Esperanza EGG107G, PC/PS3

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 231063 Preces kods: EGG107G
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Force Feedback: Ir
  • Force Feedback: Nav
  • Wireless: Nav
Līdzīgi produkti
Šis produkts Esperanza EGG107G, PC/PS3
Natec Genesis PV58 Wireless Gamepad (PC/PS3)
Natec Genesis P65 Gamepad (PC/PS3)
Thrustmaster T150 Force Feedback (PC. PS3, PS4)
Thrustmaster T150 PRO ForceFeedback (PC, PS3, PS4)
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
15,46 €
24,44 €
29,43 €
222,74 €
274,61 €
Force Feedback Ir Nav Ir Ir Ir Ir
Kontroliera tips Aksesuāri (PS3) Gamepad Gamepad Gamepad Stūre (wheel) Stūre (wheel)
Wireless Nav Ir Nav Nav Nav
Visi parametri
Force Feedback Ir, Nav
Force feedback ir lielisks papildinājums spēļu baudīšanas pieredzē, tas dod iespēju ar vibrāciju "sajust" dažādus šķēršļus un virsmas spēlēs. Ja esat prasīgs spēlētājs, Dateks iesaka iegādāties spēļu kontrolieri ar ForceFeedback.
Kontroliera tips Aksesuāri (PS3), Gamepad
Katram datorspēļu žanram ir sava specifika, kā ērtāk spēlēt, tādēļ sacīkšu braukšanas spēlēm ir stūres, lidojumu simulācijām un 3D FPS spēlēm Joistick, kā arī klasiskais RumblePad visa veida spēļu ērtai spēlēšanai atlaižoties dīvānā. Izvēlieties jūsu gaumei piemērotu spēļu kontroliera tipu.Wireless spēļu kontrolieri darbojas bez vadu savienojuma, tādēļ dod iespaidīgu brīvību kustībām un spēļu krāšņuma pieredzei.USB flash disks ir kļuvis par tikpat izplatītu aksesuārs kā mobilais telefons, tādēļ iesakām iegādāties liela apjoma flash disku. Flash diska ietilpības mērs lielākoties ir DivX filma, kas aizņem aptuveni 1.3Gb, tādēļ rekomendējam iegādāties vismaz 2 Gb flash disku filmu pārnēsāšanai. Ja vēlaties, lai jūsu kabatā varētu ērti pārnēsāt vesela DVD diska saturu, iegādājaties 8 Gb, vai lielāka apjoma flash disku.
Wireless Nav
Wireless spēļu kontrolieri darbojas bez vadu savienojuma, tādēļ dod iespaidīgu brīvību kustībām un spēļu krāšņuma pieredzei.USB flash disks ir kļuvis par tikpat izplatītu aksesuārs kā mobilais telefons, tādēļ iesakām iegādāties liela apjoma flash disku. Flash diska ietilpības mērs lielākoties ir DivX filma, kas aizņem aptuveni 1.3Gb, tādēļ rekomendējam iegādāties vismaz 2 Gb flash disku filmu pārnēsāšanai. Ja vēlaties, lai jūsu kabatā varētu ērti pārnēsāt vesela DVD diska saturu, iegādājaties 8 Gb, vai lielāka apjoma flash disku.
Papildus specifikācija
Accessories included -
Color - Black
Color - Green
Connection - Wired
D-pad - 8-way
Description - Funkcjonalny gamepad z wibracjami.
Wspaniale współpracuje z zaawansowanymi grami. Ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie i nie powoduje zmęczenia dłoni w czasie gry. 2 analogowe manipulatory, 12 przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach), 2 tryby pracy (analogowy i cyfrowy) oraz 8 kierunkowy krzyżak zapewniają łatwy dostęp do większości funkcji w grach. Silniki wibracyjne wytwarzają dodatkowe efekty generowane przez gry. Łatwa instalacja. Wymaga złącza USB 2.0. Zgodny z systemami: Windows Me, Windows XP, Windows 2000 SP4, Windows Vista, Windows 7/8/10.
dimension depth - 65 mm
dimension height - 200 mm
dimension weight - 327 g
dimension width - 200 mm
Dimensions -
ean - 5901299947173
Force feedback - No
guarantee - 24
guarantee_type - normal
Interface - USB
name - VIBRATION GAMEPAD FOR PC AND PLAYSTATION 3
No. of analog sticks - 2
No. of buttons - 12
Other features -
Platform - PC
Platform - PlayStation 3
Power - USB 5V
producer - Esperanza
vendpn - EGG107G
Vibrations - Yes
15,46 €
Esperanza EGG107G, PC/PS3
Visas kategorijas