Apple iPad 7th, Wi-Fi, 128GB, 10.2"

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 351947 Preces kods: MW6F2HC/A
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvētā atmiņa: 128GB
  • Modelis: iPad 7th
  • Ekrāna izmērs: 10.2"
  • Ekrāna izšķirtspēja: 2160 x 1620
  • Ekrāna paneļa tips: IPS
  • Procesors: Apple A10
  • Operētājsistēma: Apple iOS 12
Līdzīgi produkti
Šis produkts Apple iPad 7th, Wi-Fi, 128GB, 10.2"
Apple iPad Pro 11" 2020, Wi-Fi+Cellular, 128GB, Space Gray
Apple iPad Mini, Wi-Fi, 256GB, Silver, 5th Gen
Apple iPad Mini, Wi-Fi, 64GB, Space Gray, 5th Gen
Apple iPad Mini, Wi-Fi, 64GB, Gold, 5th Gen
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
625,25 €
1 051,10 €
669,46 €
488,36 €
500,76 €
Pamatinformācija
Krāsa Sudraba Pelēka Sudraba Sudraba Zelta
Iebūvētā atmiņa 128GB 128GB 256GB 64GB 64GB
Svars 473 g 301 g 301 g 301 g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 10.2" 11" 7.9" 7.9" 7.9"
Ekrāna izšķirtspēja 2160 x 1620 1668 x 2388 2048 x 1536 2048 x 1536 2048 x 1536
Ekrāna paneļa tips IPS Retina IPS Retina IPS Retina IPS Retina IPS
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4 8 6 6 6
Procesora takts frekvence 2.34GHz 2.48GHz 2.49GHz 4x2.5GHz + 4x1.6GHz 2.49GHz
Procesors Apple A10 Apple A12Z Apple A12 Apple A12 Apple A12
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 2GB 6GB 3GB 3GB 3GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Apple iOS 12 iPadOS 13.4 Apple iOS 12 Apple iOS 12 Apple iOS 12
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir Ir Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda Nav Nav Nav Nav Nav
WebCam Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 1 0 0 0
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav Nav Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Ir Ir Nav Ir Nav
NFC Nav Nav Nav Nav Nav
3G Ir Ir Nav Nav Nav
GPS Ir Ir Nav Nav Nav
Bluetooth Ir Ir Ir Ir Ir
Akumulators
Baterijas kapacitāte 5124 mAh 5124 mAh 5124 mAh
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Apple planšetdatoru iPad 7th ar 10.2" ekrānu un Apple A10 2.34GHz procesoru.
  • 10.2" lielais IPS displejs nodrošina teicamu krāsu atbilstību un augstāku attēla kontrastu, salīdzinājumā ar ierastajiem TFT displejiem.
  • Apple iPad 7th planšetdatorā iebūvēta ietilpīga 128GB atmiņa. Uz tās varēsiet saglabāt neskaitāmas aplikācijas, mūzikas un video failus, nemaz nerunājot par dokumentiem.
  • Izmantojot integrēto 3G modemu, iespējams piekļūt tīklam no jebkuras vietas, kurā nodrošināts Jūsu operatora pārklājums. Viss kas nepieciešams - SIM karte ar aktīvu datu pieslēgumu.
Pamatinformācija
Krāsa : Sudraba
Iebūvētā atmiņa 128GB

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 10.2"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja 2160 x 1620

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips IPS

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesora takts frekvence 2.34GHz

Katra kodola takts fekvence, kas nosaka, cik darbības sekundē spēj dotais procesora kodols, vai kodoli veikt. Augstāka takts frekvence bieži vien nozīmē arī lielāku veiktspēju.

Procesors Apple A10

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : 2GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Apple iOS 12

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : Nav
WebCam Ir

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Ir
NFC : Nav
3G Ir

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Ir
Bluetooth Ir

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Papildus specifikācija
Code - MW6F2HC/A
Design > Colour of product -
Display > Display diagonal -
EAN - 190199249646
Name - iPad 10.2" Wi-Fi + Cellular 128GB - Silver 7th Gen
Networking > 3G -
Networking > 4G -
Networking > Wi-Fi -
Package features > Classification of battery - CL126:NE:2016-12-09
Package features > Composition of battery - CL127:KT:2016-12-09
Package features > Embeeded battery - Yes
Package features > Gross depth (mm) - 264 mm
Package features > Gross height (mm) - 61 mm
Package features > Gross weight - 0.92 kg
Package features > Gross width (mm) - 185 mm
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 256 g
Package features > Plastic (No PET) - 64 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.32 kg
Package features > TI weight (kg) - 0.15 kg
Package features > Type of battery - Accumulator
Package features > Volume (m3) - 0.00297924 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Software > Operating system installed -
Storage > Internal storage capacity -
Technical details > Net weight - 0.6 kg
Technical Specifications > Camera - 8-megapixel camera ƒ/2.4 aperture Five-element lens Hybrid IR filter Backside illumination Live Photos Autofocus Panorama (up to 43 megapixels) HDR for photos Exposure control Burst mode Tap to focus Timer mode Auto image stabilization Body and face detection Photo geotagging
Technical Specifications > Capacity - Wi-Fi 128GB
Technical Specifications > Chipset - A10 Fusion chip with 64‑bit architecture Embedded M10 coprocessor
Technical Specifications > Contents - iPad
Lightning to USB Cable
USB Power Adapter
Technical Specifications > Display - 10.2-inch (diagonal) LED-backlit Multi-Touch display with IPS technology 2160-by-1620-pixel resolution at 264 pixels per inch (ppi) 500 nits brightness Fingerprint-resistant oleophobic coating Supports Apple Pencil (1st generation)
Technical Specifications > Operating System - iOS 12
Technical Specifications > Other - Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac); dual band (2.4GHz and 5GHz); HT80 with MIMO Bluetooth 4.2 technology UMTS/HSPA/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz) Gigabit-class LTE (Bands 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 29, 30, 34, 38, 39, 40, 41, 66, 71) Data only Wi-Fi calling eSIM
Technical Specifications > Power - Built‐in 32.4‐watt‐hour rechargeable lithium‑polymer battery Up to 10 hours of surfing the web on Wi-Fi, watching video, or listening to music Charging via power adapter or USB to computer system
Technical Specifications > Processor - A10 Fusion chip with 64‑bit architecture Embedded M10 coprocessor
Technical Specifications > Sensors - Touch ID Three‐axis gyro Accelerometer Barometer Ambient light sensor
Technical Specifications > Size - Height: 62 mm Width: 185 mm Depth: 263 mm Weight: 483 g
Technical Specifications > Video - 1080p HD video recording at 30 fps Slo‑mo video support for 720p at 120 fps Time‑lapse video with stabilization Video image stabilization Body and face detection 3x video zoom Video geotagging
Warranty - 12
Warranty - 12 month(s)
Warranty Terms - 12 month(s)
Apple iPad 7th, Wi-Fi, 128GB, 10.2"
Visas kategorijas