Epson EcoTank L3280 MFP

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 1087367 Preces kods: C11CJ66426
Noliktavā >50 gab.
Garantija: 2 gadi
232,38 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: otrdien, 23.07.2024
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: otrdien, 23.07.2024
 • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: otrdien, 23.07.2024
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: otrdien, 23.07.2024
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: otrdien, 23.07.2024
 • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: piektdien, 19.07.2024 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Drukas Izšķirtspēja: 5760 x 1440 dpi
 • Drukas veids: Tintes
 • Drukāšanas ātrums (mono): 10 lpp/min
 • Max. apdrukas izmērs: A4
 • Kartridžu skaits: 4
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 5760 x 1440 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 10 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Ir

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 4

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Apraksts - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: Nav informācijas, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 5760 x 1440 dpi, Ātrums (melnbalts): 10 lpp/min., Ātrums (krāsains): 5 lpp/min, Operatīvā atmiņa: Nav zināms, Max papīra formāts: A4, Automātiskā divpusējā druka: Nav, Automātiskā dokumentu padeve (ADF): Nav, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Ir, Tīkla pieslēgums (LAN): Nav, Faksa funkcionalitāte: Nav, Atmiņa faksam: Nav, Kopēšanas funkcionalitāte: Ir, Kopēšanas ātrums (melnbalts): Nav zināms, Kopēšanas ātrums (krāsains): Nav zināms, Skenēšanas funkcionalitāte: Ir, Skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 2400 dpi, Garantija: 2 gadi
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 100
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 100
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 9 × 13 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 9 × 13 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 20 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 20 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 20 × 25 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 20 × 25 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A6
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A6
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B6
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B6
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - C6
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - C6
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - DL
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - DL
Atbalstītais papīrs - Papīra kasešu skaits - 1
Atbalstītais papīrs - Papīra paplāšu skaits - 1
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 64 - 300 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 64 – 300 g/m²
Atbalstītie papīra veidi - Maksimālā papīra ievade - 100
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 9 × 13 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 13 × 20 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 20 × 25 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - A4
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - A5
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - A6
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - B5
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - B6
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - C6
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - DL
Atbalstītie papīra veidi - Papīra paplātes skaits - 1
Atbalstītie papīra veidi - Papīra svars - 64 – 300 g/m²
category_en - Printeri un piederumi
category_et - Printeri un piederumi
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Printeri un piederumi
description_et - Ērta drukāšana bez stresa ar līdz pat 66 tintes kārtridžiem vienā kasetnē - ietaupiet līdz pat 90 % drukāšanas izmaksu, izmantojot atkārtoti uzpildāmus tintes kasetņus A4 daudzfunkciju printeris ar 3,7 cm krāsu LCD ekrānu - augstas kvalitātes drukāšana, kopēšana un skenēšana vienā ierīcē Bezvadu savienojums ļauj drukāt no jebkuras vietas - izmantojiet Epson Smart Panel lietotni, lai iestatītu, uzraudzītu, drukātu un darītu daudz ko citu no viedierīces Izdrukā līdz pat 8100 melnās tintes loksnēm un 6500 krāsu tintes loksnēm - viss iekļauts komplektā, tikai pievienojiet papīru Tintes printeru zīmols Nr. 1 pasaulē - 2023. printeri pasaulē. Pasaulē pārdoti 80 miljoni EcoTank printeru, sākot no 2023. gada marta Vienkārša, bezrūpīga tintes tvertnes sistēma ļauj uzpildīt tinti no pudelītēm. Turklāt EcoTank ar atslēgu bloķētā pudelīšu sistēma nodrošina, ka process nenotraipās. Atvadieties no kārtridžiem EcoTank piedāvā bezrūpīgu drukāšanu mājās - īpaši lielas ietilpības tintes tvertnes ļauj tīri uzpildīt tinti, bet pudeles ar slēdzenes bloķēšanu ir veidotas tā, lai tajās tiktu ielādēta tikai pareizā tinte. Tintes līmeņa indikators priekšpusē ļauj viegli redzēt, kad ir pienācis laiks uzpildīt tvertni. Citi veidi, kā ietaupīt Šis ekonomiskais printeris ietaupa līdz pat 90 %* drukāšanas izmaksu, un tā komplektācijā ir iekļauta līdz pat 3 gadu tinte**. Ar iekļauto tinti var izdrukāt līdz pat 8100 lappusēm melnā krāsā un 6500 lappusēm krāsainā krāsā***. Tintes kārtridžu rezerves komplekts ir līdzvērtīgs līdz pat 66 tintes kārtridžiem. Epson Smart Panel lietotne Šī lietotne ļauj jums kontrolēt printeri no viedierīces. Drukājiet dokumentus un attēlus, iestatiet, sekojiet līdzi un novērsiet problēmas ar printeri - visu to varat izdarīt no tālruņa vai planšetdatora. Ar daudzfunkcionālu 3,7 cm krāsu LCD displeju, 100 lapu aizmugurē ieliekamu papīra paplāti, fotogrāfiju drukāšanu bez malām (līdz 10 x 15 cm) un drukāšanas ātrumu līdz 10 lappusēm minūtē ir viegli veikt dažādus uzdevumus. Mūsdienīgs elastīgums Pateicoties kompaktajam dizainam, WiFi un WiFi Direct savienojamībai, printeri ir viegli pievienot esošajai mājas iekārtai, lai drukātu no tālruņa, planšetdatora un klēpjdatora. Bezsiltumizturīga tehnoloģija Micro Piezo bezsiltumizturīgā tehnoloģija nodrošina mazāku enerģijas patēriņu un samazina nepieciešamību pēc rezerves daļām. Drukāšanas galviņa ir iepriekš uzstādīta, tāpēc printera iestatīšana ir bez problēmām. * Pamatojoties uz Epson aprēķiniem par vidējo lappušu izmaksu ietaupījumu un vidējo tintes kārtridžu skaitu, kas nepieciešams, lai izdrukātu tādu pašu lappušu skaitu, izmantojot Epson EcoTank "101" un "103" tintes kārtridžus.
**Pamatots uz 100 A4 lappušu drukas apjomu mēnesī un ņemot vērā pirmā tintes komplekta mazāko iznākumu ***Trukas iznākums ir aplēses, kas aprēķinātas, izmantojot testa parauga drukas simulāciju, pamatojoties uz Epson oriģinālo metodiku saskaņā ar ISO/IEC 24712 vai 29103.
description_lv -
description_lv - Ērta drukāšana bez stresa ar līdz pat 66 tintes kārtridžiem vienā pudelīšu komplektā - ietaupiet līdz pat 90 % drukāšanas izmaksu ar atkārtoti uzpildāmām tintes tvertnēm A4 daudzfunkciju printeris ar 3,7 cm krāsu LCD ekrānu: Izmantojot Epson Smart Panel lietotni, varat iestatīt, pārraudzīt, drukāt un vēl vairāk no viedierīces, izmantojot viedierīci, izdrukāt līdz 8100 lappusēm ar melno tinti un 6500 lappusēm ar krāsaino tinti - viss ir iekļauts iepakojumā, tikai pievienojiet papīru Tintes tvertņu printeru zīmols Nr. 1 pasaulē - līdz 2023. gada martam pasaulē pārdoti 80 miljoni EcoTank printeru Vienkārša bezrūpīga tintes tvertņu sistēma ļauj to uzpildīt no pudelītēm. Turklāt EcoTank pudelīšu bloķēšanas sistēma ar atslēgu nodrošina, ka process nenotraipās. Atvadieties no kārtridžiem EcoTank nodrošina bezrūpīgu drukāšanu mājās - īpaši lielas ietilpības tintes tvertnes ļauj bez nekārtībām uzpildīt tinti, un pudeles ar atslēgas bloķēšanas sistēmu ir veidotas tā, lai tajās varētu ievietot tikai pareizo krāsu. Priekšpusē esošais tintes līmeņa displejs nozīmē, ka ir viegli redzēt, kad beidzot ir pienācis laiks to papildināt. Turpiniet taupīt Turpiniet taupīt Šis ekonomiskais printeris ļauj ietaupīt līdz pat 90 % drukāšanas izmaksu*, un tā komplektācijā ietilpst līdz pat 3 gadu tintes daudzums*. Ar iekļauto tinti var izdrukāt līdz pat 8 100 lappusēm melnā krāsā un 6 500 lappušu krāsainā krāsā*, un rezerves tintes pudelīšu komplekts nodrošina līdz pat 66 kārtridžu tintes ekvivalentu*. Epson Smart Panel lietotne Šī lietotne ļauj jums kontrolēt printeri no viedierīces*. Varat drukāt dokumentus un fotoattēlus, iestatīt, uzraudzīt un novērst problēmas ar printeri, izmantojot tālruni vai planšetdatoru. Aprīkots ar funkcijām Pateicoties 3,7 cm lielam krāsu LCD ekrānam, 100 lapu aizmugurējai papīra paplatei, fotogrāfiju drukāšanai bez malām (līdz 10 x 15 cm) un drukāšanas ātrumam līdz 10 lappusēm minūtē*, jūs varat ātri un ērti veikt dažādus uzdevumus. Mūsdienīgs elastīgums Pateicoties kompaktajam dizainam un pilnīgai Wi-Fi un Wi-Fi Direct savienojamībai, šo printeri var viegli integrēt esošajā mājas konfigurācijā un drukāt no mobilajiem tālruņiem, planšetdatoriem un klēpjdatoriem. Tehnoloģija, kas neskarst Tehnoloģija, kas neskarst Pateicoties Micro Piezo tehnoloģijai, kas neskarst, varat baudīt samazinātu enerģijas patēriņu un mazāku vajadzību pēc rezerves daļām. Turklāt drukas galviņa ir jau iepriekš uzstādīta, tāpēc printera iestatīšana ir vienkārša. * Pamatojoties uz Epson aprēķiniem par vidējo ietaupījumu uz vienu lapu un vidējo tintes kārtridžu skaitu, kas nepieciešams, lai izdrukātu tādu pašu lapu skaitu, izmantojot Epson EcoTank "101" un "103" tintes pudelītes. ** Pamatojoties uz 100 A4 lapu drukas apjomu mēnesī un ņemot vērā pirmā tintes komplekta zemāko ražību. ***Rakstīšanas ražība ir aplēstā vērtība, kas aprēķināta, izmantojot Epson oriģinālo drukas testa modeļa simulācijas metodiku saskaņā ar ISO/IEC 24712 vai 29103 standartu.
description_ru -
description_short_en - Daudzfunkcionāls daudzfunkcionāls daudzfunkcionāls tintes printeris Drukāšana, skenēšana, kopēšana Pieejama tintes tvertņu sistēma LCD displejs, lietotne, USB un Wi-Fi Pieci tintes flakoni iekļauti komplektā
description_short_et - Funkcionāls daudzfunkcionāls tintes printeris Drukāt, skenēt, dublēt Ērta tintes tvertņu sistēma LCD ekrāns, viedā lietotne, USB un WiFi Pieci tintes flakoni iekļauti komplektā.
description_short_lv -
description_short_ru - Funkcionāls daudzfunkcionāls tintes printeris "viss vienā" drukāšana, skenēšana, kopēšanaTintes padeves sistēma LCD ekrāns, viedā lietotne, USB un Wi-FiPiecas tintes pudeles iekļautas komplektā.
Dizains - Augstums (mm) - 347
Dizains - Dziļums (mm) - 179
Dizains - Krāsa - Black
Dizains - Krāsa - Black
Dizains - Krāsa - Melna / sudrabota
Dizains - Krāsa - Must
Dizains - Platums (mm) - 375
Dizains - Svars (g) - 4100
Dizains > Produkta krāsa - Black
Drukas iekārtas tehniskie dati - Dupleksa drukāšana - Rokasgrāmata
EAN - 8715946727257
feature_group_et - Printerid
feature_group_ln - Printeri
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Printeri
Garantija - 24
Garantija - 24 mēneši
Iepakojuma apraksts > Iepakojuma daudzums - 1,00 pcs
Iepakojuma elementi > EEIA nodoklis - Jā
Iepakojuma funkcijas > Paletes daudzums - 20 gab.
Iepakojuma iezīmes > Akumulators ar pildījumu - Nē
Iepakojuma iezīmes > Papīrs/kartons - 1000.00 g
Iepakojuma īpašības > Bruto augstums (mm) - 243.00 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto dziļums (mm) - 442.00 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto platums (mm) - 412.00 mm
Iepakojuma īpašības > Plastmasa (bez PET) - 300.00 g
Iepakojuma īpašības > Taras svars (kg) - 1.30 kg
Iepakojuma īpašības > Tilpums (m3) - 0.04 m³
ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_118763_1.jpg
Kategorija - Biroja tehnika :: Multifunkcionālie (Daudzfunkciju) printeri
Kods - C11CJ66426
Komplekta funkcijas > WEE klasifikācija - CL109:6:2017-04-01
Konstrukcija - augstums (mm) - 347
Konstrukcija - augstums (mm) - 347
Konstrukcija - augstums (mm) - 347
Konstrukcija - dziļums (mm) - 179
Konstrukcija - dziļums (mm) - 179
Konstrukcija - dziļums (mm) - 179
Konstrukcija - platums (mm) - 375
Konstrukcija - platums (mm) - 375
Konstrukcija - platums (mm) - 375
Konstrukcija - svars (g) - 4100
Konstrukcija - svars (g) - 4100
Konstrukcija - svars (g) - 4100
LargeDescHTML -
name_et - Epson daudzfunkcionālais tintes printeris EcoTank L3280, melns
Nosaukums - Daudzfunkciju printeris Epson EcoTank L3280 AIO Black
Nosaukums - Epson EcoTank | L3280 | Tintes printeris | Krāsains | A4 | Wi-Fi | Melns
nosaukums_lv - Epson daudzfunkcionālais tintes tvertnes printeris EcoTank L3280, melns
nosaukums_lv - Epson daudzfunkcionālais tintes tvertnes printeris EcoTank L3280, melns
nosaukums_ru - Epson EcoTank L3280 daudzfunkcionālais tintes printeris, melns
Papīra apstrāde > Maksimālais drukas izmērs - A4
Papīra atbalsts - Maksimālā papīra ievade - 100
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 9 × 13 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 13 × 20 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 20 × 25 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - A4
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - A5
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - A6
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - B5
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - B6
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - C6
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - DL
Papīra atbalsts - Papīra paplātes skaits - 1
Papīra atbalsts - Papīra svars - 64 – 300 g/m²
Printera specifikācijas - Divpusēja drukāšana - Rokasgrāmata
Printera specifikācijas - Divpusēja drukāšana - Rokasgrāmata
Printera specifikācijas - Divpusējā druka - Manuāla
Printera specifikācijas - Drukas galviņa - Epson Micro Piezo
Printera specifikācijas - Drukas galviņa - Epson Micro Piezo
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 5760 × 1440 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - Epson Micro Piezo
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Krāsa: 5 ppm
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Melnbalta: 10 lapas minūtē
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 5760 × 1440 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 5760 × 1440 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - Epson Micro Piezo
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - Epson Micro Piezo
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Krāsa: 5 ppm
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Krāsa: 5 ppm
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Melnbalts: 10 ppm
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Vienkrāsaini: 10 ppm
Printera tehniskie dati - Drukas galviņa - Epson Micro Piezo
Printera tehniskie dati - Drukāšanas tehnoloģija - Epson Micro Piezo
Printera tehniskie dati - Drukāšanas ātrums - Krāsa: 5 ppm
Printera tehniskie dati - Drukāšanas ātrums - Melnbalts: 10 lappuses minūtē
Printera tehniskie dati - Printera izšķirtspēja - 5760 × 1440 dpi
Printera tehniskie parametri - Drukāšanas galviņa - Epson Micro Piezo
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Mac OS 10.6.8 vai jaunāka
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Mac OS 10.6.8 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Mac OS 10.6.8 vai jaunāka versija
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Mac OS 10.6.8 vai jaunāka versija
Programmatūra - savietojamas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Savienojamība - Bezvadu - Wi-Fi
Savienojamība - bezvadu savienojums - WiFi
Savienojamība - Bezvadu tīkls - WiFi
Savienojamība - Citas funkcijas - WiFi Direct
Savienojamība - Citas funkcijas - WiFi Direct
Savienojamība - Citas funkcijas - WiFi Direct
Savienojamība - USB 2.0 - Jah
Savienojamība - USB 2.0 - Jā
Savienojamība - USB 2.0 - Jā
Savienojums - Bezvadu tīkls - WiFi
Savienojums - Citas funkcijas - WiFi Direct
Savienojums - USB 2.0 - Jā
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 1200 × 2400 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 1200 × 2400 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera optiskā izšķirtspēja - 1200 × 2400 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - CIS
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - CIS
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - CIS
Skenera specifikācijas - Skenera tips - Asmeņi
Skenera specifikācijas - Skenera tips - Plakanā platforma
Skenera specifikācijas - Skenera tips - Plakanās virsmas skeneri
Skenera specifikācijas - Skenera ātrums - Krāsa: 28 s
Skenera specifikācijas - Skenera ātrums - Melnbalts: 11 s
Skenera specifikācijas - skenēšanas ātrums - Krāsa: 28 s
Skenera specifikācijas - Skenēšanas ātrums - Krāsu: 28 sek.
Skenera specifikācijas - Skenēšanas ātrums - Melnbaltais: 11 sek.
Skenera specifikācijas - skenēšanas ātrums - Vienkrāsains: 11 s
Skenera tehniskie dati - Optiskā skenera izšķirtspēja - 1200 × 2400 dpi
Skenera tehniskie dati - Skenera tehnoloģija - CIS
Skenera tehniskie dati - Skenera tips - Plakanas virsmas skeneris
Skenera tehniskie dati - Skenēšanas ātrums - Krāsa: 28 s
Skenera tehniskie dati - Skenēšanas ātrums - Melnbalts: 11 s
svītrkods - 8715946727257
Tehniskā informācija > Bruto svars - 5.40 kg
Tehniskā informācija > Neto svars - 4.10 kg
Tehniskā informācija > Ražotāja produkta nosaukums - L3280
Tehniskā informācija > Ražotāja produktu grupa - EcoTank
Tehniskā informācija > Ražotājs - Epson
Tīklošana > Wi-Fi - Jā
Veiktspēja > Drukāšana - Krāsa
Veiktspēja > Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Veiktspēja > Dubultās funkcijas - Jā
Veiktspēja > Fakss - Nē
Veiktspēja > Skenēšana - Krāsa
Vispārīgi - Barošanas avots - Izmantojot AC adapteri
Vispārīgi - Barošanas avots - Izmantojot maiņstrāvas adapteri
Vispārīgi - Barošanas avots - Izmantojot strāvas adapteri
Vispārīgi - Display - Jā
Vispārīgi - Displejs - Jā
Vispārīgi - Displejs - Jā
Vispārīgi - Ekrāns - Jah
Vispārīgi - Funkcijas - Bezapmales drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Bezpeļņas drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāt
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana bez malām
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana bez malām
Vispārīgi - Funkcijas - Foto drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Foto izdruka
Vispārīgi - Funkcijas - Foto izdruka
Vispārīgi - Funkcijas - Fotoprint
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana no
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēt
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēt uz
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
Vispārīgi - Ledusskapja tips - Tintes printeris
Vispārīgi - Tips - Tindiprinter
Vispārīgi - Tips - Tintes printeris
Vispārīgi - Tips - Tintes printeris
Vispārīgi - Uzturs - Izmantojot strāvas adapteri
zīmols - Epson
Desc - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: Nav informācijas, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 5760 x 1440 dpi, Ātrums (melnbalts): 10 lpp/min., Ātrums (krāsains): 5 lpp/min, Operatīvā atmiņa: Nav zināms, Max papīra formāts: A4, Automātiskā divpusējā druka: Nav, Automātiskā dokumentu padeve (ADF): Nav, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Ir, Tīkla pieslēgums (LAN): Nav, Faksa funkcionalitāte: Nav, Atmiņa faksam: Nav, Kopēšanas funkcionalitāte: Ir, Kopēšanas ātrums (melnbalts): Nav zināms, Kopēšanas ātrums (krāsains): Nav zināms, Skenēšanas funkcionalitāte: Ir, Skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 2400 dpi, Garantija: 2 gadi
Поддерживаемая бумага - Максимальный ввод бумаги - 100
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 100
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 9 × 13 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 9 × 13 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 10 × 15 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 13 × 18 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 13 × 20 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 20 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 20 × 25 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 20 × 25 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A6
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A6
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - B6
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B6
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - C6
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - C6
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - DL
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - DL
Поддерживаемая бумага - Кол-во бумажных кассет - 1
Atbalstītais papīrs - Papīra paplāšu skaits - 1
Поддерживаемая бумага - Вес бумаги - 64 – 300 г/м²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 64 – 300 g/m²
Toetatud paberitüübid - Maksimaalne paberisisestus - 100
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 9 × 13 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 10 × 15 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 13 × 18 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 13 × 20 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 20 × 25 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A4
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A5
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A6
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - B5
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - B6
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - C6
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - DL
Toetatud paberitüübid - Paberikassettide arv - 1
Toetatud paberitüübid - Paberi kaal - 64 – 300 g/m²
category_en - Printers & accessories
category_et - Printerid ja tarvikud
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Принтеры и принадлежности
description_et - Stressivaba, mugav printimine kuni 66 kasseti väärtuses tindiga ühes pudelikomplektis – säästad taastäidetavate tindimahutitega printimiskuludelt kuni 90% A4 multifunktsionaalne printer 3,7 cm värvilise LCD ekraaniga – kõrge kvaliteediga printimine, paljundamine ja skannimine ühes masinas Juhtmevaba ühenduvus võimaldab printida kõikjalt – kasuta Epson Smart Panel rakendust, et printimist seadistada, jälgida, printida ja teha palju muud oma nutiseadmega Prindib kuni 8100 lehte musta tindiga ja 6500 lehte värvilise tindiga – kõik on karbis kaasas, lihtsalt lisa paberit Number 1 tindimahutiga printerimark kogu maailmas – 2023. märtsi seisuga on maailmas müüdud 80 miljonit EcoTanki printerit Lihtne probleemivaba tindimahutite süsteem võimaldab pudelitest uuesti täita. Lisaks tagab EcoTanki võtmelukuga pudelisüsteem, et protsess on määrimisvaba. Jäta kassettidega hüvasti
EcoTank pakub probleemivaba printimist kodus – eriti suure mahutavusega tindimahutid võimaldavad puhast täitmist ja lukukonstruktsiooniga pudelid on välja töötatud nii, et sisestada saab ainult õiged värvid. Esiküljel olev tinditaseme näidik võimaldab mugavalt vaadata, millal on aeg mahuti taastäitmiseks. Muudkui säästa
See säästlik printer hoiab kokku kuni 90%* printimiskuludelt ja karbis on kaasas kuni 3 aasta tindivaru**. Komplektis oleva tindiga saab printida kuni 8100 lk mustvalget ja 6500 värvilist lehekülge***. Tindipudelite vahetuskomplekt on samaväärne kuni 66 kasseti tindiga. Epson Smart Panel rakendus
See rakendus võimaldab printerit juhtida oma nutiseadmest. Prindi dokumente ning pilte, seadista, jälgi ja tee printerile tõrkeotsing – seda kõike oma telefonist või tahvelarvutist. Hulgaliselt funktsioone
3,7 cm värviline LCD, 100 lehte mahutav tagantlaetav paberisalv, ääristeta fotode printimine (kuni 10 × 15 cm) ja printimiskiirus kuni 10 lehekülge minutis hõlbustavad mitmesuguste ülesannete täitmist. Moodne paindlikkus
Kompaktse disaini, WiFi ning WiFi Direct ühenduvusega printerit on lihtne olemasolevasse koduseadistusse lisada, et printida telefonist, tahvelarvutist ja sülearvutist. Heat-Free tehnoloogia
Micro Piezo kuumutusvaba tehnoloogia tagab väiksema energiakulu ja vähendab varuosade vahetamise vajadust. Prindipea on eelpaigaldatud, nii et printeri seadistamine on probleemivaba. *Põhineb Epsoni arvutustel keskmisel säästul lehekülje kulult ja keskmisel tindiprinterite kassettide arvul, mis on vajalik sama arvu lehekülgede printimiseks, kui kasutatakse tindipudeleid Epson EcoTank „101” ja „103”.
**Võttes aluseks prindimahu 100 A4-lehekülge kuus ja võttes arvesse esimese tindikomplekti vähimat tootlust.
***Prinditootlus on hinnanguline väärtus, mille arvutamisel on kasutatud Epsoni originaalmetoodikal põhinevat testmustrite printimise simulatsiooni standardi ISO/IEC 24712 või 29103 järgi.
description_lv -
description_en - Stress-free, convenient printing with up to 66 cartridges worth of ink in one set of bottles – save up to 90% on printing costs with refillable ink tanks A4 multifunction printer with a 3.7 cm colour LCD screen: High quality print, copy and scan in one machine Wireless connectivity lets you print from anywhere – use the Epson Smart Panel app to set up, monitor, print and more from your smart device Prints up to 8100 pages with black ink and 6500 pages with color ink – everything is included in the box, just add paper Number 1 ink tank printer brand worldwide – 80 million EcoTank printers sold worldwide as of March 2023 A simple hassle-free ink tank system allows refilling from bottles. In addition, EcoTank's key-lock bottle system ensures that the process is smear-free. Say goodbye to cartridges
EcoTank provides hassle-free home printing - the ultra-high capacity ink tanks allow mess-free refills and the key-lock bottles are designed so only the correct colour can be inserted. The front ink level display means it's easy to see when it’s finally due for a refill. Keep on saving
Keep on saving This economical printer saves you up to 90% on printing costs* and comes with up to 3 years' worth of ink included in the box*. Print up to 8,100 pages in black and 6,500 in colour* with the included ink, and a replacement set of ink bottles delivers the equivalent of up to 66 cartridges worth of ink*. Epson Smart Panel app
This app enables you to control your printer from your smart device*. You can print documents and photos, set up, monitor and troubleshoot your printer, all from your phone or tablet. Packed with features
Featuring a 3.7cm colour LCD screen, 100-sheet rear paper tray, borderless photo printing (up to 10 x 15cm) and print speeds of up to 10 pages per minute*, you can speed through a variety of tasks with ease. Modern flexibility
Featuring a compact design and full Wi-Fi and Wi-Fi Direct connectivity, you can easily integrate this printer with your existing home set-up and print from mobiles, tablets and laptops. Heat-Free Technology
Heat-Free Technology With Micro Piezo Heat-Free Technology you can enjoy reduced energy consumption and less need for replacement parts. The printhead also comes pre-installed so setting up your printer is hassle-free. *Based on Epson's calculations of average savings per page and the average number of inkjet cartridges required to print the same number of pages using Epson EcoTank '101' and '103' ink bottles.
**Based on a print volume of 100 A4 pages per month and taking into account the lowest yield of the first ink set.
***Print yield is an estimated value calculated using Epson's original methodology of printing test pattern simulation according to ISO/IEC 24712 or 29103 standard.
description_ru -
description_short_en - Multifunctional all-in-one inkjet printer Print, scan, copy Affordable ink tank system LCD display, app, USB & WiFi Five ink bottles included
description_short_et - Funktsionaalne kõik-ühes tindiprinter Prindi, skanni, paljunda Soodne tindimahutite süsteem LCD ekraan, nutirakendus, USB & WiFi Komplektis viis tindipudelit
description_short_lv -
description_short_ru - Функциональный струйный принтер «все в одном»Распечатайте, сканируйте, копируйтеДоступная система подачи чернилЖК-экран, умное приложение, USB и Wi-FiПять бутылочек с чернилами в комплекте
Dizains - Augstums (mm) - 347
Dizains - Dziļums (mm) - 179
Design - Color - Black
Дизайн - Цвет - Черный
Dizains - Krāsa - Melna / sudrabota
Disain - Värvus - Must
Dizains - Platums (mm) - 375
Dizains - Svars (g) - 4100
Design > Colour of product - Black
Технические данные принтера - Двусторонняя печать - Мануальная
EAN - 8715946727257
feature_group_et - Printerid
feature_group_en - Printers
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Принтеры
Warranty - 24
Warranty - 24 month(s)
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > Palette Qty - 20 pc(s)
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Paper/Pasteboard - 1000.00 g
Package features > Gross height (mm) - 243.00 mm
Package features > Gross depth (mm) - 442.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 412.00 mm
Package features > Plastic (No PET) - 300.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.30 kg
Package features > Volume (m3) - 0.04 m³
ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_118763_1.jpg
Category - Biroja tehnika :: Multifunkcionālie (Daudzfunkciju) printeri
Code - C11CJ66426
Package features > WEE classification - CL109:6:2017-04-01
Design - Height (mm) - 347
Disain - Kõrgus (mm) - 347
Дизайн - Высота (мм) - 347
Design - Depth (mm) - 179
Disain - Sügavus (mm) - 179
Дизайн - Глубина (мм) - 179
Design - Width (mm) - 375
Disain - Laius (mm) - 375
Дизайн - Ширина (мм) - 375
Design - Weight (g) - 4100
Disain - Kaal (g) - 4100
Дизайн - Вес (г) - 4100
LargeDescHTML -
name_et - Epson kõik-ühes tindiprinter EcoTank L3280, must
Name - Daudzfunkciju printeris Epson EcoTank L3280 AIO Black
Name - Epson EcoTank | L3280 | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | Black
name_en - Epson all-in-one ink tank printer EcoTank L3280, black
name_lv - Epson all-in-one ink tank printer EcoTank L3280, black
name_ru - Epson струйный принтер "все в одном" EcoTank L3280, черный
Paper handling > Maximum print size - A4
Paper support - Maximum paper input - 100
Paper support - Paper sizes - 9 × 13 cm
Paper support - Paper sizes - 10 × 15 cm
Paper support - Paper sizes - 13 × 18 cm
Paper support - Paper sizes - 13 × 20 cm
Paper support - Paper sizes - 20 × 25 cm
Paper support - Paper sizes - A4
Paper support - Paper sizes - A5
Paper support - Paper sizes - A6
Paper support - Paper sizes - B5
Paper support - Paper sizes - B6
Paper support - Paper sizes - C6
Paper support - Paper sizes - DL
Paper support - Number of paper trays - 1
Paper support - Paper weight - 64 – 300 g/m²
Printer specifications - Two sided printing - Manual
Printeri tehnilised andmed - Kahepoolne printimine - Manuaalne
Printera specifikācijas - Divpusējā druka - Manuāla
Printer specifications - Print head - Epson Micro Piezo
Printera specifikācijas - Drukas galviņa - Epson Micro Piezo
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 5760 × 1440 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - Epson Micro Piezo
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Color: 5 ppm
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Melnbalta: 10 lapas minūtē
Printer specifications - Print resolution - 5760 × 1440 dpi
Printeri tehnilised andmed - Prindi lahutusvõime - 5760 × 1440 dpi
Printer specifications - Print technology - Epson Micro Piezo
Printeri tehnilised andmed - Printimistehnoloogia - Epson Micro Piezo
Printer specifications - Print speed - Color: 5 ppm
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Värviline: 5 lk/min
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Mustvalge: 10 lk/min
Printer specifications - Print speed - Monochrome: 10 ppm
Технические данные принтера - Печатная головка - Epson Micro Piezo
Технические данные принтера - Технология печати - Epson Micro Piezo
Технические данные принтера - Скорость печати - Цветная: 5 стр/мин
Технические данные принтера - Скорость печати - Черно-белый: 10 страниц в минуту
Технические данные принтера - Разрешение принтера - 5760 × 1440 dpi
Printeri tehnilised andmed - Trükipea - Epson Micro Piezo
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Mac OS 10.6.8 vai jaunāka
Software - Suitable operating systems - Mac OS 10.6.8 or newer
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Mac OS 10.6.8 või uuem
Software - Suitable operating systems - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Mac OS 10.6.8 или новее
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Savienojamība - Bezvadu - Wi-Fi
Connectivity - Wireless - WiFi
Ühenduvus - Juhtmevaba võrk - WiFi
Connectivity - Other functions - WiFi Direct
Ühenduvus - Muud funktsioonid - WiFi Direct
Savienojamība - Citas funkcijas - WiFi Direct
Ühenduvus - USB 2.0 - Jah
Connectivity - USB 2.0 - Yes
Savienojamība - USB 2.0 - Jā
Соединение - Беспроводная сеть - WiFi
Соединение - Другие функции - WiFi Direct
Соединение - USB 2.0 - Да
Scanner specifications - Scanner resolution (optical) - 1200 × 2400 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 1200 × 2400 dpi
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri optiline lahutusvõime - 1200 × 2400 dpi
Scanner specifications - Scanner technology - CIS
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri tehnoloogia - CIS
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - CIS
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri tüüp - Lameskänner
Scanner specifications - Scanner type - Flatbed
Skenera specifikācijas - Skenera tips - Plakanās virsmas skeneri
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri kiirus - Värviline: 28 s
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri kiirus - Mustvalge: 11 s
Scanner specifications - Scanning speed - Color: 28 s
Skenera specifikācijas - Skenēšanas ātrums - Krāsu: 28 sek.
Skenera specifikācijas - Skenēšanas ātrums - Monohroma: 11 sek.
Scanner specifications - Scanning speed - Monochrome: 11 s
Технические данные сканера - Оптическое разрешение сканера - 1200 × 2400 dpi
Технические данные сканера - Технология сканера - CIS
Технические данные сканера - Тип сканера - Плоский сканер
Технические данные сканера - Скорость сканирования - Цветной: 28 s
Технические данные сканера - Скорость сканирования - Черно-белый: 11 s
barcode - 8715946727257
Technical details > Gross weight - 5.40 kg
Technical details > Net weight - 4.10 kg
Technical details > Producer product name - L3280
Technical details > Producer product family - EcoTank
Technical details > Producer - Epson
Networking > Wi-Fi - Yes
Performance > Printing - Colour
Performance > Print technology - Inkjet
Performance > Duplex functions - Yes
Performance > Faxing - No
Performance > Scanning - Colour
Vispārīgi - Barošanas avots - Izmantojot AC adapteri
General - Power source - Via AC adapter
Üldine - Toide - Vooluadapteri kaudu
Vispārīgi - Display - Jā
General - Display - Yes
Общее - Display - Да
Üldine - Ekraan - Jah
Vispārīgi - Funkcijas - Bezapmales drukāšana
Üldine - Funktsioonid - Ääristeta printimine
Общее - Функции - Печать
General - Functions - Printing
Üldine - Funktsioonid - Printimine
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana
General - Functions - Borderless printing
Общее - Функции - Печать без границ
General - Functions - Photo printing
Общее - Функции - Фото-печать
Vispārīgi - Funkcijas - Foto druka
Üldine - Funktsioonid - Fotoprint
General - Functions - Copying
Общее - Функции - Копирование
Vispārīgi - Funkcijas - Kopēšana
Üldine - Funktsioonid - Kopeerimine
Общее - Функции - Сканирование
Üldine - Funktsioonid - Skännimine
General - Functions - Scanning
Vispārīgi - Funkcijas - Skenēšana
Общее - Тип холодильника - Струйный принтер
Üldine - Tüüp - Tindiprinter
General - Type - Inkjet printer
Vispārīgi - Tips - Tintes printeris
Общее - Питание - Через адаптер питания
brand - Epson
232,38 €
Epson EcoTank L3280 MFP
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas