Canon i-SENSYS LBP325x

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 347790 Preces kods: 3515C004
Noliktavā 20 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: ceturtdien, 02.06.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: ceturtdien, 02.06.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: otrdien, 31.05.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Melnbaltais lāzera
  • Drukāšanas ātrums (mono): 43 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 1
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Melnbaltais lāzera

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 43 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 1

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Nav

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Apraksts - Canon i-SENSYS LBP325x Modernizējiet savu uzņēmumu ar šo kompakto melnbalto lāzerprinteri. Ātrā drukāšanas ātrums ir 43ppm A4 formātā un 65ppm A5 formātā. i-SENSYS LBP325x ir arī iespēja izmantot trīs papildu papīra kasetes - ideāli piemērots lielām darba slodzēm.
Apraksts - Printeris i-SENSYS LBP325x Šis kompaktais, vienfunkcionālais melnbaltais lāzerprinteris nodrošina īpaši ātru drukāšanu un atbalsta plašu multivides klāstu. Kompakts un efektīvs, vienfunkcionālais melnbaltais printeris Šis nelielais melnbaltais lāzerprinteris ļaus modernizēt jūsu uzņēmumu. Drukājot ar ātrumu 43 un 65 lpp/min (attiecīgi A4 un A5 formātā), i-SENSYS LBP325x var aprīkot ar trim papildu papīra kasetēm, kas ir ideāli piemērotas liela apjoma uzdevumu apstrādei. Ātra drukāšana Ātrs drukāšanas ātrums 43 lpp/min un 65 lpp/min (attiecīgi A4 un A5 formātā) palielinās uzņēmuma produktivitāti. Maza uzstādīšanas platība Ar efektīvu, kompaktu vienfunkciju printeri jūs varat maksimāli izmantot nelielo biroja telpu. Viegli lietojams Intuitīvi vadāmajā 5 rindu LCD displejā jūs varat pārņemt kontroli.
Atbalstītās operētājsistēmas - Linux
Atbalstītās operētājsistēmas - Mac OS
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8.1
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 10
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2003
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2008
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2012
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Vista
Atmiņa (RAM) - 2GB
Augstums - 275 mm
Bezvadu komunikācija - Nē
BrandPartCode - 3515C004
Citas funkcijas - Vadības panelis: Piecu rindu LCD displejs 5 gaismas diodes (tiešsaiste, gatavs, ziņojums, uzdevums, enerģijas taupīšana) Pogas 10 taustiņu ciparu tastatūra Programmatūras un printera pārvaldība: Tālvadības lietotāja saskarne (RUI) Departamenta ID vadība IW administrēšanas konsole: uz servera bāzēta programmatūra centrālai ierīču parka pārvaldībai. eMaintenance: iebūvētā RDS ļauj izmantot eMaintenance pakalpojumus, piemēram, skaitītāju rādījumus, automātisku palīgmateriālu pārvaldību un attālinātu diagnostiku. Atbilstība uniFLOW tehnoloģijai, pateicoties klienta pieslēgšanās uniFLOW ierīcēm SFP MEAP platformai.
Citas funkcijas - Akustiskā spiediena emisijas - 54 dB
Citas funkcijas - Printeru pārvaldība - Departamenta ID pārvaldība, attālinātā lietotāja saskarne, iW vadības konsole, eMaintenance, uniFLOW
Darba cikls (mēnesī) - 7500 lapas/mēnesī
Darba cikls, maksimālais - 150000 lappušu mēnesī
Darbības rādītāji - skaņas spiediena līmenis (drukāšana) - 69 dB
dimensijas dziļums - 470 mm
Divpusējā drukāšana - Automātiskais
Dizains - displejs - LCD
Dizains - Iebūvēts displejs - Y
Dizains - Produkta krāsa - White
Dizains - Rādīt rindu skaitu - 5 līnijas
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Uzņēmējdarbība
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Y
Drukāšana - abpusējas drukāšanas režīms - Automašīna
Drukāšana - Droša drukāšana - Y
Drukāšana - Drukas malas (augšējā, apakšējā, labajā, kreisajā pusē) - 5 mm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 43 ppm
Drukāšana - iesildīšanās laiks - 30 s
Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (melna, normāla) - 5.7 s
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 600 x 600 DPI
Drukāšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 dpi
Drukāšanas piederumu veiktspēja - Kasetne 056L: 5100 lappuses Kasetne 056: 10 000 lappuses Kasetne 056H: 21 000 lappuses
Drukāšanas veids - Lāzera
Drukāšanas ātrums PPM - 43
Dziļums - 376 mm
ean - 4549292133851
EANCode - 4549292133851
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 20 - 80%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 10 - 30 °C
Enerģija - Enerģijas patēriņš (PowerSave) - 1.2 W
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 220 - 240 V
Enerģijas patēriņš - Energy Star tipiskais elektroenerģijas patēriņš (TEC) - 1,5 kWh nedēļā
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
Faksa specifikācijas -
Formāts - A4
Formāts - A5
Formāts - A6
Formāts - B5
Foto drukāšana - Nē
Funkcijas - Printeris
Funkcijas - Drukāšanas krāsas - Melns, balts
Funkcijas - Ieteicamais darba cikls - 2000 - 7500 lappuses mēnesī
Funkcijas - Lapas apraksta valodas - PCL 5e,PCL 6,PostScript 3,UFRII
Funkcijas - Maksimālais darba cikls - 150000 lappušu mēnesī
Funkcijas - Printeru fontu skaits - 241
Garantija -
garantija - 12
Garantija - 12/24 mēneši
GarantijaInformācija -
garantijas_tips - ārējais
GRUPA1 - Printeris/kopētājs/faksa aparāts
GRUPA2 - Lāzera monohromais
GTIN - 4549292133851
HST NUMERIS - 3515C004
Ieejas un izejas jauda - Ieejas paplātes kopējais skaits - 1
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 550 lapas
Ieejas un izejas jauda - Kopējā izejas jauda - 150 lapas
Ieejas un izejas jauda - Maksimālais ieejas paplātes skaits - 4
Ieejas un izejas jauda - Maksimālā ieejas jauda - 2300 lapas
Ieejas un izejas jauda - Papīra ieejas tips - Kasetes, Papīra paplātes
Iekļautie piederumi -
Ievades un izvades ietilpība - Daudzfunkcionālās paplātes ieejas ietilpība - 100 lapas
Ievades un izvades jauda - Daudzfunkcionālā paplāte - Y
Instalētā atmiņa - 1 GB
Izmēri - 409 mm x 376 mm x 275 mm
izmērs augstums - 490 mm
izmērs platums - 395 mm
izmērs svars - 15400 g
IZSTRĀDĒTĀJS - CANON
Izšķirtspēja līdz - 600x600 dpi
Jauda - enerģijas patēriņš (drukāšana) - 600 W
Jauda - enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 10.1 W
Jauda - enerģijas patēriņš (maks.) - 1380 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
Kategorija - Lāzera printeri
Kopētāja specifikācijas -
Krāsa - Black
Krāsa - White
Krāsu drukāšana - Nē
Linux OS savietojamība - Jā
LongDesc - Canon i-SENSYS LBP325x Ar šo kompakto melnbalto vienfunkciju lāzerprinteri iegūsiet izcilu drukāšanas ātrumu un elastīgu datu nesēju apstrādi Kompakts un efektīvs vienfunkciju melnbaltais printeris Modernizējiet savu uzņēmumu ar šo kompakto melnbalto lāzerprinteri. Ātrā drukāšanas ātrums ir 43ppm A4 formātā un 65ppm A5 formātā, turklāt i-SENSYS LBP325x ir arī iespēja izmantot trīs papildu papīra kasetes - ideāli piemērots lielai darba slodzei. Augsta ātruma drukāšana Paātriniet sava uzņēmuma produktivitāti ar izcilu drukāšanas ātrumu, kas ir attiecīgi 43ppm un 65ppm A4 un A5 formātā. Maza izmēra Maksimāli palieliniet telpu mazākā birojā ar efektīvu un kompaktu vienfunkciju printeri. Laiga lietošana Pārņemiet kontroli ar lietotājam draudzīgu un intuitīvu 5 rindu LCD displeju.
LongProductName - LCD, A4, 43 ppm, 36 ipm, melnbaltais lāzers, 600 x 600 dpi, 69 dB, USB, LAN, 12,3 kg
LongSummaryDescription - Canon i-SENSYS LBP325x. Drukāšanas tehnoloģija: Lāzera. Maksimālais darba cikls: 150000 lappušu mēnesī. Maksimālā izšķirtspēja: Maksimālā maksimālā izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Drukāšanas ātrums (melnā krāsā, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 43 ppm, abpusēja drukāšana. Displejs: LCD DISPLEJS. Tīkla gatavība. Produkta krāsa: balta
MacOS OS saderība - Jā
Maksimālais drukāšanas ātrums (krāsaini) - 7500 p/min
Maksimālais drukāšanas ātrums (mono) - 43 p/min
Mediju veids - Aploksnes
Mediju veids - Biezs papīrs
Mediju veids - Etiķetes
Mediju veids - Papīrs
Mediju veids - Pārstrādāts papīrs
Modelis - i-SENSYS LBP325x
Modeļa nosaukums - LBP325x
Nosaukums - Canon i-SENSYS LBP325x 600 x 600 DPI A4
nosaukums - Printeris i-SENSYS LBP325x
Oriģinālie palīgmateriāli - Universālas kasetes: kasete 056L kasete 056 kasete 056 kasete 056H
Pagarinātā garantija -
PANTS1 - I-SENSYS LBP325X
PANTS2 - 43PPM A4 USB 2.0 600 X 600 DPI
Paplašināšanas iespējas - 3 papīra paplātes PF-C1 (550 lapas katrā) SD C1 karte (SD karte, 8 GB atmiņas) F1 svītrkodu drukāšanas komplekts (nodrošina svītrkodu drukāšanu) PCL C1 fontu komplekts (nodrošina Unicode rakstzīmju drukāšanu SAP ierīcēs un atbalsta Andale fontu) MiCard Multi (karšu lasītājs RFID vai magnētiskajām kartēm ar uniFLOW) MiCard Plus (karšu lasītājs RFID identifikācijai vai ar magnētiskajām kartēm uniFLOW sistēmā)
Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - C5, Com-10, DL, Monarch
Papīra apstrāde - daudzfunkcionālā paplātes mediju svars - 60 - 199 g/m²
Papīra apstrāde - Daudzfunkcionālās paplātes multivides veidi - Aploksnes
Papīra apstrāde - Duplekso datu nesēja svars - 60 - 120 g/m²
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4,A5,A6
Papīra apstrāde - ISO B sērijas izmēri (B0...B9) - B5
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Papīrs, Lielgabarīta papīrs, Etiķetes, Oligrāfiskais papīrs, Oligrāfiskais papīrs, Pastkartes, Makulatūras papīrs, Plašs papīrs, Aploksnes
Papīra apstrāde - Papīra paplātes nesēja svars - 60 - 120 g/m²
Papīra apstrāde - Pielāgota multivides platums - 105 - 216 mm
Papīra apstrāde - Pielāgota nesēja garums - 148 - 355.6 mm
Papīra apstrādes ievade - 100 lapas
Papīra apstrādes izejas - 150 lapas
Papīra formāts un izmērs (mm) - A4/210 C- 297
Papīra ieejas paplātes - 550 lapu kasete 100 lapu daudzfunkcionālā paplāte
Papīra izvades paplātes - 150 loksnes uz leju
Papīra svars (maks.) - 199 g/m²
Papīra svars (min) - 60 g/m²
PictBridge - Nē
Piegādes kastes augstums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 46 cm
Piegādes kastes daudzums - 1/1
Piegādes kastes dziļums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 50 cm
Piegādes kastes platums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 40 cm
Piegādes kastes svars Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 15 kg
Pieteikums - Birojs
Pilna apraksta līnija - Lāzera|LBP325x|USB 2.0|Windows 10|Windows 8|Windows 7|Linux|MacOS|Windows Vista|Papīra izmērs A4/210 C- 297|Papīra ievade 100 lapas|Papīra izvade 150 lapas|Rezolūcija 600x600 dpi|Pirmā drukāšana 5,7 s|Rezolūcija 600x600 dpi|Pirmā drukāšanas ātrums PPM 43|Atmiņas (RAM) 2 GB|Darba cikls 150000 lappuses mēnesī|Dimensijas 409 mm x 376 mm x 275 mm
Pirmā drukāšana - 5,7 sek.
Platums - 409 mm
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Lāzera
Poligrāfija - krāsaina - N
Printera procesors - Procesora ātrums: 528 MHz + 264 MHz
Printera valoda - HP PCL 5e
Printera valoda - HP PCL 6
Printera valoda - PostScript 3
Printera valoda - UFR II
Printeru tehnoloģija - Lāzera
Produkta nosaukums - LBP325x
Pārdevēja mājas lapa - www.canon-europe.com/business-printers-and-faxes/i-sensys-lbp325x/
ražotājs - Canon
Savienojamības porti un saskarnes - USB 2.0 pieslēgvietu skaits - 1
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienotāji - 1 x USB (B tipa)
Savienotāji - 1 x USB 2.0
ShortSummaryDescription - Canon i-SENSYS LBP325x, lāzera, 600 x 600 DPI, A4, 43 lpp/min, abpusējā drukāšana, gatavs tīklam
Sistēmas prasības -
Sistēmas prasības - Atbalstītās Linux operētājsistēmas - Y
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.9 Mavericks
Sistēmas prasības - Atbalstītās servera operētājsistēmas - Windows Server 2003,Windows Server 2003 R2,Windows Server 2003 R2,Windows Server 2008,Windows Server 2008 R2,Windows Server 2012,Windows Server 2012 R2,Windows Server 2016,Windows Server 2016,Windows Server 2019
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 10,Windows 7,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1,Windows Vista
Skenera specifikācijas -
Starling - N
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 9
Svars - 12.3 kg
Svars - 15.29
Svars un izmēri - Augstums - 275 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 376 mm
Svars un izmēri - Platums - 409 mm
Svars un izmēri - Svars - 12.3 kg
Tīkls - Ethernet LAN - Y
Tīkls - Ethernet LAN datu pārraides ātrums - 10,100,1000 Mbit/s
Tīkls - kabeļu tehnoloģija - 10/100/1000Base-T(X)
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint,Canon PRINT Business,Google mākoņdruka,Mopria drukāšanas pakalpojums
Tīkls - Tīkla gatavība - Y
Tīkls - Wi-Fi - N
URL - https://www.canon-europe.com/business-printers-and-faxes/i-sensys-lbp325x/specifications/
USB 2.0 saskarne - Jā
Veiktspēja - Iebūvēts procesors - Y
Veiktspēja - Iekšējā atmiņa - 1024 MB
Veiktspēja - Procesora frekvence - 528 MHz
vendpn - 3515C004
Vienība Neto svars - 12.3 kg
Vienības bruto svars - 15 kg
Vienība Slikts tilpums - 0,092 kubikmetri
Windows 7 OS saderība - Jā
Windows 8 OS saderība - Jā
Windows 10 OS saderība - Jā
Windows Vista OS saderība - Jā
Zīmols - Canon
Description - Canon i-SENSYS LBP325x Modernise your business with this compact black and white laser printer. With rapid print speeds of 43ppm for A4 and 65ppm for A5, the i-SENSYS LBP325x also has the option of three additional paper cassettes – ideal for heavy workloads.
Description - Printer i-SENSYS LBP325x
This compact, single-function black and white laser printer enables extremely fast printing and supports a wide range of media.
Compact and efficient, single-function monochrome printer
This small black and white laser printer will allow you to modernize your business. Printing at 43 and 65 ppm (A4 and A5 respectively), the i-SENSYS LBP325x can be equipped with three additional paper cassettes ideal for handling large-volume jobs.
Fast printing
Fast print speeds of 43 ppm and 65 ppm (for A4 and A5, respectively) will increase business productivity.
Small installation area
With the efficient, compact single-function printer, you can make the most of your small office space.
Easy-to-use
The intuitively operated 5-line LCD display lets you take control.
Supported operating systems - Linux
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8
Supported operating systems - Windows 8.1
Supported operating systems - Windows 10
Supported operating systems - Windows Server 2003
Supported operating systems - Windows Server 2008
Supported operating systems - Windows Server 2012
Supported operating systems - Windows Vista
Memory (RAM) - 2GB
Height - 275 mm
Wireless communication - No
BrandPartCode - 3515C004
Other features - Control panel: 5-line LCD display 5 LEDs (online, ready, message, task, energy saving) Buttons 10-key numeric keypad Software and printer management: Remote User Interface (RUI) Department ID Management IW administration console: server-based software for central management of the device fleet. eMaintenance: built-in RDS allows you to use eMaintenance services, such as meter readings, automatic consumables management and remote diagnostics. Compliance with uniFLOW technology thanks to the client logging into uniFLOW devices for the SFP MEAP platform
Other features - Acoustic pressure emissions - 54 dB
Other features - Printer management - Department ID Management, Remote User Interface, iW Management Console, eMaintenance, uniFLOW
Duty cycle (monthly) - 7500 sheets/month
Duty Cycle, Maximum - 150000 Pages/month
Performance - Sound pressure level (printing) - 69 dB
dimension depth - 470 mm
Duplex printing - Automatic
Design - Display - LCD
Design - Built-in display - Y
Design - Product colour - White
Design - Display number of lines - 5 lines
Design - Market positioning - Business
Printing - Duplex printing - Y
Printing - Duplex printing mode - Auto
Printing - Secure printing - Y
Printing - Print margins (top, bottom, right, left) - 5 mm
Printing - Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) - 43 ppm
Printing - Warm-up time - 30 s
Printing - Time to first page (black, normal) - 5.7 s
Printing - Maximum resolution - 600 x 600 DPI
Print resolution - 1200 x 1200 dpi
Printing supplies performance - Kaseta 056L: 5100 stron Kaseta 056: 10 000 stron Kaseta 056H: 21 000 stron
Printing type - Laser
Print speed PPM - 43
Depth - 376 mm
ean - 4549292133851
EANCode - 4549292133851
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 20 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 10 - 30 °C
Power - Power consumption (PowerSave) - 1.2 W
Power - AC input voltage - 220 - 240 V
Power - Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) - 1.5 kWh/week
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
Fax specifications -
Format - A4
Format - A5
Format - A6
Format - B5
Photo printing - No
Functions - Printer
Features - Printing colours - Black, White
Features - Recommended duty cycle - 2000 - 7500 pages per month
Features - Page description languages - PCL 5e,PCL 6,PostScript 3,UFRII
Features - Maximum duty cycle - 150000 pages per month
Features - Number of printer fonts - 241
Warranty -
guarantee - 12
Warranty - 12/24 months
WarrantyInfo -
guarantee_type - external
GRUPPE1 - Printer/copier/fax
GRUPPE2 - Laser Monochrome
GTIN - 4549292133851
HSTNUMMER - 3515C004
Input & output capacity - Total number of input trays - 1
Input & output capacity - Total input capacity - 550 sheets
Input & output capacity - Total output capacity - 150 sheets
Input & output capacity - Maximum number of input trays - 4
Input & output capacity - Maximum input capacity - 2300 sheets
Input & output capacity - Paper input type - Cassette, Paper tray
Accessories included -
Input & output capacity - Multi-Purpose tray input capacity - 100 sheets
Input & output capacity - Multi-Purpose tray - Y
Installed memory - 1 GB
Dimensions - 409 mm x 376 mm x 275 mm
dimension height - 490 mm
dimension width - 395 mm
dimension weight - 15400 g
HERSTELLER - CANON
Resolution up to - 600x600 dpi
Power - Power consumption (printing) - 600 W
Power - Power consumption (standby) - 10.1 W
Power - Power consumption (max) - 1380 W
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Category - Laser Printers
Copier specifications -
Color - Black
Color - White
Color printing - No
Linux OS compatibility - Yes
LongDesc - Canon i-SENSYS LBP325x
Get superior print speeds and flexible media handling with this compact black and white single-function laser printer
Compact and efficient single-function mono printer
Modernise your business with this compact black and white laser printer. With rapid print speeds of 43ppm for A4 and 65ppm for A5, the i-SENSYS LBP325x also has the option of three additional paper cassettes – ideal for heavy workloads.
High-speed printing
Accelerate your business's productivity with superior print speeds of 43ppm and 65ppm for A4 and A5 respectively.
Small footprint
Maximise space in a smaller office with an efficient and compact single-function printer.
Easy operation
Take control with a user-friendly and intuitive 5-Line LCD display
LongProductName - LCD, A4, 43 ppm, 36 ipm, Monochrome laser, 600 x 600 dpi, 69 dB, USB, LAN, 12.3 kg
LongSummaryDescription - Canon i-SENSYS LBP325x. Print technology: Laser. Maximum duty cycle: 150000 pages per month. Maximum resolution: 600 x 600 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): 43 ppm, Duplex printing. Display: LCD. Network ready. Product colour: White
MacOS OS compatibility - Yes
Max. printing speed (color) - 7500 p/min
Max. printing speed (mono) - 43 p/min
Media kind - Envelopes
Media kind - Thick paper
Media kind - Labels
Media kind - Paper
Media kind - Recycled paper
Model - i-SENSYS LBP325x
Model name - LBP325x
Title - Canon i-SENSYS LBP325x 600 x 600 DPI A4
name - Printer i-SENSYS LBP325x
Original consumables - Universal cassettes: Cassette 056L  Cassette 056 Cassette 056H 
Extended warranty -
ARTIKEL1 - I-SENSYS LBP325X
ARTIKEL2 - 43PPM A4 USB 2.0 600 X 600 DPI
Extension options - 3 paper trays PF-C1 (550 sheets each) SD C1 card (SD card, 8 GB memory) F1 barcode printing kit (enables barcode printing) PCL C1 font set (enables printing Unicode characters on SAP devices and supporting Andale font) MiCard Multi (card reader for RFID or magnetic cards with uniFLOW) MiCard Plus (card reader for RFID identification or with magnetic cards in uniFLOW)
Paper handling - Envelopes sizes - C5,Com-10,DL,Monarch
Paper handling - Multi-Purpose Tray media weight - 60 - 199 g/m²
Paper handling - Multi-purpose tray media types - Envelopes
Paper handling - Duplex media weight - 60 - 120 g/m²
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4,A5,A6
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Bond paper, Envelopes, Heavy paper, Labels, Plain paper, Postcard, Recycled paper
Paper handling - Paper tray media weight - 60 - 120 g/m²
Paper handling - Custom media width - 105 - 216 mm
Paper handling - Custom media length - 148 - 355.6 mm
Paper Handling input - 100 sheets
Paper Handling output - 150 sheets
Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
Paper input tray - 550-sheet cassette 100-sheet multi-purpose tray
Paper output tray - 150 sheets face down
Paper weight (max) - 199 g/m²
Paper weight (min) - 60 g/m²
PictBridge - No
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 46 cm
Shipping box quantity - 1/1
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 50 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 40 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 15 kg
Application - Office
Full Description Line - Laser|LBP325x|USB 2.0|Windows 10|Windows 8|Windows 7|Linux|MacOS|Windows Vista|Paper size A4/210 C- 297|Paper input 100 sheets|Paper output 150 sheets|Resolution 600x600 dpi|First print 5.7 sec|Print speed PPM 43|Memory (RAM) 2GB|Duty Cycle 150000 Pages/month|Dimensions 409 mm x 376 mm x 275 mm
First print - 5.7 sec
Width - 409 mm
Printing - Print technology - Laser
Printing - Colour - N
Printer processor - Processor speed: 528 MHz + 264 MHz
Printer language - HP PCL 5e
Printer language - HP PCL 6
Printer language - PostScript 3
Printer language - UFR II
Printer Technology - Laser
ProductName - LBP325x
Vendor Homepage - www.canon-europe.com/business-printers-and-faxes/i-sensys-lbp325x/
producer - Canon
Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 1
Ports & interfaces - USB port - Y
Connectors - 1 x USB (Type B)
Connectors - 1 x USB 2.0
ShortSummaryDescription - Canon i-SENSYS LBP325x, Laser, 600 x 600 DPI, A4, 43 ppm, Duplex printing, Network ready
System Requirements -
System requirements - Linux operating systems supported - Y
System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.9 Mavericks
System requirements - Server operating systems supported - Windows Server 2003,Windows Server 2003 R2,Windows Server 2008,Windows Server 2008 R2,Windows Server 2012,Windows Server 2012 R2,Windows Server 2016,Windows Server 2019
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1,Windows Vista
Scanner specifications -
Storno - N
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 9
Weight - 12.3 kg
Gewicht - 15.29
Weight & dimensions - Height - 275 mm
Weight & dimensions - Depth - 376 mm
Weight & dimensions - Width - 409 mm
Weight & dimensions - Weight - 12.3 kg
Network - Ethernet LAN - Y
Network - Ethernet LAN data rates - 10,100,1000 Mbit/s
Network - Cabling technology - 10/100/1000Base-T(X)
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint,Canon PRINT Business,Google Cloud Print,Mopria Print Service
Network - Network ready - Y
Network - Wi-Fi - N
URL - https://www.canon-europe.com/business-printers-and-faxes/i-sensys-lbp325x/specifications/
USB 2.0 Interface - Yes
Performance - Built-in processor - Y
Performance - Internal memory - 1024 MB
Performance - Processor frequency - 528 MHz
vendpn - 3515C004
Unit Net Weight - 12.3 kg
Unit Gross Weight - 15 kg
Unit Brutto Volume - 0.092 cubm
Windows 7 OS compatibility - Yes
Windows 8 OS compatibility - Yes
Windows 10 OS compatibility - Yes
Windows Vista OS compatibility - Yes
Brand - Canon
`
Canon i-SENSYS LBP325x
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas