Epson SureColor SC-P900

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 595473 Preces kods: C11CH37402
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 5760 x 1440 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): Nav norādīts
  • Max. apdrukas izmērs: A2
  • Kartridžu skaits: 8
Līdzīgi produkti
Šis produkts Epson SureColor SC-P900
Epson SureColor SC-P700
Epson SureColor SC-T5100
Epson SureColor SC-T5405
Epson SureColor SC-T3405
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
1 272,43 €
819,97 €
2 023,92 €
2 296,94 €
1 893,52 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 5760 x 1440 dpi 5760 x 1440 dpi 2400 x 1200 dpi 2400 x 1200 dpi 2400 x 1200 dpi
Drukas veids Tintes Tintes Tintes Tintes Tintes
Drukāšanas ātrums (mono) Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts 22 lpp/min Nav norādīts
Max. apdrukas izmērs A2 A3+ A1 A0 A1
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav Nav Nav Nav Nav
Funkcija Auto Duplex Ir Ir Nav Nav Nav
Funkcija Fakss Nav Nav Nav Nav Nav
Funkcija Kopētājs Nav Nav Nav Nav Nav
Funkcija Skeneris Nav Nav Nav Nav Nav
Kartridžu skaits 8 8 4 4 4
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums WiFi Ir Ir Ir Ir Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 5760 x 1440 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) Nav norādīts

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A2

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 8

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
BrandPartCode - C11CH37402
Darbības rādītāji - skaņas spiediena līmenis (drukāšana) - 41 dB
Drukāšana - drukāšana bez malām - Y
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 5760 x 1440 DPI
EAN - 8715946679402
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 100 - 240 V
GTIN - 8715946679402
Ieejas un izejas jauda - Ieejas paplātes kopējais skaits - 2
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 120 lapas
Jauda - enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 1.1 W
Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.18 W
Jauda - enerģijas patēriņš (tipisks) - 24 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
Kategorija - Lielformāta printeri
Kods - C11CH37402
LongSummaryDescription - Epson SureColor SC-P900. Drukāšanas tehnoloģija: Maksimālā izšķirtspēja: 5760 x 1440 DPI, Drukāšanas krāsas: 5760 x 1440 DPI, Drukāšanas krāsas: 5760 x 1440 DPI: Krāsas: ciāns, pelēks, gaiši ciāns, gaiši pelēks, matēts melns, foto melns, violets, spilgts gaiši sārts, spilgts..... Kopējā ieejas ietilpība: 120 lapas. Maksimālais drukāšanas izmērs: A2 (420 x 594 mm), Papīra paplātes datu nesēju tipi: Mākslinieciskais papīrs, fotopapīrs, pastkartes, ruļļi, ISO A sērijas izmēri (A0...A9): A2,A3,A3+,A4,A5. Mobilās drukāšanas tehnoloģijas: Apple AirPrint, Epson Connect, Google Cloud Print. Produkta krāsa: melna, vadības veids: Skaņas spiediena līmenis (drukāšana): 41 dB.
Nosaukums - Epson SureColor SC-P900 lielformāta printeris Wi-Fi Tintes printeris Krāsu 5760 x 1440 DPI A2 (420 x 594 mm) Ethernet LAN
Nosaukums - Epson SureColor SC-P900 Wi-Fi, maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs A2, daudzkrāsains
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A2,A3,A3+,A4,A5
Papīra apstrāde - Maksimālais drukas izmērs - A2 (420 x 594 mm)
Papīra apstrāde - Medija biezums - 0.08 - 1.5 mm
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Fotopapīrs, Fotopapīrs, Rullītis, Pastkartes, Mākslinieciskais papīrs
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Poligrāfija - krāsaina - Y
Poligrāfija - Poligrāfijas krāsas - Cian, Gaiši ciāns, Gaiši ciāns, Gaiši pelēks, Matēts melns, Foto melns, Violets, Spilgts gaiši purpursarkans, Spilgts purpursarkans, Dzeltens
Produkta nosaukums - SC‑P900
Savienojamie porti un saskarnes - Ethernet LAN - Y
Savienojamības porti un saskarnes - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint,Epson Connect,Google mākoņdruka
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienojamības porti un saskarnes - Wi-Fi - Y
ShortSummaryDescription - Epson SureColor SC-P900, Tintes printeris, 5760 x 1440 DPI, zils, pelēks, gaiši zils, gaiši pelēks, matēts melns, foto melns, violets, spilgti gaiši..., 120 lapas, A2 (420 x 594 mm), Mākslinieciskais papīrs, Foto papīrs, Pastkarte, Rullītis
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks,Mac OS X 11.0 Big Sur
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 10,Windows 7,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1
Svars un izmēri - Augstums - 199 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 368 mm
Svars un izmēri - Platums - 615 mm
Svars un izmēri - Svars - 14.8 kg
Veiktspēja - Iebūvēts displejs - Y
Veiktspēja - Krāsu displejs - Y
Veiktspēja - Produkta krāsa - Black
Veiktspēja - Vadības veids - Pieskarieties
Zīmols - Epson
BrandPartCode - C11CH37402
Performance - Sound pressure level (printing) - 41 dB
Printing - Borderless printing - Y
Printing - Maximum resolution - 5760 x 1440 DPI
EAN - 8715946679402
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
GTIN - 8715946679402
Input & output capacity - Total number of input trays - 2
Input & output capacity - Total input capacity - 120 sheets
Power - Power consumption (standby) - 1.1 W
Power - Power consumption (off) - 0.18 W
Power - Power consumption (typical) - 24 W
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Category - Large Format Printers
Code - C11CH37402
LongSummaryDescription - Epson SureColor SC‑P900. Print technology: Inkjet, Maximum resolution: 5760 x 1440 DPI, Printing colours: Cyan, Grey, Light Cyan, Light grey, Matte black, Photo black, Violet, Vivid light magenta, Vivid.... Total input capacity: 120 sheets. Maximum print size: A2 (420 x 594 mm), Paper tray media types: Art paper, Photo paper, Postcard, Roll, ISO A-series sizes (A0...A9): A2,A3,A3+,A4,A5. Mobile printing technologies: Apple AirPrint,Epson Connect,Google Cloud Print. Product colour: Black, Control type: Touch, Sound pressure level (printing): 41 dB
Title - Epson SureColor SC‑P900 large format printer Wi-Fi Inkjet Colour 5760 x 1440 DPI A2 (420 x 594 mm) Ethernet LAN
Name - Epson SureColor SC-P900 Wi-Fi, Maximum ISO A-series paper size A2, Multicolour
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A2,A3,A3+,A4,A5
Paper handling - Maximum print size - A2 (420 x 594 mm)
Paper handling - Media thickness - 0.08 - 1.5 mm
Paper handling - Paper tray media types - Art paper, Photo paper, Postcard, Roll
Printing - Print technology - Inkjet
Printing - Colour - Y
Printing - Printing colours - Cyan, Grey, Light Cyan, Light grey, Matte black, Photo black, Violet, Vivid light magenta, Vivid magenta, Yellow
ProductName - SC‑P900
Ports & interfaces - Ethernet LAN - Y
Ports & interfaces - Mobile printing technologies - Apple AirPrint,Epson Connect,Google Cloud Print
Ports & interfaces - USB port - Y
Ports & interfaces - Wi-Fi - Y
ShortSummaryDescription - Epson SureColor SC‑P900, Inkjet, 5760 x 1440 DPI, Cyan, Grey, Light Cyan, Light grey, Matte black, Photo black, Violet, Vivid light magenta, Vivid..., 120 sheets, A2 (420 x 594 mm), Art paper, Photo paper, Postcard, Roll
System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks,Mac OS X 11.0 Big Sur
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1
Weight & dimensions - Height - 199 mm
Weight & dimensions - Depth - 368 mm
Weight & dimensions - Width - 615 mm
Weight & dimensions - Weight - 14.8 kg
Performance - Built-in display - Y
Performance - Colour display - Y
Performance - Product colour - Black
Performance - Control type - Touch
Brand - Epson
`
1 272,43 €
127,45 € mēnesī
Epson SureColor SC-P900
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas