Canon MAXIFY MB2150

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 137360 Preces kods: 0959C009AA
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 1200 x 600 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 19 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 4
Līdzīgi produkti
Šis produkts Canon MAXIFY MB2150
Canon MAXIFY MB2150
Canon MAXIFY GX6050
Canon Multifunctional printer MAXIFY MB5150 Colour, Inkjet, All-in-One, A4, Wi-Fi, Black
Canon PIXMA TR4550
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
149,69 €
181,72 €
546,36 €
192,96 €
90,08 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 600 dpi 1200 x 600 dpi 1200 x 600 dpi 1200 x 600 dpi 4800 x 1200 dpi
Drukas veids Tintes Tintes Tintes Tintes Tintes
Drukāšanas ātrums (mono) 19 lpp/min 18 lpp/min 22 lpp/min 26 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Auto Duplex Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Fakss Ir Ir Nav Ir Ir
Funkcija Kopētājs Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Skeneris Ir Ir Ir Ir Ir
Kartridžu skaits 4 4 4 4 2
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav Ir Ir Ir Nav
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums WiFi Ir Ir Ir Ir Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 600 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 19 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Ir

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 4

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Apraksts - MAXIFY MB2150 sērija Augstas veiktspējas krāsu multifunkcionālā iekārta - printeris, skeneris, kopētājs un faksa aparāts ar atbalstu drukāšanai no mobilajām ierīcēm un mākoņpakalpojumiem un skenēšanai uz tām, 19ipm mono un virkni tīkla funkciju. Augsta veiktspēja, augsta kvalitāte Universāls printeris, skeneris, kopētājs un faksa aparāts mājas birojiem, kam nepieciešama augstas kvalitātes melnbalta un krāsaina drukāšana ar zemām izmaksām par lapu. Canon MAXIFY MB2150 sērijas printeris ir aprīkots ar lielu 250 lapu kaseti un 50 lapu automātisko dokumentu padevēju, un, izmantojot marķierus un berzes noturīgas DRHD tintes, tas nodrošina iespaidīgus izdrukas ar spilgtām krāsām un skaidru tekstu. Canon MAXIFY MB2150 sērijas printeris drukā A4 formāta lapas ar lielu ātrumu (19 ipm vienkrāsaini un 13 ipm krāsaini), un tā pirmās lappuses izņemšanas laiks (FPOT) ir tikai 6 sekundes. Taupīga ekspluatācija Taupība ir prioritāte, sākot no zema enerģijas patēriņa - tikai 0,2 kWh (TEC indikators) līdz efektīvām, atsevišķi maināmām krāsu tintes tvertnēm. Melnās krāsas kasetnes nodrošina līdz 1200 lappušu un krāsu kasetnes - 900 lappušu (ISO standarts), tādējādi samazinot dīkstāves laiku. Papildaprīkojumā pieejamā 4 krāsu daudzkrāsu pakete padara drukāšanu vēl ekonomiskāku. Produktivitāte un lietošanas ērtums Divpusēja drukāšana un atbalsts dažādiem papīra izmēriem un tipiem - no A4 formāta parastā papīra, etiķetēm, aploksnēm un fotopapīra līdz abpusējai ID kopēšanai - atvieglo parasto biroja drukāšanas uzdevumu veikšanu. Šis printeris ir izstrādāts, lai nodrošinātu produktivitāti, ir ātrs un viegli lietojams. Pateicoties Canon MAXIFY MB2150 sērijas 6,2 cm (2,5") krāsu TFT ekrānam, drukāšana, kopēšana, skenēšana un faksa sūtīšana ir viegli pieejama.
Tiek atbalstīta drukāšana no viedtālruņiem, kā arī planšetdatoriem un mākoņpakalpojumiem Google mākoņdruka, Apple AirPrint (iOS), Mopria un Canon PRINT, kā arī drukāšana no mākoņa un pat dokumentu skenēšana un saglabāšana populāros mākoņpakalpojumos, tostarp Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive un Concur. Piekļuves punkta režīms nozīmē, ka mobilās ierīces var izveidot savienojumu ar printeriem pat bez Wi-Fi. Uzraudzības un uzturēšanas funkcijas IP adrešu filtrēšana nodrošina, ka piekļuves tiesības ir tikai izvēlētam lietotāju skaitam, savukārt SMTP ļauj droši skenēt e-pastu biroja tīklā. Sistēmas administratori var ātri un viegli konfigurēt printeri un bloķēt noteiktas darbības, piemēram, skenēšanu uz USB atmiņas kartēm. Viegla integrācija tīklā Sistēmas administratori novērtēs MAXIFY MB2150 sērijas saderību ar vienkāršo tīkla pārvaldības protokolu (SNMP). Šis ierīču pārvaldības standarts atvieglo printeru integrēšanu esošajos biroja tīklos. SNMP atbalsta virkni uzturēšanas un uzraudzības funkciju, tostarp tintes līmeņa, kļūdu stāvokļa un lappušu skaita nolasīšanu.
Atbalstītās operētājsistēmas - Android
Atbalstītās operētājsistēmas - iOS
Atbalstītās operētājsistēmas - Mac OS
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8.1
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 10
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2008
Augstums - 389 mm
Bezvadu komunikācija - WiFi
BrandPartCode - 0959C009
Citas funkcijas - Enerģijas patēriņš: - 100-240 V maiņstrāvas, 50/60 Hz Enerģijas patēriņš: - Gaidīšanas režīmā (skenera lampa izslēgta) - USB savienojums ar datoru: aptuveni 0,9 W - Izslēgts: aptuveni 0,2 W - Kopēšana (USB savienojums ar datoru): aptuveni 27 W Tips un izmēri: - Displejs: 6,2 cm diagonāles krāsu displejs
Citas funkcijas - Kasešu tips - PGI-1500XL BK, PGI-1500XL C, PGI-1500XL M, PGI-1500XL Y
Citas funkcijas - Trokšņa līmenis - 56 dB
Darba cikls (mēnesī) - 1000 lapas/mēnesī
dimensijas dziļums - 410 mm
Divpusējā drukāšana - Automātiskais
Dizains - Displeja diagonāle - 6,35 cm (2,5")
Dizains - displejs - TFT
Dizains - Iebūvēts displejs - Y
Dizains - Krāsu displejs - Y
Dizains - Produkta krāsa - Black
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Māja un birojs
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Y
Drukāšana - abpusējas drukāšanas režīms - Automašīna
Drukāšana - drukāšanas ātrums (krāsaini, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 13 ppm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 19 ppm
Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (krāsaina, normāla) - 7 s
Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (melna, normāla) - 6 s
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 600 x 1200 DPI
Drukāšanas izšķirtspēja - 1200 x 600 dpi
Drukāšanas piederumu veiktspēja -
Drukāšanas veids - Tintes printeris
Dziļums - 260 mm
ean - 4549292051254
Eans - 4549292051254
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 10 - 80%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 15 - 30 °C
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 100 - 240 V
Enerģijas patēriņš - Energy Star tipiskais elektroenerģijas patēriņš (TEC) - 0,2 kWh nedēļā
Ethernet - Nē
Faksa specifikācijas - - Fakss: Super G3 / krāsains - Fakss izšķirtspēja: melnbalts: maks. 300 x 300 dpi, krāsains: 200 x 200 dpi - Fakss ātrums: melnbalts: aptuveni 3 sekundes (33,6 kb/s), krāsains: aptuveni 1 min (33,6 kb/s) - Fakss atmiņā: maks. 250 lappuses - Ātrā zvanīšana: maks. 100 galamērķu - Grupu zvanīšana: maks. 99 galamērķi
Fakss - faksa atmiņa - 250 lappuses
Fakss - faksa izšķirtspēja (melns) - 300 x 300 DPI
Fakss - faksa pārraides ātrums - 3 sekundes/lappuse
Fakss - faksa ātrās zvanīšanas iespēja (maksimālais numuru skaits) - 100
Fakss - Fakss - Krāsu faksa sūtīšana
Fakss - Modema ātrums - 33.6 Kbit/s
Formāts - A4
Foto drukāšana - Jā
Funkcijas - Fakss
Funkcijas - Kopētājs
Funkcijas - Printeris
Funkcijas - Skeneris
Funkcijas - Drukāšanas krāsas - Melns, zilganzaļš, dzeltens, purpursarkans, dzeltens
Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 4
Funkcijas - Ieteicamais darba cikls - 200 - 1000 lappušu mēnesī
Funkcijas - Maksimālais darba cikls - 20000 lappuses mēnesī
Garantija -
garantija - 12
GarantijaInformācija -
garantijas_tips - ārējais
GTIN - 4549292051254
Ieejas un izejas jauda - Ieejas paplātes kopējais skaits - 1
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 250 lapas
Ieejas un izejas jauda - Papīra ieejas tips - Kasetes
Iekļautie piederumi - - MAXIFY MB2150 sērija - Barošanas kabelis - Uzstādīšanas tintes tvertnes - Windows instalācijas CD (Mac draiveri pieejami tiešsaistē) - Lietotāja rokasgrāmatas - Fakss/telefona kabelis
Iepakojuma saturs - iekļauti draiveri - Y
Iepakojuma saturs - komplektā iekļautā programmatūra - Ātrā utilītu rīku pakete, IJ tīkla ierīču iestatīšanas utilīta, Easy-WebPrint EX
Ievades un izvades jauda - Automātiskais dokumentu padevējs (ADF) - Y
Ievades un izvades jauda - Automātiskā dokumentu padevēja (ADF) ieejas jauda - 50 lapas
izmērs augstums - 550 mm
izmērs platums - 455 mm
izmērs svars - 13640 g
Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.2 W
Jauda - enerģijas patēriņš (kopēšana) - 27 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50 - 60 Hz
Kategorija - Daudzfunkcionālie rīki
Kategorija - Root/Elektronika/PC perifērijas iekārtas/Printeri, 3D printeri un ploteri/Inkjet printeris
Kopētāja specifikācijas - - Kopēšanas ātrums (aptuvens): ADF (krāsains): 10 apgr./min - ADF (melnbalts): 18 apgr./min - Daudzkārtēja kopēšana: Līdz 99 lapām - Palielināšana/izpludināšana: 25-400%, Pielīdzināt lappusei - Kopēšanas kvalitātes iestatījumi: Standarta, augsta - Kopēšanas funkcijas: Robežu noņemšana, šķirošana, 2 lapas uz lapas, 4 lapas uz lapas
Kopēšana - Kopētāja izmēra maiņa - 25 - 400%
Kopēšana - Kopēšana - Krāsu kopēšana
Kopēšana - Kopēšanas ātrums (krāsaini, normāla kvalitāte, A4) - 10 cpm
Kopēšana - Kopēšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4) - 18 wpm
Kopēšana - Maksimālais kopiju skaits - 99 eksemplāri
Kopēšana - N-in-1 kopēšanas funkcija (N=) - 2,4
Krāsa - Black
Krāsu drukāšana - Jā
LongDesc - Izcils daudzfunkcionāls krāsu tintes printeris, skeneris, kopētājs un faksa aparāts ar drukāšanas un skenēšanas atbalstu mobilajām ierīcēm un mākoņpakalpojumiem, 19 ipm mono drukāšanas ātrumu un virkni tīkla funkciju. Pieredze - Ātra drukāšana: 19 ipm melnbaltās un 13 ipm krāsainās drukas - Wi-Fi tīkla pieslēgums tiešai drukāšanai no mobilajām ierīcēm - Drukāt no mākoņpakalpojumiem un skenēt uz tiem - 1200 lappušu melnbaltās un 900 lappušu krāsainās drukas apjoms - Produktivitāte: 250 lapu ietilpība un 50 lapu ADF Visaptverošs printeris, augstas kvalitātes Universāls printeris, skeneris, kopētājs un fakss, kas paredzēts mājas birojiem, kuriem nepieciešama lieliska melnbalto un krāsaino drukas materiālu kvalitāte un zemas izmaksas uz lapu. Canon MAXIFY MB2150 sērijas printeris ar lielu 250 lapu padevēju un 50 lapu automātisko dokumentu padevēju nodrošina izcilas izdrukas ar spilgtām krāsām un skaidru tekstu, izmantojot marķieriem un beramībai noturīgas DRHD tintes. Canon MAXIFY MB2150 sērijas printeris A4 formāta lapas drukā ar ātrumu 19 ipm melnrakstā un 13 ipm krāsainā drukā, bet tā pirmās lappuses izgatavošanas laiks (FPOT) ir tikai 6 sekundes. Ekonomiska ekspluatācija Sākot ar zemo enerģijas patēriņu - tikai 0,2 kWh (TEC) - un beidzot ar augstas ražības, atsevišķi nomaināmām krāsu kasetnēm, ekonomija ir prioritāte. Melnās krāsas kasetnes nodrošina 1 200 lappušu un krāsu kasetnes - 900 lappušu ISO iznākumu, ļaujot strādāt ar mazāk pārtraukumiem. Papildus pieejamā 4 krāsu daudzkrāsu pakotne nodrošina vēl ekonomiskāku drukāšanu. Produktīva un viegli lietojama Abpusēja drukāšana un atbalsts dažādiem papīra izmēriem un tipiem - no A4 formāta parastā papīra līdz etiķetēm, aploksnēm, fotopapīram un pat abpusējai ID karšu kopēšanai - atvieglo parasto biroja drukāšanas darbu veikšanu. Veidots produktivitātei, printeris ir ātri un vienkārši lietojams: drukāšana, kopēšana, skenēšana vai faksa sūtīšana ir viegli veicama ar Canon MAXIFY MB2150 sērijas 6,2 cm (2,5") TFT krāsu ekrānu. Drukāt no viedtālruņiem, planšetdatoriem un mākoņa Tiek atbalstīta Google mākoņdruka, Apple AirPrint (iOS), Mopria un Canon PRINT lietotne, kā arī drukāšana no mākoņa un pat dokumentu skenēšana un saglabāšana populāros mākoņpakalpojumos, tostarp Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive un Concur. Piekļuves punkta režīms nozīmē, ka viedierīču lietotāji var izveidot savienojumu ar printeri arī bez Wi-Fi tīkla. Monitorēšanas un uzturēšanas iespējas IP adrešu filtrēšana nodrošina piekļuves tiesības tikai izvēlētam lietotāju skaitam, savukārt SMTP atbalsts ļauj droši skenēt uz e-pastu biroja tīklā. Sistēmas administratori var ātri un viegli konfigurēt printeri un ierobežot noteiktas darbības, piemēram, skenēšanu uz USB. vienkārša tīkla integrācija Sistēmas administratori novērtēs Canon MAXIFY MB2150 sērijas vienkāršā tīkla pārvaldības protokola (SNMP) savietojamību - ierīces pārvaldības standartu, kas atvieglo printera integrāciju esošajos biroja tīklos. SNMP nodrošina virkni apkopes uzraudzības funkciju, tostarp tintes līmeni, kļūdu statusu un lappušu skaitu.
LongProductName - 600 x 1200 dpi, A4, Wi-Fi, ADF, USB 2.0, 463 x 389 x 260 mm, 10,6 kg
LongSummaryDescription - Canon MAXIFY MB2150. Drukāšanas tehnoloģija: Drukas tehnoloģija: tintes strūklas, Drukāšana: Maksimālā izšķirtspēja: Krāsu drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: Drukas ātrums (krāsaina, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 13 lpp. Kopēšana: Krāsaina kopēšana. Skenēšana: Krāsaina skenēšana, optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Fakss: Krāsains faksa sūtīšana. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Produkta krāsa: melna
Maksimālais drukāšanas ātrums (krāsaini) - 13 p/min
Maksimālais drukāšanas ātrums (mono) - 19 p/min
Mediju veids - Aploksnes
Mediju veids - Fotopapīrs
Mediju veids - Papīrs
Modelis - Maxify MB2150
Nosaukums - Canon MAXIFY MB2150
Nosaukums - Canon MAXIFY MB2150 Tintes printeris A4 600 x 1200 DPI 19 lpp/min Wi-Fi
nosaukums - Maxify MB2150 0959C009AA
Oriģinālie palīgmateriāli - - PGI-1500XL BK - PGI-1500XL C - PGI-1500XL M - PGI-1500XL Y
Pagarinātā garantija -
Paplašināšanas iespējas -
Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - 10,C5,DL,Monarch
Papīra apstrāde - Foto papīra izmēri - 10x15,13x18,20x25
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4,A5
Papīra apstrāde - ISO B sērijas izmēri (B0...B9) - B5
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Augstas izšķirtspējas papīrs, Matēts papīrs, Matēts papīrs, Pusglancēts papīrs, Glancēts papīrs, Paplašināts papīrs, Aploksnes
Papīra apstrāde - Papīra paplātes nesēja svars - 64 - 105 g/m²
Papīra apstrāde - Pielāgota multivides platums - 89 - 215.9 mm
Papīra apstrāde - Pielāgota nesēja garums - 127 - 355.6 mm
Papīra ieejas paplātes - Automātiskais dokumentu padevējs Līdz 50 loksnēm
Papīra izvades paplātes -
Papīra svars (maks.) - 275 g/m²
Papīra svars (min) - 64 g/m²
Pieteikums - Birojs
Pieteikums - Sākums
Platums - 463 mm
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Poligrāfija - Poligrāfija - Krāsu druka
Printera procesors -
ProducerCode - 0959C009AA
Produkta nosaukums - MB2150
ražotājs - Canon
Ražotājs - Canon
Savienojamie porti un saskarnes - Standarta saskarnes - USB 2.0, bezvadu LAN
Savienojamības porti un saskarnes - USB 2.0 pieslēgvietu skaits - 1
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienotāji - 1 x USB 2.0
Savienotāji - RJ-12
ShortDescription - tintes | krāsaina | A4 | drukāšana | fakss | kopēšana | skenēšana | abpusējs | USB | WiFi
ShortSummaryDescription - Canon MAXIFY MB2150, tintes printeris, krāsaina drukāšana, 600 x 1200 DPI, krāsaina kopēšana, A4, melns
Sistēmas prasības - - Windows: Internet Explorer 8, interneta pieslēgums vai CD-ROM - Mac: Safari 5 un interneta pieslēgums - Displejs: izšķirtspēja 1024 × 768 vai lielāka.
Sistēmas prasības - Atbalstītās mobilās operētājsistēmas - Android, Windows 10 Mobile, Windows 10 Mobile, Windows RT, iOS
Sistēmas prasības - Atbalstītās servera operētājsistēmas - Windows Server 2008,Windows Server 2008 R2,Windows Server 2012,Windows Server 2012 R2
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows 8.1,Windows 8.1 Enterprise,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 8.1 Pro,Windows 8.1 Pro x64,Windows 8.1 Pro x64,Windows 8.1 x64,Windows 8.1 x64,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Home Premium x64,Windows Vista Ultimate,Windows Vista Ultimate x64
Skenera specifikācijas - - Skenera tips: Plakanā gultne, ADF - Skenera tehnoloģija: CIS krāsu skeneris - Skenera izšķirtspēja (optiskā): Maks. 1200 × 1200 dpi - Maksimālais dokumenta formāts: Skenera stikls: A4, LTR (216 x 297 mm) - ADF padevējs: A4, LTR, LGL - Krāsu dziļums skenēšanas laikā (ievade / izvade): 48 bitu / 24 bitu, 16 bitu / 8 bitu - Skenēšanas funkcijas: Skenēšana uz e-pastu, skenēšana uz tīkla mapi, skenēšana uz mākoni, skenēšana uz USB atmiņas karti.
Skenēšana - ievades krāsu dziļums - 48 bit
Skenēšana - izejas krāsu dziļums - 24 bit
Skenēšana - maksimālais skenēšanas apgabals - 216 x 297 mm
Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 DPI
Skenēšana - skenera tips - Skeneris ar plakano gultni un ADF
Skenēšana - Skenēšana - Krāsu skenēšana
Skenēšana - skenēšanas tehnoloģija - CIS
Skenēšana - Skenēšana uz - Mākonis, E-pasts, HTTP, USB
Svars - 10.6 kg
Svars un izmēri - Augstums - 260 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 389 mm
Svars un izmēri - Platums - 463 mm
Svars un izmēri - Svars - 10.6 kg
Tīkls - Drošības algoritmi - SNMP
Tīkls - Ethernet LAN - N
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint,Google mākoņdruka,Mopria drukāšanas pakalpojums
Tīkls - Wi-Fi - Y
Tīkls - Wi-Fi standarti - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon-europe.com/printers/inkjet/maxify/maxify_mb2150_series/#features
vendpn - 0959C009AA
Zīmols - Canon
Description - Seria MAXIFY MB2150
Bardzo dobre kolorowe urządzenie wielofunkcyjne – drukarka, skaner, kopiarka i faks z obsługą drukowania z i skanowania do urządzeń przenośnych i usług w chmurze, możliwością drukowania 19 obr./min w trybie monochromatycznym i całą gamą funkcji sieciowych.
Wysoka wydajność, wysoka jakość
Wszechstronna drukarka, skaner, kopiarka i faks do domowych biur, w których liczy się wysokiej jakości druk w trybie monochromatycznym i kolorowym, charakteryzujący się niskim kosztem w przeliczeniu na stronę. Dzięki dużej kasecie na 250 arkuszy i automatycznemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy urządzenia Canon serii MAXIFY MB2150 wykonują imponujące wydruki z żywymi kolorami i wyraźnym tekstem przy użyciu odpornych na markery i tarcie atramentów DRHD. Urządzenie Canon serii MAXIFY MB2150 drukuje w formacie A4 z dużą szybkością (19 obr./min w trybie monochromatycznym i 13 obr./min w trybie kolorowym), a czas wydruku pierwszej strony (FPOT) wynosi zaledwie 6 sekund.
Ekonomiczna eksploatacja
Oszczędność jest priorytetem – od niskiego zużycia energii na poziomie zaledwie 0,2 kWh (wskaźnik TEC) po wydajne, wymieniane pojedynczo zbiorniki z kolorowym atramentem. Czarne wkłady zapewniają wydajność na poziomie 1200 stron, a kolorowe wkłady – na poziomie 900 stron (wg normy ISO), co skraca czas przerw w pracy. Opcjonalny 4-kolorowy wielopak umożliwia jeszcze bardziej ekonomiczne drukowanie.
Wydajność i łatwa obsługa
Funkcja drukowania dwustronnego i obsługa różnych rozmiarów i typów papieru – od papieru zwykłego A4 poprzez etykiety, koperty i papier fotograficzny po dwustronne kopiowanie dokumentów tożsamości – ułatwia wykonywanie typowych zadań drukowania w biurze. Ta stworzona z myślą o wydajności drukarka jest szybka i łatwa w użytku. Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i obsługa faksów są łatwo dostępne dzięki kolorowemu ekranowi TFT o przekątnej 6,2 cm (2,5 cala) w urządzeniu
Canon serii MAXIFY MB2150.
Drukowanie ze smartfonów oraz z tabletów i usług w chmurze
Obsługiwane są aplikacje Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria i Canon PRINT, drukowanie z chmury, a nawet skanowanie i zapisywanie dokumentów w popularnych usługach w chmurze, w tym Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive i Concur. Tryb punktu dostępu sprawia, że urządzenia przenośne mogą się łączyć z drukarkami, nawet bez użycia sieci Wi-Fi.
Funkcje monitoringu i konserwacji
Filtrowanie adresów IP zapewnia prawa dostępu wyłącznie wybranej liczbie użytkowników, a protokół SMTP umożliwia bezpieczne skanowanie do wiadomości e-mail w sieci biurowej. Administratorzy systemów mogą szybko i łatwo skonfigurować drukarkę i zablokować niektóre operacje, takie jak skanowanie do pamięci USB.
Prosta integracja z siecią
Administratorzy systemów docenią zgodność urządzeń serii MAXIFY MB2150 z protokołem SNMP (Simple Network Management Protocol). Jest to standard zarządzania urządzeniami, który ułatwia integrowanie drukarek z istniejącymi sieciami biurowymi. Protokół SNMP obsługuje całą gamę funkcji konserwacji i monitorowania, w tym odczyt poziomu atramentu, stanów błędów i liczników stron.
Supported operating systems - Android
Supported operating systems - iOS
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8
Supported operating systems - Windows 8.1
Supported operating systems - Windows 10
Supported operating systems - Windows Server 2008
Height - 389 mm
Wireless communication - WiFi
BrandPartCode - 0959C009
Other features - Zasilanie:
- Napięcie przemienne 100–240 V, 50/60 Hz
Pobór mocy:
- Tryb gotowości (wyłączona lampa skanera)
- Połączenie z komputerem przez USB: około 0,9 W
- Wył.: około 0,2 W
- Kopiowanie (połączenie z komputerem przez USB): około 27 W
Typ i wymiary:
- Wyświetlacza:Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 6,2 cm
Other features - Cartridge type - PGI-1500XL BK, PGI-1500XL C, PGI-1500XL M, PGI-1500XL Y
Other features - Noise level - 56 dB
Duty cycle (monthly) - 1000 sheets/month
dimension depth - 410 mm
Duplex printing - Automatic
Design - Display diagonal - 6.35 cm (2.5")
Design - Display - TFT
Design - Built-in display - Y
Design - Colour display - Y
Design - Product colour - Black
Design - Market positioning - Home & office
Printing - Duplex printing - Y
Printing - Duplex printing mode - Auto
Printing - Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) - 13 ppm
Printing - Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) - 19 ppm
Printing - Time to first page (colour, normal) - 7 s
Printing - Time to first page (black, normal) - 6 s
Printing - Maximum resolution - 600 x 1200 DPI
Print resolution - 1200 x 600 dpi
Printing supplies performance -
Printing type - Inkjet
Depth - 260 mm
ean - 4549292051254
Eans - 4549292051254
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 15 - 30 °C
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) - 0.2 kWh/week
Ethernet - No
Fax specifications - - Rodzaj faksu: Super G3 / kolorowy
- Rozdzielczość faksowania: Tryb monochromatyczny: maks. 300 x 300 dpi, Tryb kolorowy: 200 x 200 dpi
- Szybkość faksu: Tryb monochromatyczny: około 3 s (33,6 kb/s), Tryb kolorowy: około 1 min (33,6 kb/s)
- Pamięć faksu: Maks. 250 stron
- Szybkie wybieranie kodowe: Maks. 100 lokalizacji
- Wybieranie grupowe: Maks. 99 lokalizacji
Fax - Fax memory - 250 pages
Fax - Fax resolution (black) - 300 x 300 DPI
Fax - Fax transmission speed - 3 sec/page
Fax - Fax speed dialing (max numbers) - 100
Fax - Faxing - Colour faxing
Fax - Modem speed - 33.6 Kbit/s
Format - A4
Photo printing - Yes
Functions - Fax
Functions - Copier
Functions - Printer
Functions - Scanner
Features - Printing colours - Black, Cyan, Magenta, Yellow
Features - Number of print cartridges - 4
Features - Recommended duty cycle - 200 - 1000 pages per month
Features - Maximum duty cycle - 20000 pages per month
Warranty -
guarantee - 12
WarrantyInfo -
guarantee_type - external
GTIN - 4549292051254
Input & output capacity - Total number of input trays - 1
Input & output capacity - Total input capacity - 250 sheets
Input & output capacity - Paper input type - Cassette
Accessories included - - Seria MAXIFY MB2150
- Przewód zasilający
- Instalacyjne zbiorniki z atramentem
- Konfiguracyjna płyta CD dla systemu Windows (sterowniki dla systemu Mac dostępne w Internecie)
- Instrukcje obsługi
- Przewód faksu/telefonu
Packaging content - Drivers included - Y
Packaging content - Bundled software - Quick Utility Toolbox, IJ Network Device Setup Utility, Easy-WebPrint EX
Input & output capacity - Auto document feeder (ADF) - Y
Input & output capacity - Auto document feeder (ADF) input capacity - 50 sheets
dimension height - 550 mm
dimension width - 455 mm
dimension weight - 13640 g
Power - Power consumption (off) - 0.2 W
Power - Power consumption (copying) - 27 W
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Category - Multifunctionals
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
Copier specifications - - Szybkość kopiowania (przybliżona): Podajnik ADF (kolorowe): 10 obr./min
- Podajnik ADF (monochromatyczne): 18 obr./min
- Kopiowanie wielokrotne: Do 99 arkuszy
- Pomniejszanie/powiększanie: 25–400%, dopasowanie do strony
- Ustawienia jakości kopiowania: Standardowa, wysoka
- Funkcje kopiowania:  Usuwanie ramki, sortowanie, 2 strony na arkuszu, 4 strony na arkuszu
Copying - Copier resize - 25 - 400%
Copying - Copying - Colour copying
Copying - Copy speed (colour, normal quality, A4) - 10 cpm
Copying - Copy speed (black, normal quality, A4) - 18 cpm
Copying - Maximum number of copies - 99 copies
Copying - N-in-1 copy function (N=) - 2,4
Color - Black
Color printing - Yes
LongDesc - Outstanding multifunction colour inkjet printer, scanner, copier and fax, with print and scan support for mobile devices and cloud services, 19 ipm mono print speed and a range of network features.
Benefits
- Fast printing: 19 ipm mono, 13 ipm colour
- Wi-Fi networking for direct printing from mobile devices
- Print from and scan to cloud services
- 1,200-page mono and 900-page colour ink yields
- Stay productive: 250-sheet capacity and 50-sheet ADF
High capacity, high quality
Versatile printer, scanner, copier and fax designed for home offices that need great mono and colour print quality with a low cost per page. With a large 250-sheet feeder and 50-sheet automatic document feeder, the Canon MAXIFY MB2150 Series produces outstanding prints with vivid colours and crisp text using its marker- and friction-resistant DRHD inks. The Canon MAXIFY MB2150 Series prints A4 at a fast 19 ipm mono and 13 ipm colour, while its first page out time (FPOT) is just 6 seconds.
Economical to run
From its low energy consumption of just 0.2 kWh (TEC) to the high yield, individually replaceable colour cartridges, economy is a priority. Black cartridges provide an ISO yield of 1,200 pages and colour cartridges 900 pages, letting you work with fewer interruptions. The optional 4-colour multipack offers even more cost-effective printing.
Productive and easy to use
Double-sided printing and support for a variety of paper sizes and types – from A4 plain paper to labels, envelopes, photo paper and even two-sided ID card copying – makes light work of common office print jobs. Built for productivity, the printer is quick and simple to use: whether printing, copying, scanning or faxing, they’re all within easy each with the Canon MAXIFY MB2150 Series’ 6.2 cm (2.5”) TFT colour screen.
Print from smartphones, tablets and the cloud
Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria and the Canon PRINT app are all supported, as is printing from the cloud and even scanning and saving documents to popular cloud services, including Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive and Concur. Access Point mode means that smart device users can connect to the printer even without a Wi-Fi network.
Monitoring and maintenance capabilities
IP address filtering provides access rights to only a select number of users, while SMTP support allows secure scan-to-email within an office network. System administrators can quickly and easily configure the printer and restrict certain operations, such as scan-to-USB.
Simple network integration
System administrators will appreciate the Canon MAXIFY MB2150 Series’ Simple Network Management Protocol (SNMP) compatibility, a device management standard that makes it easy to integrate the printer into existing office networks. SNMP enables a range of maintenance monitoring functions, including ink levels, error status, and page counts.
LongProductName - 600 x 1200 dpi, A4, Wi-Fi, ADF, USB 2.0, 463 x 389 x 260 mm, 10.6 kg
LongSummaryDescription - Canon MAXIFY MB2150. Print technology: Inkjet, Printing: Colour printing, Maximum resolution: 600 x 1200 DPI, Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter): 13 ppm. Copying: Colour copying. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 1200 x 1200 DPI. Faxing: Colour faxing. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Product colour: Black
Max. printing speed (color) - 13 p/min
Max. printing speed (mono) - 19 p/min
Media kind - Envelopes
Media kind - Photo paper
Media kind - Paper
Model - Maxify MB2150
Name - Canon MAXIFY MB2150
Title - Canon MAXIFY MB2150 Inkjet A4 600 x 1200 DPI 19 ppm Wi-Fi
name - Maxify MB2150 0959C009AA
Original consumables - - PGI-1500XL BK
- PGI-1500XL C
- PGI-1500XL M
- PGI-1500XL Y
Extended warranty -
Extension options -
Paper handling - Envelopes sizes - 10,C5,DL,Monarch
Paper handling - Photo paper sizes - 10x15,13x18,20x25
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4,A5
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Envelopes, Glossy paper, High resolution paper, Matte paper, Plain paper, Semi-glossy paper
Paper handling - Paper tray media weight - 64 - 105 g/m²
Paper handling - Custom media width - 89 - 215.9 mm
Paper handling - Custom media length - 127 - 355.6 mm
Paper input tray - Automatyczny podajnik dokumentów: Do 50 arkuszy
Paper output tray -
Paper weight (max) - 275 g/m²
Paper weight (min) - 64 g/m²
Application - Office
Application - Home
Width - 463 mm
Printing - Print technology - Inkjet
Printing - Printing - Colour printing
Printer processor -
ProducerCode - 0959C009AA
ProductName - MB2150
producer - Canon
Producer - Canon
Ports & interfaces - Standard interfaces - USB 2.0, Wireless LAN
Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 1
Ports & interfaces - USB port - Y
Connectors - 1 x USB 2.0
Connectors - RJ-12
ShortDescription - atrament | kolor | A4 | druk | faks| kopia | skan | dupleks | USB | WiFi
ShortSummaryDescription - Canon MAXIFY MB2150, Inkjet, Colour printing, 600 x 1200 DPI, Colour copying, A4, Black
System Requirements - - Windows: Internet Explorer 8, połączenie internetowe lub płyta CD-ROM
- Mac: Safari 5 i połączenie internetowe
- Wyświetlacz: rozdzielczość 1024 × 768 lub wyższa
System requirements - Mobile operating systems supported - Android, Windows 10 Mobile, Windows RT, iOS
System requirements - Server operating systems supported - Windows Server 2008,Windows Server 2008 R2,Windows Server 2012,Windows Server 2012 R2
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows 8.1,Windows 8.1 Enterprise,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 8.1 Pro,Windows 8.1 Pro x64,Windows 8.1 x64,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Home Premium x64,Windows Vista Ultimate,Windows Vista Ultimate x64
Scanner specifications - - Typ skanera: Płaski, podajnik ADF
- Technologia skanera: Skaner kolorowy CIS
- Rozdzielczość skanera (optyczna): Maks. 1200 × 1200 dpi
- Maksymalny format dokumentu: Szyba skanera: A4, LTR (216 x 297 mm)
- Podajnik ADF: A4, LTR, LGL
- Głębia kolorów przy skanowaniu (wejście / wyjście): 48 bitów / 24 bity, 16 bitów / 8 bitów
- Funkcje skanowania: Skanowanie do wiadomości e-mail, skanowanie do folderu sieciowego, skanowanie do chmury, skanowanie do pamięci USB
Scanning - Input colour depth - 48 bit
Scanning - Output colour depth - 24 bit
Scanning - Maximum scan area - 216 x 297 mm
Scanning - Optical scanning resolution - 1200 x 1200 DPI
Scanning - Scanner type - Flatbed & ADF scanner
Scanning - Scanning - Colour scanning
Scanning - Scan technology - CIS
Scanning - Scan to - Cloud, E-mail, HTTP, USB
Weight - 10.6 kg
Weight & dimensions - Height - 260 mm
Weight & dimensions - Depth - 389 mm
Weight & dimensions - Width - 463 mm
Weight & dimensions - Weight - 10.6 kg
Network - Security algorithms - SNMP
Network - Ethernet LAN - N
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint,Google Cloud Print,Mopria Print Service
Network - Wi-Fi - Y
Network - Wi-Fi standards - 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon-europe.com/printers/inkjet/maxify/maxify_mb2150_series/#features
vendpn - 0959C009AA
Brand - Canon
`
Canon MAXIFY MB2150
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas