Gigabyte GeForce GT730, 2GB, GDDR5

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 154376 Preces kods: GV-N730D5-2GL
Noliktavā 25 gab.
Garantija: 3 gadi
78,48 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: ceturtdien, 28.05.2020
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: ceturtdien, 28.05.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: ceturtdien, 28.05.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: ceturtdien, 28.05.2020
 • Saņem Dateks.lv birojā: trešdien, 27.05.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GT 730
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 902 MHz
 • Pielietojums: Casual Gaming
 • Biti: 64 bit
 • Operatīvā atmiņa: 2 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR5
 • Atmiņas frekvence (effective): 5000 MHz
 • Dzesēšana: Standard Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Gigabyte grafisko karti GeForce GT 730 ar 2048 MB GDDR5 operatīvo atmiņu.Šī karte paredzēta gan kā uzlabojums esošam datoram, gan kā jauna datora komponente un dod iespēju spēlēt pēdējo 2-3 gadu spēlēs (Call of Duty: Advanced Warfare, Battlefield 4, FarCry 4) vidējos un zemos attēla kvalitātes iestatījumos, vecākas paaudzes spēles (G.R.I.D, Counter-Strike Source, Portal 2, Dirt 3) augstos iestatījumos, kā arī lietot šo karti, lai atskaņotu FullHD kvalitātes video.

Pateicoties šīs grafiskās kartes jaudai, tā lieliski kalpos vienkāršākiem grafiskajiem un video montāžas darbiem PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmās, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas.

Šī karte ir aprīkota ar vienu DVI-I pieslēgvietu, kas nodrošina iespēju pieslēgt monitorus ar šādu pašu pieslēgvietu, vai arī monitorus ar HDMI (izmantojot atsevišķi iegādātu pāreju vai speciālu kabeli). DVI ir ciparu standarts un nodrošina augstu attēla kvalitāti, tomēr, pateicoties spraudņa lielajam izmēram un standarta nespējai attīstīties tālāk dažu tehnisku ierobežojumu dēļ, šis pieslēgums pamazām zaudē aktualitāti, atstājot vietu modernajiem HDMI un DisplayPort standartiem.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GT 730

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 900+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 902 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 384
Strāvas patēriņš (TDP) : 25 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 300 W
Pielietojums Casual Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 64 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 2 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 5000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana Standard Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 1
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 0

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Gigabyte GeForce GT730, 2GB, GDDR5
API Supported - OpenGL 4.4, DirectX 12
Brand - Gigabyte
BrandPartCode - GV-N730D5-2GL
Bus Type - PCI Express 2.0 x8
Category - Graphics Cards
Chipset - NVIDIA GeForce GT 730
Code - GV-N730D5-2GL 1.0
Cooling system - Single Slot Fansink
Core Clock - 902 MHz
Description - GIGABYTE GeForce GT 730 2GB GDDR5 LP
description - Gold-plated, durable large contact area connectors have been used for optimum signal transfer between connections.
Description - Powered by NVIDIA GeForce GT 730 GPU Integrated with 2GB GDDR5 64bit memory interface Core clock: 902MHz Features Dual-link DVI-I / HDMI Support PCI Express 2.0 x8 bus interface Recommended system power supply requirement: 300W
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - ATX
Design - Number of fans - 1 fan(s)
Design - Product colour - Black
Device Type - Graphics card
Dimensions (WxDxH) - 1.467 cm x 14.988 cm
DVI Input/Output connectors - 1
EAN - 4719331301750
EANCode - 4719331301750
Effective Memory Clock - 5 GHz
feature - Features Dual-link DVI-I / HDMI
feature - Integrated with GDDR5 64-bit memory interface
feature - Support PCI Express 2.0 x8 bus interface
Full Description Line - NVIDIA GeForce GT 730|Graphics memory size 2 GB|64 bit|PCIE 2.0 8x|GDDR5|Memory clock 5000 MHz|GPU clock 902 MHz|4096x2160|Cooling Single Slot Fansink|1xDVI|1xHDMI
GPU clock - 902 MHz
Graphics connector - PCIE 2.0 8x
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GT 730
Graphics memory size - 2 GB
Graphics memory type - GDDR5
Gross weight - 0.30 kg
GTIN - 0889523010556
GTIN - 2519101711060
GTIN - 4719331301750
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 36.000000000
Interfaces - DVI-I (dual link)

HDMI
Length - 229.000000000
Link - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N730D5-2GL#ov
LongDesc - Ultra Durable 2
- Ultra Cooling - Low RDS(on) MOSFET Design
- Low Power Loss - Ferrite Core Choke Design
- Longer Life - All-Solid Capacitor Design
Gold plated HDMI
Gold plated, durable large contact area connectors have been used for optimum signal transfer between connections
OC GURU ll
Brand-new instinctive user interface, easier to monitoring and adjusting all important settings. Users can set up MONITORING, GPU CLOCK, MEMORY CLOCK,FAN, OSD, ONLINE SUPPORT and update driver, BIOS directly.
LongDesc - GIGABYTE GeForce GT 730 2GB GDDR5 LP 64bit 1xDVI 1xHDMI
LongProductName - GeForce GT 730, 2048 MB, GDDR5, 64-bit, 5000 MHz, DL DVI-I, HDMI, 14.67x149.88x68.9 mm
LongSummaryDescription - Gigabyte GV-N730D5-2GL. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GT 730, Processor frequency: 902 MHz. Discrete graphics adapter memory: 2 GB, Graphics adapter memory type: GDDR5, Memory bus: 64 bit, Memory clock speed: 5000 MHz. Maximum resolution: 4096 x 2160 pixels. DirectX version: 12.0, OpenGL version: 4.4, Dual Link DVI. Interface type: PCI Express x8 2.0. Cooling type: Active, Number of fans: 1 fan(s)
Manufacturer - GIGABYTE
Manufacturer Part No - GV-N730D5-2GL
ManufacturerPartNumber - GV-N730D5-2GL
Max Monitors Supported - 3
Max Resolution - 4096 x 2160
Max resolution - 4096x2160
Memory - 2 GB GDDR5
Memory - Discrete graphics adapter memory - 2 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory - Memory bus - 64 bit
Memory - Memory clock speed - 5000 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 2 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory > Memory bus - 64 bit
Memory > Memory clock speed - 5000 MHz
Memory bus - 64 bit
Memory clock - 5000 MHz
Memory Interface - 64-bit
Name - Gigabyte NVIDIA, 2 GB, GeForce GT 730, GDDR5, Processor frequency 902 MHz, Memory clock speed 5000 MHz, PCI Express 2.0, HDMI ports quantity 1
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 160.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 40.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 230.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 180.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 45.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.15 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Packaging data - Package type - Box
PartNumber - GV-N730D5-2GL
Performance - DirectX version - 12.0
Performance - Dual Link DVI - Y
Performance - Full HD - Y
Performance - NVIDIA 3D Vision - Y
Performance - OpenGL version - 4.4
Performance - PhysX - Y
Performance - TV tuner integrated - N
PeriodofWarranty - 36 Months warranty
Ports & interfaces - DVI-I ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express x8 2.0
Ports & interfaces > DVI-I ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 2.0
Power - Minimum system power supply - 300 W
Processor - FireStream - N
Processor - Graphics processor - GeForce GT 730
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum resolution - 4096 x 2160 pixels
Processor - Processor frequency - 902 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce GT 730
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 902 MHz
Product Description - Gigabyte GV-N730D5-2GL - graphics card - GF GT 730 - 2 GB
productName - GIGABYTE GeForce GT 730 2GB GDDR5 LP 64bit 1xDVI 1xHDMI
ProductName - GV-N730D5-2GL
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 22.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 15.5 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 0.285 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 3 cm
ShortSummaryDescription - Gigabyte GV-N730D5-2GL, GeForce GT 730, 2 GB, GDDR5, 64 bit, 4096 x 2160 pixels, PCI Express x8 2.0
Technical details > Net weight - 0.15 kg
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Title - Gigabyte GV-N730D5-2GL graphics card GeForce GT 730 2 GB GDDR5
Unit Brutto Volume - 0.001046 cubm
Unit Gross Weight - 0.285 kg
Unit Net Weight - 0.21 kg
URL - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N730D5-2GL#ov
Vendor Homepage - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N730D5-2GL#ov
Warranty - 36
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
Weight - 0.000000000
Weight - 0.283000000
Weight & dimensions - Depth - 149.9 mm
Weight & dimensions - Height - 14.7 mm
Weight & dimensions - Width - 68.9 mm
Width - 156.000000000
  -
78,48 €
Gigabyte GeForce GT730, 2GB, GDDR5
Visas kategorijas