Canon PIXMA IX6850 A3+

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 840518 Preces kods: 8747B006
Noliktavā 27 gab.
Garantija: 2 gadi
232,75 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: 25.07.2024
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 25.07.2024
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 25.07.2024
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: otrdien, 23.07.2024 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 9600 x 2400 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 14 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A3+
  • Kartridžu skaits: 5
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 9600 x 2400 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 14 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A3+

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 5

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Aizdevums - 0.66
Apraksts - Canon PIXMA iX6850 Kompakts, augstas veiktspējas A3+ bezvadu biroja printeris Šis augstas veiktspējas A3+ biroja printeris piedāvā Wi-Fi un Ethernet savienojumu, kā arī drukāšanu no mobilajām ierīcēm. 5 atsevišķas tintes efektīvi nodrošina izcilas kvalitātes biznesa dokumentus un fotoattēlus. Priekšrocības: - Augstas veiktspējas, īpaši kompakts A3+ biznesa printeris - Viegla koplietošana ar bezvadu un Ethernet savienojamību - Izcilas kvalitātes izdrukas un bez atkritumiem ar atsevišķi nomaināmu 5 atsevišķu tintes sistēmu - Īpaši ātra dokumentu drukāšana: A4 ISO ESAT 14,5 ipm mono/10,4 ipm krāsu - Drukāt vairāk par mazāk līdzekļiem, izmantojot papildu XL un XXL tintes.
Atbalstītās operētājsistēmas - Mac OS
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Vista
Bezvadu komunikācija - WiFi
BrandPartCode - 8747B006
Bruto svars - 10.1 kg
Citas funkcijas -
Citas funkcijas - LED indikatori - Jā
Citas funkcijas - Mac saderība - Jā
Citas funkcijas - Maksimālā ieejas ietilpība (fotopapīrs) - 20 lapas
Darbs ar papīru - drukas nesatur ISO drukas nesēju izmēri - Juridiskais izdevums, vēstule
Darbības rādītāji - skaņas spiediena līmenis (drukāšana) - 44 dB
dimensijas dziļums - 265 mm
Divpusējā drukāšana - Rokasgrāmata
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Nē
Drukāšana - drukāšana bez malām - Jā
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (10x15 cm) - 36 s
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - 10,4 ipm
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) mono - 14,5 ipm
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 9600 x 2400 DPI
Drukāšana > Drukāšanas izšķirtspēja (melna, normāla kvalitāte) - 9600 x 2400 DPI
Drukāšana > Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - Aptuveni 10,4 ipm
Drukāšana > Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) mono - Aptuveni 14,5 ipm
Drukāšanas izšķirtspēja - 9600 x 2400 dpi
Drukāšanas piederumu veiktspēja - PBK (pigmenta melns) - standarta: 375 lappuses dokumentu - pēc izvēles XL: 620 lappuses dokumentu - Pēc izvēles XXL: 1000 lappuses dokumentu BK (melns) - Standarta: 1645 lappuses dokumentu - pēc izvēles XL: 5000 lappušu dokumentu C (zilā krāsā) - standarta: 337 lappuses dokumentu - pēc izvēles XL: 700 lappušu dokumentu M (violeta) - standarta: 324 lappuses dokumentu - pēc izvēles XL: 670 dokumentu lappuses Y (dzeltena) - Standarta: 331 lappuse dokumentu - pēc izvēles XL: 700 lappušu dokumentu komponents (CMY krāsu vidējais rādītājs) - Standarta CMY: 331 lappuse dokumentu - Pēc izvēles XL CMY: 690 lappušu dokumentu Testēšanas standarti - ISO/IEC 24711 A4 formāta krāsu dokumentu lappusēm - Vērtības, kas sasniegtas ar nepārtrauktu drukāšanu.
