Razer Atheris, Wireless/Bluetooth, Optical, Mercury White

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Outlet
ID: 354402 Preces kods: RZ01-02170300-R3M1
Birojā 1 gab.
Garantija: 2 gadi
56,27 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: ceturtdien, 19.05.2022
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: ceturtdien, 19.05.2022
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: ceturtdien, 19.05.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: ceturtdien, 19.05.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: rīt, 17.05.2022 sākot no 9:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Sensora tehnoloģija: Optical
  • Datu pārraide: Bezvadu
  • Krāsa: Balta
  • Pielietojums: Gaming
  • Pieslēgums: Bluetooth
Visi parametri
Sensora tehnoloģija Optical

Ir optiskās un lāzera peles.

Lāzera pelēm ir augstākā precizitāte un mazs energopatēriņš, kā arī tās spēj darboties uz stikla un spoguļvirsmām. 

Optiskās peles ir pašlaik visplašāk pielietotās, savas pievilcīgās kvalitātes/cenas attiecības dēļ. Tām nav nekādu mehānisku daļu, līdz ar to tās strādā ātri un precīzi.

Pamatinformācija
Datu pārraide Bezvadu

Datu pārraide nosaka, kā pele savienota ar datoru.

Vada savienojums ir klasisks, ātrs un pārbaudīts veids (elektriskais kabelis ar USB vai PS/2 kontaktu).

Savukārt bezvadu savienojums prasa periodisku bateriju maiņu, vai akumulatora uzlādi, toties piedāvā brīvību lietot peli neraizējoties par brīžiem traucējošo vadu. Šādas peles ir ideālas darbam ar portatīvo datoru, pie kura tās tiek pievienotas ar bluetooth vai infrared palīdzību. Taču jāņem vērā, ka parasti tās sver nedaudz vairāk par vadu pelēm, tām ne vienmēr ir stabils savienojums.

Krāsa Balta
Peles virsmas krāsa. Šis parametrs ir orientējošs un var atšķirties no reālās peles krāsas.
Pielietojums Gaming

Pielietojums ir orientējošs rādītājs, kas nosaka, kam šī pele vairāk paredzēta, stacionārajam, vai portatīvajam datoram.

Notebook tipa peles ir maza izmēra, tādēļ piemērotas darbam ceļā.

Ja jūs portatīvo datoru lielākoties izmantosiet noteiktā darba vietā, ieteicams iegādāties desktop peli, kurai ir standarta izmērs, līdz ar to tā ir daudz ērtāka ilgstošam darbam pie datora. Standarta peles portatīvajam datoram tiek pieslēgtas ar vadu, kas nodrošina ilgstošu stabilu strādāšanu. Savukārt bezvadu pelēm periodiski nepieciešama bateriju maiņa.

Gaming peles ir aprīkotas ar lielāku pogu skaitu; tām ir precīzāka optika un labāka izšķirtspēja. Pilnvērtīgākam spēļu procesam Dateks.lv iesaka iegādāties gaming peli ar vadu datu pārraidi. 

Ikdienas vajadzībām Dateks.lv iesaka izvēlēties lāzera peli ar PS/2 vai USB pieslēgumu.

Funkcionalitāte
Apgaismojums : Nav
Maksimālā jūtība (DPI) : 7200
Pogu skaits : 4
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums : Bluetooth
Papildus specifikācija
Apraksts - Tips: Optiskā, Savienojums: Bezvadu, Savienojuma veids: USB, Kategorija: Datorspēlēm, Pogu skaits: 5, Krāsa: Balta, Barošana: 2 x AA baterijas, DPI jutība: 7200 dpi, Garantija: 2 gadi
augstums - 17.5
Bezvadu - barošanas - 2 × AA baterijas vai NiMH uzlādējamas baterijas
Bezvadu - Barošanas avots - 2 × AA sārma baterijas vai NiMH akumulatori
Bezvadu - barošanas avots - 2 × AA sārma vai NiMH akumulators
Bezvadu - barošanas avots - 2 × AA sārma vai NiMH baterijas
Bezvadu - Bezvadu tehnoloģija - 2.4 GHz
Bezvadu - Bezvadu tehnoloģija - Bluetooth
Bezvadu - izturība - Līdz 350 stundām
Bezvadu - izturība - Līdz 350 stundām
Bezvadu - Izturība - Līdz 350 stundām
Bezvadu tehnoloģija - Bezvadu tehnoloģija - 2,4 GHz
Bezvadu tehnoloģija - Bezvadu tehnoloģija - 2,4 GHz
Bezvadu tehnoloģija - Bezvadu tehnoloģija - 2.4 GHz
Bezvadu tehnoloģija - Bezvadu tehnoloģija - Bluetooth
Bezvadu tehnoloģija - Bezvadu tehnoloģija - Bluetooth
Bezvadu tehnoloģija - Bezvadu tehnoloģija - Bluetooth
Bezvadu tīkls - Izturība - Līdz 350 stundām
category_en - Perifērijas ierīces
category_et - Aksesuāri
category_lv - Papildus ierīces
category_ru - Papildu ierīces
Citas funkcijas > Bezvadu savienojums - Jā
Citas funkcijas > Izmēri (WxDxH) - 99.7 x 34.1 x 62.8 mm
description_et - Optimizēts gan darbam, gan izklaidēm. Razer Atheris bezvadu peli var izmantot gan ar 2,4 GHz, gan Bluetooth. Šī pele ar līdz pat 350 stundu ilgu akumulatora darbības laiku ir patiesi praktisks palīgs, kas ietilpst jūsu kabatā. Razer Atheris pele ar divām AA baterijām darbojas 350 stundas, tāpēc tā neļaus jums aizņemt sevi situācijās, kad nav laika vai iespējas uzlādēt ierīces. Tā kā Razer Atheris akumulatora darbības laiks ir aptuveni 300 stundas, Razer Atheris nenovērsīs jūs no ceļa. Razer Atheris peles 7200 dpi optiskais sensors ir viens no visprecīzākajiem sensoriem starp visām bezvadu pelēm. Tas nodrošina maksimālu precizitāti un pārsteidzošu kontroli Excel izklājlapās un kaujas laukā. Augstā jutība ir ļoti noderīga, strādājot ar vairākiem ekrāniem vai lielu 4K monitoru. 2,4 GHz vai Bluetooth. Izvēle ir jūsu ziņā. Razer jaunajai Atheris pelei ir divi savienošanas veidi ar datoru. Ja datoram ir Bluetooth savienojums, varat pievienot peli bez papildu piederumiem. Ja jums nav Bluetooth savienojuma, varat pievienot peli, izmantojot komplektā iekļautos 2,4 GHz bezvadu adapterus. Bluetooth savienojums ir noderīgs arī vietās, kur ir daudz bezvadu ierīču, kas var traucēt peles darbību.
description_lv - Pele Razer Atheris ir optimizēta lietošanai gan darbā, gan mājās — aprīkota ar virkni funkciju, piemēram, nozarē vadošo signāla stabilitāti, divu savienojumu un vairāk nekā 300 stundu nepārtrauktas lietošanas iespēju, kas viss ietverts kabatas izmēra ergonomiskā korpusā un orientēts uz veiktspējas un produktivitātes nodrošināšanu. 350 stundu nepārtraukta lietošana ar vienu AA tipa bateriju pāri Kad patstāvīgi dodaties darba braucienos vai esat aizņemts ar sapulcēm, jūs nevēlaties uztraukties par bateriju nomaiņu. Šī iemesla dēļ pele Razer Atheris ir konstruēta, lai nodrošinātu jums vairāk nekā 300 stundu lietošanu bez pārtraukumiem. 7200 DPI optiskais sensors Pateicoties 7 200 DPI optiskajam sensoram, Razer Atheris ir viens no augstākajiem DPI rādītājiem starp mobilajām pelēm. Tas garantē ārkārtēju precizitāti un neticamu kontroli pār izklājlapām vai precīziem šāvieniem. Papildu izšķirtspēja ir teicami piemērota vairākiem monitoriem un pat 4K ekrāniem, un citām ierīcēm. 2,4 GHz ar adaptīvo frekvenču tehnoloģiju Esot aprīkotai ar Razer patentēto bezvadu tehnoloģiju, pele Razer Atheris nodrošina jūs ar nozarē vadošo pārraides stabilitāti. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties kafejnīcā vai birojā, kur daudzas bezvadu ierīces var izraisīt traucējumus ar savu frekvenci, jūsu pele saglabā stabilu savienojumu.
description_lv - Razer Atheris ir optimizēta gan darbam, gan izklaidēm, un tai ir tādas funkcijas kā nozarē vadošā signāla stabilitāte, dubultā savienojamība un vairāk nekā 300 stundu nepārtraukta lietošana, un tas viss ir ievietots kabatas izmēra ergonomiskā korpusā, kas nodrošina veiktspēju un produktivitāti. 350 stundu nepārtraukta lietošana ar AA bateriju pāri Ja nepārtraukti ceļojat darba dēļ vai esat aizņemts ar tikšanās reizēm, nevēlaties uztraukties par bateriju nomaiņu. Tāpēc Razer Atheris ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu jums vairāk nekā 300 stundu ilgu lietošanu bez pārtraukumiem. 7200 dpi optiskais sensors Ar 7200 DPI optisko sensoru Razer Atheris ir viens no augstākajiem DPI mobilajām pelēm. Tas nodrošina izcilu precizitāti un neticamu kontroli pār izklājlapām vai galvām. Papildu izšķirtspēja lieliski darbojas ar vairākiem monitoriem un pat 4K un citiem ekrāniem. 2,4 GHz ar adaptīvo frekvenču tehnoloģiju Razer Atheris ir aprīkota ar Razer patentētu bezvadu tehnoloģiju, kas nodrošina vislabāko pārraides stabilitāti nozarē. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai atrodaties kafejnīcā vai birojā, kur frekvenci var traucēt vairākas bezvadu ierīces, jūsu pele uztur stabilu savienojumu.
description_ru - Razer Atheris bezvadu pele ir optimizēta gan darbam, gan izklaidēm, un tai piemīt nozarē vadošā signāla stabilitāte, savienojamība ar diviem dažādiem bezvadu protokoliem un vairāk nekā 300 stundu nepārtraukta lietošana*. Visas šīs funkcijas ir apvienotas kompaktā, ergonomiskā dizainā, kas ir orientēts uz efektivitāti un veiktspēju. *Baterijas darbības laiks var atšķirties atkarībā no savienojuma tipa. PAR AA bateriju pāri 350 stundām* Ja pastāvīgi ceļojat darba darīšanās vai rīkojat sanāksmes, jums nav laika uztraukties par bateriju nomaiņu. Tāpēc Razer Atheris pele ir konstruēta tā, lai nodrošinātu vairāk nekā 300 stundas* nepārtrauktas lietošanas. *Bluetooth savienojums. *Baterijas darbības laiks var atšķirties atkarībā no savienojuma. 7200 DPI OPTISKAIS SENSORS, KAS SNIEDZ DATLĪGU TICĪBU Spēlēs Razer Atheris peles optiskajam sensoram ir viens no augstākajiem DPI iestatījumiem jebkurā mobilajā peļā: 7200 DPI. Tas nodrošina precizitāti un neticamu kontroli neatkarīgi no tā, vai strādājat ar izklājlapu vai spēlējat spēli. Palielinātā izšķirtspēja ir ideāli piemērota lietošanai ar vairākiem monitoriem, 4K ekrāniem u. c. 2,4 GHz ADAPTĪVĀS FREKVENCES TEHNOLOĢIJA Razer Atheris pele ir aprīkota ar Razer patentētu bezvadu tehnoloģiju un nodrošina nozarē labāko sakaru stabilitāti. Tāpēc, pat ja atrodaties kafejnīcā vai birojā, kur daudzas bezvadu ierīces var savstarpēji traucēt, Razer Atheris pele droši uzturēs savienojumu.
description_short_en - Bezvadu spēļu pele ar 6 pogām Īpaši precīzs - līdz 7200 dpi - optiskais sensors Uzticama 2,4 GHz bezvadu tehnoloģija Adaptīvā frekvences tehnoloģija Programmējamas Hyperesponse pogas
description_short_et - 6 pogu bezvadu spēļu pele Augstas precizitātes - līdz 7200 dpi - optiskais sensors Uzticams un ātrs 2,4GHz savienojums Ātra sensora jutības regulēšana Atsevišķi regulējamas pogas
description_short_lv - Bezvadu datorspēļu pele ar 6 pogām Īpaši precīzs — līdz 7200 dpi — optiskais sensors Uzticama 2,4 GHz bezvadu tehnoloģija Adaptīvās frekvences tehnoloģija Programmējamas Hyperesponse pogas
description_short_ru - Spēļu pele ar 6 pogāmJutība līdz 7200 dpi - optiskais sensorsBezvadu 2,4 GHz tehnoloģijaBezvadu sensora ātra pielāgošanaEviegla pogu iestatīšana
Dizains > Produkta krāsa - Dzīvsudraba baltā krāsā
dziļums - 11.5
EAN - 8886419332251
Enerģijas pārvaldība > Akumulatora tips - AA baterijas
Enerģijas pārvaldība > Atbalstāmo akumulatoru skaits - 2
feature_group_et - Hiired
feature_group_ln - Peles
feature_group_lv - Peles
feature_group_ru - Peles
Garantija - 24
Garantija - 24 mēneši
gross_weight - 0.224
Iepakojuma apraksts > