APC APCRBC115 Battery for SMX1500RMI2U/SMX48RMBP2
ID: 281125 Preces kods: APCRBC115
Noliktavā 5 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Gatavs nosūtīšanai
pirmdien, 18.05.2026
Piegādes veidi
  • Preču saņemšana Dateks birojā
  • DPD Pickup Paku Skapis
    1-2 darba dienu laikā
  • Pasta pakomāts
    1-2 darba dienu laikā
  • Pasta nodaļa
  • Omniva pakomāts
  • SmartPosti pakomāts
  • Unisend pakomāts
  • Piegāde visā Latvijā.
Papildus specifikācija
1. kategorija - Enerģija un UPS
2. kategorija - UPS un barošanas avoti
Aizdevums - 0.56
Akumulatora darbības laiks (maks.) - 3 - 5 gadi
Akumulatora ietilpība - 48 VAh
Akumulatora spriegums, V - 48
Akumulatora tips - Svina-skābes
Apraksts - APC REZERVES BATERIJU KASETNE #115
Apzīmējums - CE+WEEE
Augstums - 550.000000
Augstums, mm - 83
Bateriju skaits - 4
BrandPartCode - APCRBC115
Darba apstākļi - Neekspluatācijas augstums - 0 - 1500 m
Darba apstākļi - Uzglabāšanas relatīvais mitrums (H-H) - 0 - 95%
Darba apstākļi - Uzglabāšanas temperatūra (T-T) - -15 - 45 °C
Darba relatīvā mitruma diapazons, % - 0 - 95
Darba temperatūras diapazons (T-T), °C - 0 - 40
Datu likums - Saite
dimensijas dziļums - 300 mm
Dziļums, mm - 419
ean - 731304281689
EAN - 0731304281689
EANCode - 0731304281689
Eans - 731304281689
EAN_kods - 0731304281689
Ekspluatācijas apstākļi - Darba augstums - 0 - 3000 m
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 0 - 95%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 0 - 40 °C
Funkcijas - Akumulatora spriegums - 48 V
Funkcijas - Akumulatora tehnoloģija - Aizzīmogotas svina skābes (VRLA)
Funkcijas - iekļauto bateriju skaits - 1 gab.
Funkcijas - Produkta krāsa - Black
garantija - 12
GarantijaInformācija - 2 gadi
Garantijas termiņš - 2 Y
garantijas_tips - ārējais
Garums - 200.000000
GRUPA1 - Enerģijas aizsardzība
GRUPA2 - UPS akumulators
GTIN - 0132018220009
GTIN - 132018220009
Hoehe - 0.2
HST NUMERIS - APCRBC115
Iepakojuma dati - Iepakojuma augstums - 190 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma dziļums - 546 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma platums - 292 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma svars - 11.7 kg
izmērs augstums - 560 mm
izmērs platums - 190 mm