ASRock Steel Legend SL-1200GW, 1200W, 80PLUS Gold, ATX 3.1, PCIe 5.1
ID: 1309441 Preces kods: 90-UXS120-GFEABA
Pasūtāms 1 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Gatavs nosūtīšanai
Piegādes veidi
  • Preču saņemšana Dateks birojā
  • DPD Pickup Paku Skapis
    1-2 darba dienu laikā
  • Pasta pakomāts
    1-2 darba dienu laikā
  • Pasta nodaļa
  • Omniva pakomāts
  • SmartPosti pakomāts
  • Unisend pakomāts
  • Piegāde visā Latvijā.
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Ražotājs: Asrock
  • Jauda: 1200W
  • 80 PLUS certification: 80 PLUS Gold
  • Ventilatora izmērs: 135 mm
  • Modulārie kabeļi: Fully-Modular
  • Procesora spraudnis: 2 x 8-pin(4+4) EPS
  • PCI-E: 3 x 6+2pin
Apraksts
Iegādei pieejams Asrock ražotais barošanas bloks ar 1200W barošanas jaudu. Produktam piešķirts 80 PLUS Gold energoefektivitātes sertifikāts.
Pateicoties lielajam 135 mm dzesēšanas ventilatora diametram, šis barošanas bloks ir daudz klusāks par vidējo. Ventilatoram ir lielāks spārnu laukums, kas nodrošina vajadzīgo gaisa plūsmu pie mazākiem ventilatora apgriezieniem, šādā veidā samazinot kopējo trokšņu un vibrācijas līmeni līdz minimumam.
Barošanas bloks saņēmis 80 PLUS Gold energoefektivitātes sertifikātu, kas garantē vismaz 90% efektivitāti pie 50% slodzes. Tas nozīmē, ka uz katriem 100W jaudas, ko barošanas bloks saņem no elektrotīkla, vismaz 90W tiek piegādāti jūsu datora komponentēm, bet atlikušie 10W tiek zaudēti siltuma veidā.
Bloka krāsa ir Balta. Blokam ir plakani kabeļi, kuru krāsa ir Balta.
Pamatinformācija
Cybenetics Efficiency certification : Cybenetics Platinum
Cybenetics Noise level certification : Cybenetics A
Barošanas bloka tips : ATX
Jauda 1200W
Barošanas bloka jauda vatos. Lielāka jauda nozīmē augstāku datora darbības stabilitāti. Mūsdienu vidusmēra datora ieteicamā barošanas bloka jauda ir 500W, vai vairāk. Ja izmantojat vairākus cietos diskus, jaudīgu video karti un procesoru, ieteicams iegādāties barošanas bloku ar 600W, vai lielāku jaudu.
Kopējais strāvas stiprums (+12V) : 100A
Ventilatora izmērs : 135 mm
Funkcionalitāte
Kabeļu krāsa : Balta
Izgaismojums : Nav
Krāsa : Balta
Pieslēgvietas un aprīkojums
PCI-E 5.0/5.1 : 2 x 600W 12V-2X6 (5.1)
Pamatplates spraudnis : 24-pin
PCI-E : 3 x 6+2pin
SATA spraudņi : 9
Molex PATA spraudņi : 3
Korpuss