Esperanza GIGABYTE 2.4GHZ PS3/PC GLADIATOR

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 231067 Preces kods: EGG108G
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Force Feedback: Nav
  • Wireless: Ir
Līdzīgi produkti
Šis produkts Esperanza GIGABYTE 2.4GHZ PS3/PC GLADIATOR
Natec Genesis PV58 Wireless Gamepad (PC/PS3)
Ipega PG-9090 Universal 2.4Ghz & Bluetooth 4.0 Gamepad / IOS / Android / PS3 / PC / Android TV
Gembird JPD-WDV-01 Wireless Gamepad, PS2/PS3/PC
Thrustmaster T150 Ferrari Edition (PS4/PS3/PC)
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
17,46 €
24,44 €
37,09 €
23,18 €
222,74 €
Force Feedback Nav Ir Ir Ir
Kontroliera tips Aksesuāri (PS3) Gamepad Gamepad Aksesuāri (PS3) Stūre (wheel)
Wireless Ir Ir Ir Nav Nav
Visi parametri
Force Feedback Nav
Force feedback ir lielisks papildinājums spēļu baudīšanas pieredzē, tas dod iespēju ar vibrāciju "sajust" dažādus šķēršļus un virsmas spēlēs. Ja esat prasīgs spēlētājs, Dateks iesaka iegādāties spēļu kontrolieri ar ForceFeedback.
Kontroliera tips Aksesuāri (PS3)
Katram datorspēļu žanram ir sava specifika, kā ērtāk spēlēt, tādēļ sacīkšu braukšanas spēlēm ir stūres, lidojumu simulācijām un 3D FPS spēlēm Joistick, kā arī klasiskais RumblePad visa veida spēļu ērtai spēlēšanai atlaižoties dīvānā. Izvēlieties jūsu gaumei piemērotu spēļu kontroliera tipu.Wireless spēļu kontrolieri darbojas bez vadu savienojuma, tādēļ dod iespaidīgu brīvību kustībām un spēļu krāšņuma pieredzei.USB flash disks ir kļuvis par tikpat izplatītu aksesuārs kā mobilais telefons, tādēļ iesakām iegādāties liela apjoma flash disku. Flash diska ietilpības mērs lielākoties ir DivX filma, kas aizņem aptuveni 1.3Gb, tādēļ rekomendējam iegādāties vismaz 2 Gb flash disku filmu pārnēsāšanai. Ja vēlaties, lai jūsu kabatā varētu ērti pārnēsāt vesela DVD diska saturu, iegādājaties 8 Gb, vai lielāka apjoma flash disku.
Wireless Ir
Wireless spēļu kontrolieri darbojas bez vadu savienojuma, tādēļ dod iespaidīgu brīvību kustībām un spēļu krāšņuma pieredzei.USB flash disks ir kļuvis par tikpat izplatītu aksesuārs kā mobilais telefons, tādēļ iesakām iegādāties liela apjoma flash disku. Flash diska ietilpības mērs lielākoties ir DivX filma, kas aizņem aptuveni 1.3Gb, tādēļ rekomendējam iegādāties vismaz 2 Gb flash disku filmu pārnēsāšanai. Ja vēlaties, lai jūsu kabatā varētu ērti pārnēsāt vesela DVD diska saturu, iegādājaties 8 Gb, vai lielāka apjoma flash disku.
Papildus specifikācija
Accessories included - Receiver
Color - Black
Color - Green
Connection - Wireless
D-pad - 8-way
Description - Functional gamepad with vibration.
Works great with advanced games. Ergonomic shape makes it easy to hold and does not cause fatigue during play. 2 analogue keypads, 12 action buttons (including 2 keypads), 2 operating modes (analog and digital) and 8 directional crosses for easy access to most gaming features. Vibrating motors produce additional effects generated by the game. Easy installation. Requires USB 2.0. Compatible with: Windows Me, Windows XP, Windows 2000 SP4, Windows Vista, Windows 7/8/10.
dimension depth - 65 mm
dimension height - 200 mm
dimension weight - 260 g
dimension width - 200 mm
Dimensions -
ean - 5901299947258
Force feedback - No
guarantee - 24
guarantee_type - normal
Interface - USB
name - GIGABYTE 2.4GHZ PS3/PC GLADIATOR
No. of analog sticks - 2
No. of buttons - 12
Other features -
Platform - PC
Platform - PlayStation 3
Power - Batteries / rechargeable AAA
producer - Esperanza
vendpn - EGG108G
Vibrations - Yes
17,46 €
Esperanza GIGABYTE 2.4GHZ PS3/PC GLADIATOR
Visas kategorijas