Hewlett Packard Smart Tank 580

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 936185 Preces kods: 1F3Y2A
Noliktavā >50 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
231,30 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: otrdien, 23.07.2024
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: otrdien, 23.07.2024
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: otrdien, 23.07.2024
 • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: piektdien, 19.07.2024 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Drukas Izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
 • Drukas veids: Tintes
 • Drukāšanas ātrums (mono): 12 lpp/min
 • Max. apdrukas izmērs: A4
 • Kartridžu skaits: 4
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 12 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 4

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
ADF - -
ADFCapacity - -
Apraksts -
Apraksts - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: 800 lpp, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi, Ātrums (melnbalts): 12 lpp/min., Ātrums (krāsains): 5 lpp/min, Operatīvā atmiņa: 64Mb, Max papīra formāts: A4, Automātiskā divpusējā druka: Nav, Automātiskā dokumentu padeve (ADF): Nav, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Ir, Tīkla pieslēgums (LAN): Nav, Faksa funkcionalitāte: Nav, Atmiņa faksam: Nav, Kopēšanas funkcionalitāte: Ir, Kopēšanas ātrums (melnbalts): 10 kopijas/min., Kopēšanas ātrums (krāsains): 2 kopijas/min, Skenēšanas funkcionalitāte: Ir, Skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi, Garantija: 2 gadi
Atbalstītās operētājsistēmas - Mac OS
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 10
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 11
Atmiņa - 64 MB
Augstums - 0.4750
Augstums - 157.26 mm
Augstums - 157.26 mm
Bezvadu - Jā
Bezvadu komunikācija - Bluetooth
Bezvadu komunikācija - WiFi
BrandCode - HP
BrandPartCode - 1F3Y2A
Bruto svars - 7.440 kg
Bruto svars - 7.4500
CardReader - -
category_en - Datori un komponenti > Drukas printeri un piederumi > Tintes printeri
category_lv - Datortehnika > Printeri un piederumi > Tintes printeri
category_ru - Datortehnika > Printeri un piederumi > Tintes printeri
Citas funkcijas -
Citas funkcijas - Drukāšanas galviņu skaits - 2
Citas funkcijas - Ieteicamās sistēmas prasības - Microsoft® Windows® 11, 10; interneta savienojums, Microsoft® Internet Explorer vai Edge.
Citas funkcijas - Lietotāju skaits - 3 lietotājs(i)
Citas funkcijas - PictBridge - Nē
Citas īpašības - palešu izmēri (platums x dziļums x augstums) - 1200 x 1000 x 2390 mm
Citas īpašības - palešu izmēri (platums x garums x augstums) (imperiālā vērtība) - 1218.9 x 1016 x 2389.9 mm (48 x 40 x 94.1")
ColorMono - Krāsa
ControlPanel - 33 segmenti + 1,2 collu iCON LCD displejs
CopySpeed - Jā
Darba apstākļi - Ieteicamais mitruma darbības diapazons - 20 - 80%
Darba apstākļi - Neekspluatācijas augstums - 0 - 4572 m
Darba apstākļi - relatīvais mitrums bez darbības režīma (bez kondensācijas) - 5 - 90%
Darba apstākļi - Uzglabāšanas temperatūra (T-T) - -40 - 60 °C
Darba cikls (mēnesī) - 800 lapas/mēnesī
Darbs ar papīru - drukas nesatur ISO drukas nesēju izmēri - Juridiskais
Darbības rādītāji - skaņas jaudas līmenis (drukāšana) - 6.4 dB
description_lv - Krāsas tips: Krāsains 1 mēneša lietošana: Drukas tehnoloģija: Drukāšanas tehnoloģija: tintes izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi Ātrums (melnbalts): Ātrums: 12 lappuses/min: Darbības atmiņa: 64Mb Maksimālais papīra izmērs: 5 lappuses/min: A4 Automātiska abpusēja drukāšana: Automātiskā dokumentu padevēja (ADF): nav: Savienojuma tips: Nav: USB 2.0 Wifi: Jā Tīkla savienojums (LAN): Faksa funkcionalitāte: Nav: Fakss: nav Faksam paredzētā atmiņa: Kopēšanas funkcionalitāte: Nav: Jā Kopēšanas ātrums (melnbalts): 10 kopijas/min Kopēšanas ātrums (krāsaini): 2 kopijas/min Skenēšanas funkcionalitāte: Skenēšanas izšķirtspēja: Jā Skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
description_lv - Krāsu tips: Krāsains 1 mēneša noslodze: 800 lpp Drukāšanas tehnoloģija: Tintes Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi Ātrums (melnbalts): 12 lpp/min. Ātrums (krāsains): 5 lpp/min Operatīvā atmiņa: 64Mb Max papīra formāts: A4 Automātiskā divpusējā druka: Nav Automātiskā dokumentu padeve (ADF): Nav Pieslēguma tips: USB 2.0 Wifi: Ir Tīkla pieslēgums (LAN): Nav Faksa funkcionalitāte: Nav Atmiņa faksam: Nav Kopēšanas funkcionalitāte: Ir Kopēšanas ātrums (melnbalts): 10 kopijas/min Kopēšanas ātrums (krāsains): 2 kopijas/min Skenēšanas funkcionalitāte: Ir Sknēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
description_ru - Krāsu tips: Daudzkrāsu Izmantotās lapas 1 mēnesī: 800 lappuses Drukāšanas tehnoloģija: Tinte Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi Ātrums (melnbalts): Ātrums: 12 ppm Ātrums (krāsains): 12 ppm Maksimālais papīra izmērs: A4 Automātiska abpusēja drukāšana: nē Automātiskais dokumentu padevējs (ADF): Savienojuma veids: USB 2.0 Wi-Fi: Jā Tīkla savienojums (LAN): Nē: Fakss: Nē Fakss: Nē Fakss: Nē Kopēšanas funkcija: Jā Kopēšanas ātrums (melnbalts): Jā Kopēšanas ātrums (melnbalts): 10 kopijas/min Kopēšanas ātrums (krāsaini): 2 kopijas/min Skenēšanas funkcija: Jā Skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi.
DigitalSending - Jā
dimensijas dziļums - 200 mm
dimensionalWeight - 8890
Divpusējā drukāšana - Rokasgrāmata
Dizains - Displeja diagonāle - 3,05 cm (1,2")
Dizains - displejs - LCD
Dizains - Iebūvēts displejs - Jā
Dizains - Krāsas nosaukums - Gaišais bazalts
Dizains - Produkta krāsa - Pelēks
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Māja un birojs
Dizains - Vadības veids - Pogas
Drošība - -
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Jā
Drukāšana - abpusējas drukāšanas režīms - Rokasgrāmata
Drukāšana - drukāšana bez malām - Jā
Drukāšana - Drukāšanas izšķirtspēja krāsaina - 4800 x 1200 DPI
Drukāšana - Drukāšanas izšķirtspēja melna - 1200 x 1200 DPI
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - 5 ppm
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) melns - 12 ppm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (krāsaina, melnraksta kvalitāte, A4/US Letter) - 16 ppm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (krāsaini, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 5 ppm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (melns, melnraksta kvalitāte, A4/US Letter) - 22 ppm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 12 ppm
Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (krāsaina, normāla) - 21 s
Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (melna, normāla) - 14 s
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 4800 x 1200 DPI
Drukāšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 dpi
Drukāšanas izšķirtspēja - 4800 x 1200 dpi
Drukāšanas piederumu veiktspēja -
Drukāšanas veids - Tintes printeris
Dupleksā drukāšana - Jā
DutyCycle - 3000 lappuses
Dziļums - 361.53 mm
Dziļums - 361.53 mm
EAN - 196188530313
ean - 196188530313
Eans - 196188530313
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 5 - 40 °C
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 100 - 240 V
Faksa specifikācijas -
Fakss - Nē
Fakss - Fakss - Nē
FaxQuality - -
FaxSpeed - -
FirstPageOut -
 • Melns (A4, gatavs): Krāsains (A4, gatavs): 14 s
 • Color (A4, gatavs): 21 s

 • Formāts - A4
  Foto drukāšana - Jā
  Funkcijas - Kopētājs
  Funkcijas - Printeris
  Funkcijas - Skeneris
  Funkcijas - "viss vienā" - daudzfunkcionāla lietojumprogramma - Jā
  Funkcijas - Digitālais sūtītājs - Jā
  Funkcijas - Drukāšanas krāsas - Melns, zilganzaļš, dzeltens, purpursarkans, dzeltens
  Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 4
  Funkcijas - Dubultās funkcijas - Nav atbalstīts
  Funkcijas - Funkcijas - fotokopētājs
  Funkcijas - Funkcijas - printeris
  Funkcijas - Funkcijas - skanner
  Funkcijas - HP segments - Sākums
  Funkcijas - Ieteicamais darba cikls - 400 - 800 lappuses mēnesī
  Funkcijas - Lapas apraksta valodas - PCL 3 GUI
  Funkcijas - Lapas apraksta valodas - PCLm
  Funkcijas - Lapas apraksta valodas - URF
  Funkcijas - Lapas apraksta valodas - URF, PCLm, PCL 3 GUI
  Funkcijas - Maksimālais darba cikls - 3000 lappušu mēnesī
  Garantija -
  Garantija - 1 gads
  garantija - 12
  GarantijaInformācija -
  garantijas_tips - ārējais
  garantijaType - F
  Garums - 0.1980
  gross_weight - 10 kg
  Grupa - TAS > MF PRINTERID > TINTE
  GTIN - 0196068963507
  GTIN - 196068963507
  GTIN - 0196068963514
  GTIN - 196068963514
  GTIN - 0196188530313
  GTIN - 196188530313
  GTIN - 0196188530320
  GTIN - 196188530320
  GTIN - 0196188530337
  GTIN - 196188530337
  GTIN - 0196548866786
  GTIN - 196548866786
  GTIN - 0196548866793
  GTIN - 196548866793
  GTIN - 0196548866809
  GTIN - 196548866809
  GTIN - 0196548866816
  GTIN - 196548866816
  GTIN - 0196548866823
  GTIN - 196548866823
  GTIN - 0198415168344
  GTIN - 198415168344
  guaranteeLength - 24
  HDD - -
  Ieejas un izejas jauda - Ieejas paplātes kopējais skaits - 1
  Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 100 lapas
  Ieejas un izejas jauda - Kopējā izejas jauda - 30 lapas
  Ieejas un izejas jauda - Maksimālais ieejas paplātes skaits - 1
  Ieejas un izejas jauda - Maksimālā ieejas jauda - 100 lapas
  Ieejas un izejas jauda - Maksimālā izejas jauda - 30 lapas
  Iekļautie piederumi -
  Iepakojuma dati - Iepakojuma augstums - 478 mm
  Iepakojuma dati - Iepakojuma dziļums - 198 mm
  Iepakojuma dati - Iepakojuma platums - 495 mm
  Iepakojuma dati - Iepakojuma svars - 7.2 kg
  Iepakojuma saturs -
 • HP Smart Tank 580 daudzfunkcionālais printeris
 • 3x HP GT53XL 135 ml melnās oriģinālās tintes pudele
 • HP GT52 50 ml zilganās oriģinālās tintes pudele
 • HP GT52 50 ml magenta oriģinālās tintes pudele
 • HP GT52 50-ml dzeltenās oriģinālās tintes pudelīte
 • HP melnā oriģinālā drukas galviņa
 • HP trīskrāsu oriģinālā drukas galviņa
 • Iestāžošanas rokasgrāmata
 • Rekursu ceļvedis
 • Ink Caution flyer
 • Regulatīvais buklets
 • Garantijas buklets
 • Power Cord

 • Iepakojuma saturs - Garantijas karte - Jā
  Iepakojuma saturs - iekļauti kabeļi - AC
  Iepakojuma saturs - iekļauts(-i) kasetne(-es) - Jā
  Iepakojuma saturs - Iekļautā kārtridža ietilpība (CMY) - 6000 lappuses
  Iepakojuma saturs - Iekļautā kārtridža ietilpība (melns) - 6000 lappuses
  Iepakojuma saturs - komplektā iekļautā programmatūra - HP printera programmatūra
  Ilgtspēja - Ilgtspējas atbilstība - Jā
  Ilgtspēja - Ilgtspējas sertifikāti - Plastmasa, kas pārstrādāta pēc patēriņa
  Ilgtspēja - ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli - Displeja stikls, kas nesatur arsēnu; zems halogēna saturs; displeja aizmugurgaismojums, kas nesatur dzīvsudrabu
  ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_100073_1.jpg
  Instalētā atmiņa - 64 MB
  Izmēri - augstums - 15.7
  Izmēri - dziļums - 36.15
  Izmēri - platums - 43.47
  Izmēri - svars - 5.03
  izmērs augstums - 475 mm
  izmērs platums - 495 mm
  izmērs svars - 7420 g
  Jauda - enerģijas patēriņš (gatavs) - 3.023 W
  Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.109 W
  Jauda - enerģijas patēriņš (miega režīms) - 1.096 W
  Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
  Kategorija - Biroja tehnika :: Multifunkcionālie (Daudzfunkciju) printeri
  Kategorija - Daudzfunkciju printeri
  Kategorija - Root/Elektronika/PC perifērijas iekārtas/Printeri, 3D printeri un ploteri/Inkjet printeris
  Kods - 1F3Y2A#671
  Kopētāja specifikācijas -
  Kopēšana - Automātiskā pielāgošanas funkcija - Jā
  Kopēšana - Dubultkopēšana - Jā
  Kopēšana - ID kartes kopēšanas funkcija - Jā
  Kopēšana - Kopēšana - Krāsu kopēšana
  Kopēšana - Maksimālais kopiju skaits - 99 eksemplāri
  Kopēšana - Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja - 600 x 600 DPI
  Kopēšanas funkcija - kopēšanas izšķirtspēja (krāsaina) - 600x600 dpi
  Kopēšanas funkcija - kopēšanas izšķirtspēja (melnbalta) - 600x600 dpi
  Kopēšanas funkcija - kopēšanas ātrums (krāsaini) - 2
  Kopēšanas funkcija - kopēšanas ātrums (melnbalts) - 10
  Krāsa - Pelēks
  Krāsa - White
  Krāsu drukāšana - Jā
  Krāsu faksimilizators - -
  LargeDescHTML - Instant Ink - 2024 - Latvija
  LongDesc -
  LongDesc - Intuitīvi gudrs. Viegla cena.
  LongDescription - Daudzfunkcionāls printeris Printerim ir visas funkcijas, kas nepieciešamas darba veikšanai, tostarp drukāšanai, skenēšanai un kopēšanai. Viegla iestatīšana Printeri ir viegli iestatīt, pateicoties soli pa solim aprakstītām pamācībām viedtālrunī. Viedās pogas Daudzfunkciju printeri ir viegli lietot, pateicoties viedajām pogām, kas iedegas un vada jūs drukāšanas procesā. Tintes zema tintes līmeņa sensori Tintes līmeni ir viegli uzraudzīt un uzturēt, pateicoties iebūvētajiem tintes sensoriem. HP automātiskās ieslēgšanas/izslēgšanas tehnoloģija Automātiskās ieslēgšanas/izslēgšanas tehnoloģija ieslēdz printeri, kad tas ir nepieciešams, un izslēdz, kad to vairs neizmantojat. HP Smart Advance Drukāt un skenēt tieši no tālruņa. Izbaudiet uzlabotu skenēšanu ar HP Smart Tank. Tintes aizpildīšanas pieredze bez noplūdes HP inovatīvā tintes pudeles konstrukcija nodrošina tīrāko un vienkāršāko HP tintes tvertņu aizpildīšanu. Izcila HP kvalitāte Jūs varat uzticēties savam printerim, ka tas izdrukās tumšu, skaidru tekstu vai spilgtu krāsu grafiku. Wi-Fi bezvadu savienojamība Paļaujieties uz ātru un uzticamu Wi-Fi savienojumu ar savu printeri.
  LongProductName - Smart Tank 580 daudzfunkcionālais printeris
  LongSummaryDescription - HP Smart Tank 580 All-in-One printeris, Mājokļa un mājas birojam, Drukāt, kopēt, skenēt, Bezvadu; Liela apjoma printera tvertne; Drukāt no tālruņa vai planšetdatora; Skenēt uz PDF. Drukāšanas tehnoloģija: Termiskā tintes strūklas druka, Drukāšana: Maksimālā izšķirtspēja: Krāsu drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: Drukas ātrums (krāsaina, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 4800 x 1200 DPI, Drukas ātrums (krāsaina, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 30 min: 5 lpp. Kopēšana: Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Skenēšana: Krāsaina skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: Krāsa: pelēka
  Loģistikas dati - Produkti uz paletes - 60 gab.
  Loģistikas dati - Slāņi uz paletes - 5 gab.
  Maksimālā atmiņas ietilpība - 64 MB
  MANUFDATASHEET - https://www.hp.com/emea_africa-en/products/printers/product-details/product-specifications/2100426104
  MaxPrintArea - 210 x 297 mm
  MediaSizes -
 • Patbalstītie multivides izmēri: A4; B5; A6; DL aploksne, legāls
 • Mediju izmēri pēc pasūtījuma: no 88,9 x 127 līdz 215,9 x 355,6 mm
 • .
  MediaTypes -
 • Plain papīrs
 • Matēts brošūru papīrs
 • Glosains brošūru papīrs
 • Fotopapīrs
 • Ovoksnes
 • Cits speciālais tintes papīrs
 • .
  MediaWeightMax - 75 g/m²
  MediaWeights - 75 g/m²
  Mediju veids - Aploksnes
  Mediju veids - Fotopapīrs
  Mediju veids - Glancēts papīrs
  Mediju veids - Matt papīrs
  Mediju veids - Papīra buklets
  Mediju veids - Papīrs
  MemoryMax - 64 MB
  Modelis - SmartTank 580
  Modelis - Viedā tvertne 580
  MultipleCopies - 99
  NameInWeb - HP Smart Tank 580, BT, WiFi, balts - daudzfunkcionāls krāsu tintes printeris
  NetWeight - 5.0000
  Nosaukums - Daudzfunkciju printeris HP SmartTank 580
  nosaukums - Daudzfunkcionāla ierīce Smart Tank 580 1F3Y2A
  Nosaukums - HP Smart Tank 580 All-in-One printeris, Mājokļa un mājas birojam, Drukāt, kopēt, skenēt, Bezvadu; Lieljaudas printera tvertne; Drukāt no tālruņa vai planšetdatora; Skenēt uz PDF
  Nosaukums - HP Smart Tank 580 Krāsains Krāsu atmiņas USB
  Nosaukums - MF tintes printeris HP Smart Tank 580, valge
  OperatingSystems -
 • Windows 11
 • Windows 10
 • Windows 7
 • Android
 • iOS
 • macOS 12 Monterey
 • macOS 11 Big Sur
 • macOS 10.15 Catalina

 • Oriģinālie palīgmateriāli - HP GT53 90 ml melnās oriģinālās tintes pudele 1VV22AA HP GT53XL 135 ml melnās oriģinālās tintes pudele 1VV21AA HP GT52 M0H54AA zilās oriģinālās tintes pudele HP GT52 M0H55AA magenta oriģinālās tintes pudele HP GT52 M0H56AA dzeltenās oriģinālās tintes pudele
  Pagarinātā garantija -
  PaperHandlingOutput - 30
  PaperHandlingTotal - -
  Paplašināšanas iespējas -
  PapperTraysMax - -
  PapperTraysStandarta - 1
  Papīra apstrāde - 100
  Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - B5
  Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - B5, DL
  Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - DL
  Papīra apstrāde - drukāšanas multivides izmēri bez malām - A4
  Papīra apstrāde - drukāšanas multivides izmēri bez malām - A4, vēstule
  Papīra apstrāde - drukāšanas multivides izmēri bez malām - Vēstule
  Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4
  Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A6
  Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A6
  Papīra apstrāde - ISO B sērijas izmēri (B0...B9) - B5
  Papīra apstrāde - Maksimālais drukas izmērs - 216 x 355 mm
  Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
  Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Aploksnes
  Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Fotopapīrs
  Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Foto papīrs, Matēts papīrs, Glancēts papīrs, Kopējamais papīrs, Aploksnes, Paplašinātais papīrs
  Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Glancēts papīrs
  Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Matēts papīrs
  Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Parasts papīrs
  Papīra apstrāde - Papīra paplātes nesēja svars - 60 - 300 g/m²
  Papīra apstrāde - Pielāgota multivides platums - 88.9 - 215.9 mm
  Papīra apstrāde - Pielāgota nesēja garums - 127 - 355.6 mm
  Papīra ieejas paplātes - 100 lapas
  Papīra izvades paplātes - 30 lapas
  Papīra svars (maks.) - 300 g/m²
  Papīra svars (min) - 60 g/m²
  PictBridge - Nē
  Pieteikums - Sākums
  Platums - 0.4950
  Platums - 434.66 mm
  Platums - 434.66 mm
  Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Termiskā tintes strūklas strūkla
  Poligrāfija - Poligrāfija - Krāsu druka
  Preces kods - 1F3Y2A#671
  Printera procesors -
  Printera valoda - HP PCL3GUI
  Printera valoda - PCLm
  Printera valoda - URF
  Printeris - LCD ekrāns
  Printeris - atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8
  Printeris - atbalstītās operētājsistēmas - Windows 10
  Printeris - atbalstītās operētājsistēmas - Windows 11
  Printeris - atbilstošs papīra svars - 60 - 90
  Printeris - drukas izšķirtspēja - 4800x1200 dpi
  Printeris - drukāšanas tehnoloģija - tonēšana
  Printeris - ikmēneša drukas slodze - 3000
  Printeris - izmērs - A4 printeris
  Printeris - krāsu drukas ātrums - 5
  Printeris - kārtridžu skaits - 4
  Printeris - melnbaltās drukas ātrums - 12
  Printeris - papīra padevēja ietilpība - 100
  Printeris - pirmās lapas izdruka (krāsaina) - 21
  Printeris - pirmās lapas izdruka (melnbalta) - 14
  Printeris - printera tips - daudzfunkcionāls krāsu portāls
  PrintFeatures - -
  PrintFormat - A4
  PrintQuality - 4800 x 1200 dpi
  PrintSpeed - 16 ppm
  PrintSpeedFeatures -
 • Rakstīšanas ātrums melnā krāsā (melnraksts, A4): Līdz 22 ppm
 • Tiesāšanas ātrums melnā krāsā (ISO): līdz 22 ppm
 • Tiesāšanas ātrums melnā krāsā (A4, A4): Līdz 12 ppm
 • Krāsu drukāšanas ātrums (ISO): Līdz 5 ppm
 • Krāsu drukāšanas ātrums (melnraksts, A4): Līdz 16 ppm

 • PrintSpeedMono - 22 ppm
  PrintTechnology - Termiskā tintes strūklas drukāšana
  Procesors - 980 MHz
  ProdDesc - HP SmartTank 580 daudzfunkcionālais printeris - A4 krāsu tintes printeris, drukāšana/kopēšana/skenēšana, WiFi, 22ppm, 400-800 lappušu mēnesī
  producerCode - 1F3Y2A
  ProducerCode - 1F3Y2A
  productName - HP Smart Tank 580 All-in-One printeris, Mājokļa un mājas birojam, Drukāt, kopēt, skenēt, Bezvadu; Lieljaudas printera tvertne; Drukāt no tālruņa vai planšetdatora; Skenēt uz PDF
  productSize - Parasts
  Produkta nosaukums - HP Smart Tank 580 All-in-One printeris, Mājokļa un mājas birojam, Drukāt, kopēt, skenēt, Bezvadu; Lieljaudas printera tvertne; Drukāt no tālruņa vai planšetdatora; Skenēt uz PDF
  ProduktaPicture2 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/1F3Y2A-02.jpg
  ProduktaPicture3 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/1F3Y2A-03.jpg
  ProduktaPicture4 -
  ProduktsFotogrāfija - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/1F3Y2A-01.jpg
  ProgrammatūraIekļauts - -
  Ražotājs - HP
  ražotājs - HP Inc.
  RažošanaValsts - CN
  SalesUnitOfMeasureCode - tk
  Saskarnes - Bluetooth
  Saskarnes - USB-A 2.0
  Saskarnes - WiFi
  Saskarnes - WiFi standarti - AirPrint
  Saskarnes - WiFi standarti - IEEE 802.11b
  Saskarnes - WiFi standarti - IEEE 802.11g
  Saskarnes - WiFi standarti - IEEE 802.11n
  Saskarneunaktivitāte -
 • Stipra ātrgaitas USB 2.0 (ierīce)
 • Bluetooth Low Energy
 • Wi-Fi 802.11b/g/n
 • Wi-Fi Direct

 • Savienojamības porti un saskarnes - Tiešā drukāšana - Jā
  Savienojamības porti un saskarnes - USB 2.0 pieslēgvietu skaits - 1
  Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Jā
  Savienotāji - 1 x USB
  ScanQuality - 1200 dpi
  ScanQualityEH - -
  ScanSize - 216 x 356 mm
  ScanType - Plakanā platforma
  Sertifikāti - Sertifikācija - EN 55032:2015+A11:2020 Class B; EN 55024:2010 +A1:2015; EN 55035:2017+A11:2020; EN IEC 61000-3-2:2019; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013 +A1:2019; EN 301 489-1 V2.2.3; EN 301 489-17 V3.2.4
  ShortDescription -
  ShortSummaryDescription - HP Smart Tank 580 daudzfunkcionālais printeris, Mājokļa un mājas birojam, Drukāt, kopēt, skenēt, Bezvadu; Lieljaudas printera tvertne; Drukāt no tālruņa vai planšetdatora; Skenēt PDF formātā, Termiskā tintes drukāšana, Krāsu drukāšana, 4800 x 1200 DPI, A4, Tiešā drukāšana, Pelēks
  Sistēmas prasības -
  Sistēmas prasības -
 • 2 GB brīvas vietas cietajā diskā
 • Interneta piekļuve

 • Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 10.15 Catalina
  Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 11.0 Big Sur
  Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey
  Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 12.0 Monterey
  Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 10
  Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 10, Windows 11
  Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 11
  sizeX - 195
  sizeY - 485
  sizeZ - 470
  Skenera specifikācijas - Atbalstītie failu formāti: JPG; PDF
  Skeneris - atbalstītās operētājsistēmas - macOS 10.15
  Skeneris - atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
  Skeneris - atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8
  Skeneris - atbalstītās operētājsistēmas - Windows 10
  Skeneris - atbalstītās operētājsistēmas - Windows 11
  Skeneris - skenēšanas optiskā izšķirtspēja - 1200x1200 dpi
  Skeneris - skenēšanas ātrums (krāsains) - 3
  Skeneris - skenēšanas ātrums (melnbalts) - 5
  Skenēšana - Jā
  Skenēšana - Atbalstītie attēlu formāti - JPEG
  Skenēšana - Atbalstītie dokumentu formāti - PDF
  Skenēšana - divpusējā skenēšana - Nē
  Skenēšana - draiveru skenēšana - TWAIN
  Skenēšana - ievades krāsu dziļums - 24 bit
  Skenēšana - maksimālais skenēšanas apgabals - 216 x 297 mm
  Skenēšana - Maksimālā skenēšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 DPI
  Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 DPI
  Skenēšana - pelēkās skalas līmeņi - 256
  Skenēšana - skenera tips - Plakanas virsmas skeneris
  Skenēšana - Skenēšana - Krāsu skenēšana
  Skenēšana - skenēšanas tehnoloģija - CIS
  Skenēšana - Skenēšana uz - E-pasta serveris
  Skenēšana - Skenēšana uz - E-pasta serveris, programmatūra
  Skenēšana - Skenēšana uz - Programmatūra
  Svars - 5.03 kg
  Svars - 5.030 kg
  svars - 5.3 kg
  svars - 7300
  Svars un izmēri - Augstums - 157.3 mm
  Svars un izmēri - Dziļums - 361.5 mm
  Svars un izmēri - Platums - 434.7 mm
  Svars un izmēri - Svars - 5.03 kg
  TariffNo - 84433100
  Tehniskā informācija - galvenās (ārējās) kastes vienā palešu slānī - 12 gab.
  Tilpums - 0.04655475
  title_lv - HP SmartTank 580 tintes printeris A4 / WIFI / 4800 x 1200 dpi
  title_lv - HP SmartTank 580 tintes printeris A4 / WIFI / 4800 x 1200 dpi
  title_ru - HP SmartTank 580 A4 tintes printeris / WIFI / 4800 x 1200 dpi
  Tīkls - Bluetooth - Jā
  Tīkls - Ethernet LAN - Nē
  Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint
  Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint, Mopria Print Service
  Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Mopria drukāšanas pakalpojums
  Tīkls - Wi-Fi - Jā
  Tīkls - Wi-Fi Direct - Jā
  UnitOfMeasureCode - tk
  UnitsPerPackage - 1
  URL - https://www8.hp.com
  ValodasFonti -
 • HP PCL 3 GUI
 • HP PCLm (HP Apps/UPD)
 • URF (AirPrint)

 • Veiktspēja - Iebūvēts procesors - Jā
  Veiktspēja - Iekšējā atmiņa - 64 MB
  Veiktspēja - Maksimālā iekšējā atmiņa - 64 MB
  Veiktspēja - Procesora frekvence - 980 MHz
  vendpn - 1F3Y2A
  VidējaisApraksts - HP Smart Tank 580 ir daudzfunkcionāls tintes printeris ar drukāšanas, skenēšanas un kopēšanas iespējām. Tam ir augstas izšķirtspējas drukāšanas funkcija, kas nodrošina skaidras un asas izdrukas. Printerim ir manuālas abpusējas drukāšanas funkcija un iespēja drukāt, izmantojot bezvadu savienojumu. HP Smart Tank 580 ir aprīkots ar viedām funkcijām, piemēram, mobilās drukāšanas iespēju un automātisku tintes sistēmas uzraudzību, lai nodrošinātu, ka tintes kasetnes vienmēr tiek nomainītas laikus. Komplektācijā ir līdz 18 000 melnās tintes lapu vai 6000 krāsu tintes lapu!
  Vispārīgie parametri - krāsa - balta
  Vispārīgie parametri - ražotājs - HP
  Zīmoliem specifiskas funkcijas - HP GTIN (EAN/UPC) - 886111615322, 886111749010, 886111749065
  Zīmols - HP
  Zīmolu specifiskas funkcijas - HP automātiskā ieslēgšana/izslēgšana - Jā
  Zīmolu specifiskas funkcijas - HP GTIN (EAN/UPC) ar opcijām - (301) 886111615322; (BGX) 886111749010; (BGY) 886111749065
  Ādas - izmērs - A4
  Īpašības - Izcelsmes valsts - Ķīna
  ADF - -
  ADFCapacity - -
  Description -
  Desc - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: 800 lpp, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi, Ātrums (melnbalts): 12 lpp/min., Ātrums (krāsains): 5 lpp/min, Operatīvā atmiņa: 64Mb, Max papīra formāts: A4, Automātiskā divpusējā druka: Nav, Automātiskā dokumentu padeve (ADF): Nav, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Ir, Tīkla pieslēgums (LAN): Nav, Faksa funkcionalitāte: Nav, Atmiņa faksam: Nav, Kopēšanas funkcionalitāte: Ir, Kopēšanas ātrums (melnbalts): 10 kopijas/min., Kopēšanas ātrums (krāsains): 2 kopijas/min, Skenēšanas funkcionalitāte: Ir, Skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi, Garantija: 2 gadi
  Supported operating systems - Mac OS
  Supported operating systems - Windows 7
  Supported operating systems - Windows 10
  Supported operating systems - Windows 11
  Memory - 64 MB
  Height - 0.4750
  Height - 157.26 mm
  Height - 157.26 mm
  Wireless - Yes
  Wireless communication - Bluetooth
  Wireless communication - WiFi
  BrandCode - HP
  BrandPartCode - 1F3Y2A
  GrossWeight - 7.440 kg
  GrossWeight - 7.4500
  CardReader - -
  category_en - Computers & Components > Printers and accessories > Inkjet printers
  category_lv - Datortehnika > Printeri un piederumi > Tintes printeri
  category_ru - Datortehnika > Printeri un piederumi > Tintes printeri
  Other features -
  Other features - Number of print heads - 2
  Other features - Recommended system requirements - Microsoft® Windows® 11, 10; Internet connection, Microsoft® Internet Explorer or Edge.
  Other features - Number of users - 3 user(s)
  Other features - PictBridge - No
  Other features - Pallet dimensions (W x D x H) - 1200 x 1000 x 2390 mm
  Other features - Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) - 1218.9 x 1016 x 2389.9 mm (48 x 40 x 94.1")
  ColorMono - Color
  ControlPanel - 33 segments + 1.2-inch iCON LCD Display
  CopySpeed - Yes
  Operational conditions - Recommended humidity operating range - 20 - 80%
  Operational conditions - Non-operating altitude - 0 - 4572 m
  Operational conditions - Non-operating relative humidity (non-condensing) - 5 - 90%
  Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -40 - 60 °C
  Duty cycle (monthly) - 800 sheets/month
  Paper handling - Non-ISO print media sizes - Legal
  Performance - Sound power level (printing) - 6.4 dB
  description_en - Color type: Colorful
  1 month usage: 800 pages
  Printing technology: Inks
  Resolution: 4800 x 1200 dpi
  Speed ​​(black and white): 12 pages/min.
  Speed ​​(color): 5 pages/min
  Operating memory: 64Mb
  Max paper size: A4
  Automatic two-sided printing: None
  Automatic Document Feeder (ADF): None
  Connection type: USB 2.0
  Wifi: Yes
  Network connection (LAN): None
  Fax functionality: None
  Memory for fax: None
  Copy functionality: Yes
  Copy speed (black and white): 10 copies/min
  Copy speed (color): 2 copies/min
  Scanning functionality: Yes
  Scanning resolution: 1200 x 1200 dpi
  description_lv - Krāsu tips: Krāsains 1 mēneša noslodze: 800 lpp Drukāšanas tehnoloģija: Tintes Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi Ātrums (melnbalts): 12 lpp/min. Ātrums (krāsains): 5 lpp/min Operatīvā atmiņa: 64Mb Max papīra formāts: A4 Automātiskā divpusējā druka: Nav Automātiskā dokumentu padeve (ADF): Nav Pieslēguma tips: USB 2.0 Wifi: Ir Tīkla pieslēgums (LAN): Nav Faksa funkcionalitāte: Nav Atmiņa faksam: Nav Kopēšanas funkcionalitāte: Ir Kopēšanas ātrums (melnbalts): 10 kopijas/min Kopēšanas ātrums (krāsains): 2 kopijas/min Skenēšanas funkcionalitāte: Ir Sknēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
  description_ru - Тип цвета: Разноцветный
  Использование за 1 месяц: 800 страниц.
  Технология печати: Чернила
  Разрешение: 4800 х 1200 точек на дюйм
  Скорость (черно-белая): 12 стр./мин.
  Скорость (цветная): 5 стр./мин.
  Оперативная память: 64Мб
  Максимальный размер бумаги: A4
  Автоматическая двусторонняя печать: нет
  Устройство автоматической подачи документов (АПД): Нет
  Тип подключения: USB 2.0
  Wi-Fi: Да
  Сетевое подключение (LAN): Нет
  Функциональность факса: нет
  Память для факса: Нет
  Функция копирования: Да
  Скорость копирования (черно-белое): 10 копий/мин.
  Скорость копирования (цветная): 2 копии/мин.
  Функция сканирования: Да
  Разрешение сканирования: 1200 x 1200 точек на дюйм.
  DigitalSending - Yes
  dimension depth - 200 mm
  dimensionalWeight - 8890
  Duplex printing - Manual
  Design - Display diagonal - 3.05 cm (1.2")
  Design - Display - LCD
  Design - Built-in display - Yes
  Design - Colour name - Light basalt
  Design - Product colour - Grey
  Design - Market positioning - Home & office
  Design - Control type - Buttons
  Security - -
  Printing - Duplex printing - Yes
  Printing - Duplex printing mode - Manual
  Printing - Borderless printing - Yes
  Printing - Print resolution colour - 4800 x 1200 DPI
  Printing - Print resolution black - 1200 x 1200 DPI
  Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) colour - 5 ppm
  Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) black - 12 ppm
  Printing - Print speed (colour, draft quality, A4/US Letter) - 16 ppm
  Printing - Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) - 5 ppm
  Printing - Print speed (black, draft quality, A4/US Letter) - 22 ppm
  Printing - Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) - 12 ppm
  Printing - Time to first page (colour, normal) - 21 s
  Printing - Time to first page (black, normal) - 14 s
  Printing - Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
  Print resolution - 1200 x 1200 dpi
  Print resolution - 4800 x 1200 dpi
  Printing supplies performance -
  Printing type - Inkjet
  DuplexPrinting - Yes
  DutyCycle - 3000 pages
  Depth - 361.53 mm
  Depth - 361.53 mm
  EAN - 196188530313
  ean - 196188530313
  Eans - 196188530313
  Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 5 - 40 °C
  Power - AC input voltage - 100 - 240 V
  Fax specifications -
  Faxing - No
  Fax - Faxing - No
  FaxQuality - -
  FaxSpeed - -
  FirstPageOut -
 • Black (A4, ready): 14 s
 • Color (A4, ready): 21 s

 • Format - A4
  Photo printing - Yes
  Functions - Copier
  Functions - Printer
  Functions - Scanner
  Features - All-In-One-multitasking - Yes
  Features - Digital sender - Yes
  Features - Printing colours - Black, Cyan, Magenta, Yellow
  Features - Number of print cartridges - 4
  Features - Duplex functions - Not supported
  Funktsioonid - funktsioonid - koopiamasin
  Funktsioonid - funktsioonid - printer
  Funktsioonid - funktsioonid - skanner
  Features - HP segment - Home
  Features - Recommended duty cycle - 400 - 800 pages per month
  Features - Page description languages - PCL 3 GUI
  Features - Page description languages - PCLm
  Features - Page description languages - URF
  Features - Page description languages - URF, PCLm, PCL 3 GUI
  Features - Maximum duty cycle - 3000 pages per month
  Warranty -
  Warranty - 1 year
  guarantee - 12
  WarrantyInfo -
  guarantee_type - external
  warrantyType - F
  Length - 0.1980
  gross_weight - 10 kg
  Group - IT > MF PRINTERID > INK
  GTIN - 0196068963507
  GTIN - 196068963507
  GTIN - 0196068963514
  GTIN - 196068963514
  GTIN - 0196188530313
  GTIN - 196188530313
  GTIN - 0196188530320
  GTIN - 196188530320
  GTIN - 0196188530337
  GTIN - 196188530337
  GTIN - 0196548866786
  GTIN - 196548866786
  GTIN - 0196548866793
  GTIN - 196548866793
  GTIN - 0196548866809
  GTIN - 196548866809
  GTIN - 0196548866816
  GTIN - 196548866816
  GTIN - 0196548866823
  GTIN - 196548866823
  GTIN - 0198415168344
  GTIN - 198415168344
  warrantyLength - 24
  HDD - -
  Input & output capacity - Total number of input trays - 1
  Input & output capacity - Total input capacity - 100 sheets
  Input & output capacity - Total output capacity - 30 sheets
  Input & output capacity - Maximum number of input trays - 1
  Input & output capacity - Maximum input capacity - 100 sheets
  Input & output capacity - Maximum output capacity - 30 sheets
  Accessories included -
  Packaging data - Package height - 478 mm
  Packaging data - Package depth - 198 mm
  Packaging data - Package width - 495 mm
  Packaging data - Package weight - 7.2 kg
  PackageContents -
 • HP Smart Tank 580 All-in-One Printer
 • 3x HP GT53XL 135-ml Black Original Ink Bottle
 • HP GT52 50-ml Cyan Original Ink Bottle
 • HP GT52 50-ml Magenta Original Ink Bottle
 • HP GT52 50-ml Yellow Original Ink Bottle
 • HP Black Original Printhead
 • HP Tri-Color Original Printhead
 • Setup Guide
 • Reference Guide
 • Ink Caution flyer
 • Regulatory flyer
 • Warranty flyer
 • Power Cord

