Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p, Camera Only

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 751978 Preces kods: 28988
Noliktavā 39 gab.
Garantija: 2 gadi
68,25 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 15.12.2023
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: 15.12.2023
  • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: 15.12.2023
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 15.12.2023
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 15.12.2023
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: 13.12.2023 pēc 15:00
Visi parametri
Apertūra : F2.1
Atmiņas kartes ligzda : Nav
Izšķirtspēja : 1920x1080
Pielietojums : Indoor/Outdoor
Skata leņķis : 130°
Tīkla savienojumi : Nav
Ūdens izturība : IP65
Papildus specifikācija
Attēla kvalitāte > Kameras tips - Āra
augstums - 10
Barošanas avots - Akumulatora ietilpība - 5700 mAh
Camera - Maksimālā apertūra - f/2.1
category_en - Tīkla produkti > IP drošības kameras
category_en - Viedā māja
category_et - Smart Home
category_lv - Gudrā māja
category_lv - Tīkla Produkti > IP Videonovērošanas kameras
category_ru - Tīkla Produkti > IP Videonovērošanas kameras
category_ru - Viedā māja
Citas funkcijas > Savietojamība - Android 6.0 vai iOS 10 un jaunāka versija
Citas funkcijas > Tehniskās funkcijas - 8x 940 nm infrasarkanā gaisma;
Darba apstākļi > Darba temperatūra (T-T) - -20 to 50 °C
description_et - Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p ir āra drošības kamera ar 1080p FullHD video ierakstīšanu un plašu 130° redzamības lauku. Lielais 5700 mAh akumulators ļauj bezvadu savienojumu lietot līdz pat 90 dienām. Turklāt kamerai ir WiFi un Ethernet savienojamība. Padariet savu mājokli drošu ar Xiaomi Mi āra drošības kameru, kas ir lielisks drošības risinājums, lai aizsargātu savu īpašumu un tuviniekus. Šī modernā bezvadu drošības kamera nodrošina nepārtrauktu 1080p FullHD attēlu ar 130° redzamības lauku. Kamerai ir arī vairākas viedās funkcijas, kas cita starpā ļauj noteikt cilvēkus, nosūtīt brīdinājumus uz viedtālruni un pārraudzīt nakts notikumus. Plašs 130° skata leņķis Skatieties, kas notiek ap māju, 1080p FullHD augstas izšķirtspējas formātā. Kad attēli ir tik asi, netiek palaista garām neviena detaļa. Skaidri attēli tumsā Pateicoties WDR tehnoloģijai un lielai F 2.1 apertūrai, kamera spēj uzņemt skaidrus un detalizētus attēlus tumsā. Kameras nakts redzamības diapazons ir līdz 7 metriem. Var pieslēgt līdz 4 kamerām Viedais uztvērējs (nav iekļauts komplektā) ļauj vienlaicīgi pieslēgt līdz 4 kamerām, lai ierakstītu katru mājas stūri. Pēc tam varat apskatīt darbību tieši no viedtālruņa vai pārbaudīt ierakstīto kustības noteikšanu. Izturīga un stabila konstrukcija Kamera ir paredzēta darbam -20-50°C temperatūrā. Turklāt tam ir IP65 sertifikāts, kas nozīmē, ka tas ir izturīgs pret laikapstākļiem un nebaidās no putekļiem un lietus. Skrūves stiprinājums pret zādzību Kamera ir aprīkota ar skrūves stiprinājumu pret zādzību un iebūvētu žiroskopu. Tiklīdz kamera konstatē neparastu darbību, tā reāllaikā nosūta brīdinājumu uz viedtālruni. PIEZĪME: Lai izmantotu drošības kameru, tai jābūt saderīgai ar Xiaomi uztvērēju (nav iekļauts komplektā).
description_lv -
description_lv - Xiaomi Mi Bezvadu Āra Drošības Kamera Xiaomi Mi bezvadu āra drošības kamera āra vai iekštelpu novērošanai ar autonomu darbību līdz 90 dienām ar vienu uzlādi. Nav nepieciešama elektroinstalācija vai sarežģīta uzstādīšana. Vienkārši uzstādiet kameru vēlamajā vietā, lai nodrošinātu savietojamību ar vadības sistēmām. FULL HD ierakstīšanas kvalitāte Kamera ir aprīkota ar augstākās klases optiku un ierakstiem ar lielisku izšķirtspēju. Jūs varat ierakstīt zibatmiņas kartē cilpas ierakstīšanas režīmā vai pārsūtīt uz internetu vai mākoņa krātuvi. Izvēlieties sev piemērotāko formātu, un jūs vienmēr būsiet savienots. IP65 vērtējums un 5700 mAh akumulators Kameru var novietot ārpus telpām. Lietus, vējš un putekļi nav problēma. Īpaša nojume aizsargā kameras objektīvu. Litija akumulators nodrošina līdz 90 dienām. Nepastāvīgā kamera nodrošina maksimālu drošību. AI atbalsts Sistēma spēj atpazīt cilvēkus un objektus. Kad ir iespējots automātiskās izsekošanas režīms, Kamera atradīs tieši nepieciešamos objektus. Viltus trauksmes aizsardzība-kukaiņu, zāles un koku kustība neizraisīs viedo kustības sensoru. Ir pieejami vairāki režīmi, iestatiet vēlamo režīmu un vadiet kameru ar viedajām mājas ierīcēm vai viedtālruni.
description_lv - Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p ir paredzēta lietošanai ārpus telpām ar 1080p FullHD video ierakstīšanu un plašu 130° redzamības lauku. Lielā 5700 mAh baterija ļauj bezvadu kameru lietot līdz pat 90 dienām. Kamerai ir arī WiFi un Ethernet savienojums. Padariet savu mājokli drošu Lielisks drošības risinājums, lai reizi par visām reizēm atbrīvotu savu īpašumu un tuviniekus no bailēm. Šī modernā bezvadu kamera nodrošina nepārtrauktu 1080p formāta īpašuma uzraudzību. Tai ir arī vairākas viedās funkcijas, kas cita starpā ļauj noteikt cilvēkus, sūtīt paziņojumus uz mobilo tālruni un novērot nakts notikumus. Plašs 130° redzamības lauks Skatieties 1080p FullHD video ar 130° redzamības lauku tieši no sava viedtālruņa. Ar tik detalizētu attēlu jūs neko nepalaistu garām. Skaidri attēli pat tumsā Pateicoties WDR tehnoloģijai un lielai F 2.1 apertūrai, kamera spēj uzņemt skaidrus un detalizētus attēlus pat tumsā. Kameras nakts redzamības attālums ir līdz 7 metriem. Var pieslēgt līdz 4 kamerām Izmantojot viedo uztvērēju (nav iekļauts komplektācijā), varat pieslēgt līdz 4 kamerām vienlaikus, lai ierakstītu katru mājas stūri. Pēc tam varat apskatīt darbību tieši no viedtālruņa vai pārbaudīt ierakstītās kustības. Uzticama un stabila konstrukcija Kamera ir paredzēta darbam temperatūras diapazonā no -20° C līdz 50° C. Turklāt tai ir IP65 sertifikāts, kas nozīmē, ka kamera ir izturīga pret laikapstākļiem un nebaidās no putekļiem un lietus. Skrūvju stiprinājums pret zādzību Kamera ir aprīkota ar skrūvju stiprinājumu pret zādzību un iebūvētu žiroskopu. Tiklīdz kamera konstatē neparastas darbības, tā reāllaikā nosūta brīdinājumu uz viedtālruni. NB! Šī ir vienas āra kameras versija. Lai varētu izmantot āra kameru(-as), tā(-as) ir jāsavieno ar iekštelpu uztvērēju (nav iekļauts komplektā).
description_lv - Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera āra vai iekštelpu novērošanai ar līdz pat 90 dienām autonomai darbībai ar vienu uzlādi. Nav nepieciešama elektroinstalācija vai sarežģīta uzstādīšana. Vienkārši uzstādiet kameru vēlamajā vietā, lai nodrošinātu savietojamību ar vadības sistēmām. FULL HD ieraksta kvalitāte Kamera ir aprīkota ar augstākās klases optiku un ieraksta lieliskā izšķirtspējā. Varat ierakstīt uz zibatmiņas kartes cilpas ierakstīšanas režīmā vai pārsūtīt uz internetu vai mākoņglabāšanas vietu. Izvēlieties sev piemērotāko formātu, un jūs vienmēr būsiet pieslēgts. IP65 kategorija un 5700 mAh akumulators Kameru var novietot ārpus telpām. Lietus, vējš un putekļi nav problēma. Kameras objektīvu aizsargā īpašs jumtiņš. Litija akumulators nodrošina līdz pat 90 dienu darbību. Kameras neviltojamība nodrošina maksimālu drošību. Mākslīgā intelekta atbalsts Sistēma spēj atpazīt cilvēkus un objektus. Ja ir ieslēgts automātiskās izsekošanas režīms, kamera atradīs tieši tos objektus, kas jums vajadzīgi. Aizsardzība pret viltus trauksmi - kukaiņu, zāles un koku kustība neizraisa inteliģentā kustību sensora iedarbināšanu. Ir pieejami vairāki režīmi, iestatiet vēlamo režīmu un kontrolējiet kameru ar viedās mājas ierīcēm vai viedtālruni.
description_ru -
description_ru - Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera āra vai iekštelpu novērošanai ar līdz pat 90 dienu ilgu akumulatora darbības laiku ar vienu uzlādi. Nav nepieciešams tīkla savienojums vai sarežģīta uzstādīšana. Vienkārši uzstādiet kameru pareizajā vietā, lai nodrošinātu savietojamību ar vadības sistēmām. FULL HD ieraksta kvalitāte Kamera ir aprīkota ar augstākās kvalitātes optiku un uzņem attēlus ar izcilu izšķirtspēju. Varat ierakstīt uz zibatmiņas kartes sērijveida režīmā vai pārsūtīt uz internetu vai mākoņglabāšanas vietu. Izvēlieties sev piemērotāko formātu, un jūs vienmēr būsiet pieslēgts. IP65 kategorija un 5700 mAh akumulators Kameru var novietot ārpus telpām. Lietus, vējš un putekļi nav problēma. Kameras objektīvu aizsargā īpašs aizsegs. Litija akumulators nodrošina līdz pat 90 dienu darbību. Kamera, kas nav gaistoša, nodrošina maksimālu drošību. Mākslīgā intelekta atbalsts Sistēma spēj atpazīt cilvēkus un objektus. Ja ir ieslēgts automātiskās izsekošanas režīms, kamera atradīs tieši tos objektus, kurus vēlaties. Aizsardzība pret viltus trauksmi - kukaiņu, zāles un koku kustība neizraisa inteliģentā kustību sensora iedarbināšanu. Ir pieejami vairāki režīmi, iestatiet vēlamo režīmu un kontrolējiet kameru no viedās mājas ierīcēm vai viedtālruņa.
description_short_en - Papildu kamera - saderīga ar Xiaomi uztvērēju 130° redzamības lauks un 1080p FullHD ierakstīšana Skaidrs attēls dienā un naktī WiFi un Ethernet savienojamība IP65 izturīgs pret laikapstākļiem
description_short_et - Ar Xiaomi uztvērēju saderīga palīgkamera 130° skata leņķis un 1080p FullHD video ierakstīšana Skaidrs attēls dienā un naktī WiFi un Ethernet savienojamība IP65 aizsardzība pret laikapstākļiem
description_short_lv -
description_short_ru - Papildu kamera, kas saderīga ar Xiaomi uztvērēju 130° skata leņķis un 1080p FullHD video ierakstīšana Skaidri attēli gan dienā, gan naktī Wi-Fi un Ethernet savienojamība IP65 aizsardzība pret laikapstākļiem
Dimensions & weight - Dziļums (mm) - 52.7
Drošības kameras funkcijas - Aizsardzība pret laikapstākļiem - IP65
Drošības kameru funkcijas - Aizsardzība pret laikapstākļiem - IP65
Drošības kameru funkcijas - Apgaismojums - Infrasarkanais
Drošības kameru funkcijas - Apgaismojums - Infrasarkanais
Drošības kameru funkcijas - Kustības noteikšana - Jā
Drošības kameru funkcijas - Kustības sensors - Jah
Drošības kameru funkcijas - Nakts režīms - Jah
Drošības kameru funkcijas - Nakts režīms - Jā
Drošības kameru funkcijas - Redzamība tumsā - Līdz 7 m
Drošības kameru funkcijas - Redzamība tumsā - Līdz 7 metriem
Drošības kameru funkcijas - Sirēna - Ei
Drošības kameru funkcijas - Sirēna - Nē
Drošības kameru funkcijas - Smart Home vadības bloka funkcijas - Ei
Drošības kameru funkcijas - Viedās mājas vadības smadzenes - Nē
dziļums - 15.5
EAN - 6934177722028
Eans - 6934177722028
feature_group_et - Drošības kameras
feature_group_ln - Videonovērošanas kameras
feature_group_lv - Videonovērošanas kameras
feature_group_ru - Videonovērošanas kameras
Functions - Aizsardzība pret apkārtējās vides iedarbību - IP65
Functions - Apgaismojums - IR
Functions - Kustības sensors - Jā
Functions - Nakts režīms - Jā
Funkcijas - Kustības sensors - Jā
Funkcijas - Laika apstākļu blīvējums - IP65
Funkcijas - Nakts redzamības diapazons - Līdz 7 m
Funkcijas - Nakts režīms - Jā
Funkcijas - Sirēna - Nē
Funkcijas - Smart home hub funkcionalitāte - Nē
Funkcijas - zibens - IR
Funkcijas > Iepakojuma saturs - 1x Mi bezvadu āra drošības kamera 1080p (ieskaitot akumulatoru); 1x montāžas šablona uzlīme; 1x uzlādes kabelis (1 m); 3x sienas kontaktdakša; 3x skrūve
Garantija - 24
General - Iepakojumā ietilpst - Drošības kamera
General - Krāsa - Balta
gross_weight - 0.6 kg
gross_weight - 0.528
Iepakojuma apraksts > Akumulatora sastāvs - CL127:KT:2016-12-09
Iepakojuma apraksts > Iepakojuma daudzums - 40 gab.
Iepakojuma elementi > EEIA nodoklis - Jā
Iepakojuma funkcijas > Akumulatora tips - Akumulators
Iepakojuma funkcijas > Paletes daudzums - 1400 pcs
Iepakojuma iezīmes > Akumulators ar pildījumu - Jā
Iepakojuma iezīmes > Bruto augstums galvenajā kartona kastē - 350 mm
Iepakojuma iezīmes > Bruto dziļums galvenajā kartona kastē - 405 mm
Iepakojuma iezīmes > Papīrs/kartons - 132 g
Iepakojuma iezīmes > Taras svara galvenā kartona kārba - 0.783 kg
Iepakojuma īpašības > Akumulatora klasifikācija - CL126:NE:2016-12-09
Iepakojuma īpašības > Bruto augstums (mm) - 100 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto dziļums (mm) - 155 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto platums (mm) - 65 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto platums galvenajā kartona kastē - 340 mm
Iepakojuma īpašības > Neto svars - 21.12 kg
Iepakojuma īpašības > Plastmasa (bez PET) - 10.00 g
Iepakojuma īpašības > Taras svars (kg) - 0.142 kg
Iepakojuma īpašības > Tilpums (m3) - 0.0010075 m³
Iepakojuma īpašības > TI svars (kg) - 0.01 kg
Izmēri un svars - Augstums (mm) - 122
Izmēri un svars - Augstums (mm) - 122
Izmēri un svars - augstums (mm) - 122
Izmēri un svars - Augstums (mm) - 122
Izmēri un svars - dziļums (mm) - 52,7
Izmēri un svars - dziļums (mm) - 52.7
Izmēri un svars - dziļums (mm) - 52.7
Izmēri un svars - Platums (mm) - 102,6
Izmēri un svars - Platums (mm) - 102.6
Izmēri un svars - Platums (mm) - 102.6
Izmēri un svars - Platums (mm) - 102.6
Izmēri un svars - Svars (g) - 273
Izmēri un svars - Svars (g) - 273
Izmēri un svars - Svars (g) - 273
Jauda - Akumulatora ietilpība - 5700 mAh
Jauda - Akumulatora ietilpība - 5700 mAh
Kamera - Maksimālā diafragma - f/2.1
Kamera - Maksimālā diafragma - f/2.1
Kamera - Maksimālā diafragma - f/2.1
Kamera - Objektīva leņķis - 130°
Kamera - Objektīva leņķis - 130°
Kamera - Skata leņķa objektīvs - 130°
Kategorija - Root/Smarthome/Smart Home/Monitoring IP
Kods - BHR4433GL
Komplekta funkcijas > WEE klasifikācija - CL109:5:2017-04-01
Modelis - BHR4433GL
Mērījumi un svars - Svars (g) - 273
name_et - Xiaomi Mi bezvadu āra kamera
Nosaukums - Xiaomi Mi bezvadu āra drošības kamera 1080p (bez uztvērēja) H.265
Nosaukums - Xiaomi Āra 1080p
nosaukums_lv - Xiaomi Mi bezvadu āra kamera
nosaukums_lv - Xiaomi Mi bezvadu āra kamera
nosaukums_ru - Xiaomi Mi bezvadu āra kamera
platums - 6.5
Power - Akumulatora ietilpība - 5700 mAh
ProducerCode - MWC14
ražotāja_kods - BHR4433GL
Ražotājs - Xiaomi
Saite - https://www.mi.com/global/product/mi-wireless-outdoor-security-camera-1080p/specs
Savienojamība - Bezvadu - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Savienojamība - bezvadu savienojums - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Savienojamība - Bezvadu tīkls - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Savienojumi un saskarnes > Interfeiss - Wi-Fi FiIEEE802.11b/g/n 2,4 GHz
Savienojums - Bezvadu tīkls - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
ShortDescription -
svars - 0.52 kg
svītrkods - 6934177722028
Tehniskā informācija > Bruto svars - 0.528 kg
Tehniskā informācija > Garantija - 24 mēneši
Tehniskā informācija > Neto svars - 0.386 kg
Tehniskā informācija > Objektīva leņķis - 130°
Tehniskā informācija > Ražotāja produkta nosaukums - Mi bezvadu āra drošības kamera 1080p (bez uztvērēja)
title_lv - Xiaomi Mi MWC14 Bezvadu Āra Drošības Kamera 1080p,
title_lv - Xiaomi Mi MWC14 bezvadu āra drošības kamera 1080p,
title_ru - Xiaomi Mi MWC14 bezvadu āra drošības kamera 1080p,
Veiktspēja > Video saspiešanas formāti - H.265
Video & audio - Video ierakstīšana - Full HD 1920 × 1080
Videoklipi > Maksimālā video izšķirtspēja - 1920 × 1080 pikseļi
Video un audio - Video ierakstīšana - Full HD 1920 × 1080
Video un audio - Video paātrināšanas standarts - H.265
Video un audio - Video saspiešana - H.265
Video un skaņa - Video ierakstīšana - Full HD 1920 × 1080
Video un skaņa - Video ierakstīšana - Full HD 1920 × 1080
Video un skaņa - Video saspiešanas standarts - H.265
Vispārīgi - Darba temperatūra - -20 – 50 °C
Vispārīgi - Darba temperatūra - -20 – 50 °C
Vispārīgi - Darba temperatūra - -20 – 50 °C
Vispārīgi - Darba temperatūra - -20 – 50 °C
Vispārīgi - Iekārtas - Uzraudzības kamera
Vispārīgi - Iepakojuma saturs - Drošības kamera
Vispārīgi - Komplekta saturs - Drošības kamera
Vispārīgi - Krāsains - White
Vispārīgi - Krāsains - White
Vispārīgi - Krāsu - White
zīmols - Xiaomi
Picture quality > Camera type - Outdoor
height - 10
Toide - Aku mahutavus - 5700 mAh
Camera - Maksimālā apertūra - f/2.1
category_en - Network Products > IP Security cameras
category_en - Smart home
category_et - Nutikodu
category_lv - Gudrā māja
category_lv - Tīkla Produkti > IP Videonovērošanas kameras
category_ru - Tīkla Produkti > IP Videonovērošanas kameras
category_ru - Смарт дом
Other features > Compatibility - Android 6.0 or iOS 10 and above
Other features > Technical features - 8x 940 nm infrared light;
Operational conditions > Operating temperature (T-T) - -20 to 50 °C
description_et - Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p on välitingimustes kasutamiseks mõeldud turvakaamera, millel on 1080p FullHD videosalvestus ja lai 130° vaateväli. Mahukas 5700 mAh aku lubab juhtmevaba kasutamist kuni 90 päevaks. Lisaks on kaameral WiFi ja Ethernet ühenduvus. Muuda oma kodu turvaliseks
Xiaomi Mi Outdoor Security Camera pakub suurepärast turvalahendust oma vara ja lähedaste kaitsmiseks. See täiustatud juhtmevaba turvakaamera pakub pidevat 1080p FullHD pilti 130° vaateväljaga. Kaameral on ka mitmeid nutikaid funktsioone, mis võimaldavad muuhulgas tuvastada inimesi, saata teateid Sinu nutitelefoni ja jälgida öiseid sündmusi. Lai 130° vaateväli
Jälgi oma maja ümber toimuvat 1080p FullHD kõrglahutusega. Nii terava pildi puhul ei jää üksi detail märkamata. Selged pildid ka pimedas
Tänu WDR-tehnoloogiale ja suurele F 2.1 avale suudab kaamera salvestada selgeid ja üksikasjalikke pilte ka pimedas. Kaamera öise nägemise kaugus on kuni 7 meetrit. Võimalik ühendada kuni 4 kaamerat
Nutivastuvõtjaga (ei kuulu komplekti) saad ühendada korraga kuni 4 kaamerat, et salvestada maja igat nurka. Seejärel saad vaadata tegevust otse oma nutitelefonist või kontrollida salvestatud liikumistuvastust. Töökindel ja stabiilne disain
Kaamera on loodud töötama -20–50 °C kraadi vahemikus. Lisaks vastab see IP65 sertifikaadile, mis tähendab, et kaamera on ilmastikukindel, ega karda tolmu ja vihma. Vargusvastane kruvikinnitus
Kaamera on varustatud vargusvastase kruvikinnitusega ja sisseehitatud güroskoobiga. Kohe kui kaamera tuvastab ebatavaline tegevuse, siis saadab see reaalajas hoiatuse Sinu nutitelefoni. NB! Turvakaamera kasutamiseks tuleb see ühildada Xiaomi vastuvõtjaga (ei kuulu komplekti).
description_lv -
description_lv - Xiaomi Mi Bezvadu Āra Drošības Kamera
Xiaomi Mi bezvadu āra drošības kamera āra vai iekštelpu novērošanai ar autonomu darbību līdz 90 dienām ar vienu uzlādi. Nav nepieciešama elektroinstalācija vai sarežģīta uzstādīšana. Vienkārši uzstādiet kameru vēlamajā vietā, lai nodrošinātu savietojamību ar vadības sistēmām.
FULL HD ierakstīšanas kvalitāte
Kamera ir aprīkota ar augstākās klases optiku un ierakstiem ar lielisku izšķirtspēju. Jūs varat ierakstīt zibatmiņas kartē cilpas ierakstīšanas režīmā vai pārsūtīt uz internetu vai mākoņa krātuvi. Izvēlieties sev piemērotāko formātu, un jūs vienmēr būsiet savienots.
IP65 vērtējums un 5700 mAh akumulators
Kameru var novietot ārpus telpām. Lietus, vējš un putekļi nav problēma. Īpaša nojume aizsargā kameras objektīvu. Litija akumulators nodrošina līdz 90 dienām. Nepastāvīgā kamera nodrošina maksimālu drošību.
AI atbalsts
Sistēma spēj atpazīt cilvēkus un objektus. Kad ir iespējots automātiskās izsekošanas režīms, Kamera atradīs tieši nepieciešamos objektus. Viltus trauksmes aizsardzība-kukaiņu, zāles un koku kustība neizraisīs viedo kustības sensoru. Ir pieejami vairāki režīmi, iestatiet vēlamo režīmu un vadiet kameru ar viedajām mājas ierīcēm vai viedtālruni.
description_en - The Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p is made for outdoor use with 1080p FullHD video recording and a wide 130° field of view. The large 5700 mAh battery allows wireless use for up to 90 days. The camera also has WiFi and Ethernet connection. Make your home safe
A great security solution to take the fear out of your property and loved ones once and for all. This advanced wireless camera offers you continuous 1080p surveillance of your property. It also has a number of smart features that allow it to detect humans, send notifications to your mobile phone and observe nighttime events, among other things. Wide 130° field of view
Watch a 1080p FullHD video with a 130° field of view directly from your smartphone. With such a detailed image you won't miss anything. Clear pictures even in the dark
Thanks to the WDR technology and a large F 2.1 aperture, the camera can capture clear and detailed images even in the dark. The distance of the camera's night vision is up to 7 meters. Up to 4 cameras can be connected
With a smart receiver (not included), you can connect up to 4 cameras at a time to record every corner of the house. You can then view the activity directly from your smartphone or check the recorded motions. Reliable and stable design
The camera is designed to operate in the range of -20° C to 50° C. In addition, it is IP65 certified, which means the camera is weatherproof and not afraid of dust and rain. Anti-theft screw fastening
The camera is equipped with an anti-theft screw mount and a built-in gyroscope. As soon as the camera detects unusual activity, it sends a real-time alert to your smartphone. NB! This is a single outdoor camera version. Outdoor camera(s) must be paired with an indoor receiver (not included) to use.
description_en - Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera
Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera for outdoor or indoor surveillance with up to 90 days of autonomous operation on a single charge. No wiring or complicated installation required. Simply mount the camera in the desired location to ensure interoperability with control systems.
FULL HD recording quality
The camera is equipped with top-notch optics and records in excellent resolution. You can record to a flash card in loop recording mode or transmit to the internet or cloud storage. Choose the format that suits you best and you'll always be connected.
IP65 rating and 5700 mAh battery
The camera can be placed outdoors. Rain, wind and dust are not a problem. A special canopy protects the camera lens. The lithium battery provides up to 90 days of operation. The non-volatile camera ensures maximum safety.
AI support
The system is able to recognize people and objects. When Auto Tracking mode is enabled, the camera will find exactly the objects you need. False alarm protection - movement of insects, grass and trees will not trigger the intelligent motion sensor. Several modes are available, set your preferred mode and control the camera with your smart home devices or smartphone.
description_ru -
description_ru - Беспроводная наружная камера безопасности Xiaomi Mi
Беспроводная наружная камера безопасности Xiaomi Mi для наружного или внутреннего наблюдения с автономной работой до 90 дней от одной зарядки. Не требуется подключение к сети или сложный монтаж. Просто установите камеру в нужном месте, чтобы обеспечить совместимость с системами управления.
Качество записи в формате FULL HD
Камера оснащена первоклассной оптикой и делает снимки в отличном разрешении. Вы можете записывать на флэш-карту в режиме циклической записи или передавать в Интернет или облачное хранилище. Выберите формат, который вам больше всего подходит, и вы всегда будете на связи.
Класс защиты IP65 и аккумулятор емкостью 5700 мАч
Камеру можно разместить на открытом воздухе. Дождь, ветер и пыль - это не проблема. Специальный козырек защищает объектив камеры. Литиевая батарея обеспечивает до 90 дней работы. Энергонезависимая камера обеспечивает максимальную безопасность.
Поддержка искусственного интеллекта
Система способна распознавать людей и предметы. Когда включен режим автоматического отслеживания, камера найдет именно те объекты, которые вам нужны. Защита от ложной тревоги - движение насекомых, травы и деревьев не приведет к срабатыванию интеллектуального датчика движения. Доступно несколько режимов, установите предпочитаемый режим и управляйте камерой с помощью устройств "Умный дом" или смартфона.
description_short_en - Additional camera – compatible with Xiaomi reciever 130° field of view & 1080p FullHD recording Clear picture during day & night WiFi & Ethernet connectivity IP65 weatherproof
description_short_et - Xiaomi vastuvõtjaga ühilduv lisakaamera 130° vaateväli ja 1080p FullHD videosalvestus Selge pilt nii päeval kui ka öösel WiFi ja Ethernet ühenduvus IP65 ilmastikukindlus
description_short_lv -
description_short_ru - Дополнительная камера, совместимая с приемником Xiaomi Обзор 130° и запись видео 1080p FullHD Четкое изображение как днем, так и ночью Подключение к Wi-Fi и Ethernet Атмосферостойкость IP65
Dimensions & weight - Dziļums (mm) - 52.7
Функции камеры безопасности - Погодная устойчивость - IP65
Turvakaamera funktsioonid - Ilmastikukindlus - IP65
Turvakaamera funktsioonid - Valgustus - Infrapuna
Функции камеры безопасности - Освещение - Инфракрасный
Функции камеры безопасности - Датчик движения - Да
Turvakaamera funktsioonid - Liikumisandur - Jah
Turvakaamera funktsioonid - Öörežiim - Jah
Функции камеры безопасности - Ночной режим - Да
Turvakaamera funktsioonid - Nähtavus pimedas - Kuni 7 m
Функции камеры безопасности - Видимость в темноте - До 7 м
Turvakaamera funktsioonid - Sireen - Ei
Функции камеры безопасности - Сирена - Нет
Turvakaamera funktsioonid - Nutikodu juhtseadme võimekus - Ei
Функции камеры безопасности - Мозность устройство управления умным домом - Нет
depth - 15.5
EAN - 6934177722028
Eans - 6934177722028
feature_group_et - Turvakaamerad
feature_group_en - CCTV cameras
feature_group_lv - Videonovērošanas kameras
feature_group_ru - Камеры видеонаблюдения
Functions - Aizsardzība pret apkārtējās vides iedarbību - IP65
Functions - Apgaismojums - IR
Functions - Kustības sensors - Jā
Functions - Nakts režīms - Jā
Functions - Motion sensor - Yes
Functions - Weather sealing - IP65
Functions - Night vision range - Up to 7 m
Functions - Night mode - Yes
Functions - Siren - No
Functions - Smart home hub functionality - No
Functions - Lightning - IR
Features > Package content - 1x Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p (including battery); 1x Mounting Template Sticker; 1x Charging Cable (1m); 3x Wall Plug; 3x Screw
Warranty - 24
General - Iepakojumā ietilpst - Security camera
General - Krāsa - Balta
gross_weight - 0.6 kg
gross_weight - 0.528
Package features > Composition of battery - CL127:KT:2016-12-09
Package features > Packing quantity - 40 pc(s)
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > Type of battery - Battery
Package features > Palette Qty - 1400 pc(s)
Package features > Embeeded battery - Yes
Package features > Gross height master carton - 350 mm
Package features > Gross depth master carton - 405 mm
Package features > Paper/Pasteboard - 132 g
Package features > Tare weight master carton - 0.783 kg
Package features > Classification of battery - CL126:NE:2016-12-09
Package features > Gross height (mm) - 100 mm
Package features > Gross depth (mm) - 155 mm
Package features > Gross width (mm) - 65 mm
Package features > Gross width master carton - 340 mm
Package features > Net weight master carton - 21.12 kg
Package features > Plastic (No PET) - 10.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.142 kg
Package features > Volume (m3) - 0.0010075 m³
Package features > TI weight (kg) - 0.01 kg
Dimensions & weight - Height (mm) - 122
Размеры & вес - Высота (мм) - 122
Mõõtmed & kaal - Kõrgus (mm) - 122
Dimensions & weight - Augstums (mm) - 122
Mõõtmed & kaal - Sügavus (mm) - 52,7
Dimensions & weight - Depth (mm) - 52.7
Размеры & вес - Глубина (мм) - 52.7
Mõõtmed & kaal - Laius (mm) - 102,6
Dimensions & weight - Width (mm) - 102.6
Размеры & вес - Ширина (мм) - 102.6
Dimensions & weight - Platums (mm) - 102.6
Dimensions & weight - Weight (g) - 273
Размеры & вес - Вес (г) - 273
Dimensions & weight - Svars (g) - 273
Power - Battery capacity - 5700 mAh
Питание - Емкость аккумулятора - 5700 mAh
Camera - Maximum aperture - f/2.1
Kaamera - Maksimaalne ava - f/2.1
Камера - Максимальная диафрагма - f/2.1
Camera - Lens angle - 130°
Kaamera - Objektiivi vaatenurk - 130°
Камера - Угол обзора объектив - 130°
Category - Root/Smarthome/Smart Home/Monitoring IP
Code - BHR4433GL
Package features > WEE classification - CL109:5:2017-04-01
Model - BHR4433GL
Mõõtmed & kaal - Kaal (g) - 273
name_et - Xiaomi Mi Wireless Outdoor Camera
Name - Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p (without receiver) H.265
Name - Xiaomi Outdoor 1080p
name_en - Xiaomi Mi Wireless Outdoor Camera
name_lv - Xiaomi Mi Wireless Outdoor Camera
name_ru - Xiaomi Mi Wireless Outdoor Camera
width - 6.5
Power - Akumulatora ietilpība - 5700 mAh
ProducerCode - MWC14
manufacturer_code - BHR4433GL
Producer - Xiaomi
Link - https://www.mi.com/global/product/mi-wireless-outdoor-security-camera-1080p/specs
Connectivity - Bezvadu - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Connectivity - Wireless - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Ühenduvus - Juhtmevaba võrk - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Ports & interfaces > Interface - Wi-Fi FiIEEE802.11b/g/n 2.4 GHz
Соединение - Беспроводная сеть - WiFi IEEE 802.11 b/g/n
ShortDescription -
weight - 0.52 kg
barcode - 6934177722028
Technical details > Gross weight - 0.528 kg
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Technical details > Net weight - 0.386 kg
Technical details > Lens angle - 130°
Technical details > Producer product name - Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p (without receiver)
title_lv - Xiaomi Mi MWC14 Bezvadu Āra Drošības Kamera 1080p,
title_en - Xiaomi Mi MWC14 Wireless Outdoor Security Camera 1080p,
title_ru - Xiaomi Mi MWC14 Беспроводная Наружная Камера Безопасности 1080p,
Performance > Video compression formats - H.265
Video & audio - Video ierakstīšana - Full HD 1920 × 1080
Video > Maximum video resolution - 1920 × 1080 pixels
Video & audio - Video recording - Full HD 1920 × 1080
Video & heli - Videotihenduse standard - H.265
Video & audio - Video compression - H.265
Video & heli - Videosalvestus - Full HD 1920 × 1080
Видео & звук - Запись видео - Full HD 1920 × 1080
Видео & звук - Стандарт сжатия видео - H.265
General - Operating temperature - -20 – 50 °C
Üldine - Töötemperatuur - -20 – 50 °C
Общее - Рабочая температура - -20 – 50 °C
General - Darba temperatūra - -20 – 50 °C
Общее - Комплектация - Камера наблюдения
General - Package contents - Security camera
Üldine - Komplekti sisu - Turvakaamera
Üldine - Värvus - Valge
Общее - Цвет - Белый
General - Color - White
brand - Xiaomi
68,25 €
Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p, Camera Only
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas