Lenovo Tab E8, 8" IPS, Quad-Core 1.3GHz, 2GB, 16GB, Android 7.0

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 170031 Preces kods: ZA3W0014SE
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvētā atmiņa: 16GB
  • Modelis: Tab E8
  • Ekrāna izmērs: 8"
  • Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 800
  • Ekrāna paneļa tips: IPS
  • Procesors: MediaTek
  • Operētājsistēma: Android 7.0
Līdzīgi produkti
Šis produkts Lenovo Tab E8, 8" IPS, Quad-Core 1.3GHz, 2GB, 16GB, Android 7.0
Lenovo TAB4 8 Black, 8" IPS,Quad Core 1.4GHz, 2GB, 16GB, Android 7.0
Huawei MediaPad T3 10 Space Gray, 9.6" IPS, Quad-Core 1.4GHz, 2GB, 16GB, Android 7.0
Lenovo TAB E10, 10.1'' IPS, Black, Snapdragon 210, 1GB RAM, 16GB, Wi-Fi, Android 8.1
Huawei MediaPad T5, 10” IPS, 8 Core 2.36GHz, 2GB, 16GB, Android 8.0
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
87,63 €
148,00 €
137,93 €
104,62 €
162,28 €
Pamatinformācija
Krāsa Melna Melna Pelēka Melna Melna
Iebūvētā atmiņa 16GB 16GB 16GB 16GB 16GB
Svars < 500g < 400g < 500g < 600g < 500g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 8" 8" 9.6" 10.1" 10.1"
Ekrāna izšķirtspēja 1280 x 800 1280 x 800 1280 x 800 1280 x 800 1920 x 1200
Ekrāna paneļa tips IPS IPS IPS IPS IPS
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4 4 4 4 8
Procesora takts frekvence 1.3GHz 1.4GHz 1.4GHz 1.3GHz 4x2.36GHz + 4x1.7GHz
Procesors MediaTek Snapdragon 425 Snapdragon 425 ARM Cortex A7 ARM Cortex A53
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 1GB 2GB 2GB 1GB 2GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 7.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 8.1 Android 8.0
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir Ir Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda microSD microSD Nav microSD microSD
WebCam Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 1 0 1 1
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav Nav Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Nav Ir Nav Nav Nav
NFC Nav Nav Nav Nav Nav
3G Nav Ir Nav Nav Nav
GPS Ir Ir Nav Ir Ir
BlueTooth Ir Ir Ir Ir Ir
Akumulators
Baterijas kapacitāte 10h 4850 mAh 4800 mAh 4850 mAh 5100 mAh
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Lenovo planšetdatoru Tab E8 ar 8" ekrānu un MediaTek 1.3GHz procesoru.
  • 8" lielais IPS displejs nodrošina teicamu krāsu atbilstību un augstāku attēla kontrastu, salīdzinājumā ar ierastajiem TFT displejiem.
Pamatinformācija
Krāsa : Melna
Iebūvētā atmiņa 16GB

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Svars : < 500g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 8"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja 1280 x 800

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips IPS

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesora takts frekvence 1.3GHz

Katra kodola takts fekvence, kas nosaka, cik darbības sekundē spēj dotais procesora kodols, vai kodoli veikt. Augstāka takts frekvence bieži vien nozīmē arī lielāku veiktspēju.

Procesors MediaTek

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : 1GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 7.0

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : microSD
WebCam Ir

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Nav
NFC : Nav
3G Nav

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Ir
BlueTooth Ir

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Akumulators
Baterijas kapacitāte 10h

Šis ir aptuvens skaitlis, kas norāda, cik stundas iekārta var strādāt ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, nelielu procesora noslodzi un iestatītu minimālo ekrāna izgaismojumu.

Atkarībā no noslodzes un izmantotajām iespējām - skaņa, wifi, 3G, failu kopēšana, Bluetooth, utt. šis skaitlis var pamatīgi mainīties uz leju.

Papildus specifikācija
Android Enterprise Recommended - No
Audio - Audio system - Dolby Atmos
Audio - Built-in microphone - Y
Audio - Built-in speaker(s) - Y
Audio - Number of built-in speakers - 1
Audio-Out Input/Output connectors - 1
Battery - Battery capacity - 4850 mAh
Battery - Battery life (max) - 10 h
Battery - Battery technology - Lithium Polymer (LiPo)
Battery - Continuous video playback time - 10 h
Battery life (max), h - 20
Battery performance, mAh - 4850
Battery run time up to - 10 hours
Bluetooth - Yes
Bluetooth version - 4.2
Bluetooth version - Bluetooth 4.2
Bluetooth Wireless connections - Yes
Brand - Lenovo
BrandPartCode - ZA3W0014SE
Built-in camera - Yes
Built-in microphone - Yes
Built-in speakers - Yes
Camera - 5MP
Camera - Auto focus - Y
Camera - Front camera - Y
Camera - Front camera resolution (numeric) - 2 MP
Camera - Rear camera - Y
Camera - Rear camera resolution (numeric) - 5 MP
Card Reader - microSD
Category - Planšetes un E-grāmatas :: Planšetdatori
Category - Tablets
Clock speed - 1300 MHz
Code - ZA3W0014SE
Colour - Black
Colour of product - Black
Compatible memory cards - Micro SD
Connections - 3.5 mm
Connections - Micro USB
Depth Unit Dimensions - 8.9 mm
Desc - Operētājsistēma : Android, OS versija: 7.1 (Nougat), Ekrāna izmērs : 8.0", Izšķirtspēja: 1280 x 800, Ekrāna tips: IPS, Procesora modelis: MediaTek MT8163, Procesora kodoli: 4, Procesora frekvence: 1.30 GHz, Operatīvā atmiņa: 1 GB, Iebūvētā atmiņa : 16 GB, Paplašinājuma atmiņa: 32 GB, Paplašinājuma slots: MicroSD, WiFi pieslēgums: Ir, WiFi protokoli: IEEE 802.11a/b/g/n Wireless LAN, GPS: Nav, Bluetooth: Ir, 3G atbalsts: Nav, 4G atbalsts: Nav, USB porti: Micro USB, HDMI: Nav, Mikrofons: Ir, Skaļrunis: Ir, Austiņu pieslēgšana: Ir, Baterijas ietilpība: 4850 mAh, Darbības laiks: Nav zināms, Kamera priekšā: 2.0 Mpx, Kamera aizmugurē: 5.0 Mpx, Garantija: 2 gadi
Description - LENOVO TAB8 LITE 8''HD/1GB/16GB/WIFI/A7.0/SLATE BLACK
Description - The Lenovo Tab E8 is a fun and portable tablet with the family in mind. It delivers a solid HD multimedia experience housed inside a svelte design. And with multiuser profiles, anyone in the family can use the tablet, with their very own space and settings. The Tab E8 is a fantastic family tablet that delivers great value despite its humble size.
Design - Device type - Phablet
Design - Form factor - Slate
Design - Product colour - Black
Design - RoHS compliance - Y
Dimensions W x D x H, mm - 209 x 123 x 8.9
Display - Display brightness - 350 cd/m²
Display - Display diagonal - 20.3 cm (8")
Display - Display resolution - 1280 x 800 pixels
Display - Display technology - IPS
Display - LED backlight - Y
Display - Touch technology - Multi-touch
Display - Touchscreen - Y
Display diagonal, " - 8
Display resolution, pixels - 1280 x 800
Display technology - IPS-LCD
Dolby - Dolby Atmos
EAN - 192563733621
Fingerprint reader - No
Front camera, MP - 5
Front-facing Camera - 2MP
Full Description Line - TAB E8|TB-8304F1|1300 MHz|Screen 8"|Resolution 1280x800|IPS-LCD|Storage 16GB|RAM 1GB|Battery run time up to 10 hours|1xAudio-Out|1xMicro-USB|Wireless LAN 802.11a/b/g/n|Bluetooth|Card Reader microSD|Camera 5MP|Front-facing Camera 2MP|Speakers|GPS / geotagging|Colour Black|Width 209 mm|Height 123 mm|Depth 8.9 mm|Weight 0.32 kg
GPS - Yes
GPS / geotagging - Yes
Graphic adapter - ARM Mali-T720 GPU
GTIN - 0192563733621
Height - 255.000000
Height Unit Dimensions - 123 mm
Internal memory - 1 GB
Knox Mobile Enrollment support - No
LargeDescHTML -
Length - 40.000000
LongDesc - Family entertainment in an 8” tablet
If you’re looking for a tablet that the entire family can share, the Lenovo Tab E8 is the device for you. It’s great for entertainment thanks to HD visuals and Dolby Atmos® sound. And child-friendly features put parents in control of what their kids see and do.
Slim, light, portable
The Tab E8’s slim and light profile — around .035” / 8.9 mm thick and 320 grams, less than a single can of soup — means you’ll barely know you’re hold-ing it.
Visuals that pop
The Tab E8’s HD (1280 x 800) display is great for binge watching your favorite shows and videos on Netflix, Hulu, and YouTube. IPS technology means photos and videos look great from any angle – so when you watch with your friends, everyone will have a great view.
Audio that flows around you
Enjoy rich and powerful sounds coming from all directions – even overhead – thanks to Dolby Atmos® technology. Whether you’re listening on headphones or through the front-facing speaker, the audio experience will surround and immerse you.
Share your device — and keep the kids safe
Every member of the family will have their own tailored experience with Tab E8. Each user gets their own account with individualized settings, wallpaper and social media accounts. That gives parents some control of what their children do online.
LongProductName - 20.32 cm (8") HD (1280x800) IPS Touch, MediaTek MT8163B (1.3GHz), 1GB LPDDR3, 16GB eMCP, WLAN 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.2, Android 7.0
LongSummaryDescription - Lenovo Tab E8. Display diagonal: 20.3 cm (8"), Display resolution: 1280 x 800 pixels, Display technology: IPS. Internal storage capacity: 16 GB. Processor frequency: 1.3 GHz, Processor family: Mediatek, Processor model: MT8163B. Internal memory: 1 GB. Rear camera resolution (numeric): 5 MP, Front camera resolution (numeric): 2 MP. Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 4 (802.11n). Card reader integrated. Weight: 320 g. Operating system installed: Android 7.0. Product colour: Black
Manufacturer - LENOVO
ManufacturerPartNumber - ZA3W0014SE
Memory (RAM) - 1GB
Memory - Internal memory - 1 GB
Memory - Internal memory type - LPDDR3-SDRAM
Memory - Maximum internal memory - 1 GB
Micro-USB Input/Output connectors - 1
Mobile broadband - No
Mobile operating system provided - Android
Mobile OS - Android 7.0
Model number - MediaTek MT8163B
Name - Lenovo IdeaTab Tab E8 Black
Native resolution - 1280x800
Networking - 3G - N
Networking - 4G - N
Networking - Bluetooth - Y
Networking - Bluetooth version - 4.2
Networking - Top Wi-Fi standard - Wi-Fi 4 (802.11n)
Networking - Wi-Fi standards - IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n
Operating system version - 7.0
Packaging content - Manual - Y
Performance - Accelerometer - N
Performance - Ambient light sensor - N
Performance - Assisted GPS (A-GPS) - N
Performance - GPS (satellite) - Y
PeriodofWarranty - 24 M
Ports & interfaces - Combo headphone/mic port - Y
Ports & interfaces - Headphone out - N
Ports & interfaces - Micro-USB 2.0 ports quantity - 1
Ports & interfaces - Microphone in - N
Power - AC adapter input voltage - 5 V
Power - AC adapter output current - 1 A
Processor - Processor cores - 4
Processor - Processor family - Mediatek
Processor - Processor frequency - 1.3 GHz
Processor - Processor model - MT8163B
Processor clock speed, GHz - 1.30
Processor manufacturer - MediaTek
Processor model - MediaTek MT8163B
Processor number of cores - 4
Product model code - TB-8304F1
ProductName - Tab E8
Rear camera resolution, MP - 2
Screen size - 8"
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 36 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 29 cm
Shipping box quantity - 10
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 6.6 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 27 cm
ShortSummaryDescription - Lenovo Tab E8, 20.3 cm (8"), 1280 x 800 pixels, 16 GB, 1 GB, Android 7.0, Black
Software - Operating system installed - Android 7.0
Software - Platform - Android
Speakers - Yes
Storage - Card reader integrated - Y
Storage - Compatible memory cards - MicroSD (TransFlash)
Storage - Internal storage capacity - 16 GB
Storage - Maximum memory card size - 128 GB
Storage - Storage media - eMCP
Storage capacity - 16GB
Tablet family name - TAB E8
Title - Lenovo Tab E8 Mediatek MT8163B 16 GB Black
Total storage capacity - 16 GB
Touch sensitive screen - Yes
Unit Brutto Volume - 0.002819 cubm
Unit Gross Weight - 0.66 kg
Unit Net Weight - 0.32 kg
URL - https://www.lenovo.com/gb/en/tablets/android-tablets/lenovo-tab-e-series/Lenovo-Tab-E8/p/ZZITZTATB48
Vendor Homepage - psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_Tablets_and_Convertibles/Tab_E8?M=ZA3W0014SE
Warranty - 12/24 months
WarrantyInfo - 2-year
Weight - 0.570000
Weight & dimensions - Depth - 8.9 mm
Weight & dimensions - Height - 123 mm
Weight & dimensions - Weight - 320 g
Weight & dimensions - Width - 209 mm
Weight, g - 320
Wi-Fi - Yes
Width - 152.000000
Width Unit Dimensions - 209 mm
Wireless LAN Wireless connections - 802.11a/b/g/n
Zero-Touch Enrollment support - No
87,63 €
Lenovo Tab E8, 8" IPS, Quad-Core 1.3GHz, 2GB, 16GB, Android 7.0
Visas kategorijas