Hewlett Packard LaserJet Enterprise M430f

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 675067 Preces kods: 3PZ55A#B19
Pasūtāms 100 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: 07.04.2023
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: 07.04.2023
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 07.04.2023
 • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: 05.04.2023 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Drukas Izšķirtspēja: 600 x 600 dpi
 • Drukas veids: Melnbaltais lāzera
 • Drukāšanas ātrums (mono): 40 lpp/min
 • Max. apdrukas izmērs: A4
 • Kartridžu skaits: 1
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 600 x 600 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Melnbaltais lāzera

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 40 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 1

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Nav

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
ADF - Jā
ADFCapacity - 50
Apraksts - Viegli lietojams, vienkārši pārvaldāms HP FutureSmart programmaparatūru var atjaunināt ar jaunākajām funkcijām, lai optimizētu jūsu ieguldījumu turpmākajiem gadiem. Centralizējiet drukāšanas vides kontroli ar HP Web Jetadmin un palīdziet palielināt uzņēmuma efektivitāti. Viegli iespējojiet darba plūsmas visā parkā, izmantojot konsekventu lietotāja pieredzi un intuitīvas, planšetdatoram līdzīgas ikonas. Ātri iestatiet šo multifunkcionālo printeri un viegli pārvaldiet ierīces iestatījumus, lai palīdzētu palielināt efektivitāti. Pasaulē visdrošākā drukāšana Darbības kods (BIOS) tiek automātiski pārbaudīts palaišanas laikā un labojas, ja tiek apdraudēts. Common Criteria sertificēts, lai nepārtraukti uzraudzītu atmiņas darbību un reāllaikā atklātu un apturētu uzbrukumus. Programmatūra tiek automātiski pārbaudīta palaišanas laikā, lai noteiktu, vai tās autentiskais kods ir HP parakstīts. Tiek pārbaudīti printeru izejošie tīkla savienojumi, lai apturētu aizdomīgus pieprasījumus un novērstu ļaunprātīgu programmatūru. Uzlabota produktivitāte, lai dotu darba komandām iespēju Nodrošiniet darba grupām to, kas nepieciešams, lai gūtu panākumus, izmantojot simtiem HP un trešo pušu risinājumu un karšu lasītāju atbalstu. Optimizējiet darba procesus, samaziniet soļu skaitu un kļūdu skaitu, kā arī atbalstiet mobilos darbiniekus, izmantojot papildu multifunkcionālo ierīču lietojumprogrammas, kas atbilst jūsu specifiskajām uzņēmuma vajadzībām. Palīdziet nodrošināt konfidenciālas informācijas drošību, izmantojot PIN/Pull drukāšanu, lai atgūtu drukas uzdevumus. Palieciet savienoti ar papildu piederumu bezvadu, Bluetooth Low Energy un NFC pieskārienu drukāšanai. Ilgtspēja ir gudrs bizness Palīdziet ietaupīt papīru jau no rūpnīcas. Divpusējā (abpusējā) drukāšana ir iestatīta pēc noklusējuma automātiskai taupīšanai. Palīdziet samazināt papīra un tonera izšķērdēšanu, izmantojot HP Roam for Business, drukājot tikai tos uzdevumus, kas patiešām ir nepieciešami. Taupiet enerģiju, nezaudējot veiktspējuŠī multifunkcionālā ierīce ir sertificēta kā ENERGY STAR un Blue Angel. Izmantojiet HP risinājumus, lai nodrošinātu, ka jūsu aparatūra un piederumi tiek ilgtspējīgi izņemti no ekspluatācijas.
Atbalstītās operētājsistēmas - Android
Atbalstītās operētājsistēmas - iOS
Atbalstītās operētājsistēmas - Mac OS
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8.1
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 10
Atmiņa - -
Augstums - 323 mm
Augstums - 323 mm
Bezvadu - Pēc izvēles
Bezvadu komunikācija - NFC
Bezvadu komunikācija - Pēc izvēles
Bezvadu komunikācija - WiFi Direct
BrandPartCode - 3PZ55A#B19
Bruto svars - -
Bruto svars Kg - 23,9
CardReader - -
Citas funkcijas -
Citas funkcijas - Lietotāju skaits - 10 lietotājs(i)
Citas funkcijas - Paletes svars (imperiālā vērtība) - 441,9 kg (974,3 lbs)
Citas īpašības - palešu izmēri (platums x dziļums x augstums) - 1200 x 1000 x 2451 mm
Citas īpašības - palešu izmēri (platums x garums x augstums) (imperiālā vērtība) - 1199.9 x 1000 x 2450.8 mm (47.2 x 39.4 x 96.5")
ColorMono - Mono
ControlPanel - 10,9 cm (4,3 collu) krāsu skārienekrāns
CopySpeed - 40 cpm
Darba apstākļi - Uzglabāšanas temperatūra (T-T) - -20 - 40 °C
DigitalSending -
 • Skenēšana uz e-pastu
 • Izglabāšana tīkla mapē
 • Izglabāšana uzUSB diskā
 • Nosūtīšana uz FTP
 • Nosūtīšana uz interneta faksu
 • Lokālā adrešu grāmata
 • SMTP caur SSL
 • Tukšo lappušu noņemšana
 • Krāju izdzēšana
 • Automātiska krāsu noteikšana
 • Automātiska apcirpšana pēc satura
 • Kompakts PDF

 • dimensijas dziļums - 390 mm
  Divpusējā drukāšana - Automātiskais
  Dizains - Displeja diagonāle - 10,9 cm (4,3")
  Dizains - displejs - LCD
  Dizains - Iebūvēts displejs - Y
  Dizains - Krāsu displejs - Y
  Dizains - Produkta krāsa - White
  Dizains - Tirgus pozicionēšana - Uzņēmums
  Dizains - Vadības veids - Pieskarieties
  Drošība - https://www8.hp.com/h20195/v2/GetPDF.aspx/4AA7-8628EEW.pdf
  Drukāšana - abpusēja drukāšana - Y
  Drukāšana - Drukāšanas izšķirtspēja melna - 600 x 600 DPI
  Drukāšana - drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 40 ppm
  Drukāšana - iesildīšanās laiks - 180 s
  Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (melna, normāla) - 6.5 s
  Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 600 x 600 DPI
  Drukāšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 dpi
  Drukāšanas piederumu veiktspēja - HP 76A melns oriģinālais LaserJet melnais toneris (3000 lappušu) HP 76X augstas veiktspējas melns oriģinālais LaserJet melnais toneris (10 000 lappušu)
  Drukāšanas veids - Lāzera
  Dupleksā drukāšana - Jā
  DutyCycle - Līdz 100 000 lappušu
  Dziļums - 390 mm
  Dziļums - 390 mm
  ean - 193905205479
  EAN - 0193905205479
  EANCode - 0193905205479
  EAN_kods - 0193905205479
  Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 10 - 90%
  Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 15 - 27 °C
  Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 220 - 240 V
  Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
  Faksa specifikācijas - Faksa ātrums: 3 sekundes uz lappusi
  Fakss - Jā
  Fakss - faksa izšķirtspēja (melns) - 300 x 300 DPI
  Fakss - Fakss - Mono faksa sūtīšana
  Fakss - Modema ātrums - 33.6 Kbit/s
  FaxQuality - 300 x 300 dpi
  FaxSpeed - 33,6 kbps
  FirstPageOut -
 • No gatavas (A4/vēstule): 6,5/6,3 sekundes
 • No gatavības (A4/burtu): 6,5/6,3 sekundes
 • No miega režīma (A4/burtu): Līdz 8,8/8,6 sekundēm
 • .
  Formāts - 16K
  Formāts - 100 x 150 mm
  Formāts - 216 x 356 mm
  Formāts - A4
  Formāts - A5
  Formāts - A6
  Formāts - B5
  Formāts - B6
  Formāts - C5 162 x 229 mm
  Formāts - C6 114 x 162 mm
  Formāts - DL 110 x 220 mm
  Formāts - RA4
  Foto drukāšana - Nē
  Funkcijas - Fakss
  Funkcijas - Kopētājs
  Funkcijas - Printeris
  Funkcijas - Skeneris
  Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 1
  Funkcijas - HP segments - Uzņēmējdarbība
  Funkcijas - Ieteicamais darba cikls - 900 - 4800 lappuses mēnesī
  Funkcijas - Lapas apraksta valodas - PCL 5, PCL 6
  Funkcijas - Maksimālais darba cikls - 100000 lappušu mēnesī
  Funkcijas - Rezerves kārtridži - Deklarētā ražība, pamatojoties uz ISO/IEC 19752 un nepārtrauktu drukāšanu. Faktiskais ražīgums ievērojami atšķiras atkarībā no drukātajiem attēliem un citiem faktoriem.
  Funkcijas_Benefits -
  Garantija - -
  garantija - 0
  Garantija - 1 gads
  GarantijaInformācija - Viena gada remonts uz vietas 24 stundu / 7 dienu nedēļā atbalsts pa tālruni
  garantijas_tips - ārējais
  GRUPA1 - Printeris/kopētājs/faksa aparāts
  GRUPA2 - Lāzera monohromais
  GTIN - 0193905205479
  GTIN - 193905205479
  HDD - -
  HST NUMERIS - 3PZ55A#B19
  Ieejas un izejas jauda - Ieejas paplātes kopējais skaits - 3
  Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 350 lapas
  Ieejas un izejas jauda - Kopējā izejas jauda - 150 lapas
  Iekļautie piederumi - HP LaserJet Enterprise MFP M430f MFP HP Black Genuine LaserJet tonera kasetne (3000 lappuses) Lietotāja rokasgrāmata 1 barošanas kabelis
  Iepakojuma dati - Iepakojuma augstums - 490 mm
  Iepakojuma dati - Iepakojuma dziļums - 398 mm
  Iepakojuma dati - Iepakojuma platums - 497 mm
  Iepakojuma dati - Iepakojuma svars - 14.7 kg
  Iepakojuma saturs -
 • HP LaserJet Enterprise MFP M430f printeris
 • Oriģināls HP melnā LaserJet tonera kasetne (~ 3000 lappušu)
 • Sākšanas rokasgrāmata
 • Piegādes vads
 • Silvada vads

 • Iepakojuma saturs - iekļauti kabeļi - AC
  Iepakojuma saturs - iekļauts(-i) kasetne(-es) - Y
  Iepakojuma saturs - Iekļautā kārtridža ietilpība (melns) - 3000 lappuses
  Ievades un izvades jauda - Automātiskais dokumentu padevējs (ADF) - Y
  Ievades un izvades jauda - Automātiskā dokumentu padevēja (ADF) ieejas jauda - 50 lapas
  Ilgtspēja - ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli - Bez dzīvsudraba
  Instalētā atmiņa - 2 GB
  izmērs augstums - 500 mm
  izmērs platums - 480 mm
  izmērs svars - 15000 g
  IZSTRĀDĒTĀJS - HP INC.
  Jauda - enerģijas patēriņš (gatavs) - 10.1 W
  Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.08 W
  Jauda - enerģijas patēriņš (miega režīms) - 1.2 W
  Jauda - Enerģijas patēriņš (vidējais darba režīms) - 525 W
  Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
  Kategorija - Daudzfunkciju printeri
  Kategorija_1 - Drukāšana
  Kategorija_2 - Lāzera printeri - daudzfunkcionālie printeri
  Kopētāja specifikācijas - A4 kopēšanas ātrums: līdz 38 ppm Kopēšanas ātrums aploksnes formātā: līdz 40 ppm
  Kopēšana - Dubultkopēšana - Y
  Kopēšana - Kopēšana - Mono kopēšana
  Kopēšana - Kopēšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4) - 38 wpm
  Kopēšana - Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja - 600 x 600 DPI
  Krāsa - White
  Krāsu drukāšana - Nē
  Krāsu faksimilizators - -
  LongDesc -
  LongDesc - Dinamiskā drošībaDinamiskās drošības funkcija printerimProdukta atrunaNoteiktie HP printeri ir paredzēti darbam tikai ar kasetnēm, kurās ir jauna vai atkārtoti izmantota HP mikroshēma vai elektroniskās shēmas. Šajos printeros tiek izmantoti dinamiskās drošības pasākumi, lai bloķētu kasetnes, kurās izmantota ne HP mikroshēma vai elektroniskā shēma. Periodiski atjauninot programmaparatūru, tiek saglabāta šo pasākumu efektivitāte un bloķētas kasetnes, kas iepriekš darbojās. Atkārtoti izmantotās HP mikroshēmas un elektroniskās shēmas ļauj izmantot atkārtoti izmantotas, atkārtoti atjaunotas un atkārtoti uzpildītas kasetnes. Vairāk lasiet www.hp.com/learn/ds
  LongProductName - LaserJet Enterprise MFP M430f
  LongSummaryDescription - HP LaserJet Enterprise MFP M430f, melnbalts, Printeris uzņēmumiem, Drukāšana, kopēšana, skenēšana, fakss, 50 lapu ADF; Divpusēja drukāšana; Divpusēja skenēšana; Uz priekšu vērsta USB drukāšana; Kompakts izmērs; Energoefektīvs; Droša drošība. Drukāšanas tehnoloģija: Maksimālā izšķirtspēja: Lāzera, Maksimālā izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Kopēšana: Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja: Mono kopēšana, Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Skenēšana: Krāsu skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Faksēšana: Fakss: melnbaltā faksēšana. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A5. Produkta krāsa: balta
  Loģistikas dati - Harmonizētās sistēmas (HS) kods - 84433100
  Loģistikas dati - palešu bruto svars - 441.92 g
  Loģistikas dati - Produkti uz paletes - 24 gab.
  Loģistikas dati - Slāņi uz paletes - 4 gab.
  Maksimālais drukāšanas ātrums (mono) - 42 p/min
  MANUFDATASHEET - https://www8.hp.com/h20195/v2/GetPDF.aspx/4AA7-8628EEW.pdf
  MaxPrintArea - -
  MediaSizes -
 • Paklājs 1: 76 x 127 līdz 216 x 356 mm
 • Paklājs 2 un 3: 105 x 148 līdz 216 x 356 mm

 • MediaTypes -
 • Papīrs (parasts, EcoFFICIENT, viegls, smags, līmpapīrs, krāsains, veidlapas, pirmsdrukas, perforēts, pārstrādāts, raupjš)
 • Papīrs
 • Eksemplāri

 • MediaWeightMax - 175 g/m²
  MediaWeights -
 • 1. paplāte: 60 līdz 175 g/m²
 • 2. un 3. paplāte: 60 līdz 120 g/m²

 • Mediju veids - Aploksnes
  Mediju veids - Biezs papīrs
  Mediju veids - Dokumentu papīrs
  Mediju veids - Ekoloģiskais papīrs
  Mediju veids - Etiķetes
  Mediju veids - Iepriekš iespiests papīrs
  Mediju veids - Krāsains papīrs
  Mediju veids - Papīrs
  Mediju veids - Perforēts papīrs
  Mediju veids - Plāns papīrs
  Mediju veids - Rupjš papīrs
  MemoryMax - -
  Modelis - LaserJet Enterprise MFP M430f 3PZ55A
  MultipleCopies - -
  Mārketinga teksts -
  Nosaukums - HP LaserJet Enterprise M430f MFP, daudzfunkciju printeris (pelēks/ melns, USB, LAN, skenēšana, kopēšana, fakss)
  Nosaukums - HP LaserJet Enterprise MFP M430f, melnbalts, Printeris biznesam, Drukāt, kopēt, skenēt, faksēt, 50 lapu ADF; Divpusēja drukāšana; Divpusēja skenēšana; Uz priekšpusi vērsta USB drukāšana; Kompakts izmērs; Energoefektīvs; Droša drošība
  nosaukums - HP LaserJet Enterprise MFP M430f 3PZ55A
  OperatingSystems - https://www8.hp.com/h20195/v2/GetPDF.aspx/4AA7-8628EEW.pdf
  Oriģinālie palīgmateriāli - HP 76A melns oriģinālais lāzeraJet melnais toneris HP 76X augstas veiktspējas oriģinālais lāzeraJet melnais toneris
  Pagarinātā garantija -
  PANTS1 - LASERJET ENTERPRISE M430F
  PANTS2 - S/W 38 PPM FARBDISPLAY FAKSS
  PaperHandlingOutput - 150
  PaperHandlingTotal - 900
  Paplašināšanas iespējas -
  PapperTraysMax - 3
  PapperTraysStandarta - 2
  Papīra apstrāde - 100+250
  Papīra apstrāde - daudzfunkcionālā paplātes mediju svars - 60 - 120 g/m²
  Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A5, A6
  Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A5
  Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Koppapīrs, Lielgabarīta papīrs, Etiķetes, Papīra, Papīra veidlapas, Pārstrādāts papīrs, Rupjš papīrs, Papīra uzlīmes, Papīra aploksnes, Lielgabarīta papīrs, Uzlīmes
  Papīra apstrāde - Papīra paplātes nesēja svars - 60 - 120 g/m²
  Papīra ieejas paplātes - Maks. 550 lapas
  Papīra izvades paplātes - Maks. 150 lapas
  Papīra svars (maks.) - 175 g/m²
  Papīra svars (min) - 60 g/m²
  PictBridge - Nē
  Pieteikums - Birojs
  Pieteikums - Darba grupas
  Platums - 420 mm
  Platums - 420 mm
  Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Lāzera
  Poligrāfija - Poligrāfija - N
  Printera procesors - 800 MHz
  Printera valoda - Apple AirPrint
  Printera valoda - HP PCL 5
  Printera valoda - HP PCL 6
  Printera valoda - PDF
  Printera valoda - PostScript 3
  PrintFeatures - -
  PrintFormat - A4
  PrintQuality - 1200 x 1200 dpi
  PrintSpeed - -
  PrintSpeedFeatures -
 • Simplex (A4/burtu formātā): Līdz 38/40 lpp/min (pēc noklusējuma); līdz 40/42 lpp/min (HP High Speed)
 • Duplekss (A4/burtu): Līdz 31/33 ipm

 • PrintSpeedMono - 42 ppm
  PrintTechnology - Lāzera
  Procesors - -
  ProdDesc - HP LaserJet Enterprise MFP M430f
  Produkta nosaukums - HP LaserJet Enterprise MFP M430f, melnbalts, Printeris biznesam, Drukāt, kopēt, skenēt, faksēt, 50 lapu ADF; Divpusēja drukāšana; Divpusēja skenēšana; Uz priekšpusi vērsta USB drukāšana; Kompakts izmērs; Energoefektīvs; Droša drošība
  ProduktaPicture2 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/3PZ55A-B19-02.jpg
  ProduktaPicture3 -
  ProduktaPicture4 -
  ProduktsFotogrāfija - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/3PZ55A-B19-01.jpg
  ProgrammatūraIekļauts - -
  Ražotāja kods - 3PZ55A#B19
  Ražotāja nosaukums - Hewlett Packard
  Ražotāja_kods - 3PZ55A#B19
  Ražotājs - HP
  ražotājs - HP Inc.
  Saskarneunaktivitāte -
 • 2x Hi-Speed USB 2.0 host
 • Hi-Speed USB 2.0 ierīce
 • Gigabit Ethernet 10/100/1000T tīkls
 • Fax

 • Savienojamības porti un saskarnes - Tiešā drukāšana - N
  Savienojamības porti un saskarnes - USB 2.0 pieslēgvietu skaits - 3
  Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
  Savienotāji - 2 x USB 2.0
  Savienotāji - RJ-45
  ScanQuality - 600 x 600 dpi
  ScanQualityEH - -
  ScanSize - 216 x 297 to 216 x 356 mm
  ScanType -
 • Flatbed
 • ADF

 • ShortSummaryDescription - HP LaserJet Enterprise MFP M430f, melnbalts, Drukas printeris biznesam, Drukāt, kopēt, skenēt, faksēt, 50 lapu ADF; Divpusēja drukāšana; Divpusēja skenēšana; USB drukāšana no priekšpuses; Kompakts izmērs; Energoefektīvs; Spēcīga drošība, Lāzera, 600 x 600 DPI, Mono kopēšana, Krāsaina skenēšana, A5, Balts
  Sistēmas prasības -
 • 2 GB brīvas vietas cietajā diskā
 • Interneta pieslēgums vai USB ports
 • Interneta pārlūkprogramma

 • Sistēmas prasības - Windows: 2 GB brīvas vietas cietajā diskā, interneta savienojums vai USB ports, tīmekļa pārlūkprogramma. Papildu operētājsistēmas aparatūras prasības skatīt vietnē microsoft.com Mac: 2 GB brīvas vietas cietajā diskā, interneta pieslēgums vai USB ports, tīmekļa pārlūkprogramma. Papildu prasības operētājsistēmas aparatūrai var atrast apple.com.
  Skenera specifikācijas - Rezolūcija: Maksimālais izmērs: 260 x 297 mm A4 formāta skenēšanas ātrums: līdz 29 lappusēm minūtē.
  Skenēšana - Jā
  Skenēšana - abpusējas skenēšanas ātrums (krāsaina) - 37 ppm
  Skenēšana - divpusējā skenēšana - Y
  Skenēšana - ievades krāsu dziļums - 24 bit
  Skenēšana - maksimālais skenēšanas apgabals - 216 x 356 mm
  Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 600 x 600 DPI
  Skenēšana - pelēkās skalas līmeņi - 256
  Skenēšana - skenera tips - Skeneris ar plakano gultni un ADF
  Skenēšana - Skenēšana - Krāsu skenēšana
  Skenēšana - skenēšanas tehnoloģija - CIS
  Skenēšana - skenēšanas ātrums (krāsaini) - 20 ppm
  Skenēšana - skenēšanas ātrums (melns) - 31 ppm
  Starling - Y
  Stck_Kart - 1
  Stck_Pal - 24
  Svars - 13.01 kg
  Svars - 13.010 kg
  Svars - 14,70
  Svars un izmēri - Augstums - 323 mm
  Svars un izmēri - Dziļums - 390 mm
  Svars un izmēri - Platums - 420 mm
  Svars un izmēri - Svars - 13 kg
  Tehniskā informācija - galvenās (ārējās) kastes vienā palešu slānī - 6 gab.
  Tīkls - Ethernet LAN - Y
  Tīkls - Ethernet LAN datu pārraides ātrums - 10,100,1000 Mbit/s
  Tīkls - kabeļu tehnoloģija - 10/100/1000Base-T(X)
  Tīkls - Wi-Fi - N
  URL - https://www8.hp.com
  ValodasFonti -
 • HP PCL 6
 • HP PCL 5
 • HP PostScript 3. līmeņa emulācija
 • Natīvā PDF drukāšana (v 1.7)
 • Apple AirPrint

 • Veiktspēja - Iebūvēts procesors - Y
  Veiktspēja - Iekšējā atmiņa - 2000 MB
  Veiktspēja - Iekšējās atmiņas ietilpība - 16 GB
  Veiktspēja - Integrēts karšu lasītājs - N
  Veiktspēja - Procesora frekvence - 800 MHz
  vendpn - 3PZ55A
  Zīmols - HP
  Īpašības - Izcelsmes valsts - Ķīna
  Īss apraksts - HP LaserJet Enterprise MFP M430 f (4in1) 4in1; mono; lāzera; līdz 40 ppm.
  ADF - Yes
  ADFCapacity - 50
  Description - Easy to use, simple to manage HP FutureSmart firmware can be updated with the latest features to optimize your investment for years to come. Centralize control of your printing environment with HP Web Jetadminand help build business efficiency. Easily enable workflows across your fleet with a consistent user experience and intuitive, tablet-like icons. Set up this MFP fast, and easily manage device settings to help increase efficiency. The worlds most secure printing The operating code (BIOS) is automatically checked during startup and repairs itself if compromised. Common Criteria certified to continually monitor memory activity to detect and stop attacks in real time. Firmware is automatically checked during startup to determine if its authentic codedigitally signed by HP. The printers outgoing network connections are inspected to stop suspicious requests and thwart malware. Enhanced productivity to empower work teams Give workgroups what they need to succeed with hundreds of HP and third-party solutions and card reader support. Optimize workflows, reduce steps and errors, and support mobile workers with optional MFP apps that meet your specific business needs. Help ensure the security of confidential information with PIN/Pull printing to retrieve print jobs. Stay connected with an optional accessory for wireless, Bluetooth Low Energy, and NFC touch-to-print. Sustainability is smart business Help save paper right out of the box. Two-sided (duplex) printing is set at default for automatic savings. Help reduce wasted paper and toner by only printing jobs that are truly needed, using HP Roam for Business.  Save energy without sacrificing performancethis MFP is ENERGY STAR and Blue Angel certified. Leverage HP End of Life Solutions to ensure your Hardware and Supplies are sustainably retired.
  Supported operating systems - Android
  Supported operating systems - iOS
  Supported operating systems - Mac OS
  Supported operating systems - Windows 8
  Supported operating systems - Windows 8.1
  Supported operating systems - Windows 10
  Memory - -
  Height - 323 mm
  Height - 323 mm
  Wireless - Optional
  Wireless communication - NFC
  Wireless communication - Optional
  Wireless communication - WiFi Direct
  BrandPartCode - 3PZ55A#B19
  GrossWeight - -
  Gross Weight Kg - 23,9
  CardReader - -
  Other features -
  Other features - Number of users - 10 user(s)
  Other features - Pallet weight (imperial) - 441.9 kg (974.3 lbs)
  Other features - Pallet dimensions (W x D x H) - 1200 x 1000 x 2451 mm
  Other features - Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) - 1199.9 x 1000 x 2450.8 mm (47.2 x 39.4 x 96.5")
  ColorMono - Mono
  ControlPanel - 10.9 cm (4.3-inch) colour touchscreen
  CopySpeed - 40 cpm
  Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -20 - 40 °C
  DigitalSending -
 • Scan to Email
 • Save-to-Network Folder
 • Save-to-USB Drive
 • Send to FTP
 • Send to Internet Fax
 • Local Address Book
 • SMTP over SSL
 • Blank Page Removal
 • Edge Erase
 • Auto Colour Sense
 • Auto Crop to Content
 • Compact PDF

 • dimension depth - 390 mm
  Duplex printing - Automatic
  Design - Display diagonal - 10.9 cm (4.3")
  Design - Display - LCD
  Design - Built-in display - Y
  Design - Colour display - Y
  Design - Product colour - White
  Design - Market positioning - Enterprise
  Design - Control type - Touch
  Security - https://www8.hp.com/h20195/v2/GetPDF.aspx/4AA7-8628EEW.pdf
  Printing - Duplex printing - Y
  Printing - Print resolution black - 600 x 600 DPI
  Printing - Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) - 40 ppm
  Printing - Warm-up time - 180 s
  Printing - Time to first page (black, normal) - 6.5 s
  Printing - Maximum resolution - 600 x 600 DPI
  Print resolution - 1200 x 1200 dpi
  Printing supplies performance - HP 76A Czarny Originalny Toner LaserJet (3,000 stron) HP 76X Wysoko wydajny Czarny Origalny Toner LaserJet (10,000 stron)
  Printing type - Laser
  DuplexPrinting - Yes
  DutyCycle - Up to 100,000 pages
  Depth - 390 mm
  Depth - 390 mm
  ean - 193905205479
  EAN - 0193905205479
  EANCode - 0193905205479
  EAN_code - 0193905205479
  Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 90%
  Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 15 - 27 °C
  Power - AC input voltage - 220 - 240 V
  Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
  Fax specifications - Fax speed: 3 seconds per page
  Faxing - Yes
  Fax - Fax resolution (black) - 300 x 300 DPI
  Fax - Faxing - Mono faxing
  Fax - Modem speed - 33.6 Kbit/s
  FaxQuality - 300 x 300 dpi
  FaxSpeed - 33.6 kbps
  FirstPageOut -
 • From ready (A4/letter): As fast as 6.5/6.3 seconds
 • From sleep (A4/letter): As fast as 8.8/8.6 seconds

 • Format - 16K
  Format - 100 x 150 mm
  Format - 216 x 356 mm
  Format - A4
  Format - A5
  Format - A6
  Format - B5
  Format - B6
  Format - C5 162 x 229 mm
  Format - C6 114 x 162 mm
  Format - DL 110 x 220 mm
  Format - RA4
  Photo printing - No
  Functions - Fax
  Functions - Copier
  Functions - Printer
  Functions - Scanner
  Features - Number of print cartridges - 1
  Features - HP segment - Business
  Features - Recommended duty cycle - 900 - 4800 pages per month
  Features - Page description languages - PCL 5, PCL 6
  Features - Maximum duty cycle - 100000 pages per month
  Features - Replacement cartridges - Declared yields based on ISO/IEC 19752 and continuous printing. Actual
  yields vary considerably based on images printed and other factors
  Features_Benefits -
  Warranty - -
  guarantee - 0
  Warranty - 1 year
  WarrantyInfo - One-year, On-site Repair 24-hour / 7 day a week phone support
  guarantee_type - external
  GRUPPE1 - Printer/copier/fax
  GRUPPE2 - Laser Monochrome
  GTIN - 0193905205479
  GTIN - 193905205479
  HDD - -
  HSTNUMMER - 3PZ55A#B19
  Input & output capacity - Total number of input trays - 3
  Input & output capacity - Total input capacity - 350 sheets
  Input & output capacity - Total output capacity - 150 sheets
  Accessories included - HP LaserJet Enterprise MFP M430f MFP HP Black Genuine LaserJet Toner Cartridge (3,000 pages) User manual 1 power cable
  Packaging data - Package height - 490 mm
  Packaging data - Package depth - 398 mm
  Packaging data - Package width - 497 mm
  Packaging data - Package weight - 14.7 kg
  PackageContents -
 • HP LaserJet Enterprise MFP M430f printer
 • Original HP Black LaserJet Toner Cartridge (~3,000 pages)
 • Getting started guide
 • Power cord

 • Packaging content - Cables included - AC
  Packaging content - Cartridge(s) included - Y
  Packaging content - Included cartridge capacity (black) - 3000 pages
  Input & output capacity - Auto document feeder (ADF) - Y
  Input & output capacity - Auto document feeder (ADF) input capacity - 50 sheets
  Sustainability - Sustainable technologies and materials - Mercury-free
  Installed memory - 2 GB
  dimension height - 500 mm
  dimension width - 480 mm
  dimension weight - 15000 g
  HERSTELLER - HP INC.
  Power - Power consumption (ready) - 10.1 W
  Power - Power consumption (off) - 0.08 W
  Power - Power consumption (sleep) - 1.2 W
  Power - Power consumption (average operating) - 525 W
  Power - AC input frequency - 50/60 Hz
  Category - Multifunction Printers
  Category_1 - Printing
  Category_2 - Laser Printers - Multifunctional
  Copier specifications - A4 copy speed: up to 38 ppm Copy speed envelope size: up to 40 ppm
  Copying - Duplex copying - Y
  Copying - Copying - Mono copying
  Copying - Copy speed (black, normal quality, A4) - 38 cpm
  Copying - Maximum copy resolution - 600 x 600 DPI
  Color - White
  Color printing - No
  ColourFaxing - -
  LongDesc -
  LongDesc - Dynamic security
  Dynamic security enabled printerProduct Disclaimer
  Certain HP printers are intended to work only with cartridges that have a new or reused HP chip or electronic circuitry. These printers use dynamic security measures to block cartridges using a non-HP chip or electronic circuitry. Periodic firmware updates will maintain the effectiveness of these measures and block cartridges that previously worked. Reused HP chips and electronic circuitry enable the use of reused, remanufactured, and refilled cartridges. More at www.hp.com/learn/ds
  LongProductName - LaserJet Enterprise MFP M430f
  LongSummaryDescription - HP LaserJet Enterprise MFP M430f, Black and white, Printer for Business, Print, copy, scan, fax, 50-sheet ADF; Two-sided printing; Two-sided scanning; Front-facing USB printing; Compact Size; Energy Efficient; Strong Security. Print technology: Laser, Maximum resolution: 600 x 600 DPI. Copying: Mono copying, Maximum copy resolution: 600 x 600 DPI. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 600 x 600 DPI. Faxing: Mono faxing. Maximum ISO A-series paper size: A5. Product colour: White
  Logistics data - Harmonized System (HS) code - 84433100
  Logistics data - Pallet gross weight - 441.92 g
  Logistics data - Products per pallet - 24 pc(s)
  Logistics data - Layers per pallet - 4 pc(s)
  Max. printing speed (mono) - 42 p/min
  MANUFDATASHEET - https://www8.hp.com/h20195/v2/GetPDF.aspx/4AA7-8628EEW.pdf
  MaxPrintArea - -
  MediaSizes -
 • Tray 1: 76 x 127 to 216 x 356 mm
 • Tray 2 & 3: 105 x 148 to 216 x 356 mm

 • MediaTypes -
 • Paper (plain, EcoFFICIENT, light, heavy, bond, coloured, letterhead, preprinted, prepunched, recycled, rough)
 • Envelopes
 • Labels

 • MediaWeightMax - 175 g/m²
  MediaWeights -
 • Tray 1: 60 to 175 g/m²
 • Tray 2 & 3: 60 to 120 g/m²

 • Media kind - Envelopes
  Media kind - Thick paper
  Media kind - Document paper
  Media kind - Ecological paper
  Media kind - Labels
  Media kind - Preprinted paper
  Media kind - Colored paper
  Media kind - Paper
  Media kind - Punched paper
  Media kind - Thin paper
  Media kind - Rough paper
  MemoryMax - -
  Model - LaserJet Enterprise MFP M430f 3PZ55A
  MultipleCopies - -
  MarketingText -
  Name - HP LaserJet Enterprise M430f MFP, multifunction printer (grey/black, USB, LAN, scan, copy, fax)
  Title - HP LaserJet Enterprise MFP M430f, Black and white, Printer for Business, Print, copy, scan, fax, 50-sheet ADF; Two-sided printing; Two-sided scanning; Front-facing USB printing; Compact Size; Energy Efficient; Strong Security
  name - HP LaserJet Enterprise MFP M430f 3PZ55A
  OperatingSystems - https://www8.hp.com/h20195/v2/GetPDF.aspx/4AA7-8628EEW.pdf
  Original consumables - HP 76A Black Original LaserJet Toner HP 76X High Performance Original Black LaserJet Toner
  Extended warranty -
  ARTIKEL1 - LASERJET ENTERPRISE M430F
  ARTIKEL2 - S/W 38 PPM FARBDISPLAY FAX
  PaperHandlingOutput - 150
  PaperHandlingTotal - 900
  Extension options -
  PapperTraysMax - 3
  PapperTraysStandard - 2
  PaperHandling - 100+250
  Paper handling - Multi-Purpose Tray media weight - 60 - 120 g/m²
  Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A5, A6
  Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A5
  Paper handling - Paper tray media types - Bond paper, Envelopes, Heavy paper, Labels, Letterhead, Plain paper, Recycled paper, Rough paper
  Paper handling - Paper tray media weight - 60 - 120 g/m²
  Paper input tray - Max. 550 sheets
  Paper output tray - Max. 150 sheets
  Paper weight (max) - 175 g/m²
  Paper weight (min) - 60 g/m²
  PictBridge - No
  Application - Office
  Application - Working groups
  Width - 420 mm
  Width - 420 mm
  Printing - Print technology - Laser
  Printing - Printing - N
  Printer processor - 800 MHz
  Printer language - Apple AirPrint
  Printer language - HP PCL 5
  Printer language - HP PCL 6
  Printer language - PDF
  Printer language - PostScript 3
  PrintFeatures - -
  PrintFormat - A4
  PrintQuality - 1200 x 1200 dpi
  PrintSpeed - -
  PrintSpeedFeatures -
 • Simplex (A4/letter): Up to 38/40 ppm (default); up to 40/42 ppm (HP High Speed)
 • Duplex (A4/letter): Up to 31/33 ipm

 • PrintSpeedMono - 42 ppm
  PrintTechnology - Laser
  Processor - -
  ProdDesc - HP LaserJet Enterprise MFP M430f
  ProductName - HP LaserJet Enterprise MFP M430f, Black and white, Printer for Business, Print, copy, scan, fax, 50-sheet ADF; Two-sided printing; Two-sided scanning; Front-facing USB printing; Compact Size; Energy Efficient; Strong Security
  ProductPicture2 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/3PZ55A-B19-02.jpg
  ProductPicture3 -
  ProductPicture4 -
  ProductPicture - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/3PZ55A-B19-01.jpg
  SoftwareIncluded - -
  Manufacturer Code - 3PZ55A#B19
  Manufacturer Name - Hewlett Packard
  Manufacturer_code - 3PZ55A#B19
  Manufacturer - HP
  producer - HP Inc.
  InterfaceandConectivity -
 • 2x Hi-Speed USB 2.0 Host
 • Hi-Speed USB 2.0 Device
 • Gigabit Ethernet 10/100/1000T network
 • Fax

 • Ports & interfaces - Direct printing - N
  Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 3
  Ports & interfaces - USB port - Y
  Connectors - 2 x USB 2.0
  Connectors - RJ-45
  ScanQuality - 600 x 600 dpi
  ScanQualityEH - -
  ScanSize - 216 x 297 to 216 x 356 mm
  ScanType -
 • Flatbed
 • ADF

 • ShortSummaryDescription - HP LaserJet Enterprise MFP M430f, Black and white, Printer for Business, Print, copy, scan, fax, 50-sheet ADF; Two-sided printing; Two-sided scanning; Front-facing USB printing; Compact Size; Energy Efficient; Strong Security, Laser, 600 x 600 DPI, Mono copying, Colour scanning, A5, White
  SystemRequirements -
 • 2 GB available hard disk space
 • Internet connection or USB port
 • Internet browser

 • System Requirements - Windows: 2 GB free hard disk space, Internet connection or USB port, web browser. For additional operating system hardware requirements, please visit microsoft.com Mac: 2GB free hard drive space, Internet connection or USB port, web browser. Additional operating system hardware requirements can be found at apple.com
  Scanner specifications - Resolution: 600 x 600 dpi Max. size: 260 x 297 mm Scan speed A4 size: up to 29 pages per minute
  Scanning - Yes
  Scanning - Duplex scan speed (colour) - 37 ppm
  Scanning - Duplex scanning - Y
  Scanning - Input colour depth - 24 bit
  Scanning - Maximum scan area - 216 x 356 mm
  Scanning - Optical scanning resolution - 600 x 600 DPI
  Scanning - Greyscale levels - 256
  Scanning - Scanner type - Flatbed & ADF scanner
  Scanning - Scanning - Colour scanning
  Scanning - Scan technology - CIS
  Scanning - Scan speed (colour) - 20 ppm
  Scanning - Scan speed (black) - 31 ppm
  Storno - Y
  Stck_Kart - 1
  Stck_Pal - 24
  Weight - 13.01 kg
  Weight - 13.010 kg
  Weight - 14,70
  Weight & dimensions - Height - 323 mm
  Weight & dimensions - Depth - 390 mm
  Weight & dimensions - Width - 420 mm
  Weight & dimensions - Weight - 13 kg
  Technical details - Master (outer) cases per pallet layer - 6 pc(s)
  Network - Ethernet LAN - Y
  Network - Ethernet LAN data rates - 10,100,1000 Mbit/s
  Network - Cabling technology - 10/100/1000Base-T(X)
  Network - Wi-Fi - N
  URL - https://www8.hp.com
  LanguagesFonts -
 • HP PCL 6
 • HP PCL 5
 • HP PostScript level 3 emulation
 • Native PDF printing (v 1.7)
 • Apple AirPrint

 • Performance - Built-in processor - Y
  Performance - Internal memory - 2000 MB
  Performance - Internal storage capacity - 16 GB
  Performance - Card reader integrated - N
  Performance - Processor frequency - 800 MHz
  vendpn - 3PZ55A
  Brand - HP
  Features - Country of origin - China
  Short description - HP LaserJet Enterprise MFP M430 f (4in1) 4in1; mono; Laser; bis zu 40 Seiten/Min.
  Hewlett Packard LaserJet Enterprise M430f
  Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
  Intel technology provider Platinum 2020
  Visas kategorijas