Hewlett Packard Color LaserJet Enterprise M554dn

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 705809 Preces kods: 7ZU81A
Noliktavā 19 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: trešdien, 24.08.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: trešdien, 24.08.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: pirmdien, 22.08.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 42 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 4
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 42 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 4

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Nav

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Apraksts - HP Color LaserJet Enterprise M554dn printeris
Apraksts - HP LJ Enterprise Color M554dn 7ZU81A Printeris Ideāli piemērots komandām ar 5 līdz 15 cilvēkiem, kas mēnesī izdrukā līdz 7500 krāsu lapām, lai lielā ātrumā veidotu augstas kvalitātes prezentācijas, mārketinga materiālus un dokumentus. HP printeri piedāvā nozarē visspēcīgāko drošību, jo tie novērš draudus uzreiz, vienlaikus pielāgojoties, lai novērstu jaunus draudus. Tikai HP printeri var automātiski atjaunoties pēc uzbrukumiem, tāpēc nav nepieciešama IT iejaukšanās. Konfigurējiet iestatījumus savām komandām un gūstiet panākumus, nepievienojot pārāk daudz. Palīdziet savai komandai augt un nodrošiniet IT nodaļai nepieciešamo kontroli, lai ātri pārvaldītu ierīču parku ar printeriem, kas izveidoti, lai tos būtu viegli lietot un pārvaldīt. Vieglāk sadarbojieties un strādājiet produktīvāk, izmantojot printeri, kas atbalsta mūsdienīgu darba veidu: dinamisku, efektīvu un nezaudējot savienojamību. Drukājiet krāsainus dokumentus ātri un kvalitatīvi, lai katru dienu profesionāli prezentētu savu uzņēmumu. Uzņēmējdarbība ir saistīta ar resursu pārvaldību, un efektīvu risinājumu meklēšana ir ikviena atbildība. HP printeri ir izstrādāti, domājot par vidi, lai darbinieku komandas varētu ātri veikt uzdevumus un taupīt enerģiju pie katras izdevības. ieteicamā mēneša darba slodze ir no 2000 līdz 8500 lappušu mēnesī ; maksimālais drukas apjoms - līdz 8000 lappušu mēnesī.
Atbalstītās operētājsistēmas - Android
Atbalstītās operētājsistēmas - iOS
Atbalstītās operētājsistēmas - Mac OS
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8.1
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 10
Atmiņa (RAM) - 1GB
Augstums - 400 mm
Bezvadu komunikācija - Pēc izvēles
BrandPartCode - 7ZU81A#B19
Citas funkcijas - IERĪCĪBA Papīrs (parasts, viegls, līmpapīrs, pārstrādāts, vidēji smags, smags, vidēji glancēts, smags glancēts, īpaši smags glancēts, īpaši smags glancēts, īpaši smags glancēts, kartons, pastkartes izmēra glancēts), krāsainas caurspīdīgas fotofilmas, etiķetes, aploksnes, iepriekš iespiests, perforēts, krāsains, raupjš, necaurspīdīga plēve, lietotāja noteikts MEDIJU GARUMS, ATBALSTS Papīrfiders 1: 60 līdz 220 g/m (parasts papīrs), 105 līdz 220 g/m (glancēts papīrs); 2. paplāte: 60 līdz 220 g/m (parasts papīrs), 105 līdz 220 g/m (glancēts papīrs); papildu 3. paplāte: 60 līdz 220 g/m (parasts papīrs), 105 līdz 220 g/m (glancēts papīrs).
CPU - 1,2 GHz
Darba apstākļi - Uzglabāšanas temperatūra (T-T) - -20 - 40 °C
Darba cikls (mēnesī) - 8500 lapas/mēnesī
Darba cikls, maksimālais - 80000 lappuses mēnesī
Darbs ar papīru - drukas nesatur ISO drukas nesēju izmēri - 16K, Juridiskais, vēstule, Oficio, paziņojums, izpilddirektors, juridiskais, paziņojums
Darbības rādītāji - skaņas spiediena līmenis (drukāšana) - 51 dB
dimensijas dziļums - 600 mm
Divpusējā drukāšana - Automātiskais
Dizains - Displeja diagonāle - 6,86 cm (2,7")
Dizains - displejs - LCD
Dizains - Iebūvēts displejs - Y
Dizains - Krāsu displejs - Y
Dizains - Produkta krāsa - White
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Y
Drukāšana - abpusējas drukāšanas režīms - Automašīna
Drukāšana - abpusējas drukāšanas ātrums (krāsaina, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 33 ppm
Drukāšana - abpusējas drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 33 ppm
Drukāšana - Drukāšanas izšķirtspēja krāsaina - 1200 x 1200 DPI
Drukāšana - Drukāšanas izšķirtspēja melna - 1200 x 1200 DPI
Drukāšana - drukāšanas ātrums (krāsaini, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 35 ppm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 33 ppm
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 1200 x 1200 DPI
Drukāšanas izšķirtspēja - 3600 x 1200 dpi
Drukāšanas piederumu veiktspēja -
Drukāšanas veids - Lāzera
Drukāšanas ātrums PPM - 35
Dziļums - 479 mm
ean - 194850414275
EAN_kods - 0194850414275
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 10 - 80%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 10 - 32.5 °C
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 220 V
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
ETH saskarne - Jā
Faksa specifikācijas -
Formāts - A4
Formāts - A5
Foto drukāšana - Jā
Funkcijas - Printeris
Funkcijas - Drukāšanas krāsas - Melns, zilganzaļš, dzeltens, purpursarkans, dzeltens
Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 4
Funkcijas - Ieteicamais darba cikls - 2000 - 8500 lappuses mēnesī
Funkcijas - Lapas apraksta valodas - PCL 5c, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3, XPS
Funkcijas - Maksimālais darba cikls - 80000 lappuses mēnesī
Garantija -
garantija - 0
Garantija - 12/24 mēneši
GarantijaInformācija - Viena gada, nākamās darba dienas garantija uz vietas. Garantijas un atbalsta iespējas atšķiras atkarībā no produkta, valsts un vietējām juridiskajām prasībām. Apmeklējiet www.hp.com/support, lai uzzinātu par HP godalgotajām servisa un atbalsta iespējām jūsu reģionā.
garantijas_tips - ārējais
GTIN - 0194850414275
GTIN - 194850414275
Ieejas un izejas jauda - Ieejas paplātes kopējais skaits - 2
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 650 lapas
Ieejas un izejas jauda - Kopējā izejas jauda - 250 lapas
Ieejas un izejas jauda - Maksimālais ieejas paplātes skaits - 3
Iekļautie piederumi - HP Color LaserJet Enterprise M554dn printeris; Četras iepriekš instalētas HP LaserJet tonera kasetnes (5500 lappušu melnā krāsā, 3500 lappušu zilā, violetā, dzeltenā krāsā); Tonera savākšanas komplekts; Kopā ar printeri pievienota dokumentācija; Barošanas kabelis USB kabelis jāpērk atsevišķi.
Iepakojuma dati - Iepakojuma augstums - 598 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma dziļums - 500 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma platums - 600 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma svars - 31.3 kg
Iepakojuma saturs - iekļauts(-i) kasetne(-es) - Y
Iepakojuma saturs - iekļauts barošanas vads - Y
Iepakojuma saturs - Iekļautā kārtridža ietilpība (CMY) - 3500 lappuses
Iepakojuma saturs - Iekļautā kārtridža ietilpība (melns) - 5500 lappuses
Ilgtspēja - Ilgtspējas sertifikāti - Blue Angel, EPEAT Silver, ENERGY STAR
Ilgtspēja - ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli - Bez dzīvsudraba
Instalētā atmiņa - 1 GB
Izmēri - 458 x 479 x 400 mm
izmērs augstums - 590 mm
izmērs platums - 490 mm
izmērs svars - 31300 g
Jauda - enerģijas patēriņš (drukāšana) - 589 W
Jauda - enerģijas patēriņš (gatavs) - 28.5 W
Kategorija - Lāzera printeri
Kategorijas kods - LAS
Kategorija_1 - Drukāšana
Kategorija_2 - Lāzera printeri - daudzfunkcionālie printeri
Kopētāja specifikācijas -
Krāsa - White
Krāsu drukāšana - Jā
LongDesc - Dinamiskā drošībaDinamiskās drošības funkcija printerimProdukta atrunaNoteiktie HP printeri ir paredzēti darbam tikai ar kasetnēm, kurās ir jauna vai atkārtoti izmantota HP mikroshēma vai elektroniskās shēmas. Šajos printeros tiek izmantoti dinamiskās drošības pasākumi, lai bloķētu kasetnes, kurās izmantota ne HP mikroshēma vai elektroniskā shēma. Periodiski atjauninot programmaparatūru, tiek saglabāta šo pasākumu efektivitāte un bloķētas kasetnes, kas iepriekš darbojās. Atkārtoti izmantotās HP mikroshēmas un elektroniskās shēmas ļauj izmantot atkārtoti izmantotas, atkārtoti atjaunotas un atkārtoti uzpildītas kasetnes. Vairāk lasiet www.hp.com/learn/ds
LongProductName - Color LaserJet Enterprise M554dn printeris
LongSummaryDescription - HP Color LaserJet Enterprise M554dn printeris, Drukāt, USB drukāšana no priekšpuses; Divpusēja drukāšana. Drukāšanas tehnoloģija: Krāsu drukas tehnoloģija: lāzera, krāsa. Drukas kasetņu skaits: Maksimālais darba cikls: 80000 lappušu mēnesī. Maksimālā izšķirtspēja: Maksimālā izšķirtspējas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 33 lpp/min, abpusēja drukāšana. Displejs: LCD DISPLEJS. Gatavs tīklam. Produkta krāsa: balta
Loģistikas dati - palešu bruto svars - 396 g
Loģistikas dati - Produkti uz paletes - 12 gab.
Loģistikas dati - Slāņi uz paletes - 3 gab.
MacOS OS saderība - Jā
Maksimālais drukāšanas ātrums (krāsaini) - 33 p/min
Maksimālais drukāšanas ātrums (mono) - 33 p/min
Maksimālā atmiņas ietilpība - 1 GB
Mediju veids - Papīrs
Modelis - LJ Enterprise Color M554dn
Modeļa nosaukums - LaserJet Enterprise M554DN
Nosaukums - HP Color LaserJet Enterprise M554dn
Nosaukums - HP Color LaserJet Enterprise M554dn printeris, Drukāt, USB drukāšana no priekšpuses; Divpusēja drukāšana
nosaukums - HP LJ Enterprise Color M554dn 7ZU81A
Oriģinālie palīgmateriāli - HP 212A oriģinālais LaserJet melnais toneris (5500 lappušu) W2120A; HP 212A oriģinālais LaserJet zilais toneris (4500 lappušu) W2121A; HP 212A oriģinālais LaserJet violets toneris (4500 lappušu) W2123A; HP 212A oriģinālais LaserJet dzeltenais toneris (4500 lappušu) W2122A; augstas ražības kasetes: HP 212X oriģinālais LaserJet melnais toneris (13 000 lappušu) W2120X; HP 212X oriģinālais LaserJet zilais toneris (10 000 lappušu) W2121X; HP 212X oriģinālais LaserJet violetais toneris (10 000 lappušu) W2123X; HP 212X oriģinālais LaserJet dzeltenais toneris (10 000 lappušu) W2122X.
Pagarinātā garantija -
Paplašināšanas iespējas -
Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - 9, 10, B5, C5, C6, DL, Monarch
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A5, A6
Papīra apstrāde - JIS B sērijas izmēri (B0...B9) - B5, B6
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Papīrs, Kartona papīrs, Etiketes, Papīra līmēšanas papīrs, Pārdrukas papīrs, Papīra līmēšanas papīrs, Papīra līmēšanas papīrs, Papīra līmēšanas papīrs, Papīra aploksnes, Papīra līmēšanas papīrs, Papīra līmēšanas papīrs, Papīra līmēšanas papīrs
Papīra apstrādes ievade - 550 lapas
Papīra apstrādes izejas - 250 lapas
Papīra formāts un izmērs (mm) - A4/210 C- 297
Papīra ieejas paplātes - Daudzfunkcionālā paplāte uz 100 lapām; 2. paplāte uz 550 lapām Papildu drukas datu nesēja 3. paplāte uz 550 lapām
Papīra izvades paplātes - 250 lapu papīra savācējs
Papīra svars (maks.) - 219 g/m²
Papīra svars (min) - 50 g/m²
PictBridge - Nē
Piegādes kastes augstums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 58.8 cm
Piegādes kastes daudzums - 1
Piegādes kastes dziļums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 59.5 cm
Piegādes kastes platums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 49.4 cm
Piegādes kastes svars Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 30.7 kg
Pieteikums - Birojs
Pieteikums - Darba grupas
Pilna apraksta līnija - Lāzera|LaserJet Enterprise M554DN|USB 2.0|ETH|Windows 10|Windows 8|Windows 7|MacOS|Papīra izmērs A4/210 C- 297|Papīra ievade 550 lapas|Papīra izvade 250 lapas|Pirmā drukāšana 6,6 s|Rakstīšanas ātrums PPM 35|Atmiņas (RAM) 1 GB|Darba cikls 80000 lappuses/mēnesī|Izmēri 458 x 479 x 400 mm
Pilnplukšņa sinhronizācija - Jā
Pirmā drukāšana - 6,6 sek.
Platums - 458 mm
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Lāzera
Poligrāfija - krāsaina - Y
Printera procesors - 1.2 GHz
Printera valoda - HP PCL 5c
Printera valoda - HP PCL 6
Printeru tehnoloģija - Lāzera
Produkta nosaukums - HP Color LaserJet Enterprise M554dn printeris, Drukāt, USB drukāšana no priekšpuses; Divpusēja drukāšana
Pārdevēja mājas lapa - www.hp.com/us-en/shop/pdp/hp-color-laserjet-enterprise-m554dn-printer
Ražotāja_kods - 7ZU81A
Ražotājs - HP
ražotājs - HP Inc.
Savienojamības porti un saskarnes - Tiešā drukāšana - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB 2.0 pieslēgvietu skaits - 3
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienotāji - 3 x USB
Savienotāji - RJ-45
ShortSummaryDescription - HP Color LaserJet Enterprise M554dn printeris, Drukāšana, USB drukāšana no priekšpuses; Divpusēja drukāšana, Lāzera, Krāsains, 1200 x 1200 DPI, A4, 33 lpp/min, Dupleksā drukāšana
Sistēmas prasības - 2 GB brīvas vietas cietajā diskā, interneta savienojums vai USB ports, tīmekļa pārlūkprogramma.
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 10, Windows 7 Ultimate, Windows 8.1
Sistēmas prasības - Citas atbalstītās operētājsistēmas - Android, iOS
Skenera specifikācijas -
Svars - 31,30
Svars - 31.3 kg
Svars un izmēri - Augstums - 400 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 479 mm
Svars un izmēri - Paletes izmēri (W x D x H) - 1200 x 1000 x 1939 mm
Svars un izmēri - Platums - 458 mm
Svars un izmēri - Svars - 27.5 kg
Tehniskā informācija - galvenās (ārējās) kastes vienā palešu slānī - 4 gab.
Tehniskā informācija - Harmonizētās sistēmas (HS) kods - 84433210
Tīkls - Ethernet LAN - Y
Tīkls - Ethernet LAN datu pārraides ātrums - 10,100,1000 Mbit/s
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint, HP ePrint, Mopria Print Service
Tīkls - Tīkla gatavība - Y
Tīkls - Wi-Fi - N
URL - https://www8.hp.com
USB 2.0 saskarne - Jā
Veiktspēja - Iekšējā atmiņa - 1024 MB
Veiktspēja - Iekšējās atmiņas ietilpība - 4 GB
vendpn - 7ZU81A
Vienība Neto svars - 27.5 kg
Vienības bruto svars - 30.7 kg
Vienības kastes augstums - 0.588
Vienības kastes garums - 0.595
Vienības kastes platums - 0.494
Vienība Slikts tilpums - 0,172831 kubikmetru
Windows 7 OS saderība - Jā
Windows 8 OS saderība - Jā
Windows 10 OS saderība - Jā
Zīmols - HP
Zīmolu specifiskas funkcijas - HP automātiskā ieslēgšana/izslēgšana - Y
Īpašības - Izcelsmes valsts - Japāna
Description - HP Color LaserJet Enterprise M554dn Printer
Description - Drukarka HP LJ Enterprise Color M554dn 7ZU81A Idealne rozwiązanie dla zespołów od 5 do 15 osób, które drukują maks. 7500 stron w kolorze miesięcznie, do tworzenia wysokiej jakości prezentacji, materiałów marketingowych i dokumentów z wysoką szybkością. Drukarki HP oferują najmocniejsze w branży zabezpieczenia, ponieważ na bieżąco powstrzymują zagrożenia i jednocześnie przystosowują się do eliminacji nowych. Tylko drukarki HP potrafią automatycznie odzyskiwać sprawność po atakach, dzięki czemu nie ma potrzeby interwencji działu IT. Konfiguruj ustawienia pod kątem zespołów i osiągaj sukcesy bez dodawania zbyt wielu elementów. Pomóż swoim zespołom się rozwijać, a także przekaż działowi IT kontrolę niezbędną do szybkiego zarządzania flotą urządzeń, dzięki drukarkom skonstruowanym z myślą o łatwej obsłudze i zarządzaniu. Łatwiejsza współpraca i lepsza produktywność dzięki drukarce, która wspiera nowoczesny styl pracy: dynamiczny, sprawny i bez utraty łączności. Drukuj szybko dokumenty w kolorze z wysoką jakością, aby zaprezentować swoją firmę w profesjonalny sposób, każdego dnia. W biznesie liczy się przede wszystkim zarządzanie zasobami, a poszukiwanie skutecznych rozwiązań należy do obowiązków każdego pracownika. Drukarki HP zaprojektowano z myślą o środowisku naturalnym, tak aby zespoły pracowników mogły szybko wykonywać zadania i oszczędzać energię przy każdej okazji. zalecana miesięczne obciązenie  od 2000 do 8 500 stron/miesiąc ; max nakład do 80000 stron/miesięc
Supported operating systems - Android
Supported operating systems - iOS
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8.1
Supported operating systems - Windows 10
Memory (RAM) - 1GB
Height - 400 mm
Wireless communication - Optional
BrandPartCode - 7ZU81A#B19
Other features - NOŚNIKI Papier (zwykły, o niskiej gramaturze, typu bond, makulaturowy, o średniej gramaturze, o dużej gramaturze, o średniej gramaturze błyszczący, o dużej gramaturze błyszczący, o bardzo dużej gramaturze, o bardzo dużej gramaturze błyszczący, karton, formatu pocztówkowego błyszczący), folie kolorowe, etykiety, koperty, z nadrukiem, dziurkowany, kolorowy, szorstki, nieprzejrzysta folia, zdefiniowany przez użytkownika GRAMATURA NOŚNIKÓW, OBSŁUGIWANA Podajnik 1: Od 60 do 220 g/m (zwykły papier), od 105 do 220 g/m (papier błyszczący); Podajnik 2: Od 60 do 220 g/m (zwykły papier), od 105 do 220 g/m (papier błyszczący); Opcjonalny podajnik 3: Od 60 do 220 g/m (zwykły papier), od 105 do 220 g/m (papier błyszczący)
CPU - 1.2Ghz
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -20 - 40 °C
Duty cycle (monthly) - 8500 sheets/month
Duty Cycle, Maximum - 80000 Pages/month
Paper handling - Non-ISO print media sizes - 16K, Executive, Legal, Letter, Oficio, Statement
Performance - Sound pressure level (printing) - 51 dB
dimension depth - 600 mm
Duplex printing - Automatic
Design - Display diagonal - 6.86 cm (2.7")
Design - Display - LCD
Design - Built-in display - Y
Design - Colour display - Y
Design - Product colour - White
Printing - Duplex printing - Y
Printing - Duplex printing mode - Auto
Printing - Duplex print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) - 33 ppm
Printing - Duplex print speed (black, normal quality, A4/US Letter) - 33 ppm
Printing - Print resolution colour - 1200 x 1200 DPI
Printing - Print resolution black - 1200 x 1200 DPI
Printing - Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) - 35 ppm
Printing - Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) - 33 ppm
Printing - Maximum resolution - 1200 x 1200 DPI
Print resolution - 3600 x 1200 dpi
Printing supplies performance -
Printing type - Laser
Print speed PPM - 35
Depth - 479 mm
ean - 194850414275
EAN_code - 0194850414275
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 10 - 32.5 °C
Power - AC input voltage - 220 V
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
ETH Interface - Yes
Fax specifications -
Format - A4
Format - A5
Photo printing - Yes
Functions - Printer
Features - Printing colours - Black, Cyan, Magenta, Yellow
Features - Number of print cartridges - 4
Features - Recommended duty cycle - 2000 - 8500 pages per month
Features - Page description languages - PCL 5c, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3, XPS
Features - Maximum duty cycle - 80000 pages per month
Warranty -
guarantee - 0
Warranty - 12/24 months
WarrantyInfo - One-year, next-business day, onsite warranty. Warranty and support options vary by product, country and local legal requirements. Go to www.hp.com/support to learn about HP award winning service and support options in your region.
guarantee_type - external
GTIN - 0194850414275
GTIN - 194850414275
Input & output capacity - Total number of input trays - 2
Input & output capacity - Total input capacity - 650 sheets
Input & output capacity - Total output capacity - 250 sheets
Input & output capacity - Maximum number of input trays - 3
Accessories included - Drukarka HP Color LaserJet Enterprise M554dn; Cztery zainstalowane fabrycznie wkłady z tonerem HP LaserJet (wydajność 5500 stron w czerni, 3500 stron w kolorze błękitnym, purpurowym, żółtym); Zestaw do zbierania tonera; Dokumentacja dołączona do drukarki; Przewód zasilający Należy oddzielnie dokupić przewód USB.
Packaging data - Package height - 598 mm
Packaging data - Package depth - 500 mm
Packaging data - Package width - 600 mm
Packaging data - Package weight - 31.3 kg
Packaging content - Cartridge(s) included - Y
Packaging content - Power cord included - Y
Packaging content - Included cartridge capacity (CMY) - 3500 pages
Packaging content - Included cartridge capacity (black) - 5500 pages
Sustainability - Sustainability certificates - Blue Angel, EPEAT Silver, ENERGY STAR
Sustainability - Sustainable technologies and materials - Mercury free
Installed memory - 1 GB
Dimensions - 458 x 479 x 400 mm
dimension height - 590 mm
dimension width - 490 mm
dimension weight - 31300 g
Power - Power consumption (printing) - 589 W
Power - Power consumption (ready) - 28.5 W
Category - Laser Printers
Category Code - LAS
Category_1 - Printing
Category_2 - Laser Printers - Multifunctional
Copier specifications -
Color - White
Color printing - Yes
LongDesc - Dynamic security
Dynamic security enabled printerProduct Disclaimer
Certain HP printers are intended to work only with cartridges that have a new or reused HP chip or electronic circuitry. These printers use dynamic security measures to block cartridges using a non-HP chip or electronic circuitry. Periodic firmware updates will maintain the effectiveness of these measures and block cartridges that previously worked. Reused HP chips and electronic circuitry enable the use of reused, remanufactured, and refilled cartridges. More at www.hp.com/learn/ds
LongProductName - Color LaserJet Enterprise M554dn Printer
LongSummaryDescription - HP Color LaserJet Enterprise M554dn Printer, Print, Front-facing USB printing; Two-sided printing. Print technology: Laser, Colour. Number of print cartridges: 4, Maximum duty cycle: 80000 pages per month. Maximum resolution: 1200 x 1200 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): 33 ppm, Duplex printing. Display: LCD. Network ready. Product colour: White
Logistics data - Pallet gross weight - 396 g
Logistics data - Products per pallet - 12 pc(s)
Logistics data - Layers per pallet - 3 pc(s)
MacOS OS compatibility - Yes
Max. printing speed (color) - 33 p/min
Max. printing speed (mono) - 33 p/min
Max. memory capacity - 1 GB
Media kind - Paper
Model - LJ Enterprise Color M554dn
Model name - LaserJet Enterprise M554DN
Name - HP Color LaserJet Enterprise M554dn
Title - HP Color LaserJet Enterprise M554dn Printer, Print, Front-facing USB printing; Two-sided printing
name - HP LJ Enterprise Color M554dn 7ZU81A
Original consumables - HP 212A oryginalny czarny toner LaserJet (5500 stron) W2120A; HP 212A oryginalny błękitny toner LaserJet (4500 stron) W2121A; HP 212A oryginalny purpurowy toner LaserJet (4500 stron) W2123A; HP 212A oryginalny żółty toner LaserJet (4500 stron) W2122A; kasety o dużej wydajności: HP 212X oryginalny czarny toner LaserJet o dużej wydajności (13 000 stron) W2120X; HP 212X oryginalny błękitny toner LaserJet o dużej wydajności (10 000 stron) W2121X; HP 212X oryginalny purpurowy toner LaserJet o dużej wydajności (10 000 stron) W2123X; HP 212X oryginalny żółty toner LaserJet o dużej wydajności (10 000 stron) W2122X
Extended warranty -
Extension options -
Paper handling - Envelopes sizes - 9, 10, B5, C5, C6, DL, Monarch
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A5, A6
Paper handling - JIS B-series sizes (B0...B9) - B5, B6
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Bond paper, Card stock, Envelopes, Heavy media, Labels, Lightweight paper, Plain paper, Pre-printed, Recycled paper, Transparencies
Paper Handling input - 550 sheets
Paper Handling output - 250 sheets
Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
Paper input tray - Uniwersalny podajnik na 100 arkuszy; podajnik 2 na 550 arkuszy Opcjonalny podajnik 3 nośników druku na 550 arkuszy
Paper output tray - Odbiornik na 250 arkuszy
Paper weight (max) - 219 g/m²
Paper weight (min) - 50 g/m²
PictBridge - No
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 58.8 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 59.5 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 49.4 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 30.7 kg
Application - Office
Application - Working groups
Full Description Line - Laser|LaserJet Enterprise M554DN|USB 2.0|ETH|Windows 10|Windows 8|Windows 7|MacOS|Paper size A4/210 C- 297|Paper input 550 sheets|Paper output 250 sheets|First print 6.6 sec|Print speed PPM 35|Memory (RAM) 1GB|Duty Cycle 80000 Pages/month|Dimensions 458 x 479 x 400 mm
Full-duplex - Yes
First print - 6.6 sec
Width - 458 mm
Printing - Print technology - Laser
Printing - Colour - Y
Printer processor - 1.2 GHz
Printer language - HP PCL 5c
Printer language - HP PCL 6
Printer Technology - Laser
ProductName - HP Color LaserJet Enterprise M554dn Printer, Print, Front-facing USB printing; Two-sided printing
Vendor Homepage - www.hp.com/us-en/shop/pdp/hp-color-laserjet-enterprise-m554dn-printer
Manufacturer_code - 7ZU81A
Manufacturer - HP
producer - HP Inc.
Ports & interfaces - Direct printing - Y
Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 3
Ports & interfaces - USB port - Y
Connectors - 3 x USB
Connectors - RJ-45
ShortSummaryDescription - HP Color LaserJet Enterprise M554dn Printer, Print, Front-facing USB printing; Two-sided printing, Laser, Colour, 1200 x 1200 DPI, A4, 33 ppm, Duplex printing
System Requirements - 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym, połączenie z internetem lub port USB, przeglądarka internetowa.
System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10, Windows 7 Ultimate, Windows 8.1
System requirements - Other operating systems supported - Android, iOS
Scanner specifications -
Weight - 31,30
Weight - 31.3 kg
Weight & dimensions - Height - 400 mm
Weight & dimensions - Depth - 479 mm
Weight & dimensions - Pallet dimensions (W x D x H) - 1200 x 1000 x 1939 mm
Weight & dimensions - Width - 458 mm
Weight & dimensions - Weight - 27.5 kg
Technical details - Master (outer) cases per pallet layer - 4 pc(s)
Technical details - Harmonized System (HS) code - 84433210
Network - Ethernet LAN - Y
Network - Ethernet LAN data rates - 10,100,1000 Mbit/s
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint, HP ePrint, Mopria Print Service
Network - Network ready - Y
Network - Wi-Fi - N
URL - https://www8.hp.com
USB 2.0 Interface - Yes
Performance - Internal memory - 1024 MB
Performance - Internal storage capacity - 4 GB
vendpn - 7ZU81A
Unit Net Weight - 27.5 kg
Unit Gross Weight - 30.7 kg
Unit Box Height - 0.588
Unit Box Length - 0.595
Unit Box Width - 0.494
Unit Brutto Volume - 0.172831 cubm
Windows 7 OS compatibility - Yes
Windows 8 OS compatibility - Yes
Windows 10 OS compatibility - Yes
Brand - HP
Brand-specific features - HP Auto-On/Auto-Off - Y
Features - Country of origin - Japan
`
Hewlett Packard Color LaserJet Enterprise M554dn
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas