Polaroid HI-PRINT Pocket Printer

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 598708 Preces kods: 9046
Noliktavā 6 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 26.01.2022
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: 26.01.2022
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 26.01.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 26.01.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: pirmdien, 24.01.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: N/A
  • Drukas veids: Sublimācija
  • Drukāšanas ātrums (mono): Nav norādīts
  • Max. apdrukas izmērs: Photo 5.4x8.6 cm
  • Kartridžu skaits: Nav norādīts
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja N/A

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Sublimācija

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) Nav norādīts

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs Photo 5.4x8.6 cm

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits Nav norādīts

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Ir

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Nav

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 54 × 86 mm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 54 × 86 mm
Atbalstītais papīrs - Piemērota matrica - Polaroid Hi-Print
Atbalstītais papīrs - Piemērots fotomateriāls - Polaroid Hi-Print
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 54 × 86 mm
Atbalstītie papīra veidi - Piemērots attēla materiāls - Polaroid Hi-Print
category_en - Printeri un piederumi
category_et - Printeri un piederumi
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Printeri un piederumi
description_et - Jaunākās paaudzes attēlu drukāšana Polaroid Hi-Print izmanto krāsu sublimācijas tehnoloģiju, lai iegūtu skaistas, spilgtas un dzīvīgas izdrukas, ar kurām varat sevi ieskaut. Kad jūs pārņems iedvesma, varēsiet radīt visu kvalitāti, ko sagaidītu no foto zīmola. Ļoti labs drukas ... šīm ne tik nopietnajām idejām. Pārvērsiet savus iecienītākos attēlus, atmiņas vai mirkļus kvalitatīvā izdrukā, kas laika gaitā neizbalēs. Ar Polaroid Hi-Print izdrukām uz pašlīmējošā fotopapīra ir iespējams īstenot ikvienu ideju. Izdrukājiet, noņemiet un uzlīmējiet bildes uz savas piezīmju grāmatiņas vai tālruņa aizmugures, vai uz mīļotā cilvēka. Dariet vairāk nekā tikai drukājiet Radoši darbojieties ar Polaroid Hi-Print mobilo lietotni. Pievienojiet uzlīmes, filtrus un tekstu, lai radītu unikālu pasauli. Lieliski iekļaujas kabatā Neļaujiet sevi maldināt ar iebūvēto varavīksni. Šis printeris var būt simpātisks, taču tā pārnēsājamā forma ir pielāgota jūsu dzīvei.
description_lv -
description_lv - Sveicieties ar nākamās paaudzes attēlu drukāšanas tehnoloģiju Polaroid Hi-Print izmanto sublimācijas tehnoloģiju, lai iegūtu skaistas, reālistiskas izdrukas, ar kurām varat sevi ieskaut. Iegūstiet visu kvalitāti, ko jūs sagaidītu no fotogrāfijas zīmola, ar visu brīvību, lai radītu, kad iedvesma pārņem. Nopietni laba drukāšana... ne tik nopietnām idejām. Pārvērsiet savus iecienītākos ekrānšāviņus, memus vai mirkļus augstas kvalitātes izdrukās, kas laika gaitā neizbalēs. Dariet vairāk nekā tikai drukāšanu Radoši veidojiet saturu, izmantojot bezmaksas mobilo lietotni Polaroid Hi-Print. Padariet katru ideju paliekošu Polaroid Hi-Print izdrukas uz pašlīmējoša fotopapīra. Izdrukājiet, noņemiet un uzlīmējiet attēlus uz klēpjdatora, tālruņa vai uz mīļotā cilvēka muguras. Veidojiet ar bezmaksas mobilo lietotni Padariet nereālo reālu, izmantojot Polaroid Hi-Print bezmaksas lietotni. Pievienojiet uzlīmes, filtrus un tekstu, lai radītu pasauli, kas ir tikai jūsu. Ietilpst kabatā Neļaujiet sevi maldināt ar iebūvēto varavīksni. Šis printeris var būt simpātisks, taču tā pārnēsājamā forma ir veidota tā, lai iekļautos jūsu dzīvē.
description_ru - Polaroid nākamās paaudzes Hi-Print fotoattēlu drukāšanā tiek izmantota krāsu sublimācijas tehnoloģija, lai nodrošinātu skaistus un spilgtus attēlus, ar kuriem varat sevi ieskaut. Ļoti laba drukāšana ... Ne tik nopietnām idejām. Pārvērsiet savus iecienītākos attēlus, memus vai mirkļus kvalitatīvā izdrukā, kas laika gaitā neizbalēs. Katra ideja ir iespējama Polaroid Hi-Print izdrukas uz pašlīmējoša fotopapīra. Izdrukājiet un ielīmējiet fotoattēlus savā klēpjdatorā vai tālrunī. Ne tikai drukāšana Esiet radoši, izmantojot Polaroid Hi-Print mobilo lietotni. Pievienojiet uzlīmes, filtrus un tekstu, lai izveidotu savu unikālo pasauli. Lieliski iekļaujas kabatā Neļaujiet, lai iebūvētā varavīksne jūs maldina. Šis printeris var būt simpātisks, taču tā dizains ir pielāgots jūsu dzīvei.
description_short_en - Kabatas izmēra fotoprinteris Drukājiet un pielāgojiet fotoattēlus tieši no viedierīces 54 × 86 mm fotoattēli Drukā uz pašlīmējoša fotopapīra. Bezvadu savienojums ar viedierīci
description_short_et - Kabatas izmēra fotoprinteris Drukājiet un noformējiet fotoattēlus tieši no viedtālruņa 54 × 86 mm fotogrāfijas Fotoattēli ar līmējamu pamatni Bezvadu savienojums ar ierīci
description_short_lv -
description_short_ru - Kabatas izmēra fotoprinteris Drukājiet un noformējiet fotoattēlus tieši no viedierīces Foto 54 × 86 mm Līmējošā aizmugurējā fotoattēla saderība ar viedierīci bez vadiem
Dizains - Krāsa - Balta
Dizains - Krāsa - White
Dizains - Krāsa - White
Dizains - Krāsa - White
Dizains - Svars (g) - 255
Eans - 9120096771781
feature_group_et - Printerid
feature_group_ln - Printeri
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Printeri
izmēri: svars - 0.26 kg
Kategorija - Root/Office | Uzņēmums/Kancelejas aprīkojums/Inkjet printeris
Konstrukcija - svars (g) - 255
Konstrukcija - svars (g) - 255
Konstrukcija - svars (g) - 255
name_et - Polaroid fotoprinteris Hi-Print, valis
Nosaukums - Polaroid HI-PRINT kabatas printeris
nosaukums_lv - Polaroid fotoprinteris Hi-Print, balts
nosaukums_lv - Polaroid fotoprinteris Hi-Print, balts
nosaukums_ru - Polaroid fotoprinteris Hi-Print, balts
Papīra atbalsts - momentlentes tips - Polaroid Hi-Print
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 54 × 86 mm
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - Krāsvielu sublimācijas termiskā pārnese
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - Dye-sublimācijas termiskā pārnese
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - Krāsas sublimācija ar termisko pārnesi
Printera tehniskie dati - Drukāšanas tehnoloģija - Sublimācijas krāsvielas termiskā pārnese
ProducerCode - 9046
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android 7.0 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android 7.0 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android 7.0 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - iOS 12.2 vai jaunāka
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - iOS 12.2 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - iOS 12.2 vai jaunāka versija
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Android 7.0 vai jaunāka versija
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - iOS 12.2 vai jaunāka versija
ražotāja_kods - 9046
Ražotājs - Polaroid
Savienojamība - Bluetooth - Bluetooth 2.1
Savienojamība - Bluetooth - Bluetooth 2.1
Savienojamība - Bluetooth - Bluetooth 2.1
Savienojums - Bluetooth - Bluetooth 2.1
ShortDescription -
svītrkods - 9120096771781
tehniskie dati: drukas tehnoloģija - termosublimācija
tehniskie dati: garantija - 2 gadi dīlera servisā
tehniskie dati: ražotājs - Polaroid
tehniskie dati: saskarne - Bluetooth
tehniskie dati: saskarne - USB 2.0
tehniskie dati: tips - krāsains
tehniskie dati: tips - mobilais printeris
Vispārīgi - Barošanas avots - Litija akumulators
Vispārīgi - Barošanas avots - Litija akumulators
Vispārīgi - Barošanas avots - Litija akumulators
Vispārīgi - Funkcijas - Foto drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Foto izdruka
Vispārīgi - Funkcijas - Foto izdruka
Vispārīgi - Funkcijas - Fotoprint
Vispārīgi - Ledusskapja tips - Portatīvais printeris
Vispārīgi - Tips - Taskuprinter
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
Vispārīgi - Uzturs - Litija akumulators
zīmols - Polaroid
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 54 × 86 mm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 54 × 86 мм
Поддерживаемая бумага - Подходящий матриал - Polaroid Hi-Print
Atbalstītais papīrs - Piemērots fotomateriāls - Polaroid Hi-Print
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 54 × 86 mm
Toetatud paberitüübid - Sobiv pildimaterjal - Polaroid Hi-Print
category_en - Printers & accessories
category_et - Printerid ja tarvikud
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Принтеры и принадлежности
description_et - Järgmise põlvkonna piltide printimine Polaroid Hi-Print kasutab värvisublimatsioonitehnoloogiat, et anda Sulle ilusad ja elutruud väljatrükid, millega end ümbritseda. Inspiratsiooni saabudes saad luua kogu kvaliteedi, mida fotograafiabrändilt võiksid oodata. Tõsiselt hea trükk
... nende mitte nii tõsiste ideede jaoks. Muuda oma lemmikpildid, meemid või hetked kvaliteetseks prindiks, mis aja jooksul ei kao. Iga idee on teostatav
Polaroid Hi-Print prindib isekleepuvale fotopaberile. Prindi, koori ja kleebi pilte oma sülearvuti või telefoni tagaküljele või mõne oma armastatud inimese külge. Tee enamat kui lihtsalt prindi
Muutu loovaks, kasutades tasuta Polaroid Hi-Print mobiilirakendust. Lisa kleebised, filtreid ja tekste, et luua maailm, mis on ainulaadne. Mahub ideaalselt taskusse
Ära lase end petta sisseehitatud vikerkaarest. See printer võib olla armas, kuid selle kaasaskantav kuju on loodud Sinu ellu sobivaks.
description_lv -
description_en - Say hello to the next generation of image printing Polaroid Hi-Print uses dye-sublimation technology to give you beautiful, life-like prints to surround yourself with. Get all the quality you'd expect from a photography brand with all the freedom to create when inspiration strikes. Seriously good printing
… for those not-so-serious ideas. Turn your favorite screenshots, memes, or moments into a high-quality print that won’t fade over time. Do more than just print
Get creative with your content using the free Polaroid Hi-Print mobile app. Make every idea stick
Polaroid Hi-Print prints on self-adhesive photo paper. Print, peel, and stick images on your laptop, phone, or on the back of someone you love. Create with free mobile app
Make the unreal, real with the free Polaroid Hi-Print app. Add stickers, filters, and text to build a world that's uniquely yours. Fits in your pocket
Don't be fooled by the built-in rainbow. This printer may be cute, but its portable shape is designed to fit into your life.
description_ru - Фотопечать следующего поколения Polaroid Hi-Print использует технологию цветовой сублимации, чтобы обеспечить Вам красивые и яркие снимки, которыми себя окружить. Действительно хорошая печать
... для не таких серьезных идей. Превратите свои любимые картинки, мемы или мгновения в качественную печать, которая не исчезнет со временем. Каждая идея осуществима Polaroid Hi-Print печатает на самоклеящейся фотобумаге. Печатайте и клейте фото на свой ноутбук или телефон. Не только печать
Будьте творческим, используя бесплатное мобильное приложение Polaroid Hi-Print. Добаляйте стикеры, фильтры и тексты, чтобы создать свой уникальныый мир. Идеально помещается в кармане Не дай встроенной радуге обмануть тебя. Этот принтер может быть милым, но его дизайн создан для того, чтобы подходить для твоей жизни.
description_short_en - Pocket-sized photo printer Print & customize photos directly from a smart device 54 × 86 mm photos Prints on self-adhesive photo paper. Connects wirelessly to a smart device
description_short_et - Taskusse mahtuv fotoprinter Prindi ja kujunda fotod otse nutiseadmest 54 × 86 mm fotod Kleepuva tagaküljega fotod Ühendub juhtmevabalt nutiseadmega
description_short_lv -
description_short_ru - Карманный фотопринтер Распечатывайте и оформляйте фото прямо из смарт-устройства Фото 54 × 86 мм Фото с клейкой задней поверхностью Совмещается со смарт-устройством без проводов
Dizains - Krāsa - Balta
Design - Color - White
Disain - Värvus - Valge
Дизайн - Цвет - Белый
Dizains - Svars (g) - 255
Eans - 9120096771781
feature_group_et - Printerid
feature_group_en - Printers
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Принтеры
wymiary: waga - 0.26 kg
Category - Root/Office | Company/Sprzęt biurowy/Inkjet printer
Design - Weight (g) - 255
Дизайн - Вес (г) - 255
Disain - Kaal (g) - 255
name_et - Polaroid fotoprinter Hi-Print, valge
Name - Polaroid HI-PRINT Pocket Printer
name_en - Polaroid photo printer Hi-Print, white
name_lv - Polaroid photo printer Hi-Print, white
name_ru - Polaroid фотопринтер Hi-Print, белый
Paper support - Instant film type - Polaroid Hi-Print
Paper support - Paper sizes - 54 × 86 mm
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - Krāsvielu sublimācijas termiskā pārnese
Printer specifications - Print technology - Dye-sublimation thermal transfer
Printeri tehnilised andmed - Printimistehnoloogia - Värvisublimatsiooni termilise ülekandega
Технические данные принтера - Технология печати - Термический перенос сублимационного красителя
ProducerCode - 9046
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Android 7.0 või uuem
Software - Suitable operating systems - Android 7.0 or newer
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android 7.0 or newer
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - iOS 12.2 vai jaunāka
Software - Suitable operating systems - iOS 12.2 or newer
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - iOS 12.2 või uuem
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Android 7.0 или новее
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - iOS 12.2 или новее
manufacturer_code - 9046
Producer - Polaroid
Ühenduvus - Bluetooth - Bluetooth 2.1
Savienojamība - Bluetooth - Bluetooth 2.1
Connectivity - Bluetooth - Bluetooth 2.1
Соединение - Bluetooth - Bluetooth 2.1
ShortDescription -
barcode - 9120096771781
dane techniczne: technologia druku - termosublimacyjna
dane techniczne: gwarancja - 2 lata w serwisie sprzedawcy
dane techniczne: producent - Polaroid
dane techniczne: interfejs - Bluetooth
dane techniczne: interfejs - USB 2.0
dane techniczne: rodzaj - kolorowa
dane techniczne: typ - drukarka przenośna
Üldine - Toide - Liitiumaku
General - Power source - Lithium battery
Vispārīgi - Barošanas avots - Litija akumulators
General - Functions - Photo printing
Vispārīgi - Funkcijas - Foto druka
Общее - Функции - Фото-печать
Üldine - Funktsioonid - Fotoprint
Общее - Тип холодильника - Портативный принтер
Üldine - Tüüp - Taskuprinter
General - Type - Smartphone printer
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
Общее - Питание - Литиевый аккумулятор
brand - Polaroid
`
Polaroid HI-PRINT Pocket Printer
Visas kategorijas