductCode - 11265-05-20G-1Y
ProductDescription - SAPPHIRE Video Card AMD Radeon PULSE RX 580 8G GDDR5 DUAL HDMI / DVI-D / DUAL DP OC W/BP (UEFI)
ProductType - Video Card
Render Output Units Quantity (ROP) - 1 x 32
Requires Expansion Slot Standard - PCI Express 3.0 x16
Retail Packaging Net Weight Carton - 0.1 kg
Retail Packaging Net Weight Carton - 0.8 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic - 0.1 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic - 0.8 kg
Shader Einheiten - 2304
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 58.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 19 cm
Shipping box quantity - 10
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 12.2 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 44 cm
Slot Height - 2 Slots
Speicher Takt max. - 8000 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Stream Processors Quantity - 1 x 2304
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenCL 2.0
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - Shader Model 5.0
Texture Mapping Unit Quantity - 1 x 144
Unboxing -
Unit Brutto Volume - 0.004891 cubm
Unit Gross Weight - 1.22 kg
Unit Net Weight - 0.81 kg
Vendor - SAPPHIRE
Vendor Homepage - www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid=77B48A1E-9FCB-4F19-BC2D-17C3087E4852&lang=eng
vendpn - 11265-05-20G
Version - Box
Video Card Features - Radeon CHILL Technology
Video Chipset - AMD Radeon RX 580
Video Memory Speed - 8000 MHz
Video Memory Type - Video Controller Memory
Video ports - 1 x DVI
Video ports - 2 x DisplayPort
Video ports - 2 x HDMI
Virtual Reality - Radeon VR Ready Premium
VRAM memory size - 8 GB
VRAM size & type - 8192 MB GDDR5
Warranty - 36 months
Warranty Products returnable - Yes
Warranty Term (month) - 12 month(s)
Warranty Term (month) - 36 month(s)
Warranty validation Criteria - Serial Number
Weight - 1.100000000
Width - 168.000000000
Width (mm) - 125 mm
Sapphire Radeon RX 580, 8GB, GDDR5, PULSE
Visas kategorijas