Hewlett Packard Portable Instant Photo Printer

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 702034 Preces kods: SB6323
Noliktavā 3 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 27.01.2022
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: 27.01.2022
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 27.01.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 27.01.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: 25.01.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 321 x 600 dpi
  • Drukas veids: Zink
  • Drukāšanas ātrums (mono): Nav norādīts
  • Max. apdrukas izmērs: Photo 5.8x8.6 cm
  • Kartridžu skaits: Nav norādīts
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 321 x 600 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Zink

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) Nav norādīts

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs Photo 5.8x8.6 cm

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits Nav norādīts

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Ir

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Nav

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Piemērota matrica - HP Sprocket Zinc 5,8x8,6cm
Atbalstītais papīrs - Piemērots fotomateriāls - HP Sprocket Zinc 5,8x8,6cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Fotopaber
Atbalstītie papīra veidi - Piemērots attēla materiāls - HP Sprocket Zinc 5,8x8,6cm
Atmiņa - iebūvētā atmiņa - 64 MB
Atmiņa - Iebūvētā atmiņa - 64 MB
Atmiņa - Iekšējā atmiņa - 64 MB
Atmiņa - Integrētā atmiņa - 64 MB
BrandPartCode - 5XH49A
category_en - Printeri un piederumi
category_et - Printeri un piederumi
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Printeri un piederumi
Darba apstākļi - Uzglabāšanas temperatūra (T-T) - -40 - 60 °C
description_et - HP Sprocket Select Photo Printer ļauj ātri un kvalitatīvi izdrukāt iecienītākās fotogrāfijas no viedtālruņa. Fotogrāfijas ir lieliski piemērotas dienasgrāmatām vai foto sienām. Personalizējiet savas izdrukas Izmantojot HP Sprocket, varat piekļūt mūsdienīgiem rāmjiem, uzlīmēm un citām unikālām dizaina funkcijām, lai padarītu savas fotogrāfijas vēl neaizmirstamākas un īpašākas. Atzīmējiet fotoattēlu un izdrukājiet to HP Sprocket Select Photo Printer ir vienkāršs veids, kā izdrukāt fotoattēlus no sociālajiem medijiem - vienkārši atzīmējiet vēlamo fotoattēlu sociālajos medijos, un Sprocket Select pamostas no miega režīma un izdrukā to bezvadu režīmā, izmantojot Bluetooth. Izdrukātajiem fotoattēliem varat sekot līdzi arī viedtālruņa lietotnē HP Sprocket. Lielākas bildes, labākas atmiņas Drukājiet glancētas 2,3 x 3,4 collu fotogrāfijas žurnāliem un citiem radošiem projektiem. Šis plānais portatīvais fotoprinteris ir izstrādāts atbilstoši jūsu stilam. Printeris izmanto HP Sprocket 2,3 x 3,4 collu fotopapīru.
description_lv -
description_lv - HP Sprocket Select Photo Printer ļauj ātri un kvalitatīvi izdrukāt iecienītākās fotogrāfijas no viedtālruņa. Fotogrāfijas ir ideāli piemērotas dienasgrāmatām vai foto sienām. Personalizējiet izdrukas Ar HP Sprocket varat piekļūt mūsdienīgiem rāmjiem, uzlīmēm un citām unikālām dizaina funkcijām, lai padarītu fotogrāfijas vēl neaizmirstamākas un īpašākas. Atzīmējiet fotoattēlu un izdrukājiet to HP Sprocket Select foto printeris ir vienkāršs veids, kā izdrukāt fotoattēlus no sociālajiem medijiem - vienkārši atzīmējiet vēlamo fotoattēlu sociālajos medijos, un Sprocket Select pamodinās no miega režīma un izdrukās fotoattēlu bezvadu režīmā, izmantojot Bluetooth. Izdrukātās fotogrāfijas var apskatīt arī HP Sprocket viedajā lietotnē. Lielākas fotogrāfijas, labākas atmiņas Drukājiet 2,3 x 3,4 collas glancētas fotogrāfijas žurnāliem un citiem radošiem projektiem. Šis plānais portatīvais fotoprinteris ir izstrādāts atbilstoši jūsu stilam. Printeris izmanto HP Sprocket 2,3 x 3,4 collu fotopapīru.
description_ru - Polaroid nākamās paaudzes Hi-Print fotoattēlu drukāšanā tiek izmantota krāsu sublimācijas tehnoloģija, lai nodrošinātu skaistus un spilgtus attēlus, ar kuriem varat sevi ieskaut. Ļoti laba drukāšana ... Ne tik nopietnām idejām. Pārvērsiet savus iecienītākos attēlus, memus vai mirkļus kvalitatīvā izdrukā, kas laika gaitā neizbalēs. Katra ideja ir iespējama Polaroid Hi-Print izdrukas uz pašlīmējoša fotopapīra. Izdrukājiet un ielīmējiet fotoattēlus savā klēpjdatorā vai tālrunī. Ne tikai drukāšana Esiet radoši, izmantojot Polaroid Hi-Print mobilo lietotni. Pievienojiet uzlīmes, filtrus un tekstu, lai izveidotu savu unikālo pasauli. Lieliski iekļaujas kabatā Neļaujiet, lai iebūvētā varavīksne jūs maldina. Šis printeris var būt simpātisks, taču tā dizains ir pielāgots jūsu dzīvei.
description_short_en - Kabatas izmēra fotoprinteris Drukājiet un noformējiet fotoattēlus tieši no viedierīces ZINK drukāšanas tehnoloģija 5,8 × 8,6 cm fotogrāfijas ar līmējamu aizmuguri Bluetooth savienojums
description_short_et - Kabatas izmēra fotoprinteris Drukājiet un noformējiet fotoattēlus tieši no viedierīces ZINK drukāšanas tehnoloģija 5,8 × 8,6 cm fotogrāfijas ar līmējamu pamatni Bluetooth savienojums
description_short_lv -
description_short_ru - Kabatas fotoprinterisRakstiet un noformējiet fotoattēlus tieši no viedierīcesFotogrāfija 5 × 7,6 cmFotogrāfija ar līmējamu aizmugurējo virsmu Savietojamība ar viedierīci bez vadiem
Dizains - Krāsa - Balta
Dizains - Krāsa - White
Dizains - Krāsa - White
Dizains - Krāsa - White
Drukāšana - drukāšana bez malām - Y
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 321 x 600 DPI
Eans - 193808207150
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 5 - 70%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 15 - 32 °C
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 41 - 104 °F
Enerģija - Akumulatora spriegums - 7.4 V
Enerģija - Akumulatoru tehnoloģija - Litija jonu (Li-ion)
Enerģija - barošanas avots - Akumulators
feature_group_et - Printerid
feature_group_ln - Printeri
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Printeri
Funkcijas - Displejs - LED
Funkcijas - Elektromagnētiskā savietojamība - EN 301 489-1 V2.1.1: 2017, EN 301 489-17 V3.1.1: 2017, EN 55032: 2015 / + AC: 2016 Class B, EN 55024: 2010 + A1: 2015, EN 61000-3-2: 2014, EN 61000-3-3: 2013, CISPR 32: 2015 + COR1: 2016 Class B, FCC CFR 47 Part 15, EN 50581: 2012, ICES-003, Issue 6
Funkcijas - HP segments - Mājas, Mājas birojs
Funkcijas - Iebūvēts displejs - Y
Funkcijas - Krāsas nosaukums - Eclipse
Funkcijas - pozicionēšana tirgū - Māja un birojs
Funkcijas - Produkta krāsa - Šampanietis
GarantijaInformācija - Viena gada ierobežota aparatūras garantija; piekļuve pasaules klases atbalsta pakalpojumiem, izmantojot http://www.support.hp.com.
GTIN - 0193808207129
GTIN - 193808207129
GTIN - 0193808207136
GTIN - 193808207136
GTIN - 193808207143
GTIN - 0193808207143
GTIN - 0193808207150
GTIN - 193808207150
GTIN - 193808207167
GTIN - 0193808207167
GTIN - 193808207174
GTIN - 0193808207174
GTIN - 0193905248728
GTIN - 193905248728
GTIN - 0193905305551
GTIN - 193905305551
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 10 lapas
Ieejas un izejas jauda - Maksimālā ieejas jauda - 10 lapas
Iepakojuma dati - Garantijas karte - Y
Iepakojuma dati - Iepakojuma svars - 360 g
Jauda - Akumulatora ietilpība - 700 mAh
Jauda - enerģijas patēriņš (drukāšana) - 22.46 W
Kategorija - Foto printeri
Kategorija - Root/Office | Uzņēmums/Kancelejas aprīkojums/Inkjet printeris
LongDesc -
LongProductName - Sprocket Select Photo Printer
LongSummaryDescription - HP Sprocket Select. Drukāšanas tehnoloģija: Maksimālā izšķirtspēja: ZINK (nulles tinte), Maksimālā izšķirtspēja: 321 x 600 DPI, drukāšana bez malām. Bluetooth. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: Šampanietis
Loģistikas dati - Produkti uz paletes - 1350 pcs
name_et - HP fotoprinteris Sprocket Select, eclipse
Nosaukums - HP Sprocket Select fotoprinteris ZINK (bez tintes) 321 x 600 DPI
Nosaukums - HP SPROCKET SELECT portatīvais momentfotogrāfijas printeris HP SPROCKET SELECT portatīvais momentfotogrāfijas printeris Szaro-złoty eclipse
nosaukums_lv - HP fotoprinteris Sprocket Select, eclipse
nosaukums_lv - HP fotoprinteris Sprocket Select, eclipse
nosaukums_ru - HP fotoprinteris Sprocket Select, eclipse
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Fotopapīrs
Papīra atbalsts - momentlentes tips - HP Sprocket Zinc 5,8x8,6cm
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Fotopapīrs
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - ZINK (nulles tinte)
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 321 × 600 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - CINC
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 321 × 600 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 321 × 600 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - CINC
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - CINC
Printera tehniskie dati - Drukāšanas tehnoloģija - CINC
Printera tehniskie dati - Printera izšķirtspēja - 321 × 600 dpi
ProducerCode - SB6323
Produkta nosaukums - Atlasiet
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android 5.1 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android 5.1 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android 5.1 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - iOS 10 vai jaunāka
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - iOS 10 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - iOS 10 vai jaunāka versija
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Android 5.1 vai jaunāka versija
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - iOS 10 vai jaunāka versija
ražotāja_kods - HPISPSLEUS
Ražotājs - HP
Savienojamība - Bluetooth - Bluetooth 5.0
Savienojamība - Bluetooth - Bluetooth 5.0
Savienojamība - Bluetooth - Bluetooth 5.0
Savienojamības porti un saskarnes - Tiešā drukāšana - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienojums - Bluetooth - Bluetooth 5.0
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - HP Sprocket Select, ZINK (nulles tinte), 321 x 600 DPI, drukāšana bez malām, Bluetooth, tiešā drukāšana, šampanietis
Sistēmas prasības - Citas atbalstītās operētājsistēmas - Android, iOS
Sistēmas prasības - Minimālās sistēmas prasības - EN 60950-1: 2006 + A11: 2009 + A1: 2010 + A12: 2011 + A2: 2013, EN 62479: 2010, EN 62311: 2008
Svars un izmēri - Augstums - 17.5 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 130.4 mm
Svars un izmēri - Platums - 88 mm
Svars un izmēri - Svars - 180 g
svītrkods - 193808207129
svītrkods - 193808207150
Tīkls - Bluetooth - Y
Tīkls - Ethernet LAN - N
Tīkls - Wi-Fi - N
URL - https://www8.hp.com
Veiktspēja - Iekšējā atmiņa - 64 MB
Veiktspēja - Integrēts karšu lasītājs - N
Vispārīgi - Funkcijas - Foto drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Foto izdruka
Vispārīgi - Funkcijas - Foto izdruka
Vispārīgi - Funkcijas - Fotoprint
Vispārīgi - Ledusskapja tips - Portatīvais printeris
Vispārīgi - Tips - Taskuprinter
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
zīmols - HP
Zīmols - HP
Zīmolu specifiskas funkcijas - HP automātiskā ieslēgšana/izslēgšana - Y
Īpašības - Izcelsmes valsts - Vjetnama
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Fotopapīrs
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Фотобумага
Поддерживаемая бумага - Подходящий матриал - HP Sprocket Zink 5,8x8,6cm
Atbalstītais papīrs - Piemērots fotomateriāls - HP Sprocket Zink 5,8x8,6cm
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Fotopaber
Toetatud paberitüübid - Sobiv pildimaterjal - HP Sprocket Zink 5,8x8,6cm
Память - Встроенная память - 64 MB
Atmiņa - Iebūvētā atmiņa - 64 MB
Mälu - Sisemälu - 64 MB
Memory - Integrated memory - 64 MB
BrandPartCode - 5XH49A
category_en - Printers & accessories
category_et - Printerid ja tarvikud
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Принтеры и принадлежности
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -40 - 60 °C
description_et - HP Sprocket Select fotoprinter võimaldab Sul on lemmikpildid kiirelt ja kvaliteetselt nutitelefonist välja printida. Fotod sobivad ideaalselt päevikute või fotoseinte jaoks. Isikupärasta oma väljatrükke
Rakenduse HP Sprocket abil pääsed ligi moodsate raamide, kleebiste ja muude ainulaadsete disainerfunktsioonide kasutamisele, et muuta fotod veelgi meeldejäävamaks ja erilisemaks. Märgista foto ning prindi see välja
HP Sprocket Select fotoprinter on lihtne viis sotsiaalmeediast fotode printimiseks - lihtsalt märgista soovitud foto sotsiaalmeedias ning Sprocket Select ärkab unerežiimist ning prindib foto välja juhtmevabalt läbi Bluetoothi. Prinditud fotosid saad jälgida ka HP Sprocket nutirakenduses. Suuremad fotod, paremad mälestused
Trüki ajakirjade ja muude loominguliste projektide jaoks läikiva pinnaga 2,3 x 3,4-tolliseid fotosid. See õhuke kaasaskantav fotoprinter on mõeldud Sinu stiilile vastavaks. Printer kasutab HP Sprocket 2,3 x 3,4-tollist fotopaberit.
description_lv -
description_en - The HP Sprocket Select Photo Printer lets you print your favorite photos quickly and with high quality from your smartphone. Photos are ideal for diaries or photo walls. Personalize your printouts
With HP Sprocket, you can access modern frames, stickers, and other unique design features to make your photos even more memorable and special. Tag the photo and print it
The HP Sprocket Select Photo Printer is an easy way to print photos from social media - just tag the photo you want on social media, and Sprocket Select wakes up from sleep and prints the photo wirelessly via Bluetooth. You can also view printed photos in the HP Sprocket smart app. Larger photos, better memories
Print 2.3 x 3.4-inch glossy photos for magazines and other creative projects. This slim portable photo printer is designed to suit your style. The printer uses HP Sprocket 2.3 x 3.4-inch photo paper.
description_ru - Фотопечать следующего поколения Polaroid Hi-Print использует технологию цветовой сублимации, чтобы обеспечить Вам красивые и яркие снимки, которыми себя окружить. Действительно хорошая печать
... для не таких серьезных идей. Превратите свои любимые картинки, мемы или мгновения в качественную печать, которая не исчезнет со временем. Каждая идея осуществима Polaroid Hi-Print печатает на самоклеящейся фотобумаге. Печатайте и клейте фото на свой ноутбук или телефон. Не только печать
Будьте творческим, используя бесплатное мобильное приложение Polaroid Hi-Print. Добаляйте стикеры, фильтры и тексты, чтобы создать свой уникальныый мир. Идеально помещается в кармане Не дай встроенной радуге обмануть тебя. Этот принтер может быть милым, но его дизайн создан для того, чтобы подходить для твоей жизни.
description_short_en - Pocket-sized photo printer Print and design photos directly from your smart device ZINK printing technology 5.8 × 8.6 cm photos with adhesive back Bluetooth connectivity
description_short_et - Taskusse mahtuv fotoprinter Prindi ja kujunda fotod otse nutiseadmest ZINK printimistehnoloogia Kleebitava tagaküljega 5,8 × 8,6 cm fotod Bluetooth ühenduvus
description_short_lv -
description_short_ru - Карманный фотопринтерРаспечатывайте и оформляйте фото прямо из смарт-устройства Фото 5 × 7,6 смФото с клейкой задней поверхностью Совмещается со смарт-устройством без проводов
Dizains - Krāsa - Balta
Дизайн - Цвет - Белый
Disain - Värvus - Valge
Design - Color - White
Printing - Borderless printing - Y
Printing - Maximum resolution - 321 x 600 DPI
Eans - 193808207150
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 5 - 70%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 15 - 32 °C
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 41 - 104 °F
Power - Battery voltage - 7.4 V
Power - Battery technology - Lithium-Ion (Li-Ion)
Power - Power source - Battery
feature_group_et - Printerid
feature_group_en - Printers
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Принтеры
Features - Display - LED
Features - Electromagnetic compatibility - EN 301 489-1 V2.1.1: 2017, EN 301 489-17 V3.1.1: 2017, EN 55032: 2015 / + AC: 2016 Class B, EN 55024: 2010 + A1: 2015, EN 61000-3-2: 2014, EN 61000-3-3: 2013, CISPR 32: 2015 + COR1: 2016 Class B, FCC CFR 47 Part 15, EN 50581: 2012, ICES-003, Issue 6
Features - HP segment - Home, Home office
Features - Built-in display - Y
Features - Colour name - Eclipse
Features - Market positioning - Home & office
Features - Product colour - Champagne
WarrantyInfo - One-year limited hardware warranty; Access to world class support services through http://www.support.hp.com
GTIN - 0193808207129
GTIN - 193808207129
GTIN - 0193808207136
GTIN - 193808207136
GTIN - 193808207143
GTIN - 0193808207143
GTIN - 0193808207150
GTIN - 193808207150
GTIN - 193808207167
GTIN - 0193808207167
GTIN - 193808207174
GTIN - 0193808207174
GTIN - 0193905248728
GTIN - 193905248728
GTIN - 0193905305551
GTIN - 193905305551
Input & output capacity - Total input capacity - 10 sheets
Input & output capacity - Maximum input capacity - 10 sheets
Packaging data - Warranty card - Y
Packaging data - Package weight - 360 g
Power - Battery capacity - 700 mAh
Power - Power consumption (printing) - 22.46 W
Category - Photo Printers
Category - Root/Office | Company/Sprzęt biurowy/Inkjet printer
LongDesc -
LongProductName - Sprocket Select Photo Printer
LongSummaryDescription - HP Sprocket Select. Print technology: ZINK (Zero ink), Maximum resolution: 321 x 600 DPI, Borderless printing. Bluetooth. Direct printing. Product colour: Champagne
Logistics data - Products per pallet - 1350 pc(s)
name_et - HP fotoprinter Sprocket Select, eclipse
Title - HP Sprocket Select photo printer ZINK (Zero ink) 321 x 600 DPI
Name - HP SPROCKET SELECT Portable Instant Photo Printer Szaro-złoty eclipse
name_lv - HP photo printer Sprocket Select, eclipse
name_en - HP photo printer Sprocket Select, eclipse
name_ru - HP фотопринтер Sprocket Select, eclipse
Paper handling - Paper tray media types - Photo paper
Paper support - Instant film type - HP Sprocket Zink 5,8x8,6cm
Paper support - Paper types - Photo paper
Printing - Print technology - ZINK (Zero ink)
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 321 × 600 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - ZINK
Printer specifications - Print resolution - 321 × 600 dpi
Printeri tehnilised andmed - Prindi lahutusvõime - 321 × 600 dpi
Printeri tehnilised andmed - Printimistehnoloogia - ZINK
Printer specifications - Print technology - ZINK
Технические данные принтера - Технология печати - ZINK
Технические данные принтера - Разрешение принтера - 321 × 600 dpi
ProducerCode - SB6323
ProductName - Select
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android 5.1 or newer
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Android 5.1 või uuem
Software - Suitable operating systems - Android 5.1 or newer
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - iOS 10 vai jaunāka
Software - Suitable operating systems - iOS 10 or later
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - iOS 10 või uuem
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Android 5.1 или новее
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - iOS 10 или новее
manufacturer_code - HPISPSLEUS
Producer - HP
Ühenduvus - Bluetooth - Bluetooth 5.0
Connectivity - Bluetooth - Bluetooth 5.0
Savienojamība - Bluetooth - Bluetooth 5.0
Ports & interfaces - Direct printing - Y
Ports & interfaces - USB port - Y
Соединение - Bluetooth - Bluetooth 5.0
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - HP Sprocket Select, ZINK (Zero ink), 321 x 600 DPI, Borderless printing, Bluetooth, Direct printing, Champagne
System requirements - Other operating systems supported - Android, iOS
System requirements - Minimum system requirements - EN 60950-1: 2006 + A11: 2009 + A1: 2010 + A12: 2011 + A2: 2013, EN 62479: 2010, EN 62311: 2008
Weight & dimensions - Height - 17.5 mm
Weight & dimensions - Depth - 130.4 mm
Weight & dimensions - Width - 88 mm
Weight & dimensions - Weight - 180 g
barcode - 193808207129
barcode - 193808207150
Network - Bluetooth - Y
Network - Ethernet LAN - N
Network - Wi-Fi - N
URL - https://www8.hp.com
Performance - Internal memory - 64 MB
Performance - Card reader integrated - N
General - Functions - Photo printing
Vispārīgi - Funkcijas - Foto druka
Общее - Функции - Фото-печать
Üldine - Funktsioonid - Fotoprint
Общее - Тип холодильника - Портативный принтер
Üldine - Tüüp - Taskuprinter
General - Type - Smartphone printer
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
brand - HP
Brand - HP
Brand-specific features - HP Auto-On/Auto-Off - Y
Features - Country of origin - Vietnam
`
Hewlett Packard Portable Instant Photo Printer
Visas kategorijas