Canon Maxify GX6040

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 816668 Preces kods: 4470C009
Pasūtāms 12 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 05.09.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 05.09.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: 01.09.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 1200 x 600 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 24 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 4
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 600 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 24 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 4

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Apraksts - MAXIFY GX6040 tintes multifunkcionālais printeris MAXIFY GX6040 Ja prioritāte ir zemas izmaksas uz vienu lapu un liels izdruku skaits dienā, MAXIFY GX6040 printeris ir ideāls risinājums. Biznesa drukāšanas veiktspēja ilgtermiņā Ar šiem uzticamajiem MegaTank printeriem, kas paredzēti liela apjoma drukāšanai un tintes tvertnes papildināšanai, jūs ātri izdrukāsiet biznesa klases dokumentus, panākot vidēji 85 % ietaupījumu no kopējām īpašumtiesību izmaksām, salīdzinot ar 10 labāko lāzera un tintes printeru iespējām. /augstais ātrums 24,0ipm melns, 15,5ipm krāsains Pirmās lappuses izņemšanas (FPOT) režīms H.p. režīmsb. Aptuveni 7 s ADF uz 50 loksnēm Atbalsta dažādus datu nesējus Vienkāršs papīrs, pusglancēts, glancēts, matēts, pašlīmējošs fotopapīrs, magnētiskais fotopapīrs, auduma druka, aploksnes, 1200 mm baneru druka, Savienojamība : USB, Wi-Fi (2,4 GHz un 5 GHz), Ethernet Skenēšana: skenēšana uz e-pastu, skenēšana uz mapi, skenēšana uz USB, Papīra paplātes ietilpība Aizmugurējā paplate: 100 lapas Paplate 1: 250 lapas Paplate 2: 250 lapas Izmēri Aptuveni 399 × 410 × 254 mm
Atbalstītās operētājsistēmas - Android
Atbalstītās operētājsistēmas - Chrome OS
Atbalstītās operētājsistēmas - iOS
Atbalstītās operētājsistēmas - Mac OS
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8.1
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 10
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2012
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2016
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2019
Augstums - 254 mm
Bezvadu komunikācija - WiFi
BrandPartCode - 4470C009
Citas funkcijas - Trokšņa līmenis 49,0 dB Strāvas avots 100240 V maiņstrāva, 50/60 Hz Darba cikls Maks. 45 000 lappušu Enerģijas patēriņš Izslēgts: aptuveni 0,2 W Gaidīšanas režīms (USB savienojums) aptuveni 0,9 W Gaidīšanas režīmā (visas pieslēgtās pieslēgvietas): Aptuveni 1,6 W Gaidīšanas režīma pārejas laiks: 5 min un 4 s Kopēšana: aptuveni 21 W
Darba cikls (mēnesī) - 45000 lapu mēnesī
Darbības rādītāji - skaņas spiediena līmenis (drukāšana) - 49 dB
dimensijas dziļums - 340 mm
Divpusējā drukāšana - Automātiskais
Dizains - Displeja diagonāle - 6,86 cm (2,7")
Dizains - displejs - LCD
Dizains - Iebūvēts displejs - Y
Dizains - Krāsu displejs - Y
Dizains - Produkta krāsa - White
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Māja un birojs
Dizains - Vadības veids - Pieskarieties
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Y
Drukāšana - abpusējas drukāšanas režīms - Automašīna
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - 15,5 ipm
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) mono - 24 ipm
Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (krāsaina, normāla) - 8 s
Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (melna, normāla) - 7 s
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 600 x 1200 DPI
Drukāšanas izšķirtspēja - 1200 x 600 dpi
Drukāšanas piederumu veiktspēja - Pudeles tilpums (parasts papīrs): A4 krāsainu dokumentu drukāšana Melns: 6000 lappušu (ekonomiskajā režīmā: 9000 lappušu) Krāsains: 14 000 lappušu (ekonomiskajā režīmā: 21 000 lappušu) * Paredzamā papildu jauda
Drukāšanas veids - Tintes printeris
Dziļums - 410 mm
ean - 4549292173499
Eans - 4549292173499
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 10 - 90%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 5 - 35 °C
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 100 - 240 V
Enerģijas patēriņš - Energy Star tipiskais elektroenerģijas patēriņš (TEC) - 0,14 kWh nedēļā
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
Faksa specifikācijas -
Fakss - Fakss - N
Formāts - 100 x 150 mm
Formāts - 130 x 180 mm
Formāts - A4
Formāts - A5
Formāts - A6
Formāts - B5
Foto drukāšana - Jā
Funkcijas - Kopētājs
Funkcijas - Printeris
Funkcijas - Skeneris
Funkcijas - Drukāšanas krāsas - Melns, zilganzaļš, dzeltens, purpursarkans, dzeltens
Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 4
Funkcijas - Dubultās funkcijas - Kopēšana, drukāšana, skenēšana
Funkcijas - Maksimālais darba cikls - 45000 lappušu mēnesī
Funkcijas - Tintes tvertnes sistēma - Y
Garantija -
garantija - 24
GarantijaInformācija -
garantijas_tips - ārējais
Ieejas un izejas jauda - Ieejas paplātes kopējais skaits - 2
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 350 lapas
Ieejas un izejas jauda - Maksimālais ieejas paplātes skaits - 2
Ieejas un izejas jauda - Maksimālā ieejas jauda - 350 lapas
Iekļautie piederumi -
Iepakojuma saturs - iekļauts(-i) kasetne(-es) - Y
izmērs augstums - 560 mm
izmērs platums - 490 mm
izmērs svars - 15000 g
Jauda - enerģijas patēriņš (drukāšana) - 21 W
Jauda - enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 1.6 W
Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.2 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
Kategorija - Daudzfunkcionālie rīki
Kategorija - Root/Elektronika/PC perifērijas iekārtas/Printeri, 3D printeri un ploteri/Inkjet printeris
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums sFCOT (krāsains): aptuveni 12 s13 sESAT (krāsains): aptuveni 12,7 fpm14 ESAT/ vienpusējs, ADF (krāsains): aptuveni 12,2 fpm15 ESAT/ vienpusējs, ADF (melnbalts): aptuveni 22,2 apgr./min16 Kopēšanas kvalitāte 3 līmeņi (kvalitāte: ekonomiska, standarta, augsta) Intensitātes regulēšana 9 līmeņi (pieejama automātiska regulēšana, AE kopēšana) Vairākas kopijas: Maks. 99 kopijas Kopēšanas funkcijas Dokumentu kopēšana, Abpusēja kopēšana, Manuāla abpusēja kopēšana ar ADF, 2 in 1 un 4 in 1 kopēšana, Kopēšana ar šķirošanu (tikai ADF), Robežu noņemšana Kopēšana (tikai skenera stikls), ID dokumentu kopēšana 25400%, Page Fit A5 uz A4, B5 uz A4, A4 uz A5 un A4 uz B5.
Kopēšana - Dubultkopēšana - Y
Kopēšana - Kopētāja izmēra maiņa - 25 - 400%
Kopēšana - Kopēšana - Krāsu kopēšana
Kopēšana - Maksimālais kopiju skaits - 99 eksemplāri
Krāsa - Black
Krāsa - Pelēks
Krāsu drukāšana - Jā
LongDesc - Izbaudiet ļoti produktīvu biznesa drukāšanu ar MegaTank, izmantojot augstas ražības, atkārtoti uzpildāmas tintes tvertnes. MALIE IZDEVUMI, MAKSIMĀLA IETEKME Ar šiem vienmēr uzticamajiem, lieljaudas atkārtoti uzpildāmajiem MegaTank printeriem ātri sagatavosiet biznesa kvalitātes dokumentus, vidēji ietaupot 85 % no kopējām īpašumtiesību izmaksām salīdzinājumā ar 10 populārākajiem lāzera un tintes printeriem4. Izcilība ikvienā vidē Tur, kur svarīga ir zema vienas lapas cena un liels ikdienas drukāšanas apjoms, MAXIFY GX7040 ir patiešām izcils. Aģentūras Ātri sagatavo īpašuma portfeļus klientiem, skenē un viegli kopē galvenos dokumentus ar 50 lapu ADF - bez raizēm par tintes vai papīra izsmelšanu. Drukājiet vizītkartes uz matēta vai glancēta materiāla. Detaļlietas Drukājiet rēķinus bez piepūles, pateicoties nemainīgai uzticamībai, lielam ātrumam un kompaktai platībai. Izveidojiet augstas kvalitātes, izturīgus pārdošanas vietas materiālus, reklāmas banerus un birkas - un to visu - pašu spēkiem. Privātās klīnikas Drukājiet klientu ierakstus, jaunu apmeklējumu informāciju un pat drukājiet tieši uz aploksnēm. Izveidojiet pārliecinošu nodrošinājumu, lai popularizētu savas klīnikas iespējas. Izglītības iestādes Ikdienā viegli un vienkārši izveidojiet kursu materiālus, prezentāciju izdales materiālus, kā arī administratīvos dokumentus, izmantojot izmaksu ziņā izdevīgu printeri. Zemas izmaksas, kas paliek zemas Saglabājiet zemas biznesa drukāšanas izmaksas ar milzīgu 14 000 lappušu skaitu no krāsaino tintes pudelīšu komplekta vai 6 000 lappušu no melnās tintes pudeles. Pārslēdziet uz ekonomisku režīmu, lai ietaupītu vēl vairāk. Turīgi dokumenti - uz dubultā Drukājiet izteiksmīgus biznesa dokumentus ar precīzi asām detaļām, izmantojot termiņu pārspējošu ātrumu - 24 ipm melnā krāsā un 15,5 ipm krāsainā krāsā. Viegli pārvaldiet dokumentu plūsmu, izmantojot īpašas biznesa funkcijas. Kompakts, bet ļoti spējīgs Atvieglo aizņemtību ar 50 lapu automātisko dokumentu padevēju ar vienlaidu abpusēju skenēšanu, nolokāmu 6,9 cm krāsu skārienekrānu un papīra padevi līdz 600 lapām. Strādājiet ar dažādiem datu nesējiem - drukājiet pat līdz 1,2 m garus banerus. Maksimāli palieliniet efektivitāti Esi atbildīgs ar energoefektīvu tintes drukāšanu ar augstas ražības tintes pudelītēm, kas palīdz samazināt atkritumu daudzumu. Lietotāja nomaināma tehniskās apkopes kasetne samazina dīkstāves laiku līdz minimumam. Saņemiet savienojumu Drukājiet, skenējiet, kopējiet un izveidojiet savienojumu ar mākoni, izmantojot Canon PRINT lietotni. Saderīgs ar Apple AirPrint (iOS) un Mopria (Android), kā arī izmanto Ethernet savienojumu un divjoslu Wi-Fi atbalstu. Canon PRINT lietotne Izbaudiet vienmērīgu savienojamību no plaukstas līdz printerim, izmantojot Canon PRINT lietotni. Viegli drukājiet, kopējiet un skenējiet no viedierīcēm, pārbaudiet printera stāvokli un izveidojiet savienojumu ar mākoni, lai nodrošinātu elastīgāku kontroli.
LongProductName - A4, 600 x 1200 dpi, CIS, 2,7" LCD, USB, Wi-Fi, LAN, 49 dB, 11,6 kg
LongSummaryDescription - Canon MAXIFY GX6040. Drukāšanas tehnoloģija: Drukas tehnoloģija: tintes strūklas, Drukāšana: Maksimālā izšķirtspēja: Krāsu drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: Maksimālā izšķirtspēja: 600 x 1200 DPI. Kopēšana: Krāsaina kopēšana. Skenēšana: Krāsaina skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Abpusējas skenēšanas funkcijas: Kopēšana, drukāšana, skenēšana. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: balta
Maksimālais drukāšanas ātrums (krāsaini) - 15 ipm
Maksimālais drukāšanas ātrums (mono) - 24 ipm
Mediju veids - Aploksnes
Mediju veids - Banner papīrs
Mediju veids - Canon foto uzlīmes
Mediju veids - Dokumentu papīrs
Mediju veids - Fotopapīrs
Mediju veids - Glancēts papīrs
Mediju veids - Kokvilnas papīrs
Mediju veids - Krāsains papīrs
Mediju veids - Magnētiskais papīrs
Mediju veids - Matt papīrs
Mediju veids - Tukšs papīrs
Modelis - Maxify GX6040
Nosaukums - Canon Maxify GX6040
Nosaukums - Canon MAXIFY GX6040 tintes printeris A4 600 x 1200 DPI Wi-Fi
nosaukums - Maxify GX6040 4470C009
Oriģinālie palīgmateriāli - Standarta tintes pudeles: GI-46 BK, GI-46 C, GI-46 M, GI-46 Y Uzturēšanas kārtridžs MC-G01 (lietotājs nomaina)
Pagarinātā garantija -
Paplašināšanas iespējas -
Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - Com-10, DL
Papīra apstrāde - Foto papīra izmēri - 13x18,20x25,10x15,18x25
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A5, A6
Papīra apstrāde - ISO B sērijas izmēri (B0...B9) - B5
Papīra apstrāde - Maksimālais drukas izmērs - 216 × 356 mm
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Foto papīrs, Etiķetes, Pusglancēts papīrs, Glancēts papīrs, Paplašināts papīrs, Paplašināts papīrs, Etiķetes
Papīra apstrāde - Papīra paplātes nesēja svars - 64 - 105 g/m²
Papīra apstrāde - Pielāgota multivides platums - 89 - 216 mm
Papīra apstrāde - Pielāgota nesēja garums - 127 - 1200 mm
Papīra ieejas paplātes - Aizmugurējā paplate: maks. 100 lapas (parasts papīrs) Kasete: maks. 250 lapas (parasts papīrs) ADF A4, A5, LTR: 50 lapas; LGL: 10 lapas
Papīra izvades paplātes -
Papīra svars (maks.) - 80 g/m²
Papīra svars (min) - 64 g/m²
PictBridge - Nē
Pieteikums - Advanced
Platums - 399 mm
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Poligrāfija - Poligrāfija - Krāsu druka
Printera procesors -
Printera valoda - Canon BJL
Printera valoda - Canon UFR
ProducerCode - 4470C009
Produkta nosaukums - GX6040
ražotājs - Canon
Ražotājs - Canon
Savienojamības porti un saskarnes - Tiešā drukāšana - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB savienotājs - USB tipa B
Savienotāji - 1 x USB
Savienotāji - RJ-45
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - Canon MAXIFY GX6040, Tintes printeris, Krāsu drukāšana, 600 x 1200 DPI, A4, Tiešā drukāšana, Balts
Sistēmas prasības - Windows: vismaz 1,5 GB brīvas vietas uz diska.
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 10, Windows 7, Windows 8.1
Sistēmas prasības - Citas atbalstītās operētājsistēmas - Chrome
Skenera specifikācijas - Krāsains skeneris (ADF/platē) ar CIS sensoru Skenēšanas ātrums Vienpusējs 16,9 ipm, krāsu režīms9 Vienpusējs 22,2 ipm, melnbalts režīms10 Skenera izšķirtspēja (optiskā): 1200 × 1200 dpi Rindu skenēšanas ātrums Krāsu režīms: 1,4 ms/rindu (300 dpi) Grejas skala: 1,4 ms/līnijai (300 dpi)12 Krāsu dziļums skenēšanas laikā (ievade/izvade) Krāsas: RGB (katrs kanāls 16/8 bitu) Pelēkā skala: 16 biti / 8 biti Maksimālais dokumenta izmērs: A4/Letter (216 × 297 mm) ADF: A4/Letter/Legal (216 × 356 mm)
Skenēšana - divpusējā skenēšana - Y
Skenēšana - ievades krāsu dziļums - 16 bit
Skenēšana - Ievades pelēkās skalas dziļums - 16 bit
Skenēšana - izejas krāsu dziļums - 8 bit
Skenēšana - izejas pelēkās skalas dziļums - 8 bit
Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 DPI
Skenēšana - skenera tips - Skeneris ar plakano gultni un ADF
Skenēšana - Skenēšana - Krāsu skenēšana
Skenēšana - skenēšanas tehnoloģija - CIS
Svars - 11.6 kg
Svars un izmēri - Augstums - 327 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 645 mm
Svars un izmēri - Platums - 399 mm
Svars un izmēri - Svars - 11.6 kg
Tīkls - Drošības algoritmi - WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK
Tīkls - Ethernet LAN - Y
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint, Canon Easy-PhotoPrint, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link
Tīkls - Wi-Fi - Y
Tīkls - Wi-Fi standarti - 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon-europe.com/printers/maxify-gx6040/specifications/
vendpn - 4470C009
Zīmols - Canon
Description - Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe MAXIFY GX6040 Gdy priorytetem jest niski koszt wydruku strony i duża liczba wydruków w ciągu dnia, idealnym rozwiązaniem będzie drukarka MAXIFY GX6040. Wydajność drukowania biznesowego w dłuższej perspektywie Dzięki tym niezawodnym drukarkom MegaTank umożliwiającym drukowanie w dużych nakładach i uzupełnianie zbiorników na atrament szybko wydrukujesz dokumenty klasy biznesowej, osiągając średnie oszczędności na całkowitym koszcie posiadania na poziomie 85% w porównaniu z możliwościami 10 najlepszych drukarek laserowych i atramentowych. Funkcje Drukuj, kopiuj,  skanuj dzięki podajnikowi ADF i łączności Wi-Fi/Ethernet (obsługa chmury) Drukarka z uzupełnianymi zbiornikami z atramentem Wydajność druku (drukowanie kolorowych dokumentów A4) Czarne: 6000 stron (tryb ekonomiczny, 9000 stron) Kolor: 14 000 stron (tryb ekonomiczny, 21 000 stron) Kolorowy, odchylany ekran dotykowy LCD o przekątnej 6,9 cm Duża szybkość drukowania 24,0 obr./min w czerni, 15,5 obr./min w kolorze Wydruk pierwszej strony (FPOT) tryb cz.-b. W przybliżeniu 7 s Podajnik ADF na 50 arkuszy Obsługa różnych nośników Papier zwykły, Półbłyszczący, Błyszczący, Matowy, Samoprzylepny papier fotograficzny, Magnetyczny papier fotograficzny, Nadruk na tkaniny, Koperty, Drukowanie banerów o długości 1200 mm,  Łączność : USB, Wi-Fi (2,4 GHz i 5 GHz), Ethernet Skanowanie: Skanowanie do wiadomości e-mail, Skanowanie do folderu, Skanowanie do USB, Pojemność zasobników zwykłego papieru Tylna taca: 100 arkuszy Kaseta 1: 250 arkuszy Kaseta 2: 250 arkuszy Wymiary W przybliżeniu 399 × 410 × 254 mm  
Supported operating systems - Android
Supported operating systems - Chrome OS
Supported operating systems - iOS
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8
Supported operating systems - Windows 8.1
Supported operating systems - Windows 10
Supported operating systems - Windows Server 2012
Supported operating systems - Windows Server 2016
Supported operating systems - Windows Server 2019
Height - 254 mm
Wireless communication - WiFi
BrandPartCode - 4470C009
Other features - Poziom hałasu 49,0 dB Źródło zasilania 100240 V AC, 50/60 Hz Cykl pracy Maks. 45 000 stron Pobór mocy Wył.: około 0,2 W Tryb gotowości (połączenie z komputerem przez USB): około 0,9 W Tryb gotowości (podłączone wszystkie porty): około 1,6 W Czas przejścia w tryb gotowości: 5 min i 4 s Kopiowanie: około 21 W
Duty cycle (monthly) - 45000 sheets/month
Performance - Sound pressure level (printing) - 49 dB
dimension depth - 340 mm
Duplex printing - Automatic
Design - Display diagonal - 6.86 cm (2.7")
Design - Display - LCD
Design - Built-in display - Y
Design - Colour display - Y
Design - Product colour - White
Design - Market positioning - Home & office
Design - Control type - Touch
Printing - Duplex printing - Y
Printing - Duplex printing mode - Auto
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) colour - 15.5 ipm
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) mono - 24 ipm
Printing - Time to first page (colour, normal) - 8 s
Printing - Time to first page (black, normal) - 7 s
Printing - Maximum resolution - 600 x 1200 DPI
Print resolution - 1200 x 600 dpi
Printing supplies performance - Wydajność butelki (papier zwykły): Drukowanie kolorowych dokumentów A4 Czarny: 6000 stron (tryb ekonomiczny: 9000 stron) Kolorowy: 14 000 stron (tryb ekonomiczny: 21 000 stron) * Szacowana dodatkowa wydajność
Printing type - Inkjet
Depth - 410 mm
ean - 4549292173499
Eans - 4549292173499
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 90%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 5 - 35 °C
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) - 0.14 kWh/week
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
Fax specifications -
Fax - Faxing - N
Format - 100 x 150 mm
Format - 130 x 180 mm
Format - A4
Format - A5
Format - A6
Format - B5
Photo printing - Yes
Functions - Copier
Functions - Printer
Functions - Scanner
Features - Printing colours - Black, Cyan, Magenta, Yellow
Features - Number of print cartridges - 4
Features - Duplex functions - Copy, Print, Scan
Features - Maximum duty cycle - 45000 pages per month
Features - Ink tank system - Y
Warranty -
guarantee - 24
WarrantyInfo -
guarantee_type - external
Input & output capacity - Total number of input trays - 2
Input & output capacity - Total input capacity - 350 sheets
Input & output capacity - Maximum number of input trays - 2
Input & output capacity - Maximum input capacity - 350 sheets
Accessories included -
Packaging content - Cartridge(s) included - Y
dimension height - 560 mm
dimension width - 490 mm
dimension weight - 15000 g
Power - Power consumption (printing) - 21 W
Power - Power consumption (standby) - 1.6 W
Power - Power consumption (off) - 0.2 W
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Category - Multifunctionals
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
Copier specifications - Szybkość kopiowania sFCOT (kolorowe): około 12 s13 sESAT (kolorowe): około 12,7 obr./min14 ESAT/jednostronnie, ADF (kolorowe): około 12,2 obr./min15 ESAT/jednostronnie, ADF (czarno-białe): około 22,2 obr./min16 Jakość kopii 3 poziomy (jakość: ekonomiczna, standardowa, wysoka) Regulacja intensywności 9 poziomów (dostępna regulacja automatyczna, kopiowanie AE) Kopiowanie wielokrotne: Maks. 99 kopii Funkcje kopiowania Kopiowanie dokumentów, kopiowanie dwustronne, ręczne kopiowanie dwustronne z podajnikiem ADF, kopiowanie 2 na 1 i 4 na 1, kopiowanie z sortowaniem (tylko podajnik ADF), kopiowanie z usuwaniem ramki (tylko szyba skanera), kopiowanie dokumentów tożsamości Kopiowanie ze zmianą rozmiaru   25400%, Dopasowanie do strony A5 na A4, B5 na A4, A4 na A5 oraz A4 na B5
Copying - Duplex copying - Y
Copying - Copier resize - 25 - 400%
Copying - Copying - Colour copying
Copying - Maximum number of copies - 99 copies
Color - Black
Color - Gray
Color printing - Yes
LongDesc - Experience highly productive business printing with MegaTank using high yield, refillable ink tanks. Count on business quality prints and an extremely low total cost of ownership.
SMALL DECISIONS, MAXIMUM IMPACT
Produce business-quality documents quickly with average savings of 85% on the total cost of ownership vs top 10 laser and inkjet printers4 with these ever-dependable, high volume refillable MegaTank printers.
Excellence In Every Environment
Where low-cost per page and high volume daily printing matter, the MAXIFY GX7040 really excels.
Estate Agencies
Produce property portfolios quickly for clients, scan and copy key documents easily with the 50-Sheet ADF – without worrying about ink or paper running out. Print business cards on matte or glossy media.
Retail
Print invoices effortlessly thanks to consistent reliability, high speed and a compact footprint. Create high quality, durable point of sale material, promotional banners and tags – all in-house.
Private Clinics
Print client records, new appointment details and even print directly on envelopes. Create persuasive collateral to promote your clinic’s capabilities.
Educational Institutions
Create course materials, presentation handouts as well as administrative documents easily every day with a cost-conscious printer.
Low Costs That Stay Low
Keep business printing costs down with huge yields of 14,000 pages from a set of colour ink bottles or 6,000 pages from a black ink bottle. Switch to Economy mode for even greater savings.
Durable Documents – On The Double
Print stand-out business documents with pin-sharp detail at deadline-beating speeds of 24 ipm in black and 15.5 ipm in colour. Manage document workflow easily using dedicated business functions.
Compact Yet Highly Capable
Make light work of busy schedules with a 50-sheet auto document feeder with single pass 2-sided scan, tiltable 6.9cm colour touch screen and paper supply of up to 600 sheets. Handle diverse media – even print banners up to 1.2m in length.
Maximise Efficiency
Be responsible with energy efficient inkjet printing with high yield ink bottles that help reduce waste. A user-replaceable maintenance cartridge keeps downtime to a minimum.
Get Connected
Print, scan, copy, and connect to the cloud via the Canon PRINT app. Compatible with Apple AirPrint (iOS) and Mopria (Android) and harness Ethernet connectivity plus dual-band Wi-Fi support.
Canon PRINT App
Enjoy smooth connectivity from palm to printer with the Canon PRINT app. Effortlessly print, copy and scan from your smart devices, check your printer's status and link up to the cloud for more flexible control.
LongProductName - A4, 600 x 1200 dpi, CIS, 2.7" LCD, USB, Wi-Fi, LAN, 49 dB, 11.6 kg
LongSummaryDescription - Canon MAXIFY GX6040. Print technology: Inkjet, Printing: Colour printing, Maximum resolution: 600 x 1200 DPI. Copying: Colour copying. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 1200 x 1200 DPI. Duplex functions: Copy, Print, Scan. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Direct printing. Product colour: White
Max. printing speed (color) - 15 ipm
Max. printing speed (mono) - 24 ipm
Media kind - Envelopes
Media kind - Banner paper
Media kind - Canon Photo Stickers
Media kind - Document paper
Media kind - Photo paper
Media kind - Glossy paper
Media kind - Cotton paper
Media kind - Colored paper
Media kind - Magnetic paper
Media kind - Matt paper
Media kind - Blank paper
Model - Maxify GX6040
Name - Canon Maxify GX6040
Title - Canon MAXIFY GX6040 Inkjet A4 600 x 1200 DPI Wi-Fi
name - Maxify GX6040 4470C009
Original consumables - Standardowe butelki z atramentem: GI-46 BK, GI-46 C, GI-46 M, GI-46 Y Kaseta konserwacyjna MC-G01 (wymiany dokonuje użytkownik)  
Extended warranty -
Extension options -
Paper handling - Envelopes sizes - Com-10, DL
Paper handling - Photo paper sizes - 13x18,20x25,10x15,18x25
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A5, A6
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - Maximum print size - 216 × 356 mm
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Glossy paper, Labels, Photo paper, Plain paper, Semi-glossy paper
Paper handling - Paper tray media weight - 64 - 105 g/m²
Paper handling - Custom media width - 89 - 216 mm
Paper handling - Custom media length - 127 - 1200 mm
Paper input tray - Tylna taca: maks. 100 arkuszy (zwykły papier) Kaseta: maks. 250 arkuszy (zwykły papier) Podajnik ADF A4, A5, LTR: 50 arkuszy; LGL: 10 arkuszy
Paper output tray -
Paper weight (max) - 80 g/m²
Paper weight (min) - 64 g/m²
PictBridge - No
Application - Advanced
Width - 399 mm
Printing - Print technology - Inkjet
Printing - Printing - Colour printing
Printer processor -
Printer language - Canon BJL
Printer language - Canon UFR
ProducerCode - 4470C009
ProductName - GX6040
producer - Canon
Producer - Canon
Ports & interfaces - Direct printing - Y
Ports & interfaces - USB port - Y
Ports & interfaces - USB connector - USB Type-B
Connectors - 1 x USB
Connectors - RJ-45
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - Canon MAXIFY GX6040, Inkjet, Colour printing, 600 x 1200 DPI, A4, Direct printing, White
System Requirements - Windows: co najmniej 1,5 GB wolnego miejsca na dysku.
System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10, Windows 7, Windows 8.1
System requirements - Other operating systems supported - Chrome
Scanner specifications - Kolorowy skaner płaski (podajnik ADF / płyta) z czujnikiem CIS Szybkość skanowania Jednostronne 16,9 obrazu/min, tryb kolorowy9 Jednostronne 22,2 obrazu/min, tryb monochromatyczny10 Rozdzielczość skanera (optyczna): 1200 × 1200 dpi Szybkość skanowania liniowego Tryb kolorowy: 1,4 ms/linia (300 dpi) Skala szarości: 1,4 ms/linia (300 dpi)12 Głębia kolorów przy skanowaniu (wejście/wyjście) Kolory: RGB (każdy kanał 16/8 bitów) Odcienie szarości: 16 bitów / 8 bitów Maksymalny rozmiar dokumentu:  A4/Letter (216 × 297 mm) Podajnik ADF: A4/Letter/Legal (216 × 356 mm)
Scanning - Duplex scanning - Y
Scanning - Input colour depth - 16 bit
Scanning - Input greyscale depth - 16 bit
Scanning - Output colour depth - 8 bit
Scanning - Output greyscale depth - 8 bit
Scanning - Optical scanning resolution - 1200 x 1200 DPI
Scanning - Scanner type - Flatbed & ADF scanner
Scanning - Scanning - Colour scanning
Scanning - Scan technology - CIS
Weight - 11.6 kg
Weight & dimensions - Height - 327 mm
Weight & dimensions - Depth - 645 mm
Weight & dimensions - Width - 399 mm
Weight & dimensions - Weight - 11.6 kg
Network - Security algorithms - WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK
Network - Ethernet LAN - Y
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint, Canon Easy-PhotoPrint, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link
Network - Wi-Fi - Y
Network - Wi-Fi standards - 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon-europe.com/printers/maxify-gx6040/specifications/
vendpn - 4470C009
Brand - Canon
`
Canon Maxify GX6040
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas