Hewlett Packard DESIGNJET T830

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 593440 Preces kods: F9A30D#B19
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 2400 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): Nav norādīts
  • Max. apdrukas izmērs: A0
  • Kartridžu skaits: 4
Līdzīgi produkti
Šis produkts Hewlett Packard DESIGNJET T830
Hewlett Packard DesignJet T630 36"
Hewlett Packard DesignJet T650 36"
Hewlett Packard DesignJet Studio 36"
Hewlett Packard DesignJet T630 24"
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
6 059,24 €
2 683,19 €
2 960,04 €
3 415,56 €
1 741,00 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 2400 x 1200 dpi 2400 x 1200 dpi 2400 x 1200 dpi 2400 x 1200 dpi 2400 x 1200 dpi
Drukas veids Tintes Tintes Tintes Tintes Tintes
Drukāšanas ātrums (mono) Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts
Max. apdrukas izmērs A0 A0 A0 A0 A1
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav Nav Nav Nav Nav
Funkcija Auto Duplex Nav Nav Nav Nav Nav
Funkcija Fakss Nav Nav Nav Nav Nav
Funkcija Kopētājs Ir Nav Nav Nav Nav
Funkcija Skeneris Ir Nav Nav Nav Nav
Kartridžu skaits 4 4 4 Nav norādīts 4
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums WiFi Ir Ir Ir Ir Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 2400 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) Nav norādīts

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A0

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 4

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Aizdevums - 1.58
BrandPartCode - F9A30D#B19
Bruto svars Kg - 30
Darba apstākļi - Uzglabāšanas temperatūra (T-T) - -25 - 55 °C
Darbības rādītāji - skaņas spiediena līmenis (klusais režīms) - 48 dB
Drukāšana - Drukas kārtridžu skaits - 4
Drukāšana - Drukāšanas galviņa - 1
Drukāšana - drukāšanas ātrums (normāla kvalitāte, A1) - 82 pph
Drukāšana - Lapas apraksta valodas - CALS G4,HP-GL/2,HP-RTL,JPEG,TIFF,URF
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 2400 x 1200 DPI
EAN - 0194850951800
EANCode - 0194850951800
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 20 - 80%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 5 - 40 °C
GarantijaInformācija - Divu gadu ierobežota garantija. Garantijas un atbalsta iespējas atšķiras atkarībā no produkta, valsts un vietējām tiesību aktu prasībām.
GRUPA1 - Printeris/kopētājs/faksa aparāts
GRUPA2 - Tintes printeris Lfp
GTIN - 0194850951800
GTIN - 194850951800
HST NUMERIS - F9A30D#B19
Iepakojuma dati - Iepakojuma augstums - 645 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma dziļums - 570 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma platums - 1578 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma svars - 80.7 kg
Ilgtspēja - Ilgtspējas sertifikāti - EPEAT Silver, ENERGY STAR
IZSTRĀDĒTĀJS - HP INC.
Jauda - enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 0.2 W
Jauda - enerģijas patēriņš (tipisks) - 35 W
Kategorija - Lielformāta printeri
Kopēšana - Kopētāja izmēra maiņa - 50 - 400%
Kopēšana - Kopēšana - Krāsu kopēšana
Kopēšana - Maksimālais kopiju skaits - 99 eksemplāri
Kopēšana - Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja - 600 x 600 DPI
LongDesc - Ar kompaktāko lielformāta multifunkcionālo ierīci nekavējoties informējiet visus partnerus par projekta pārbaudes rezultātiem.[1] Intuitīva, ērta drukāšana/skenēšana/kopēšana un HP DesignJet drukas kvalitāte palīdz jums efektīvi sazināties un virzīt projektu uz priekšu.
LongProductName - Termiskā tintes drukāšana, A0 (841 x 1189 mm), 2400 x 1200dpi, A1, 1024MB, Wi-Fi
LongSummaryDescription - HP Designjet T830. Drukāšanas tehnoloģija: Maksimālā izšķirtspēja: 2400 x 1200 DPI, Lapas apraksta valodas: CALS G4,HP-GL/2,HP-RTL,JPEG,TIFF,URF. Kopēšana: Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja: Krāsaina kopēšana, Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja: Kopēšanas maksimālā izšķirtspēja: 600 x 600 DPI, Kopētāja izmēra maiņa: 50 - 400%. Skenēšana: Krāsaina skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: Maksimālais datu nesēja biezums: 0,8 mm. Maksimālais drukāšanas izmērs: A0 (841 x 1189 mm), Papīra paplātes nesēju veidi: A0 (841 x 1189 mm), Papīra paplātes nesēju veidi: A0 (841 x 1189 mm), Papīra paplātes nesēju veidi: A0 (841 x 1189 mm): Papīrs ar pārklājumu, glancēts papīrs, smags papīrs, fotopapīrs, pārstrādāts papīrs, satīna papīrs,..., ISO A sērijas izmēri (A0...A9): A0, A1, A2, A3, A4. Produkta krāsa: Iekšējā atmiņa: 1024 MB, Maksimālā iekšējā atmiņa: 1024 MB.
Nosaukums - HP Designjet T830 lielformāta printeris Wi-Fi Wi-Fi Termiskais tintes printeris Krāsu 2400 x 1200 DPI A0 (841 x 1189 mm) Ethernet LAN
PANTS1 - HP DESIGNJET T830 36IN MFP
PANTS2 - PRINTERIS
Papīra apstrāde - Drukas lappušu izgriešana - 5 mm
Papīra apstrāde - Drukas malas rullītis - 5 mm
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A0,A1,A2,A3,A4
Papīra apstrāde - Maksimālais drukas izmērs - A0 (841 x 1189 mm)
Papīra apstrāde - Maksimālais ruļļa diametrs - 10 cm
Papīra apstrāde - Medija biezums - 11,8 mm
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Foto papīrs, Foto papīrs, Pārstrādāts papīrs, Satīna papīrs, Satīna papīrs, Pusglancēts papīrs, Spilts papīrs, Spilgtpapīrs, Spilgti slīpēts papīrs, Slīpēts papīrs
Papīra apstrāde - sagrieztas lapas - Y
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Termiskā tintes strūklas strūkla
Poligrāfija - krāsaina - Y
Poligrāfija - Poligrāfijas krāsas - Zilā, magenta, matēts melns, dzeltens
Produkta nosaukums - T830
Ražotāja kods - F9A30D#B19
Ražotāja nosaukums - Hewlett Packard
Savienojamie porti un saskarnes - Ethernet LAN - Y
Savienojamības porti un saskarnes - Wi-Fi - Y
ShortSummaryDescription - HP Designjet T830, termiskā tintes druka, 2400 x 1200 DPI, CALS G4,HP-GL/2,HP-RTL,JPEG,TIFF,URF, ciāns, purpursarkans, matēts melns, dzeltens, 82 pph, krāsu kopēšana
Skenēšana - Maksimālais datu nesēja biezums - 0.8 mm
Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 600 x 600 DPI
Skenēšana - Skenēšana - Krāsu skenēšana
Starling - Y
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 0
Svars - 80
Svars un izmēri - Augstums - 1155 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 605 mm
Svars un izmēri - Platums - 1403 mm
Svars un izmēri - Svars - 58.2 kg
URL - https://www8.hp.com
Veiktspēja - HP segments - Uzņēmējdarbība
Veiktspēja - Iebūvēts displejs - Y
Veiktspēja - Iekšējā atmiņa - 1024 MB
Veiktspēja - Maksimālā iekšējā atmiņa - 1024 MB
Veiktspēja - Produkta krāsa - Pelēks
Veiktspēja - Sertifikācija - CE marķējums
Zīmols - HP
Īss apraksts - HP DesignJet T830 - 914 mm (36 Zoll) +++
Laenge - 1.58
BrandPartCode - F9A30D#B19
Gross Weight Kg - 30
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -25 - 55 °C
Performance - Sound pressure level (quiet mode) - 48 dB
Printing - Number of print cartridges - 4
Printing - Print head - 1
Printing - Print speed (normal quality, A1) - 82 pph
Printing - Page description languages - CALS G4,HP-GL/2,HP-RTL,JPEG,TIFF,URF
Printing - Maximum resolution - 2400 x 1200 DPI
EAN - 0194850951800
EANCode - 0194850951800
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 20 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 5 - 40 °C
WarrantyInfo - Two-year limited warranty. Warranty and support options vary by product, country and local legal requirements.
GRUPPE1 - Printer/copier/fax
GRUPPE2 - Inkjet Lfp
GTIN - 0194850951800
GTIN - 194850951800
HSTNUMMER - F9A30D#B19
Packaging data - Package height - 645 mm
Packaging data - Package depth - 570 mm
Packaging data - Package width - 1578 mm
Packaging data - Package weight - 80.7 kg
Sustainability - Sustainability certificates - EPEAT Silver, ENERGY STAR
HERSTELLER - HP INC.
Power - Power consumption (standby) - 0.2 W
Power - Power consumption (typical) - 35 W
Category - Large Format Printers
Copying - Copier resize - 50 - 400%
Copying - Copying - Colour copying
Copying - Maximum number of copies - 99 copies
Copying - Maximum copy resolution - 600 x 600 DPI
LongDesc - Immediately update all your partners on project review results with the most compact large-format MFP.[1] Intuitive, convenient print/scan/copy and HP DesignJet print quality help you communicate effectively and move the project forward.
LongProductName - Thermal inkjet, A0 (841 x 1189 mm), 2400 x 1200dpi, A1, 1024MB, Wi-Fi
LongSummaryDescription - HP Designjet T830. Print technology: Thermal inkjet, Maximum resolution: 2400 x 1200 DPI, Page description languages: CALS G4,HP-GL/2,HP-RTL,JPEG,TIFF,URF. Copying: Colour copying, Maximum copy resolution: 600 x 600 DPI, Copier resize: 50 - 400%. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 600 x 600 DPI, Maximum media thickness: 0.8 mm. Maximum print size: A0 (841 x 1189 mm), Paper tray media types: Bond paper, Coated paper, Glossy paper, Heavy paper, Photo paper, Recycled paper, Satin paper,..., ISO A-series sizes (A0...A9): A0,A1,A2,A3,A4. Product colour: Grey, Internal memory: 1024 MB, Maximum internal memory: 1024 MB
Title - HP Designjet T830 large format printer Wi-Fi Thermal inkjet Colour 2400 x 1200 DPI A0 (841 x 1189 mm) Ethernet LAN
ARTIKEL1 - HP DESIGNJET T830 36IN MFP
ARTIKEL2 - PRINTER
Paper handling - Print margin cut-sheet - 5 mm
Paper handling - Print margin roll - 5 mm
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A0,A1,A2,A3,A4
Paper handling - Maximum print size - A0 (841 x 1189 mm)
Paper handling - Maximum roll diameter - 10 cm
Paper handling - Media thickness - 11,8 mm
Paper handling - Paper tray media types - Bond paper, Coated paper, Glossy paper, Heavy paper, Photo paper, Recycled paper, Satin paper, Semi-glossy paper
Paper handling - Cut sheets - Y
Printing - Print technology - Thermal inkjet
Printing - Colour - Y
Printing - Printing colours - Cyan, Magenta, Matte black, Yellow
ProductName - T830
Manufacturer Code - F9A30D#B19
Manufacturer Name - Hewlett Packard
Ports & interfaces - Ethernet LAN - Y
Ports & interfaces - Wi-Fi - Y
ShortSummaryDescription - HP Designjet T830, Thermal inkjet, 2400 x 1200 DPI, CALS G4,HP-GL/2,HP-RTL,JPEG,TIFF,URF, Cyan, Magenta, Matte black, Yellow, 82 pph, Colour copying
Scanning - Maximum media thickness - 0.8 mm
Scanning - Optical scanning resolution - 600 x 600 DPI
Scanning - Scanning - Colour scanning
Storno - Y
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 0
Gewicht - 80
Weight & dimensions - Height - 1155 mm
Weight & dimensions - Depth - 605 mm
Weight & dimensions - Width - 1403 mm
Weight & dimensions - Weight - 58.2 kg
URL - https://www8.hp.com
Performance - HP segment - Business
Performance - Built-in display - Y
Performance - Internal memory - 1024 MB
Performance - Maximum internal memory - 1024 MB
Performance - Product colour - Grey
Performance - Certification - CE marking
Brand - HP
Short description - HP DesignJet T830 - 914 mm (36 Zoll) +++
`
6 059,24 €
Hewlett Packard DESIGNJET T830
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas