Baseus Comet, 10 000 mAh, Black

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 1015071 Preces kods: PPMD020001
Pasūtāms 3 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
44,42 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 31.07.2024
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: 31.07.2024
  • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: 31.07.2024
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 31.07.2024
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 31.07.2024
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: 29.07.2024 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Ietilpība, mAh: 10 000
  • Izeju skaits: 4
  • Maks. izejas strāva, A: 2.4
Visi parametri
Ietilpība, mAh : 10 000
Izeju skaits : 4
Krāsa : Melna
Maks. izejas strāva, A : 2.4
Svars, g : 250
Papildus specifikācija
category_en - GSM aksesuāri > Barošanas bloki
category_lv - GSM aksesuāri > Barošanas bloki
category_ru - GSM aksesuāri > Barošanas bloki
description_lv - Baseus Comet 10000mAh 22,5 W jaudas banka Uzlādējiet savas ierīces neatkarīgi no atrašanās vietas! Baseus Comet powerbank izceļas ar 10 000 mAh ietilpību, padarot to ideāli piemērotu ikdienas lietošanai. Tā atbalsta vairākus ātrās uzlādes standartus, un tā maksimālā jauda sasniedz līdz 22,5 W. Tam ir 2 USB pieslēgvietas un 2 iebūvēti kabeļi, lai jūs varētu ērti uzlādēt vairākas ierīces vienlaikus. Tas nodrošina augstu drošības līmeni, un, pateicoties pārdomātajam dizainam, lietošana būs vēl ērtāka. Iekļauts arī USB-C kabelis. Tūlītēja uzlāde Izmantojot Baseus Comet, jūsu ierīču uzlāde notiek ātrāk, nekā jūs domājat. Powerbank piedāvā uzlādi ar maksimālo jaudu 22,5 W. Tas atbalsta arī vairākus ātrās uzlādes protokolus, tostarp PD, SCP, FCP, QC un AFC. Tādējādi jūsu Huawei P50 līdz 60% vai iPhone 14 līdz 50% tiks uzlādēts tikai 30 minūtēs. Līdz 4 ierīcēm vienlaicīgi Jums vairs nav jāgaida, līdz viena ierīce ir uzlādēta, lai pievienotu citu! Powerbank ir aprīkots ar 2 pieslēgvietām - USB-C un USB-A, un tajā ir divi iebūvēti kabeļi - USB-C un Lightning. Tagad varat ērti uzlādēt pat 4 ierīces vienlaikus! Ar tās palīdzību veiksmīgi atjaunosi viedtālruņa, planšetdatora, bezvadu austiņu, viedpulksteņa vai elektriskās zobu birstes enerģiju. Neuztraucieties par drošību Brīvi uzlādējiet savas ierīces, neuztraucoties par to sabojāšanu. Powerbank droši aizsargā pret pārlādēšanu, pārmērīgu izlādi, pārspriegumu, pārstrāvu, īssavienojumiem vai elektromagnētiskajiem laukiem. Tas piedāvā arī īpašu režīmu, kas ļauj uzlādēt ar mazāku strāvas stiprumu, kā arī kontrolē ierīces temperatūru, lai novērstu pārkaršanu. Tas atbilst arī visām aviācijas prasībām, tāpēc to bez problēmām varēsiet paņemt līdzi lidmašīnā. Pievēršot uzmanību detaļām Powerbank konstrukcijā izmantoti augstas kvalitātes materiāli, kam raksturīga augsta izturība un nodilumizturība – varat būt pārliecināti, ka Baseus Comet jums labi kalpos ilgu laiku. Pateicoties rūpīgi pārdomātajam dizainam, powerbankas pārnēsāšana un uzglabāšana jums nesagādās problēmas – jums nav jāuztraucas par sapinušies kabeļiem. Tam ir arī iebūvēts displejs, no kura var pārbaudīt akumulatora uzlādes stāvokli.
description_lv - Baseus Comet 10000mAh 22,5W powerbank Uzlādējiet savas ierīces neatkarīgi no atrašanās vietas! Baseus Comet powerbank izceļas ar 10000 mAh ietilpību, kas to padara ideāli piemērotu ikdienas lietošanai. Tā atbalsta vairākus ātrās uzlādes standartus, un tās maksimālā jauda sasniedz 22,5 W. Tai ir 2 USB pieslēgvietas un 2 iebūvēti kabeļi, tāpēc jūs varat viegli uzlādēt vairākas ierīces vienlaicīgi. Tā nodrošina augstu drošības līmeni, un, pateicoties tās pārdomātajam dizainam, lietošana būs vēl ērtāka. Komplektācijā ir iekļauts arī USB-C kabelis. Tūlītēja uzlāde Ar Baseus Comet ierīču uzlāde ir ātrāka, nekā jūs domājat. Powerbank piedāvā uzlādi ar maksimālo jaudu 22,5 W. Tā atbalsta arī vairākus ātrās uzlādes protokolus, tostarp PD, SCP, FCP, QC un AFC. Tas uzlādēs jūsu Huawei P50 līdz 60 % vai iPhone 14 līdz 50 % tikai 30 minūtēs. Līdz 4 ierīcēm vienlaicīgi Jums vairs nav jāgaida, kamēr viena ierīce būs uzlādēta, lai pievienotu citu! Powerbank ir aprīkota ar 2 pieslēgvietām - USB-C un USB-A, un tajā ir iebūvēti divi kabeļi - USB-C un Lightning. Tagad jūs varat viegli uzlādēt pat 4 ierīces vienlaicīgi! Ar tās palīdzību jūs veiksmīgi atjaunosiet sava viedtālruņa, planšetdatora, bezvadu austiņu, viedpulksteņa vai elektriskās zobu birstes enerģiju. Nav jāuztraucas par drošību Brīvi uzlādējiet savas ierīces, neuztraucoties par to bojāšanu. Powerbanka droši aizsargā pret uzlādi, izlādi, pārspriegumu, pārspriegumu, pārslodzi, īssavienojumiem vai elektromagnētisko lauku. Tā piedāvā arī īpašu režīmu, kas ļauj uzlādēt ar mazāku strāvas stiprumu, un kontrolē ierīces temperatūru, lai novērstu pārkaršanu. Tā atbilst arī visām aviācijas prasībām, tāpēc bez problēmām varēsiet ņemt to līdzi lidmašīnā. Ar uzmanību detaļām Powerbankas izgatavošanā ir izmantoti augstas kvalitātes materiāli, kurus raksturo augsta izturība un nodilumizturība - varat būt droši, ka Baseus Comet jums ilgi kalpos. Pateicoties rūpīgi pārdomātajam dizainam, powerbankas pārnēsāšana un uzglabāšana jums nesagādās problēmas - jums nebūs jāuztraucas par sapinušiem kabeļiem. Tajā ir arī iebūvēts displejs, uz kura varat pārbaudīt akumulatora uzlādes stāvokli.
description_ru - Baseus Comet 10000 mAh, 22,5 W barošanas avots. Uzlādējiet savas ierīces, lai kur jūs atrastos! Baseus Comet Powerbank piedāvā 10000 mAh ietilpību, tāpēc tas ir ideāli piemērots ikdienas lietošanai. Tā atbalsta vairākus ātrās uzlādes standartus, un tās maksimālā jauda sasniedz 22,5 W. Tam ir 2 USB pieslēgvietas un 2 iebūvēti kabeļi, tāpēc jūs varat viegli uzlādēt vairākas ierīces vienlaicīgi. Tā nodrošina augstu drošības līmeni, un pārdomātais dizains padara tās lietošanu vēl ērtāku. Komplektā ir arī USB-C kabelis.Tūlītēja uzlāde Ar Baseus Comet ierīču uzlāde ir ātrāka, nekā jūs domājat. Powerbank nodrošina uzlādi ar maksimālo jaudu 22,5 vati. Tā atbalsta arī vairākus ātrās uzlādes protokolus, tostarp PD, SCP, FCP, FCP, QC un AFC. Tas uzlādēs jūsu Huawei P50 līdz 60 % vai iPhone 14 līdz 50 % tikai 30 minūšu laikā. Līdz 4 ierīcēm vienlaicīgi Jums vairs nav jāgaida, kamēr viena ierīce uzlādējas, lai pievienotu citu! Powerbank ir divas pieslēgvietas - USB-C un USB-A, un tajā ir iebūvēti divi kabeļi - USB-C un Lightning. Tagad jūs varat viegli uzlādēt līdz pat 4 ierīcēm vienlaicīgi! Tā veiksmīgi atjaunos jūsu viedtālruņa, planšetdatora, bezvadu austiņu, viedpulksteņa vai elektriskās zobu birstes barošanu. neuztraucieties par drošību. Brīvi uzlādējiet savas ierīces, neuztraucoties par to bojāšanu. Powerbank droši aizsargā pret uzlādi, izlādi, pārspriegumu, pārspriegumu, īssavienojumiem un elektromagnētiskajiem laukiem. Tā piedāvā arī īpašu režīmu, kas ļauj uzlādēt ar mazāku strāvas stiprumu un uzrauga ierīces temperatūru, lai novērstu pārkaršanu. Tas atbilst arī visām aviācijas prasībām, tāpēc jums nebūs problēmu ņemt to līdzi lidmašīnā. ar uzmanību detaļām. Iekārtas ražošanā izmantoti augstas kvalitātes materiāli, kurus raksturo augsta izturība un nodilumizturība - varat būt pārliecināti, ka Baseus Comet jums ilgi kalpos. Pateicoties rūpīgi pārdomātajam dizainam, bruģakmens banketes pārnēsāšana un uzglabāšana jums nesagādās problēmas - jums nebūs jāuztraucas par sapinušiem kabeļiem. Tajā ir arī iebūvēts displejs, lai jūs varētu pārbaudīt akumulatora uzlādes līmeni.
EAN - 6932172628741
Eans - 6932172628741
gross_weight - 0.3 kg
Kategorija - Saknes/pielikumi | Ekspluatācija/Automobiļu piederumi/Aprīkojums/Piegādes bankas
Modelis - Baseus komēta
Nosaukums - Baseus Comet 10000mAh 22,5W melns
ProducerCode - PPMD020001
Ražotājs - Baseus
ShortDescription -
svars - 0.25 kg
title_lv - Baseus Comet Powerbank USB / USB-C / 10 000mAh 22,5W
title_lv - Baseus Comet Powerbank Ārējas uzlādes baterija USB / USB-C / 10 000mAh 22.5W
title_ru - Baseus Comet Powerbank USB / USB-C / 10 000mAh 22,5W
category_en - GSM Accessories > Power Banks
category_lv - GSM aksesuāri > Power Banks
category_ru - GSM aksesuāri > Power Banks
description_lv - Baseus Comet 10000mAh 22,5 W jaudas banka Uzlādējiet savas ierīces neatkarīgi no atrašanās vietas! Baseus Comet powerbank izceļas ar 10 000 mAh ietilpību, padarot to ideāli piemērotu ikdienas lietošanai. Tā atbalsta vairākus ātrās uzlādes standartus, un tā maksimālā jauda sasniedz līdz 22,5 W. Tam ir 2 USB pieslēgvietas un 2 iebūvēti kabeļi, lai jūs varētu ērti uzlādēt vairākas ierīces vienlaikus. Tas nodrošina augstu drošības līmeni, un, pateicoties pārdomātajam dizainam, lietošana būs vēl ērtāka. Iekļauts arī USB-C kabelis.
Tūlītēja uzlāde Izmantojot Baseus Comet, jūsu ierīču uzlāde notiek ātrāk, nekā jūs domājat. Powerbank piedāvā uzlādi ar maksimālo jaudu 22,5 W. Tas atbalsta arī vairākus ātrās uzlādes protokolus, tostarp PD, SCP, FCP, QC un AFC. Tādējādi jūsu Huawei P50 līdz 60% vai iPhone 14 līdz 50% tiks uzlādēts tikai 30 minūtēs.
Līdz 4 ierīcēm vienlaicīgi Jums vairs nav jāgaida, līdz viena ierīce ir uzlādēta, lai pievienotu citu! Powerbank ir aprīkots ar 2 pieslēgvietām - USB-C un USB-A, un tajā ir divi iebūvēti kabeļi - USB-C un Lightning. Tagad varat ērti uzlādēt pat 4 ierīces vienlaikus! Ar tās palīdzību veiksmīgi atjaunosi viedtālruņa, planšetdatora, bezvadu austiņu, viedpulksteņa vai elektriskās zobu birstes enerģiju.
Neuztraucieties par drošību Brīvi uzlādējiet savas ierīces, neuztraucoties par to sabojāšanu. Powerbank droši aizsargā pret pārlādēšanu, pārmērīgu izlādi, pārspriegumu, pārstrāvu, īssavienojumiem vai elektromagnētiskajiem laukiem. Tas piedāvā arī īpašu režīmu, kas ļauj uzlādēt ar mazāku strāvas stiprumu, kā arī kontrolē ierīces temperatūru, lai novērstu pārkaršanu. Tas atbilst arī visām aviācijas prasībām, tāpēc to bez problēmām varēsiet paņemt līdzi lidmašīnā.
Pievēršot uzmanību detaļām Powerbank konstrukcijā izmantoti augstas kvalitātes materiāli, kam raksturīga augsta izturība un nodilumizturība – varat būt pārliecināti, ka Baseus Comet jums labi kalpos ilgu laiku. Pateicoties rūpīgi pārdomātajam dizainam, powerbankas pārnēsāšana un uzglabāšana jums nesagādās problēmas – jums nav jāuztraucas par sapinušies kabeļiem. Tam ir arī iebūvēts displejs, no kura var pārbaudīt akumulatora uzlādes stāvokli.
description_en - Baseus Comet 10000mAh 22.5W powerbank
Charge your devices no matter where you are! The Baseus Comet powerbank is distinguished by its 10,000mAh capacity, making it perfect for everyday use. It supports multiple fast charging standards, and its maximum power reaches up to 22.5W. It has 2 USB ports and 2 built-in cables, so you can easily charge several devices at the same time. It provides a high level of safety, and thanks to its thoughtful design, use will be even more convenient. A USB-C cable is also included.
Instant charging
With Baseus Comet, charging your devices is faster than you think. The powerbank offers charging with a maximum power of 22.5W. It also supports a number of fast charging protocols including PD, SCP, FCP, QC and AFC. This will charge your Huawei P50 to 60% or iPhone 14 to 50% in as little as 30 minutes.
Up to 4 devices simultaneously
You no longer have to wait until one device is charged to plug in another! The powerbank is equipped with 2 ports - USB-C and USB-A, and has two built-in cables - USB-C and Lightning. Now you can easily charge as many as 4 devices at the same time! With its help you will successfully renew the energy of your smartphone, tablet, wireless headphones, smartwatch or electric toothbrush.
No worries about safety
Freely charge your devices without worrying about damaging them. The powerbank reliably protects against overcharging, over-discharge, overvoltage, overcurrent, short circuits or electromagnetic fields. It also offers a special mode that allows charging at a lower amperage, and controls the device's temperature to prevent overheating. It also meets all aviation requirements, so you'll be able to take it on a plane with you without any problems.
With attention to detail
High-quality materials have been used in the construction of the powerbank, which are characterized by high durability and resistance to wear - you can be sure that Baseus Comet will serve you well for a long time. Thanks to its carefully thought-out design, carrying and storing the powerbank won't be a problem for you - you don't have to worry about tangled cables. It also has a built-in display, from which you can check the state of charge of the battery.
description_ru - Блок питания Baseus Comet 10000 мАч, 22,5 Вт. Заряжайте свои устройства, где бы вы ни находились! Powerbank Baseus Comet отличается емкостью 10 000 мАч, что делает его идеальным для повседневного использования. Он поддерживает несколько стандартов быстрой зарядки, а его максимальная мощность достигает 22,5 Вт. Он имеет 2 порта USB и 2 встроенных кабеля, поэтому вы можете легко заряжать несколько устройств одновременно. Он обеспечивает высокий уровень безопасности, а благодаря продуманной конструкции использование будет еще удобнее. В комплект также входит кабель USB-C.
Мгновенная зарядка С Baseus Comet зарядка ваших устройств происходит быстрее, чем вы думаете. Powerbank обеспечивает зарядку с максимальной мощностью 22,5 Вт. Он также поддерживает ряд протоколов быстрой зарядки, включая PD, SCP, FCP, QC и AFC. Это позволит зарядить ваш Huawei P50 до 60% или iPhone 14 до 50% всего за 30 минут.
До 4 устройств одновременно Вам больше не придется ждать, пока одно устройство зарядится, чтобы подключить другое! Powerbank оснащен двумя портами — USB-C и USB-A, а также имеет два встроенных кабеля — USB-C и Lightning. Теперь вы можете легко заряжать до 4 устройств одновременно! С его помощью вы успешно восстановите энергию своего смартфона, планшета, беспроводных наушников, умных часов или электрической зубной щетки.
Не беспокойтесь о безопасности. Свободно заряжайте свои устройства, не беспокоясь о их повреждении. Powerbank надежно защищает от перезаряда, переразряда, перенапряжения, перегрузки по току, коротких замыканий и электромагнитных полей. Он также предлагает специальный режим, который позволяет заряжать при более низкой силе тока и контролирует температуру устройства, чтобы предотвратить перегрев. Он также отвечает всем авиационным требованиям, поэтому его без проблем можно будет взять с собой в самолет.
С вниманием к деталям. При изготовлении павербанка использованы высококачественные материалы, которые характеризуются высокой прочностью и устойчивостью к износу - вы можете быть уверены, что Baseus Comet прослужит вам верой и правдой долгое время. Благодаря тщательно продуманной конструкции переноска и хранение павербанка не станет для вас проблемой – вам не придется беспокоиться о запутанных кабелях. Он также имеет встроенный дисплей, с помощью которого можно проверить уровень заряда аккумулятора.
EAN - 6932172628741
Eans - 6932172628741
gross_weight - 0.3 kg
Category - Root/Accessories | Exploitation/Car accessories/Power Banks
Model - Baseus Comet
Name - Baseus Comet 10000mAh 22.5W czarny
ProducerCode - PPMD020001
Producer - Baseus
ShortDescription -
weight - 0.25 kg
title_en - Baseus Comet Powerbank USB / USB-C / 10 000mAh 22.5W
title_lv - Baseus Comet Powerbank Ārējas uzlādes baterija USB / USB-C / 10 000mAh 22.5W
title_ru - Baseus Comet Powerbank USB / USB-C / 10 000mAh 22.5W
44,42 €
Baseus Comet, 10 000 mAh, Black
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas