Vertiv GXE3-EBC72VRT2U battery module for GXE 3kVA
ID: 1303846 Preces kods: GXE3-EBC72VRT2U
Pasūtāms 2 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 2 gadi
Gatavs nosūtīšanai
Piegādes veidi
  • Preču saņemšana Dateks birojā
  • Piegāde visā Latvijā.
    1-2 darba dienu laikā
Papildus specifikācija
Apraksts -
Apzīmējums - CE+WEEE
BrandPartCode - GXE3-EBC72VRT2U
Citas funkcijas -
dimensijas dziļums - 245 mm
ean - 767041034455
Funkcijas - Montāžas veids - Statīvs
Funkcijas - Produkta krāsa - Pelēks
Funkcijas - Produkta tips - Ārējais akumulatora skapis
Funkcijas - savietojamība - GXE3-3000IRT2UXL
Funkcijas - Statīva ietilpība - 2U
garantija - 24
GarantijaInformācija - 2 gadi
garantijas_tips - ārējais
GTIN - 0767041034455
GTIN - 767041034455
Iekļautie piederumi -
Iepakojuma dati - Iepakojuma augstums - 235 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma dziļums - 790 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma platums - 600 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma svars - 47.2 kg
Iepakojuma saturs - Montāžas komplekts - Jā
Iepakojuma saturs - Ātrā lietošanas pamācība - Jā
Ilgtspēja - Ilgtspējas atbilstība - Jā
Izmēri - 86 x 438 x 630 mm
izmērs augstums - 795 mm
izmērs platums - 615 mm
izmērs svars - 47100 g
Kategorija - UPS piederumi
Krāsa - Black
LongProductName - Liebert GXE ārējais akumulatoru skapis 72 V 2U plaukts/torņveida | Svina-skābes VRLA akumulators
LongSummaryDescription - Vertiv GXE3-EBC72VRT2U. Produkta tips: Ārējais akumulatoru skapis, Montāžas veids: Montāža plauktā, Produkta krāsa: Pelēka. Atbilstības sertifikāti: UKCA, CB, WEEE, CE, RCM, REACH, RoHS. Platums: 438 mm, dziļums: 630 mm, augstums: 86 mm. Iepakojuma platums: 600 mm, iepakojuma dziļums: 790 mm, iepakojuma augstums: 235 mm.
nosaukums - GXE3-EBC72VRT2U akumulatora modulis GXE 3kVA
Nosaukums - Vertiv GXE3-EBC72VRT2U UPS piederums
Produkta nosaukums - GXE3-EBC72VRT2U
ražotājs - Vertiv
Sertifikāti - Atbilstības sertifikāti - UKCA, CB, WEEE, CE, RCM, REACH, RoHS
Svars - 40.8 kg
Svars un izmēri - Augstums - 86 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 630 mm
Svars un izmēri - Platums - 438 mm
Svars un izmēri - Svars - 40.8 kg
Tips - Akumulatora modulis
URL - https://www.vertiv.com
vendpn - GXE3-EBC72VRT2U
Vides prasības -
Zīmols - Vertiv
Description -
Designation - CE+WEEE
Other features -
dimension depth - 245 mm
ean - 767041034455
Features - Mounting type - Rack-mount
Features - Product colour - Grey
Features - Product type - External battery cabinet
Features - Compatibility - GXE3-3000IRT2UXL
Features - Rack capacity - 2U
guarantee - 24
WarrantyInfo - 2 years
guarantee_type - external
Accessories included -
Packaging data - Package height - 235 mm
Packaging data - Package depth - 790 mm
Packaging data - Package width - 600 mm
Packaging data - Package weight - 47.2 kg
Packaging content - Mounting kit - Yes
Packaging content - Quick start guide - Yes
Sustainability - Sustainability compliance - Yes
Dimensions - 86 x 438 x 630 mm
dimension height - 795 mm
dimension width - 615 mm
dimension weight - 47100 g
Category - UPS Accessories
Color - Black
LongProductName - Liebert GXE External Battery Cabinet 72V 2U Rack/Tower | Lead Acid VRLA Battery
LongSummaryDescription - Vertiv GXE3-EBC72VRT2U. Product type: External battery cabinet, Mounting type: Rack-mount, Product colour: Grey. Compliance certificates: UKCA, CB, WEEE, CE, RCM, REACH, RoHS. Width: 438 mm, Depth: 630 mm, Height: 86 mm. Package width: 600 mm, Package depth: 790 mm, Package height: 235 mm
name - GXE3-EBC72VRT2U battery module for GXE 3kVA
Title - Vertiv GXE3-EBC72VRT2U UPS accessory
ProductName - GXE3-EBC72VRT2U
producer - Vertiv
Certificates - Compliance certificates - UKCA, CB, WEEE, CE, RCM, REACH, RoHS
Weight - 40.8 kg
Weight & dimensions - Height - 86 mm
Weight & dimensions - Depth - 630 mm
Weight & dimensions - Width - 438 mm