Canon Pixma TS5150

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 161343 Preces kods: 2228C006
Noliktavā 16 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
68,00 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Saņem Dateks.lv birojā: rīt, 20.09.2019 pēc 15:00
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: pirmdien, 23.09.2019
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: pirmdien, 23.09.2019
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: pirmdien, 23.09.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 13 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 2
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 13 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 2

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Ir

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Canon Pixma TS5150
Accessories included - - Drukarka wielofunkcyjna seria PIXMA TS5150
- Kasety FINE
- Przewód zasilający
- Instalacyjna płyta CD-ROM
- Instrukcje
Application - Home
Application - Office
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
Color - Black
Color printing - Yes
Connectors - 1 x USB 2.0
Copier specifications - - Szybkość kopiowania: sFCOT: około 20 s, sESAT: około 4 obr./min
- Kopiowanie wielokrotne: 99 kopii (maks.)
- Funkcje kopiowania: Kopiowanie dokumentów, kopiowanie zdjęć, kopiowanie bez marginesów, kopiowanie dwustronne, kopiowanie 2 na 1 i 4 na 1, kopiowanie z usuwaniem ramki, kopiowanie dokumentów identyfikacyjnych
- Kopiowanie ze zmianą rozmiaru: 25400% (co 1%)
- Dopasowanie do strony: A5 na A4, B5 na A4, A4 na A5 oraz A4 na B5
Dane techniczne: Gwarancja - 1 rok w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: maks. rozmiar nośnika - A4
Dane techniczne: pojemnosć odbiornika papieru - 100 szt.
Dane techniczne: pojemność podajnika papieru - 100 szt.
Dane techniczne: Producent - Canon
Dane techniczne: rodzaj - kolorowa
Dane techniczne: technologia druku - atramentowa
Dane techniczne: typ - urządzenie wielofunkcyjne
Depth - 147 mm
Description - Proste i niedrogie drukowanie w domu dzięki obsłudze zaawansowanej łączności
To małe, eleganckie, łatwe i przyjemne w obsłudze, przystępne cenowo, urządzenie wielofunkcyjne umożliwia bardzo proste drukowanie, skanowanie i kopiowanie atrakcyjnych obrazów i wyraźnych dokumentów w domu, a ponadto zapewnia zaawansowaną łączność bezprzewodową z innymi urządzeniami i usługami w chmurze.
Inteligentna łączność
Wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT, aby z łatwością drukować i skanować bezprzewodowo za pomocą urządzeń inteligentnych (z systemem iOS lub Android). Można korzystać z wielu opcji połączeń, w tym z technologii Bluetooth*.
Wolność dzięki chmurze
Usługa PIXMA Cloud Link, dostępna w aplikacji Canon PRINT, zapewnia swobodę drukowania z serwisów społecznościowych i skanowania do usług pamięci masowej w chmurze**.
Wszechstronność i oszczędność
Ekonomiczne, opcjonalne pojemniki XL umożliwiają drukowanie większej liczby stron za te same pieniądze, a funkcja automatycznego druku dwustronnego pozwala oszczędzać papier. Podwójne podajniki umożliwiają jednoczesne korzystanie ze zwykłego papieru i nośników fotograficznych.
Łatwa obsługa
Łatwo dostępne przyciski, ręcznie odchylany panel z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 6,2 cm i uproszczony interfejs o układzie powielonym z aplikacji Canon PRINT ułatwiają sterowanie urządzeniem, przeglądanie zasobów i nawiązywanie połączeń.
Dobra jakość za przystępną cenę
To małe, stylowe i przystępne cenowo kolorowe urządzenie wielofunkcyjne wyposażono w system kaset FINE, który gwarantuje trwałość i jakość oraz umożliwia szybką wymianę. Doskonałe rozwiązanie do łatwej i szybkiej eksploatacji w domu.
* Urządzenie wyposażone w niskoenergetyczną technologię Bluetooth (drukowanie i skanowanie przez Bluetooth jest dostępne tylko w urządzeniach z systemem Android). Nie można zagwarantować działania funkcji dostępnych za pomocą łączności Bluetooth i aplikacji Canon PRINT Inkjet/SELPHY na wszystkich smartfonach z systemem Android. Znak słowa i logo Bluetooth są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm.
** Funkcja skanowania do chmury jest dostępna tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.
dimension depth - 210 mm
dimension height - 445 mm
dimension weight - 8200 g
dimension width - 440 mm
Drukowanie: druk dwustronny [dupleks] - tak
Drukowanie: maks. szybkość drukowania fotograficznego - 1 str./min. (zdjęcie 10 x 15 cm)
Drukowanie: maks. szybkość druku kolor - 6.8 str./min.
Drukowanie: maks. szybkość druku mono - 13 str./min.
Drukowanie: rozdzielczość druku w czerni - 4800 x 1200 dpi
Drukowanie: rozdzielczość druku w kolorze - 4800 x 1200 dpi
Duplex printing - Automatic
ean - 4549292090741
Eans - 4549292090741
Eksploatacja: gramatura papieru - zwykły papier: 64 - 105 | papier fotograficzny: 300 g/m²
Eksploatacja: symbol atramentu czarnego - Canon PG 540
Eksploatacja: symbol atramentu kolorowego - Canon CL 541
Ethernet - No
Extended warranty -
Extension options -
Fax specifications -
Format - 100 x 150 mm
Format - 130 x 180 mm
Format - A4
Functions - Copier
Functions - Printer
Functions - Scanner
guarantee - 12
guarantee_type - external
Height - 315 mm
Komunikacja: interfejs - Bluetooth
Komunikacja: interfejs - USB 2.0
Komunikacja: interfejs - Wi-Fi
Komunikacja: praca w sieci [serwer druku] - tak
Komunikacja: wyświetlacz - tak (LCD | kolorowy | przekątna: 6.2 cm)
Kopiowanie: funkcje specjalne kopiarki - kopiowanie dokumentów | kopiowanie zdjęć | kopiowanie bez marginesów | kopiowanie dwustronne | kopiowanie 2 na 1 i 4 na 1 | kopiowanie z usuwaniem ramki | kopiowanie dokumentów identyfikacyjnych
Kopiowanie: maksymalne wielokrotne kopiowanie - 99 kopii
Max. printing speed (color) - 6 p/min
Max. printing speed (mono) - 13 p/min
Media kind - Envelopes
Media kind - Paper
Media kind - Photo paper
Model - Pixma TS5150
Name - Canon Pixma TS5150
name - TS5150 BK EUR 2228C006AA
Original consumables - - PG-540 (czarny)
- CL-541 (kolorowy)
Other features - - Poziomu Akustycznego Hałasu: około 43,5(A)
- Zalecane środowisko pracy: Temperatura: 1530°C, Wilgotność: 1080% wilgotności względnej (bez kondensacji)
- Źródło zasilania: Napięcie przemienne 100240 V, 50/60 Hz
Pobór mocy:
- Wyłączone: około 0,2 W
- Tryb gotowości (połączenie z komputerem przez USB): około 0,7 W (wyłączona lampa skanera)
- Tryb gotowości (wszystkie porty podłączone): około 1,5 W (wyłączona lampa skanera)
- Czas przejścia w tryb gotowości: 11 min
- Kopiowanie: około 14 W
Paper input tray -
Paper output tray -
Paper weight (max) - 300 g/m²
Paper weight (min) - 64 g/m²
Photo printing - Yes
PictBridge - Yes
Pozostałe: wspierane systemy mobilne - Android
Pozostałe: wspierane systemy mobilne - iOS
Pozostałe: wspierane systemy mobilne - Windows 10 Mobile
Print resolution - 4800 x 1200 dpi
Printer processor -
Printing supplies performance - Drukowanie kolorowych dokumentów A4
- Czarny: 180 stron
- Czarny XL: 600 stron
- Kolorowy: 180 stron
- Kolorowy XL: 400 stron
Printing type - Inkjet
producer - Canon
Producer - Canon
ProducerCode - 2228C006AA
Scanner specifications - - Typ skanera: Skaner płaski CIS do zdjęć i dokumentów
- Rozdzielczość skanera (optyczna): 1200 × 2400 dpi
- Szybkość skanowania arkuszy A4: około 14 s
- Głębia kolorów przy skanowaniu (wejście / wyjście): Kolory: RGB (każdy kanał 16/8 bitów), Skala szarości: 16/8 bitów
- Maksymalny format dokumentu: 216 × 297 mm
ShortDescription -
Skanowanie: głębia koloru - 16 bit
Skanowanie: obszar skanowania - 216 x 297 mm
Skanowanie: rozdzielczość skanera - 1200 x 2400
Skanowanie: szybkość skanowania arkuszy A4 - 14 s
Skanowanie: typ skanera - płaski (CIS)
Supported operating systems - Android
Supported operating systems - iOS
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 10
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8
System Requirements - - Windows: 3,1 GB miejsca na dysku twardym, Internet Explorer 8
- Mac: połączenie z Internetem, 1,5 GB miejsca na dysku twardym, Safari 5
- Ekran: XGA, 1024 × 768 pikseli
Unboxing -
vendpn - 2228C006AA
Warranty -
Warranty - 12/24 months
Weight - 6.5 kg
Width - 425 mm
Wireless communication - WiFi
Wymiary: głębokość - 315 mm
Wymiary: szerokość - 425 mm
Wymiary: waga - 6.5 kg
Wymiary: wysokość - 147 mm
68,00 €
Canon Pixma TS5150
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas