Lenovo IdeaTab M8, 8", 2GB, 32GB

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 454928 Preces kods: ZA5H0086SE
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvētā atmiņa: 32GB
  • Modelis: IdeaTab M8
  • Ekrāna izmērs: 8"
  • Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 800
  • Ekrāna paneļa tips: IPS
  • Procesors: MediaTek
  • Operētājsistēma: Android 9.0
Līdzīgi produkti
Šis produkts Lenovo IdeaTab M8, 8", 2GB, 32GB
Lenovo IdeaTab Tab M10 10.1", 2GB, 32GB, Android 9.0
Lenovo IdeaTab M10 10.1" IPS, Black, Snapdragon 429, 2GB, 32GB, Android 9.0
Lenovo Yoga Smart IdeaTab X705F, 10.1", 3GB, 32GB
Bluebird RT080, 8", 2GB, 32GB
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
149,99 €
158,37 €
138,37 €
255,69 €
822,78 €
Pamatinformācija
Krāsa Pelēka Melna Melna Pelēka Melna
Iebūvētā atmiņa 32GB 32GB 32GB 32GB 32GB
Svars 305 g < 600g < 600g < 600g < 600g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 8" 10.1" 10.1" 10.1" 8"
Ekrāna izšķirtspēja 1280 x 800 1280 x 800 1280 x 800 1920 x 1200 1920 x 1200
Ekrāna paneļa tips IPS IPS IPS IPS N/A
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits N/A 4 4 8 8
Procesora takts frekvence 2.00GHz 2.00GHz 2.00GHz 2.00GHz
Procesors MediaTek Snapdragon 429 Snapdragon 429 Snapdragon 439 N/A
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 2GB 2GB 2GB 3GB 2GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 9.0 Android 9.0 Android 8.1 Android 9.0 Android 7.0
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir Ir Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda microSD microSD microSD microSD microSD
WebCam Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav Nav Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Ir Ir Ir Nav Ir
NFC Nav Nav Nav Nav Nav
3G Ir Ir Ir Nav Ir
GPS Nav Ir Ir Nav Ir
Bluetooth Ir Ir Ir Ir Ir
Akumulators
Baterijas kapacitāte 5000 mAh 4850 mAh 4850 mAh 7000 mAh 6000 mAh
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Lenovo planšetdatoru IdeaTab M8 ar 8" ekrānu un MediaTek 2.0GHz procesoru.
  • 8" lielais IPS displejs nodrošina teicamu krāsu atbilstību un augstāku attēla kontrastu, salīdzinājumā ar ierastajiem TFT displejiem.
  • Lenovo IdeaTab M8 planšetdatorā iebūvēta ietilpīga 32GB atmiņa. Uz tās varēsiet saglabāt neskaitāmas aplikācijas, mūzikas un video failus, nemaz nerunājot par dokumentiem.
  • IdeaTab M8 iebūvētais 3G modems nodrošina bezvadu tīkla savienojumu arī tur, kur nav pieejams Wi-Fi, izmantojot mobilo operatoru SIM karti ar aktivizētu datu pieslēgumu.
Pamatinformācija
Krāsa : Pelēka
Iebūvētā atmiņa 32GB

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Svars : 305 g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 8"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja 1280 x 800

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips IPS

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits N/A

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesors MediaTek

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : 2GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 9.0

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : microSD
WebCam Ir

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Ir
NFC : Nav
3G Ir

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Nav
Bluetooth Ir

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Akumulators
Baterijas kapacitāte 5000 mAh

Šis ir aptuvens skaitlis, kas norāda, cik stundas iekārta var strādāt ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, nelielu procesora noslodzi un iestatītu minimālo ekrāna izgaismojumu.

Atkarībā no noslodzes un izmantotajām iespējām - skaņa, wifi, 3G, failu kopēšana, Bluetooth, utt. šis skaitlis var pamatīgi mainīties uz leju.

Papildus specifikācija
Battery > Battery capacity - 5000 mAh
Battery > Battery technology - Li-Ion polymer
Battery performance, mAh - 5000
Bluetooth - Yes
Bluetooth version - 5.0
Built-in camera - Yes
Built-in microphone - Yes
Built-in speakers - Yes
Camera > Front camera - Yes
Camera > Front camera resolution (numeric) - 2 MP
Camera > Rear camera - Yes
Camera > Rear camera resolution (numeric) - 5 MP
Code - ZA5H0086SE
Colour of product - Grey
Connections - 3.5 mm
Connections - Micro USB 2.0
Description - LENOVO TB-8505X 8HD/2GB/32GB/4G-LTE/ANDROID
Design > Colour of product - Grey
Dimensions W x D x H, mm - 199.1 x 121.8 x 8.15
Display > Display - 1280 x 800
Display > Display diagonal - 8 "
Display > Display technology - IPS
Display > Touch technology - 10-point Multi-touch
Display diagonal, " - 8
Display resolution, pixels - 1280 x 800
EAN - 193638288527
Front camera, MP - 2
Graphic adapter - IMG GE8300
Height - 39.000000
Integrated Memory Card Reader - Yes
Length - 210.000000
Manufacturer - LENOVO
ManufacturerPartNumber - ZA5H0086SE
Maximum memory card size - 128 GB
Memory > Internal memory - 2 GB
Memory > Internal memory type -
Memory slots - 0
Mobile broadband - Yes
Mobile operating system provided - Android
Name - Lenovo IdeaTab M8 8 ", Grey, IPS, 1280 x 800, MediaTek, Helio A22, 2 GB, 32 GB, Wi-Fi, 4G, 2 MP, Rear camera, 5 MP, 5.0, Android, Pie
Networking > 4G - Yes
Networking > Bluetooth - Yes
Networking > Bluetooth version - 5.0
Networking > Near Field Communication (NFC) - No
Networking > Wi-Fi standards - 802.11a/b/g/n/ac
Operating system version - 9.0
Package features > Classification of battery - CL126:NE:2016-12-09
Package features > Composition of battery - CL127:KT:2016-12-09
Package features > Embeeded battery - Yes
Package features > Gross depth (mm) - 8.15 mm
Package features > Gross height (mm) - 121.8 mm
Package features > Gross weight - 0.544 kg
Package features > Gross width (mm) - 199.1 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 232.67 g
Package features > Plastic (No PET) - 7.33 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.239 kg
Package features > TI weight (kg) - 0.082 kg
Package features > Type of battery - Accumulator
Package features > Volume (m3) - 0.000197640597 m³
Package features > WEE classification - CL109:6:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
PDF - http://www.blobs.lt/products/3/5/3/8/6/2/fcccf1c424be4abd27ec1f01136257be/original.pdf
PeriodofWarranty - 24 M
Processor > Processor family - MediaTek
Processor > Processor frequency - 2.0 GHz
Processor > Processor model - Helio A22
Processor manufacturer - MediaTek
Processor model - MediaTek Helio A22 (2.0GHz, 4C)
Processor number of cores - 4
Producer product family - IdeaTab
Producer product name - M8
Rear camera resolution, MP - 5
Software > Operating system installed - Android
Software > Operating system version - Pie
Storage > Compatible memory cards - microSD
Storage > Internal storage capacity - 32 GB
Storage > Maximum memory card size - GB
Technical details > Net weight - 0.31 kg
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Total storage capacity - 32 GB
Warranty - 24
Weight - 0.553000
Weight, g - 305
Width - 135.000000
WLAN antennas - 1x1
Lenovo IdeaTab M8, 8", 2GB, 32GB
Visas kategorijas