Drukāšanas veids - Tintes printeris
EAN - 4960999991214
ean - 4960999991214
EANCode - 4960999991214
Eans - 4960999991214
EAN_kods - 4960999991214
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 10 - 80%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 15 - 30 °C
Enerģija - barošanas avots - AC
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 100 - 240 V
Ethernet - 10/100 Mb/s
Faksa specifikācijas -
Formāts - 100 x 150 mm
Formāts - 130 x 180 mm
Formāts - 200 x 250 mm
Formāts - A3
Formāts - A3+
Formāts - A4
Foto drukāšana - Jā
Funkcijas - Printeris
Funkcijas - Drukāšanas krāsas - Melns, ciāns, magenta, pigmenta melns, dzeltens
Funkcijas - Drukāšanas krāsu skaits - 5
Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 5
Funkcijas - Iebūvēts displejs - Nē
Funkcijas - Maksimālais darba cikls - 12000 lappušu mēnesī
Funkcijas - pozicionēšana tirgū - Māja un birojs
Funkcijas - Produkta krāsa - Black
Funkcijas > Multivides veids - Papīra aploksnes (DL, COM10) Canon Pro Platinum (PT-101) Canon Pro Luster (LU-101) Canon Plus Glossy II (PP-201) Canon Plus Semi-gloss (SG-201) Canon Glossy Everyday Use (GP-501) Canon Matte (MP-101) Canon High Resolution Paper (HR-101N) Canon Photo Stickers (PS-101) Canon T-Shirt Transfer (TR-301)
Funkcijas > Produkta krāsa - Black
Funkcijas > Produkta tips - Tintes printeris
Garantija -
garantija - 12
Garantija - 24
GarantijaInformācija - 2 gadi
garantijas_tips - ārējais
GRUPA1 - Printeris/kopētājs/faksa aparāts
GRUPA2 - Tintes printeri
GTIN - 4960999991214
Hoehe - 0.27
HST NUMERIS - 8747B006
Ieejas un izejas jauda - Maksimālā ieejas jauda - 150 lapas
Iekļautie piederumi - Iekļautā programmatūra - Printera draiveris - My Image Garden - Ātrā izvēlne - Easy-WebPrint EX (spraudnis IE8 vai jaunākām versijām)
Iepakojuma dati - iekļauti draiveri - Jā
Iepakojuma dati - komplektā iekļautā programmatūra - Printera draiveris My Image Garden Quick Menu Easy-WebPrint EX
Iepakojuma funkcijas > Paletes daudzums - 23 gab.
Iepakojuma iezīmes > Papīrs/kartons - 2140 g
Iepakojuma īpašības > Bruto augstums (mm) - 430 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto dziļums (mm) - 655 mm
Iepakojuma īpašības > Tilpums (m3) - 0.0766088 m³
Izmēri - 584 × 310 × 159 mm
izmērs augstums - 655 mm
izmērs platums - 425 mm
izmērs svars - 10140 g
IZSTRĀDĒTĀJS - CANON
Jauda - enerģijas patēriņš (drukāšana) - 24 W
Jauda - enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 2 W
Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.3 W
Jauda - enerģijas patēriņš (miega režīms) - 0.3 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50 - 60 Hz
Kategorija - Foto printeri
Kategorija - Root/Elektronika/PC perifērijas iekārtas/Printeri, 3D printeri un ploteri/Inkjet printeris
Kategorija_1 - Drukāšana
Kategorija_2 - Tintes printeri - A3 vai mazāki
Kods - 8747B006
Komplekta funkcijas > WEE klasifikācija - CL109:6:2017-04-01
Kopētāja specifikācijas -
Krāsa - Black
Krāsu drukāšana - Jā
LongDesc - Šis augstas veiktspējas A3+ biroja printeris piedāvā Wi-Fi un Ethernet savienojamību, kā arī drukāšanu no mobilajām ierīcēm. 5 atsevišķas tintes efektīvi nodrošina izcilas kvalitātes biznesa dokumentus un fotogrāfijas.- Augstas veiktspējas, īpaši kompakts A3+ biznesa printeris- Viegla koplietošana ar bezvadu un Ethernet savienojamību- Izcilas kvalitātes izdrukas un bez atkritumiem ar atsevišķi nomaināmu 5 atsevišķu tintes sistēmu- Īpaši ātra dokumentu drukāšana: A4 ISO ESAT 14,5 ipm mono/10,4 ipm krāsaini- Drukāt vairāk par mazāku cenu, izmantojot papildu XL un XXL tintesKompakts A3+ biroja printerisStils un īpaši kompakts šis augstas veiktspējas A3+ printeris ar 5 atsevišķām tintēm nodrošina izcilas kvalitātes dokumentu un fotoattēlu drukāšanu. Tas ir ideāls galddatora risinājums lielu Excel izklājlapu, biznesa plakātu un fotogrāfiju drukāšanai.Izmeklēta savienojamībaAr Wi-Fi un Ethernet savienojamību to var viegli kopīgot starp vairākiem datoriem, izmantojot biroja tīklu. Lejupielādējiet Canon PRINT lietotni, lai drukātu no viedierīcēm. Tiek nodrošināts arī Apple AirPrint un Google Cloud Print atbalsts.Izcila kvalitāte5 vienreizējo tintes sistēmu veido pigmenta melnā tinte, kas nodrošina skaidru un asu tekstu, un krāsvielas krāsu tinte skaistiem fotolaboratorijas kvalitātes attēliem - turklāt, lai drukāšana būtu efektīvāka, jums jāmaina tikai tā krāsa, kas beidzas.Izcili ātra drukāšanaNevajag gaidīt uz skaistām izdrukām. Pateicoties Canon FINE tehnoloģijai, šim printerim ir ātrs A4 formāta dokumentu drukāšanas ātrums - 14,5 ipm melnrakstā un 10,4 ipm krāsainā drukā, un tas spēj izdrukāt fotolaboratorijas kvalitātes 10x15 cm fotoattēlu bez malām aptuveni 36 sekundēs.Saņemiet mazāk ar XL tintēmNokārtojiet vairāk par mazāk. Papildu XL tintes nodrošina ievērojami vairāk lappušu, piedāvājot līdz pat 30% ietaupījumu uz lappusi, salīdzinot ar standarta izmēra tintēm. Papildu XXL pigmenta melnā tinte ļauj izdrukāt līdz pat 1000 melnbaltām lapām.Izņēmuma satursIzbaudiet piekļuvi plašam profesionālas kvalitātes radošā satura klāstam ar CREATIVE PARK PREMIUM. Viegli veidojiet un drukājiet plakātus un biznesa dokumentus, izmantojot veidnes no ekskluzīvā pakalpojuma Solution Templates.Skicējiet vairāk par Canon PIXMA iX6850, tās funkcijām un iespējām.- Izcila fotolaboratorijas kvalitātes drukas galva- Maina tikai to tinti, kas beidzas- Drukā līdz A3+ (329x483 mm)- Izmanto un kopīgojiet bezvadu režīmā- Canon PRINT lietotne- Gatavs planšetdatoram un viedtālrunim- Pēc izvēles pieejama augstas ražības tinte- Lejupielādējamas biznesa veidnes.
LongProductName - Bezvadu, A3+, 9600 x 2400 dpi, 14,5 ipm mono, 10,4 ipm krāsu, USB, 10/100Mbps Ethernet, Wi-Fi 802.11b/g/n, 8,1 kg
LongSummaryDescription - Canon PIXMA iX6850. Drukāšanas tehnoloģija: Maksimālā izšķirtspēja: 9600 x 2400 DPI. Maksimālais drukas izmērs: A3+ (330 x 483 mm). Drukāšana bez malām. Wi-Fi. Produkta krāsa: melna
Loģistikas dati - Harmonizētās sistēmas (HS) kods - 84433210
Maksimālais drukāšanas ātrums (krāsaini) - 10,4 p/min
Maksimālais drukāšanas ātrums (mono) - 14,5 p/min
Mediju veids - Aploksnes
Mediju veids - Fotopapīrs
Mediju veids - Papīrs
Modelis - PIXMA iX6850
Nosaukums - Canon IX-6850 A3+
Nosaukums - Canon IX6850 krāsu A3 printeris | Krāsu | Tintes printeris | Tintes printeris | Wi-Fi | Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs A3+ | Melns
Nosaukums - Canon iX6850 WiFi
nosaukums - Canon PIXMA IX6850 A3 8747B006AA
Nosaukums - Canon PIXMA iX6850 fotoprinteris Tintes 9600 x 2400 DPI A3+ (330 x 483 mm) Wi-Fi
Oriģinālie palīgmateriāli - Standarta tintes kārtridži:
- CLI-551BK (melnā) - CLI-551C (zilā) - CLI-551M (dzeltenā) - CLI-551Y (dzeltenā) Papildu XL tintes kasetnes:
- PGI-555PGBK XXL (Pigment Black XXL) - PGI-550PGBK XL (Pigment Black XL) - CLI-551BK XL (Black XL) - CLI-551C XL (Cyan XL) - CLI-551M XL (Magenta XL) - CLI-551Y XL (Yellow XL)
Pagarinātā garantija -
PANTS1 - PIXMA IX6850
PANTS2 - A3+ INK SINGLE
Paplašināšanas iespējas -
Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - 10, DL
Papīra apstrāde - drukāšanas multivides izmēri bez malām - 10x15, A3, A3+, A4, A4, vēstule
Papīra apstrāde - Foto uzlīmes - Jā
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A3, A4, A5
Papīra apstrāde - ISO B sērijas izmēri (B0...B9) - B4, B5
Papīra apstrāde - Maksimālais drukas izmērs - A3+ (330 x 483 mm)
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Foto papīrs, Matēts papīrs, Matēts papīrs, Pusglancēts papīrs, Glancēts papīrs, Paplašināts papīrs, Pusglancēts papīrs, Aploksnes, Augstas izšķirtspējas papīrs
Papīra apstrāde > Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A3+
Papīra ieejas paplātes - Maksimālā papīra ievade - Maks. 150 loksnes parastā papīra - Maks. 20 loksnes fotopapīra
Papīra izvades paplātes -
Papīra svars (maks.) - 300 g/m²
Papīra svars (min) - 64 g/m²
PictBridge - Nē
Pieteikums - Birojs
Plašs - 0.43
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Printera procesors -
ProducerCode - 8747B006AA
Produkta nosaukums - iX6850
Ražotāja produkta nosaukums - IX6850 krāsu A3 formāta printeris
Ražotāja produktu grupa - PIXMA
Ražotāja_kods - 8747B006
ražotājs - Canon
Ražotājs - Canon
Ražotājs - Canon
Saite - https://www.canon-europe.com/printers/inkjet/pixma/pixma_ix6850/#features
Savienojamības porti un saskarnes - SmartCard slots - Nē
Savienojamības porti un saskarnes - USB 2.0 pieslēgvietu skaits - 1
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Jā
Savienojumi un saskarnes > Interfeiss - Ātrdarbīgs USB, Bezvadu savienojumi Wi-Fi IEEE802.11 b/g/n, Programmu atbalsts
Savienotāji - 1 x USB 2.0
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA iX6850, tintes printeris, 9600 x 2400 DPI, A3+ (330 x 483 mm), drukāšana bez malām, Wi-Fi, melns
Sistēmas prasības - - Windows: Windows: Internet Explorer 8, interneta pieslēgums vai CD-ROM - Mac: Safari 5 un interneta pieslēgums - Displejs: 1024 x 768 XGA
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows RT, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64.
Sistēmas prasības - Citas atbalstītās operētājsistēmas - Android, iOS
Skenera specifikācijas -
Starling - Y
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 5
Svars - 8.1 kg
Svars - 10.14
Svars - 11,00
Svars un izmēri - Augstums - 159 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 310 mm
Svars un izmēri - Platums - 584 mm
Svars un izmēri - Svars - 8.1 kg
Tehniskā informācija > Garantija - 24 mēneši
Tehniskā informācija > Neto svars - 7.96 kg
Tehniskā informācija > Ražotājs - Canon
Tehniskā_details - Kompakts, augstas veiktspējas A3+ bezvadu biroja printeris Šis augstas veiktspējas A3+ biroja printeris piedāvā Wi-Fi un Ethernet savienojamību, kā arī drukāšanu no mobilajām ierīcēm. 5 atsevišķas tintes efektīvi nodrošina izcilas kvalitātes biznesa dokumentus un fotogrāfijas. - Augstas veiktspējas, īpaši kompakts A3+ biznesa printeris - Viegla koplietošana ar bezvadu un Ethernet savienojamību - Izcilas kvalitātes izdrukas un bez atkritumiem ar atsevišķi nomaināmu 5 atsevišķu tintes sistēmu - Īpaši ātra dokumentu drukāšana: A4 ISO ESAT 14,5 ipm melnbaltā/10,4 ipm krāsainā - Drukāt vairāk par mazāku cenu, izmantojot papildu XL un XXL tintes Drukāšanas funkcija Izšķirtspēja melnā 9600x2400 DPI Krāsa 9600x2400 DPI Ātrums A4 melnā (ISO) 14,5 Daudzums (lappuses minūtē) A4 krāsainā (ISO) 10.4 Daudzums (lappušu minūtē) vienam fotoattēlam (15x10 cm) 36 Laiks (s) Papīra formāti A3+, A3, A4, A5, B5, 10x15 cm, B4, Legal, Letter, 13x18 cm, DL (DIN-Lang), 20x25 cm, 25x30 cm Nodalījumi Papīrs 1 nodalījums 150 Daudzums (lappušu) Fotoattēls 20 Daudzums (lappušu) Vienas lapas padevējs Jā Savienojamība USB 2.0, RJ-45, WLAN Darbības trokšņu līmenis 44 dB Enerģijas patēriņš Darbības 24 Watt(s) Stand-By 2 Watt(s) Saderīgs ar Windows XP, MacOS X, Windows Vista 32-Bit, Windows 7 32-Bit, Windows 8 32-Bit, iOS, Android, Windows RT Produkta izmēri 584 x 159 x 310 mm Svars 8,1 kg Palīgmateriāli Tinten: PGI-550PGBK (Pigmenta melnā), CLI-551BK (melnā), CLI-551C (zilā), CLI-551M (sarkanā), CLI-551Y (dzeltenā), PGI-555PGBK XXL (Pigmenta melnā XXL), PGI-550PGBK XL (Pigmenta melnā XL), CLI-551BK XL (melnā XL), CLI-551C XL (zilā XL), CLI-551M XL (dzeltenā XL), CLI-551Y XL (dzeltenā XL)
Tīklošana > Ethernet LAN - Jā
Tīklošana > Wi-Fi - Jā
Tīkls - Bluetooth - Nē
Tīkls - Ethernet LAN - Jā
Tīkls - Wi-Fi - Jā
URL - https://www.canon.co.uk/printers/inkjet/pixma/pixma_ix6850/
Veiktspēja - Integrēts karšu lasītājs - Nē
Veiktspēja > Drukāšana - Krāsa
Veiktspēja > Drukāšanas krāsas - Melns, zilganzaļš, dzeltens, purpursarkans, dzeltens
Veiktspēja > Drukāšanas kārtridžu skaits - 5 atsevišķas tintes
Veiktspēja > Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Veiktspēja > Dubultās funkcijas - Nē
vendpn - 8747B006AA
Zīmols - Canon
Laenge - 0.66
Description - Canon PIXMA iX6850
Compact, high-performance A3+ wireless office printer
This high performance A3+ office printer offers Wi-Fi and Ethernet connectivity, plus printing from mobile devices. 5 single inks efficiently deliver superior quality business documents and photos.
Benefits:
- High-performance, ultra compact A3+ business printer
- Easy sharing with wireless and Ethernet connectivity
- Superb quality prints and no waste with individually replaceable 5 single inks system
- Superfast document printing: A4 ISO ESAT 14.5 ipm mono/10.4 ipm colour
- Print more for less with optional XL and XXL inks
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8
Supported operating systems - Windows Vista
Wireless communication - WiFi
BrandPartCode - 8747B006
Gross weight - 10.1 kg
Other features -
Other features - LED indicators - Yes
Other features - Mac compatibility - Yes
Other features - Maximum input capacity (photo paper) - 20 sheets
Paper handling - Non-ISO print media sizes - Legal, Letter
Performance - Sound pressure level (printing) - 44 dB
dimension depth - 265 mm
Duplex printing - Manual
Printing - Duplex printing - No
Printing - Borderless printing - Yes
Printing - Print speed (10x15 cm) - 36 s
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) colour - 10.4 ipm
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) mono - 14.5 ipm
Printing - Maximum resolution - 9600 x 2400 DPI
Printing > Print resolution (black, normal quality) - 9600 x 2400 DPI
Printing > Print speed (ISO/IEC 24734) colour - Approx. 10.4 ipm
Printing > Print speed (ISO/IEC 24734) mono - Approx. 14.5 ipm
Print resolution - 9600 x 2400 dpi
Printing supplies performance - PBK (czarny pigmentowy)
- Standardowy: 375 stron dokumentów
- Opcjonalny XL: 620 stron dokumentów
- Opcjonalny XXL: 1000 stron dokumentów
BK (czarny)
- Standardowy: 1645 stron dokumentów
- Opcjonalny XL: 5000 stron dokumentów
C (błękitny)
- Standardowy: 337 stron dokumentów
- Opcjonalny XL: 700 stron dokumentów
M (purpurowy)
- Standardowy: 324 strony dokumentów
- Opcjonalny XL: 670 stron dokumentów
Y (żółty)
- Standardowy: 331 stron dokumentów
- Opcjonalny XL: 700 stron dokumentów
Składowy (średnia kolorów CMY)
- Standardowy CMY: 331 stron dokumentów
- Opcjonalny XL CMY: 690 stron dokumentów
Standardy testowania
- ISO/IEC 24711 w przypadku kolorowych stron dokumentów A4
- Wartości osiągnięte przy drukowaniu w trybie ciągłym.
Printing type - Inkjet
EAN - 4960999991214
ean - 4960999991214
EANCode - 4960999991214
Eans - 4960999991214
EAN_code - 4960999991214
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 15 - 30 °C
Power - Power source - AC
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Ethernet - 10/100 Mb/s
Fax specifications -
Format - 100 x 150 mm
Format - 130 x 180 mm
Format - 200 x 250 mm
Format - A3
Format - A3+
Format - A4
Photo printing - Yes
Functions - Printer
Features - Printing colours - Black, Cyan, Magenta, Pigment black, Yellow
Features - Number of printing colours - 5
Features - Number of print cartridges - 5
Features - Built-in display - No
Features - Maximum duty cycle - 12000 pages per month
Features - Market positioning - Home & office
Features - Product colour - Black
Features > Media type - Plain Paper Envelopes (DL, COM10) Canon Pro Platinum (PT-101) Canon Pro Luster (LU-101) Canon Plus Glossy II (PP-201) Canon Plus Semi-gloss (SG-201) Canon Glossy Everyday Use (GP-501) Canon Matte (MP-101) Canon High Resolution Paper (HR-101N) Canon Photo Stickers (PS-101) Canon T-Shirt Transfer (TR-301)
Features > Colour of product - Black
Features > Product type - Inkjet Printer
Warranty -
guarantee - 12
Warranty - 24
WarrantyInfo - 2 years
guarantee_type - external
GRUPPE1 - Printer/Copier/Fax
GRUPPE2 - Inkjet Printers
GTIN - 4960999991214
Hoehe - 0.27
HSTNUMMER - 8747B006
Input & output capacity - Maximum input capacity - 150 sheets
Accessories included - Software Included
- Printer driver
- My Image Garden
- Quick Menu
- Easy-WebPrint EX (plug-in for IE8 or higher)
Packaging data - Drivers included - Yes
Packaging data - Bundled software - Printer driver
My Image Garden
Quick Menu
Easy-WebPrint EX
Package features > Palette Qty - 23 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 2140 g
Package features > Gross height (mm) - 430 mm
Package features > Gross depth (mm) - 655 mm
Package features > Volume (m3) - 0.0766088 m³
Dimensions - 584 × 310 × 159 mm
dimension height - 655 mm
dimension width - 425 mm
dimension weight - 10140 g
HERSTELLER - CANON
Power - Power consumption (printing) - 24 W
Power - Power consumption (standby) - 2 W
Power - Power consumption (off) - 0.3 W
Power - Power consumption (sleep) - 0.3 W
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Category - Photo Printers
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
Category_1 - Printing
Category_2 - Ink-Jet Printers - A3 or smaller
Code - 8747B006
Package features > WEE classification - CL109:6:2017-04-01
Copier specifications -
Color - Black
Color printing - Yes
LongDesc - This high performance A3+ office printer offers Wi-Fi and Ethernet connectivity, plus printing from mobile devices. 5 single inks efficiently deliver superior quality business documents and photos.- High-performance, ultra compact A3+ business printer- Easy sharing with wireless and Ethernet connectivity- Superb quality prints and no waste with individually replaceable 5 single inks system- Superfast document printing: A4 ISO ESAT 14.5 ipm mono/10.4 ipm colour- Print more for less with optional XL and XXL inksCompact A3+ office printerStylish and ultra compact this high performance A3+ printer with 5 single inks offers exceptional quality document and photo printing. It is the ideal desktop solution for printing large excel spreadsheets, business posters and photos.Smart connectivityWith both Wi-Fi and Ethernet connectivity it can easily be shared between multiple PCs via an office network. Download Canon PRINT app to print from your smart devices. Apple AirPrint and Google Cloud Print support is also provided.Superior qualityThe 5 single ink system includes pigment black ink for crisp, sharp text and dye colour inks for beautiful photo-lab quality images – plus for more efficient printing you only need to change the colour that runs out.Fast printingNo waiting for beautiful prints. Thanks to Canon’s FINE technology this printer has a rapid A4 document print speed of 14.5 ipm in mono and 10.4 ipm in colour, and it can print a photo lab-quality 10x15cm borderless photo in approx. 36 seconds.Save with XL inksPrint more for less. Optional XL inks deliver significantly more pages, offering up to 30% savings per page compared to standard size inks. The optional XXL pigment black ink allows you to print up to 1000 monochrome pages.Exclusive contentsEnjoy access to a wide range of professional quality creative content with CREATIVE PARK PREMIUM. Easily create and print posters and business documents using templates from the exclusive Solution Templates service.Find out more about the Canon PIXMA iX6850, its features and what it can do.- Superb photolab-quality print head- Only change the ink which runs out- Prints up to A3+ (329x483mm)- Use and share wirelessly- Canon PRINT app- Tablet and smartphone ready- Optional high yield inks- Downloadable business templates
LongProductName - Wireless, A3+, 9600 x 2400 dpi, 14.5 ipm Mono, 10.4 ipm Colour, USB, 10/100Mbps Ethernet, Wi-Fi 802.11b/g/n, 8.1kg
LongSummaryDescription - Canon PIXMA iX6850. Print technology: Inkjet, Maximum resolution: 9600 x 2400 DPI. Maximum print size: A3+ (330 x 483 mm). Borderless printing. Wi-Fi. Product colour: Black
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 84433210
Max. printing speed (color) - 10.4 p/min
Max. printing speed (mono) - 14.5 p/min
Media kind - Envelopes
Media kind - Photo paper
Media kind - Paper
Model - PIXMA iX6850
Name - Canon IX-6850 A3+
Name - Canon IX6850 color A3 printer | Colour | Inkjet | Inkjet Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series paper size A3+ | Black
Name - Canon iX6850 WiFi
name - Canon PIXMA IX6850 A3 8747B006AA
Title - Canon PIXMA iX6850 photo printer Inkjet 9600 x 2400 DPI A3+ (330 x 483 mm) Wi-Fi
Original consumables - Standard Ink Cartridges:  
- PGI-550PGBK (Pigment Black)
- CLI-551BK (Black)
- CLI-551C (Cyan)
- CLI-551M (Magenta)
- CLI-551Y (Yellow)   
Optional XL Ink Cartridges:   
- PGI-555PGBK XXL (Pigment Black XXL)
- PGI-550PGBK XL (Pigment Black XL)
- CLI-551BK XL (Black XL)
- CLI-551C XL (Cyan XL)
- CLI-551M XL (Magenta XL)
- CLI-551Y XL (Yellow XL)
Extended warranty -
ARTIKEL1 - PIXMA IX6850
ARTIKEL2 - A3+ INK SINGLE
Extension options -
Paper handling - Envelopes sizes - 10, DL
Paper handling - Borderless printing media sizes - 10x15, A3, A3+, A4, Letter
Paper handling - Photo stickers - Yes
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A3, A4, A5
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B4, B5
Paper handling - Maximum print size - A3+ (330 x 483 mm)
Paper handling - Paper tray media types - Envelopes, Glossy paper, High resolution paper, Matte paper, Photo paper, Plain paper, Semi-glossy paper
Paper handling > Maximum ISO A-series paper size - A3+
Paper input tray - Maximum Paper Input    
- Max. 150 sheets of plain paper
- Max. 20 sheets of photo paper
Paper output tray -
Paper weight (max) - 300 g/m²
Paper weight (min) - 64 g/m²
PictBridge - No
Application - Office
Breite - 0.43
Printing - Print technology - Inkjet
Printer processor -
ProducerCode - 8747B006AA
ProductName - iX6850
Producer product name - IX6850 color A3 printer
Producer product family - PIXMA
Manufacturer_code - 8747B006
producer - Canon
Producer - Canon
Manufacturer - Canon
Link - https://www.canon-europe.com/printers/inkjet/pixma/pixma_ix6850/#features
Ports & interfaces - SmartCard slot - No
Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 1
Ports & interfaces - USB port - Yes
Ports & interfaces > Interface - Hi-Speed USB, Wireless Connections Wi-Fi IEEE802.11 b/g/n, Applications Support
Connectors - 1 x USB 2.0
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA iX6850, Inkjet, 9600 x 2400 DPI, A3+ (330 x 483 mm), Borderless printing, Wi-Fi, Black
System Requirements - - Windows: Internet Explorer 8, internet connection or CD-ROM
- Mac: Safari 5 and internet connection
- Display: 1024 x 768 XGA
System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows RT, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64
System requirements - Other operating systems supported - Android, iOS
Scanner specifications -
Storno - Y
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 5
Weight - 8.1 kg
Gewicht - 10.14
Weight - 11,00
Weight & dimensions - Height - 159 mm
Weight & dimensions - Depth - 310 mm
Weight & dimensions - Width - 584 mm
Weight & dimensions - Weight - 8.1 kg
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Technical details > Net weight - 7.96 kg
Technical details > Producer - Canon
Technical_details - Compact, high-performance A3+ wireless office printer This high performance A3+ office printer offers Wi-Fi and Ethernet connectivity, plus printing from mobile devices. 5 single inks efficiently deliver superior quality business documents and photos. - High-performance, ultra compact A3+ business printer
- Easy sharing with wireless and Ethernet connectivity
- Superb quality prints and no waste with individually replaceable 5 single inks system
- Superfast document printing: A4 ISO ESAT 14.5 ipm mono/10.4 ipm colour
- Print more for less with optional XL and XXL inks Printing Function Resolution black 9600x2400 DPI Colour 9600x2400 DPI Speed A4 black (ISO) 14.5 Quantity (pages per minute) A4 colour (ISO) 10.4 Quantity (pages per minute) per Photo (15x10cm) 36 Time (s) Paper Formats A3+, A3, A4, A5, B5, 10x15 cm, B4, Legal, Letter, 13x18 cm, DL (DIN-Lang), 20x25 cm, 25x30 cm Compartments Paper 1 Compartment 150 Quantity (pages) Photo 20 Quantity (pages) Single Sheet Feeder Yes Interfaces USB 2.0, RJ-45, WLAN Noise Level Operating 44 dB Power Consumption Operating 24 watt(s) Stand-By 2 watt(s) Compatible to Windows XP, MacOS X, Windows Vista 32-Bit, Windows 7 32-Bit, Windows 8 32-Bit, iOS, Android, Windows RT Product dimensions 584 x 159 x 310 mm Weight 8.1 kg Consumables Tinten: PGI-550PGBK (Pigment-black), CLI-551BK (black), CLI-551C (Cyan), CLI-551M (Magenta), CLI-551Y (Gelb), PGI-555PGBK XXL (Pigment-black XXL), PGI-550PGBK XL (Pigment-black XL), CLI-551BK XL (black XL), CLI-551C XL (Cyan XL), CLI-551M XL (Magenta XL), CLI-551Y XL (Gelb XL)
Networking > Ethernet LAN - Yes
Networking > Wi-Fi - Yes
Network - Bluetooth - No
Network - Ethernet LAN - Yes
Network - Wi-Fi - Yes
URL - https://www.canon.co.uk/printers/inkjet/pixma/pixma_ix6850/
Performance - Card reader integrated - No
Performance > Printing - Colour
Performance > Printing colours - Black, Cyan, Magenta, Yellow
Performance > Number of print cartridges - 5 Single Inks
Performance > Print technology - Inkjet
Performance > Duplex functions - No
vendpn - 8747B006AA
Brand - Canon
232,75 €
Canon PIXMA IX6850 A3+
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas