Techly Portable digital notepad tablet for writing and drawing ,8.5'', Black

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 218152 Preces kods: 103137
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvētā atmiņa: 0
  • Modelis: Techly Portable tablet for writing and drawing
  • Ekrāna izmērs: 8.5"
  • Ekrāna izšķirtspēja: N/A
  • Ekrāna paneļa tips: LCD
  • Procesors: N/A
  • Operētājsistēma: N/A
Līdzīgi produkti
Šis produkts Techly Portable digital notepad tablet for writing and drawing ,8.5'', Black
Lenovo TABLET TAB10 TB-X104F 10" 16GB/WIFI BLACK ZA470046BG
Lenovo TABLET TAB M10 TB-X505L 10"/16GB BLACK ZA4H0032EU
Tracer MEMO pocketbook tablet
Overmax Tablet Livecore 7032, 7", 8GB, 1GB
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
23,52 €
149,68 €
172,71 €
14,25 €
49,87 €
Pamatinformācija
Krāsa Melna Melna Melna Melna Melna
Iebūvētā atmiņa 0 16GB 16GB 8GB
Svars 1000 g 530 g 480 g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 8.5" 10.1" 10.1" 7"
Ekrāna izšķirtspēja N/A 1280 x 800 1280 x 800 1024 x 600
Ekrāna paneļa tips LCD IPS IPS N/A
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits N/A 4
Procesora takts frekvence N/A 1.30GHz 1.20GHz
Procesors N/A Snapdragon 429 ARM Cortex A7
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) Nav norādīts 2GB 2GB 1GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma N/A Android 8.1 Android 7.1
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Nav Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda Nav microSD SD
WebCam Nav Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 1 1 1
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Nav Ir Nav
NFC Nav Nav
3G Nav Ir Nav
GPS Nav Ir Nav
Bluetooth Nav Ir Ir Ir
Akumulators
Baterijas kapacitāte N/A 2500 mAh
Pamatinformācija
Krāsa : Melna
Iebūvētā atmiņa 0

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Svars : 1000 g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 8.5"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja N/A

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips LCD

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits N/A

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesora takts frekvence N/A

Katra kodola takts fekvence, kas nosaka, cik darbības sekundē spēj dotais procesora kodols, vai kodoli veikt. Augstāka takts frekvence bieži vien nozīmē arī lielāku veiktspēju.

Procesors N/A

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : Nav norādīts
Operētājsistēma
Operētājsistēma N/A

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Nav

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : Nav
WebCam Nav

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Nav
NFC : Nav
3G Nav

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Nav
Bluetooth Nav

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Akumulators
Baterijas kapacitāte N/A

Šis ir aptuvens skaitlis, kas norāda, cik stundas iekārta var strādāt ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, nelielu procesora noslodzi un iestatītu minimālo ekrāna izgaismojumu.

Atkarībā no noslodzes un izmantotajām iespējām - skaņa, wifi, 3G, failu kopēšana, Bluetooth, utt. šis skaitlis var pamatīgi mainīties uz leju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Techly Portable digital notepad tablet for writing and drawing ,8.5'', Black
Accessories included - Plastikowy rysik; Bateria CR2016
Battery - Battery included - Y
Battery - Battery type - CR2016
Brand - Techly
BrandPartCode - IDATA GT-85B
Category - Writing Tablets
Color - Black
Description - Elektroniczny E-notatnik LCD 8,5"
Description - TECHLY 103137 Techly Portable digital no
Design - Display type - LCD
Design - Product colour - Black
Design - Stylus pen - Y
Diagonal screen - 8,5''
dimension depth - 10 mm
dimension height - 230 mm
dimension weight - 150 g
dimension width - 150 mm
Dimensions - 144 x 227 x 4.5 mm
ean - 8051128103137
EANCode - 8051128103137
GTIN - 8051128103137
guarantee - 36
guarantee_type - external
Height - 186.000000000
Length - 113.000000000
LongDesc -
LongDesc - TECHLY 103137 Techly Portable digital notepad tablet for writing and drawing 8.5 black
LongProductName - Portable tablet for writing and drawing
LongSummaryDescription - Techly Portable tablet for writing and drawing. Display type: LCD, Product colour: Black. Battery type: CR2016. Width: 144 mm, Depth: 4.5 mm, Height: 227 mm
Manufacturer - TECHLY
ManufacturerPartNumber - 103137
name - Portable digital notepa d tablet for writing
Other display parameters -
Other features - Wyposażony w magnesy, umożliwiające mocowanie na metalowych powierzchniach,takich jak np. lodówka Zasilany wymienną baterią CR2016 Wymazywanie ekranu za pomocą wciśnięcia przycisku
PartNumber - 103137
PeriodofWarranty - 36 Months warranty
Power supply -
producer - Techly
ProductName - Portable tablet for writing and drawing
ShortSummaryDescription - Techly Portable tablet for writing and drawing, LCD, Black, CR2016, 144 mm, 4.5 mm, 227 mm
Software -
Special functions -
Title - Techly Portable tablet for writing and drawing
URL - https://www.techly.com/portable-tablet-for-writing-and-drawing.html
vendpn - 103137
WarrantyInfo -
Weight - 1 kg
Weight - 0.001000000
Weight & dimensions - Depth - 4.5 mm
Weight & dimensions - Height - 227 mm
Weight & dimensions - Weight - 159 g
Weight & dimensions - Width - 144 mm
Width - 180.000000000
Wireless communication - No
23,52 €
Techly Portable digital notepad tablet for writing and drawing ,8.5'', Black
Visas kategorijas