Noctua NF-S12B redux-1200 PWM
ID: 158991 Preces kods: NF-S12B redux-1200 PWM
Pasūtāms 62 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 3 gadi
Gatavs nosūtīšanai
Piegādes veidi
  • Preču saņemšana Dateks birojā
  • DPD Pickup Paku Skapis
    1-2 darba dienu laikā
  • Pasta pakomāts
    1-2 darba dienu laikā
  • Pasta nodaļa
  • Omniva pakomāts
  • SmartPosti pakomāts
  • Unisend pakomāts
  • Piegāde visā Latvijā.
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Ražotājs: Noctua
  • Apgriezieni (MAX), rpm: 1200
  • Apgriezieni (MIN), rpm: 400
  • Izmērs, mm: 120
  • LED izgaismojuma krāsa: Nav
  • Savienojums: 4-pin (PWM)
  • Skaits iepakojumā: 1
  • Trošņa līmenis (MAX), dB(A): 18.1
Visi parametri
Apgaismojuma veids : Bez apgaismojuma
Ražotājs : Noctua
Pamatinformācija
Apgriezieni (MAX), rpm : 1200
Gaisa plūsmas virziens : Standarta
Izmērs, mm : 120
LED izgaismojuma krāsa : Nav
Savienojums : 4-pin (PWM)
Skaits iepakojumā : 1
Papildus specifikācija
Darbības rādītāji - rotācijas ātrums (maks.) - 1200 RPM
Darbības rādītāji - trokšņa līmenis (liels ātrums) - 18.1 dB
dimensionalWeight - 126
ean - 4716123315285
Eans - 4716123315285
EAN_kods - 4716123315285
garantijaType - F
guaranteeLength - 72
Jauda - enerģijas patēriņš (tipisks) - 0.9 W
Jauda - spriegums - 12 V
kategorija - Gaisa dzesēšana|Ventilatori|pēc izmēra|120mm datora ventilatori
Kategorija - Saknes/Elektronika/PC detaļas/Atdzesēšana/Korpuss ventilatori
Kategorija_1 - Datoru korpusi un dzesēšana
Kategorija_2 - Ventilatori
kods - NF-S12B REDUX-1200 PWM
Nosaukums - Noctua NF-S12B redux-1200 PWM
nosaukums - Noctua NF-S12B redux-1200 PWM - 120mm
ProducerCode - NF-S12B redux-1200 PWM
productName - Noctua NF-S12B Redux 1200 PWM datora korpusa dzesētājs 12 cm
productSize - Parasts
Ražotāja_kods - NF-S12B redux-1200 PWM
ShortDescription - Ventilators|120|PWM|12V|
sizeX - 180
sizeY - 110
sizeZ - 32
Svars - 0,08
svars - 230
Svars un izmēri - Augstums - 120 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 20 mm
Svars un izmēri - Iepakojuma augstums - 180 mm
Svars un izmēri - Iepakojuma dziļums - 34 mm
Svars un izmēri - Iepakojuma platums - 170 mm
Svars un izmēri - Iepakojuma svars - 240 g
Svars un izmēri - Platums - 120 mm
Veiktspēja - Atbalstītās procesora ligzdas - Nav atbalstīts
Veiktspēja - Piemērots - Datora korpuss
Veiktspēja - Savietojamo procesoru sērija - Nav atbalstīts
Veiktspēja - Veids - Dzesētājs
Veiktspēja - Ventilatora diametrs - 12 cm
Veiktspēja - vidējais laiks starp atteici (MTBF) - 150000 h
Performance - Rotational speed (max) - 1200 RPM
Performance - Noise level (high speed) - 18.1 dB
dimensionalWeight - 126
ean - 4716123315285
Eans - 4716123315285
EAN_code - 4716123315285
warrantyType - F
warrantyLength - 72
Power - Power consumption (typical) - 0.9 W
Power - Voltage - 12 V
category - Aircooling|Fans|By Size|120mm PC Fans
Category - Root/Electronics/PC parts/Cooling/Casing fans
Category_1 - Computer Cases and Cooling
Category_2 - Fans
code - NF-S12B REDUX-1200 PWM
Name - Noctua NF-S12B redux-1200 PWM
name - Noctua NF-S12B redux-1200 PWM - 120mm
productName - Noctua NF-S12B Redux 1200 PWM Computer case Cooler 12 cm
productSize - Normal
Manufacturer_code - NF-S12B redux-1200 PWM
Producer - Noctua
Manufacturer - Noctua
ShortDescription - Wentylator|120|PWM|12V|
sizeX - 180
sizeY - 110
sizeZ - 32
Weight - 0,08
weight - 230
Weight & dimensions - Height - 120 mm
Weight & dimensions - Depth - 20 mm
Weight & dimensions - Package height - 180 mm
Weight & dimensions - Package depth - 34 mm
Weight & dimensions - Package width - 170 mm
Weight & dimensions - Package weight - 240 g
Weight & dimensions - Width - 120 mm