Vertiv LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode Fibre Module LC

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 567322 Preces kods: LC-MM-SFP
Noliktavā 4 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
89,59 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 03.02.2021
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: 03.02.2021
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 03.02.2021
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 03.02.2021
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: piektdien, 29.01.2021 pēc 15:00
Papildus specifikācija
description - SFP Multi Mode Fiber Module LC for use with Vertiv Avocent HMX 5000/6000 High Performance KVM Systems.
Description - VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode
Device Type - SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC multi-mode
EANCode -
feature - EDID management
feature - Great security
feature - Plug-and-Play functionality
feature - Real-time control with perfect digital video
feature - Redundant network operation
feature - Single CATx cable or fiber for greater flexibility
feature - Supports USB 2.0 devices
Form Factor - Plug-in module
Height - 100.000000000
Length - 100.000000000
LongDesc - VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode Fibre Module LC
Manufacturer - VERTIV
Manufacturer Part No - LC-MM-SFP
ManufacturerPartNumber - LC-MM-SFP
PartNumber - LC-MM-SFP
PeriodofWarranty - 24 Months Warranty
Product Description - Avocent - SFP (mini-GBIC) transceiver module
productName - VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode Fibre Module LC
Weight - 0.221000000
Width - 100.000000000
  -
89,59 €
Vertiv LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode Fibre Module LC
Visas kategorijas