 • Packaging content - Warranty card - Yes
  Packaging content - Cables included - AC
  Packaging content - Cartridge(s) included - Yes
  Packaging content - Included cartridge capacity (CMY) - 6000 pages
  Packaging content - Included cartridge capacity (black) - 6000 pages
  Packaging content - Bundled software - HP Printer Software
  Sustainability - Sustainability compliance - Yes
  Sustainability - Sustainability certificates - Post-Consumer Recycled Plastic
  Sustainability - Sustainable technologies and materials - Arsenic-free display glass; Low halogen; Mercury-free display backlights
  ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_100073_1.jpg
  Installed memory - 64 MB
  Mõõtmed - kõrgus - 15.7
  Mõõtmed - sügavus - 36.15
  Mõõtmed - laius - 43.47
  Mõõtmed - kaal - 5.03
  dimension height - 475 mm
  dimension width - 495 mm
  dimension weight - 7420 g
  Power - Power consumption (ready) - 3.023 W
  Power - Power consumption (off) - 0.109 W
  Power - Power consumption (sleep) - 1.096 W
  Power - AC input frequency - 50/60 Hz
  Category - Biroja tehnika :: Multifunkcionālie (Daudzfunkciju) printeri
  Category - Multifunction Printers
  Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
  Code - 1F3Y2A#671
  Copier specifications -
  Copying - Auto fit function - Yes
  Copying - Duplex copying - Yes
  Copying - ID-card copy function - Yes
  Copying - Copying - Colour copying
  Copying - Maximum number of copies - 99 copies
  Copying - Maximum copy resolution - 600 x 600 DPI
  Koopiafunktsioon - kopeerimise resolutsioon (värviline) - 600x600 dpi
  Koopiafunktsioon - kopeerimise resolutsioon (must-valge) - 600x600 dpi
  Koopiafunktsioon - kopeerimiskiirus (värviline) - 2
  Koopiafunktsioon - kopeerimiskiirus (must-valge) - 10
  Color - Gray
  Color - White
  Color printing - Yes
  ColourFaxing - -
  LargeDescHTML - Instant Ink - 2024 - Latvia
  LongDesc -
  LongDesc - Intuitively smart. Light on price.
  LongDescription - Kõik-ühes printer
  Printeris on olemas kõik tööks vajaminevad funktsioonid, seal hulgas printimine, skanneerimine ja koopiate tegemine. Lihtne seadistada
  Printerit on lihtne seadistada tänu nutitelefoni samm-sammult õpetustele. Nutikad nupud
  Multifunktsionaalse printeri kasutamine on lihtne tänu nutikatele nuppudele, mis valgustuvad ja juhendavad Sind printimisprotsessi käigus. Vähese tindikoguse andurid
  Tinditasemeid on lihtnee jälgida ja hooldada tänu sisseehitatud tindiandurite. HP Auto On/Auto-Off tehnoloogia
  Automaatne sisselülitamise tehnoloogia lülitab printer sisse, kui seda vajad, ja välja, kui Sa seda enam ei kasuta. HP Smart Advance
  Prindi ja skanneeri otse oma telefonist. Naudi HP Smart Tankiga täiustatud skannimist. Lekkevaba tinditäitmise kogemus
  HP innovaatiline tindipudeli disain tagab HP tindipaakide puhtaima ja lihtsaima täitmise. Erakordne HP kvaliteet
  Saad usaldada, et printer loob tumeda ja terava teksti või hoopis erksad värvigraafikad. Wi-Fi juhtmevaba ühendus
  Printeri juures toetuda kiirele ja usaldusväärsele WiFi ühendusele.
  LongProductName - Smart Tank 580 All-in-One Printer
  LongSummaryDescription - HP Smart Tank 580 All-in-One Printer, Home and home office, Print, copy, scan, Wireless; High-volume printer tank; Print from phone or tablet; Scan to PDF. Print technology: Thermal inkjet, Printing: Colour printing, Maximum resolution: 4800 x 1200 DPI, Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter): 5 ppm. Copying: Colour copying, Maximum copy resolution: 600 x 600 DPI. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 1200 x 1200 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Direct printing. Product colour: Grey
  Logistics data - Products per pallet - 60 pc(s)
  Logistics data - Layers per pallet - 5 pc(s)
  Max. memory capacity - 64 MB
  MANUFDATASHEET - https://www.hp.com/emea_africa-en/products/printers/product-details/product-specifications/2100426104
  MaxPrintArea - 210 x 297 mm
  MediaSizes -
 • Media sizes supported: A4; B5; A6; DL envelope, legal
 • Media sizes, custom: 88.9 x 127 to 215.9 x 355.6 mm

 • MediaTypes -
 • Plain paper
 • Matte Brochure Papers
 • Glossy Brochure Papers
 • Photo papers
 • Envelopes
 • Other specialty inkjet papers

 • MediaWeightMax - 75 g/m²
  MediaWeights - 75 g/m²
  Media kind - Envelopes
  Media kind - Photo paper
  Media kind - Glossy paper
  Media kind - Matt paper
  Media kind - Paper booklet
  Media kind - Paper
  MemoryMax - 64 MB
  Model - SmartTank 580
  Model - Smart Tank 580
  MultipleCopies - 99
  NameInWeb - HP Smart Tank 580, BT, WiFi, valge - Multifunktsionaalne värvi-tindiprinter
  NetWeight - 5.0000
  Name - Daudzfunkciju printeris HP SmartTank 580
  name - Multifunction device Smart Tank 580 1F3Y2A
  Title - HP Smart Tank 580 All-in-One Printer, Home and home office, Print, copy, scan, Wireless; High-volume printer tank; Print from phone or tablet; Scan to PDF
  Name - HP Smart Tank 580 Kolor Atrament USB
  Name - MF-tindiprinter HP Smart Tank 580, valge
  OperatingSystems -
 • Windows 11
 • Windows 10
 • Windows 7
 • Android
 • iOS
 • macOS 12 Monterey
 • macOS 11 Big Sur
 • macOS 10.15 Catalina

 • Original consumables - HP GT53 90ml Black Original Ink Bottle 1VV22AA HP GT53XL 135ml Black Original Ink Bottle 1VV21AA HP GT52 M0H54AA Cyan Original Ink Bottle HP GT52 M0H55AA Magenta Original Ink Bottle HP GT52 M0H56AA Yellow Original Ink Bottle
  Extended warranty -
  PaperHandlingOutput - 30
  PaperHandlingTotal - -
  Extension options -
  PapperTraysMax - -
  PapperTraysStandard - 1
  PaperHandling - 100
  Paper handling - Envelopes sizes - B5
  Paper handling - Envelopes sizes - B5, DL
  Paper handling - Envelopes sizes - DL
  Paper handling - Borderless printing media sizes - A4
  Paper handling - Borderless printing media sizes - A4, Letter
  Paper handling - Borderless printing media sizes - Letter
  Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4
  Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A6
  Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A6
  Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
  Paper handling - Maximum print size - 216 x 355 mm
  Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
  Paper handling - Paper tray media types - Envelopes
  Paper handling - Paper tray media types - Photo paper
  Paper handling - Paper tray media types - Envelopes, Glossy paper, Matte paper, Photo paper, Plain paper
  Paper handling - Paper tray media types - Glossy paper
  Paper handling - Paper tray media types - Matte paper
  Paper handling - Paper tray media types - Plain paper
  Paper handling - Paper tray media weight - 60 - 300 g/m²
  Paper handling - Custom media width - 88.9 - 215.9 mm
  Paper handling - Custom media length - 127 - 355.6 mm
  Paper input tray - 100 sheets
  Paper output tray - 30 sheets
  Paper weight (max) - 300 g/m²
  Paper weight (min) - 60 g/m²
  PictBridge - No
  Application - Home
  Width - 0.4950
  Width - 434.66 mm
  Width - 434.66 mm
  Printing - Print technology - Thermal inkjet
  Printing - Printing - Colour printing
  ProductCode - 1F3Y2A#671
  Printer processor -
  Printer language - HP PCL3GUI
  Printer language - PCLm
  Printer language - URF
  Printer - LCD ekraan
  Printer - toetatavad operatsioonisüsteemid - Windows 8
  Printer - toetatavad operatsioonisüsteemid - Windows 10
  Printer - toetatavad operatsioonisüsteemid - Windows 11
  Printer - sobiv paberi kaal - 60 - 90
  Printer - printimisresolutsioon - 4800x1200 dpi
  Printer - trükitehnoloogia - tint
  Printer - trükikoormus kuus - 3000
  Printer - formaat - A4 printer
  Printer - värviprindi trükikiirus - 5
  Printer - kassettide arv - 4
  Printer - must-valge trükikiirus - 12
  Printer - paberisöötja maht - 100
  Printer - esimese lehe väljatrükk (värviline) - 21
  Printer - esimese lehe väljatrükk (must-valge) - 14
  Printer - printeri tüüp - värvi-multifunktsionaal
  PrintFeatures - -
  PrintFormat - A4
  PrintQuality - 4800 x 1200 dpi
  PrintSpeed - 16 ppm
  PrintSpeedFeatures -
 • Print speed black (draft, A4): Up to 22 ppm
 • Print speed black (ISO): Up to 12 ppm
 • Print speed color (ISO): Up to 5 ppm
 • Print speed color (draft, A4): Up to 16 ppm

 • PrintSpeedMono - 22 ppm
  PrintTechnology - Thermal Inkjet
  Processor - 980 MHz
  ProdDesc - HP SmartTank 580 All-in-One Printer - A4 Color Ink, Print/Copy/Scan, WiFi, 22ppm, 400-800 pages per month
  producerCode - 1F3Y2A
  ProducerCode - 1F3Y2A
  productName - HP Smart Tank 580 All-in-One Printer, Home and home office, Print, copy, scan, Wireless; High-volume printer tank; Print from phone or tablet; Scan to PDF
  productSize - Normal
  ProductName - HP Smart Tank 580 All-in-One Printer, Home and home office, Print, copy, scan, Wireless; High-volume printer tank; Print from phone or tablet; Scan to PDF
  ProductPicture2 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/1F3Y2A-02.jpg
  ProductPicture3 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/1F3Y2A-03.jpg
  ProductPicture4 -
  ProductPicture - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/1F3Y2A-01.jpg
  SoftwareIncluded - -
  Producer - HP
  producer - HP Inc.
  ProductionCountry - CN
  SalesUnitOfMeasureCode - tk
  Liidesed - Bluetooth
  Liidesed - USB-A 2.0
  Liidesed - WiFi
  Liidesed - WiFi standardid - AirPrint
  Liidesed - WiFi standardid - IEEE 802.11b
  Liidesed - WiFi standardid - IEEE 802.11g
  Liidesed - WiFi standardid - IEEE 802.11n
  InterfaceandConectivity -
 • Hi-Speed USB 2.0 (device)
 • Bluetooth Low Energy
 • Wi-Fi 802.11b/g/n
 • Wi-Fi Direct

 • Ports & interfaces - Direct printing - Yes
  Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 1
  Ports & interfaces - USB port - Yes
  Connectors - 1 x USB
  ScanQuality - 1200 dpi
  ScanQualityEH - -
  ScanSize - 216 x 356 mm
  ScanType - Flatbed
  Certificates - Certification - EN 55032:2015+A11:2020 Class B; EN 55024:2010 +A1:2015; EN 55035:2017+A11:2020; EN IEC 61000-3-2:2019; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013 +A1:2019; EN 301 489-1 V2.2.3; EN 301 489-17 V3.2.4
  ShortDescription -
  ShortSummaryDescription - HP Smart Tank 580 All-in-One Printer, Home and home office, Print, copy, scan, Wireless; High-volume printer tank; Print from phone or tablet; Scan to PDF, Thermal inkjet, Colour printing, 4800 x 1200 DPI, A4, Direct printing, Grey
  System Requirements -
  SystemRequirements -
 • 2 GB available hard disk space
 • Internet access

 • System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.15 Catalina
  System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 11.0 Big Sur
  System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey
  System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 12.0 Monterey
  System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10
  System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10, Windows 11
  System requirements - Windows operating systems supported - Windows 11
  sizeX - 195
  sizeY - 485
  sizeZ - 470
  Scanner specifications - Supported file formats: JPG; PDF
  Skänner - toetatavad operatsioonisüsteemid - macOS 10.15
  Skänner - toetatavad operatsioonisüsteemid - Windows 7
  Skänner - toetatavad operatsioonisüsteemid - Windows 8
  Skänner - toetatavad operatsioonisüsteemid - Windows 10
  Skänner - toetatavad operatsioonisüsteemid - Windows 11
  Skänner - skaneerimise optiline resolutsioon - 1200x1200 dpi
  Skänner - skaneerimise kiirus (värviline) - 3
  Skänner - skaneerimise kiirus (must-valge) - 5
  Scanning - Yes
  Scanning - Image formats supported - JPEG
  Scanning - Document formats supported - PDF
  Scanning - Duplex scanning - No
  Scanning - Scan drivers - TWAIN
  Scanning - Input colour depth - 24 bit
  Scanning - Maximum scan area - 216 x 297 mm
  Scanning - Maximum scan resolution - 1200 x 1200 DPI
  Scanning - Optical scanning resolution - 1200 x 1200 DPI
  Scanning - Greyscale levels - 256
  Scanning - Scanner type - Flatbed scanner
  Scanning - Scanning - Colour scanning
  Scanning - Scan technology - CIS
  Scanning - Scan to - E-mail Server
  Scanning - Scan to - E-mail Server, Software
  Scanning - Scan to - Software
  Weight - 5.03 kg
  Weight - 5.030 kg
  weight - 5.3 kg
  weight - 7300
  Weight & dimensions - Height - 157.3 mm
  Weight & dimensions - Depth - 361.5 mm
  Weight & dimensions - Width - 434.7 mm
  Weight & dimensions - Weight - 5.03 kg
  TariffNo - 84433100
  Technical details - Master (outer) cases per pallet layer - 12 pc(s)
  Volume - 0.04655475
  title_en - HP SmartTank 580 Inkjet Printer A4 / WIFI / 4800 x 1200 dpi
  title_lv - HP SmartTank 580 Tintes Printeris A4 / WIFI / 4800 x 1200 dpi
  title_ru - HP SmartTank 580 Струйный Принтер A4 / WIFI / 4800 x 1200 dpi
  Network - Bluetooth - Yes
  Network - Ethernet LAN - No
  Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint
  Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint, Mopria Print Service
  Network - Mobile printing technologies - Mopria Print Service
  Network - Wi-Fi - Yes
  Network - Wi-Fi Direct - Yes
  UnitOfMeasureCode - tk
  UnitsPerPackage - 1
  URL - https://www8.hp.com
  LanguagesFonts -
 • HP PCL 3 GUI
 • HP PCLm (HP Apps/UPD)
 • URF (AirPrint)

 • Performance - Built-in processor - Yes
  Performance - Internal memory - 64 MB
  Performance - Maximum internal memory - 64 MB
  Performance - Processor frequency - 980 MHz
  vendpn - 1F3Y2A
  MediumDescription - HP Smart Tank 580 on mitmefunktsiooniline tindiprinter, millel on võimekus printida, skanneerida ja kopeerida. Sellel on kõrge resolutsiooniga printimine, mille tulemuseks on selged ja teravad trükised. Printeril on manuaalne kahepoolne printimise funktsioon ja võimekus prindida traadita ühenduse kaudu. HP Smart Tank 580 on varustatud nutikate funktsioonidega, nagu näiteks mobiilse printimise võimalus ja automaatne tindisüsteemi jälgimine, mis tagab, et tindikassetid saavad alati õigeaegselt vahetatud. Komplektis kaasas kuni 18 000 musta lehe või 6000 värvilise lehe jagu tinti!
  Üldised parameetrid - värv - valge
  Üldised parameetrid - tootja - HP
  Brand-specific features - HP GTIN (EAN/UPC) - 886111615322, 886111749010, 886111749065
  Brand - HP
  Brand-specific features - HP Auto-On/Auto-Off - Yes
  Brand-specific features - HP GTIN (EAN/UPC) with options - (301) 886111615322; (BGX) 886111749010; (BGY) 886111749065
  Skänner - formaat - A4
  Features - Country of origin - China
  231,30 €
  Hewlett Packard Smart Tank 580
  Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
  Intel technology provider Platinum 2020
  Visas kategorijas