Apple iPad, 10.2", Wi-Fi + Cellular, 32GB, Silver

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 351100 Preces kods: MW6C2FD/A
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Iebūvētā atmiņa: 32GB
 • Modelis: iPad 7th
 • Ekrāna izmērs: 10.2"
 • Ekrāna izšķirtspēja: 2160 x 1620
 • Ekrāna paneļa tips: IPS
 • Procesors: Apple A10
 • Operētājsistēma: Apple iOS 12
Līdzīgi produkti
Šis produkts Apple iPad, 10.2", Wi-Fi + Cellular, 32GB, Silver
Apple iPad Mini, Wi-Fi + Cellular, 64GB, Space Gray
Apple iPad mini, Wi-Fi+Cellular, 64GB, Silver
Apple iPad mini, Wi-Fi+Cellular, 256GB, Silver
Apple 10.2INCH IPAD WI-FI + CELLULAR 32GB - SPACE GREY IN
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
490,31 €
637,84 €
581,81 €
820,13 €
561,47 €
Pamatinformācija
Krāsa Sudraba Pelēka Sudraba Sudraba
Iebūvētā atmiņa 32GB 64GB 64GB 256GB 32GB
Svars 927 g 301 g 308 g 308 g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 10.2" 7.9" 7.9" 7.9"
Ekrāna izšķirtspēja 2160 x 1620 2048 x 1536 2048 x 1536 2048 x 1536
Ekrāna paneļa tips IPS Retina IPS Retina IPS Retina IPS
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4 6 6 6
Procesora takts frekvence N/A 2.49GHz 2.49GHz 2.49GHz
Procesors Apple A10 Apple A12 Apple A12 Apple A12
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 3GB 3GB 3GB 3GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Apple iOS 12 Apple iOS 12 Apple iOS 12 Apple iOS 12
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda Nav Nav Nav Nav
WebCam Ir Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 0 0 0
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Ir Ir Ir Ir
NFC Nav Nav Nav Nav
3G Ir Ir Ir Ir
GPS Ir Ir Ir Ir
Bluetooth Ir Ir Ir Ir
Akumulators
Baterijas kapacitāte N/A 5124 mAh 5124 mAh 5124 mAh
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Apple planšetdatoru iPad 7th ar 10.2" ekrānu un Apple A10 1.6GHz procesoru.
 • 10.2" lielais IPS displejs nodrošina teicamu krāsu atbilstību un augstāku attēla kontrastu, salīdzinājumā ar ierastajiem TFT displejiem.
 • Uz iebūvētās 32GB atmiņas iespējams saglabāt simtiem aplikācijas, dokumentus, kā arī multivedes failus.
 • Izmantojot integrēto 3G modemu, iespējams piekļūt tīklam no jebkuras vietas, kurā nodrošināts Jūsu operatora pārklājums. Viss kas nepieciešams - SIM karte ar aktīvu datu pieslēgumu.
Pamatinformācija
Krāsa : Sudraba
Iebūvētā atmiņa 32GB

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Svars : 927 g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 10.2"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja 2160 x 1620

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips IPS

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesora takts frekvence N/A

Katra kodola takts fekvence, kas nosaka, cik darbības sekundē spēj dotais procesora kodols, vai kodoli veikt. Augstāka takts frekvence bieži vien nozīmē arī lielāku veiktspēju.

Procesors Apple A10

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : 3GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Apple iOS 12

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : Nav
WebCam Ir

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Ir
NFC : Nav
3G Ir

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Ir
Bluetooth Ir

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Akumulators
Baterijas kapacitāte N/A

Šis ir aptuvens skaitlis, kas norāda, cik stundas iekārta var strādāt ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, nelielu procesora noslodzi un iestatītu minimālo ekrāna izgaismojumu.

Atkarībā no noslodzes un izmantotajām iespējām - skaņa, wifi, 3G, failu kopēšana, Bluetooth, utt. šis skaitlis var pamatīgi mainīties uz leju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Apple iPad, 10.2", Wi-Fi + Cellular, 32GB, Silver
Abmessungen / Gewicht / Farbe-Breite - 174,1 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe-Color - Silber
Abmessungen / Gewicht / Farbe-Formfaktor - Slate
Abmessungen / Gewicht / Farbe-Gewicht - 493 g
Abmessungen / Gewicht / Farbe-Höhe - 250,6 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe-Tiefe - 7,5 mm
Accessories included - iPad Lightning to USB cable USB power supply
Allgemeine Informationen-Hersteller - Apple, Inc
Allgemeine Informationen-Hersteller-Artikelnummer - MW6C2FD/A
Allgemeine Informationen-Hersteller-Webseite - http://www.apple.com
Allgemeine Informationen-Marke - Apple
Allgemeine Informationen-Produktbezeichnung - iPad
Allgemeine Informationen-Produktlinie - iPad (7th Generation)
Allgemeine Informationen-Produkttyp - Tablet
ARTIKEL1 - IPAD 10.2-INCH WI-FI CELL
ARTIKEL2 - 32GB SILVER IN
AudioFeatures -
 • Stereo speakers
 • Dual microphone
 • Audio formats supported: AAC (8 to 320 Kbps), Protected AAC (from iTunes Store), HE-AAC, MP3 (8 to 320 Kbps), MP3 VBR, Dolby Digital (AC-3), Dolby Digital Plus (E-AC-3), Audible (formats 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX, and AAX+), Apple Lossless, AIFF, and WAV

 • Ausstattung-Auflösung Frontkamera/Webcam - 1,2 Megapixel
  Ausstattung-Auflösung hintere Kamera - 8 Megapixel
  Ausstattung-Fokuseinstellungen - Autofokus
  Ausstattung-Kamera hinten - Ja
  Ausstattung-Sensortyp - Barometer
  Ausstattung-Sensortyp - Digitaler Kompass
  Ausstattung-Sensortyp - Gyro-Sensor
  Ausstattung-Sensortyp - Schwingungsmesser
  Ausstattung-Sensortyp - Umgebungslichtsensor
  Ausstattung-Webcam - Ja
  AverageRunTime - Up to 9 hours
  Basic-Auflösung Frontkamera/Webcam - 1,2 Megapixel
  Basic-Bildschirmauflösung - 2160 x 1620
  Basic-Bildschirmgröße - 25,9 cm (10,2 Zoll)
  Basic-Chipsatzmodell - Apple A10 Fusion
  Basic-Datenübertragung - DC-HSDPA
  Basic-Datenübertragung - EDGE
  Basic-Datenübertragung - HSPA
  Basic-Datenübertragung - HSPA+
  Basic-Datenübertragung - LTE
  Basic-Datenübertragung - UMTS
  Basic-Farbe - Silber
  Basic-GPS - Ja
  Basic-Größe Flash-Speicher - 32 GB
  Basic-Marke - Apple
  Basic-Mobilfunkgeneration - 4G
  Basic-Produktfamilie - iPad (7th Generation)
  Basic-Produkttyp - Tablet
  Battery - -
  Battery capacity - 32.4 mAh
  BluetoothFeatures - Bluetooth 4.2
  Breite - 0.19
  Camera - Yes
  CameraFeatures -
 • Front: 1.2 MP; rear: 8 MP
 • 1080p HD video: 30 fps
 • Slo‑mo video: 720p at 120 fps
 • Five-element lens
 • Hybrid IR filter
 • Backside illumination
 • Live Photos
 • Autofocus
 • Panorama (up to 43 megapixels)
 • HDR for photos
 • Exposure control
 • Burst mode
 • Tap to focus
 • Timer mode
 • Auto image stabilization
 • Body and face detection
 • Photo geotagging

 • CardSupport -
 • Nano SIM
 • eSIM

 • category - Computer Systems
  Cell type - Li-ion
  classCode - B
  Color - Silver
  Communication - Bluetooth 4.2
  Communication - HSPA+ (3G)
  Communication - LTE (4G)
  Communication - UMTS (3G)
  Communication - Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac)
  CPU - other information - A10 Fusion chip with 64-bit architecture Built-in M10 coprocessor
  CPU Boost frequency - 2.34 GHz
  CPU frequency - 1.64 GHz
  cpuCode - CORTEX
  DataConnectionTypes - GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE
  Depth - 7.5 mm
  Depth - 7.5 mm
  Description - IPAD 10.2-INCH WI-FI CELL 32GB SILVER IN
  Description - The new iPad combines the power and capability of a computer with the ease of use and versatility youd never expect from one. And now its even more versatile, with a larger 10.2inch Retina display, support for the full-size Smart Keyboard and the amazing new capabilities of iPadOS. Its unbelievably fun. And unmistakably iPad. With iPad, getting work done is all hustle and no hassle. You can easily edit a document while researching something on the web and making a FaceTime call to a colleague at the same time. Manage all your files in one convenient spot with the Files app. And when you want to write an essay or create a presentation, you can simply use the onscreen keyboard or attach the fullsize Smart Keyboard.
  Detailed camera specifications - The camera 8-megapixel camera /2.4 aperture Five-element lens Hybrid IR lter Backside illumination Live Photos Autofocus Panorama (up to 43 megapixels) HDR for photos Exposure control Burst mode Tap to focus Timer mode Auto image stabilisation Body and face detection Photo geotagging FaceTime HD camera 1.2-megapixel photos /2.2 aperture Retina Flash Backside illumination Live Photos 720p HD video recording HDR for photos and videos Body and face detection Burst mode Exposure control Timer mode
  Diagonal screen - 10,2''
  dimension depth - 62 mm
  dimension height - 263 mm
  dimension weight - 927 g
  dimension width - 185 mm
  Display / Auflösung-Bildschirmauflösung - 2160 x 1620
  Display / Auflösung-Bildschirmgröße - 25,9 cm (10,2 Zoll)
  Display / Auflösung-Display-Technologie - IPS-Technologie (In-Plane-Switching)
  Display / Auflösung-Display-Technologie - Retina-Display
  DisplayFeatures -
 • LED-backlit
 • IPS
 • Multi-touch
 • 500 nits brightness
 • Fingerprint-resistant oleophobic coating
 • Supports Apple Pencil (1st generation)

 • DisplayResolution - 2160 x 1620
  DisplaySize - 10.2"
  displaySku - 4791WC1
  DisplayType - Retina display
  ean - 190199248793
  EANCode - 0190199248793
  ExpansionSlots - -
  Features_Benefits -
  Front camera - 1.2 Mpix
  Gewicht - 0.94
  Gewährleistung-Begrenzte Garantie - 1 Jahr(e)
  globalSku - 4791WC1
  GPS - Yes
  GPS receiver - Yes
  GrossWeight - 0.450 kg
  GRUPPE1 - Computersysteme
  GRUPPE2 - iPad & Tablet PCs
  guarantee - 12
  guarantee_type - external
  Height - 250.6 mm
  Height - 250.6 mm
  HERSTELLER - APPLE
  Hoehe - 0.07
  HSTNUMMER - MW6C2FD/A
  I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
  I/O connectors - 1 x Apple Smart
  imVendorCode - H781
  Internal memory - 32 GB
  Laenge - 0.26
  Lagerung-Größe Flash-Speicher - 32 GB
  LongDesc -
  MANUFDATASHEET - https://www.apple.com/ipad-10.2/specs/
  MarketingText -
  materialType - Z
  Memory card reader - No
  Model - iPad 10.2-inch
  name - iPad 10.2-inch Wi-Fi + Cellular 32GB - Silver
  Name - IPAD 10.2-INCH WI-FI CELL 32GB SILVER IN
  Netzwerk/Kommunikation-Bluetooth - Ja
  Netzwerk/Kommunikation-Datenübertragung - DC-HSDPA
  Netzwerk/Kommunikation-Datenübertragung - EDGE
  Netzwerk/Kommunikation-Datenübertragung - HSPA
  Netzwerk/Kommunikation-Datenübertragung - HSPA+
  Netzwerk/Kommunikation-Datenübertragung - LTE
  Netzwerk/Kommunikation-Datenübertragung - UMTS
  Netzwerk/Kommunikation-GPS - Ja
  Netzwerk/Kommunikation-Mobilfunkgeneration - 4G
  Netzwerk/Kommunikation-Unterstützte Mobilfunknetze - GSM
  Netzwerk/Kommunikation-Wireless LAN - Ja
  Netzwerk/Kommunikation-Wireless LAN-Standard - IEEE 802.11a/b/g/n/ac
  Netzwerk/Kommunikation-WWAN unterstützt - Ja
  Operating System - iPadOS
  OperatingSystem - iPadOS
  Other display parameters - Obsługa Apple Pencil (1. generacji)
  Other features - Touch ID Triaxial gyroscope accelerometer Barometer Outdoor lighting sensor Unlocking the iPad Personal data protection in applications
  PackageContents -
 • iPad
 • Lightning to USB Cable
 • USB Power Adapter

 • pMeasureHeight - 0.07
  pMeasureLength - 0.26
  pMeasureWeight - 0.94
  pMeasureWidth - 0.19
  pPalletQuantity - 15
  ProccesorSpeed - -
  Processor - A10
  Processor - Quad Core
  Processor family - Apple A10
  ProdDesc - Tablet Apple iPad 10.2 (2019) LTE 32GB - Silver
  producer - Apple
  productId - 4791WC1
  ProductPicture2 -
  ProductPicture3 -
  ProductPicture4 -
  ProductType - Tablet
  productType - ZTRA
  Prozessor / Chipsatz-Chipsatzhersteller - Apple
  Prozessor / Chipsatz-Chipsatzmodell - A10 Fusion
  RAM - 3 GB
  Rear camera - 8 Mpix
  Resolution - 2160 x 1620
  ROM - 32 GB
  Schnittstellen / Anschlüsse-Lightning - Ja
  SD - -
  Security - -
  SIM card - Apple SIM
  SIM card - eSIM
  SIM card - Nano
  sku - 4791WC1
  Software-Betriebssystem - iPad OS
  Software-Betriebssystem-Plattform - iOS
  SoftwareIncluded - -
  Stck_Kart - 5
  Stck_Pal - 15
  Storno - Y
  subCategory - Tablet
  upcEan - 0190199248793
  vendor - APPLE
  vendorAlias - APPLE
  vendorCode - H781
  vendpn - MW6C2FD/A
  Verschiedenes-Funktionsmerkmale - AirPlay Mirroring
  Verschiedenes-Funktionsmerkmale - Touch ID
  Verschiedenes-Packungsinhalt -
  • iPad (7G) Tablet
  • Lightning auf USB Kabel
  • USB-Netzadapter

  vpn - MW6C2FD/A
  Warranty - 1 year
  Weight - 493 g
  Weight - 0.493 Kg
  Width - 174.1 mm
  Width - 174.1 mm
  WirelessStandards - a/b/g/n/ac
  WWAN - Yes
  WWAN (3G) / LTE (4G) - Built-in
  WWANFeatures - -
  Apple iPad, 10.2", Wi-Fi + Cellular, 32GB, Silver
  Visas kategorijas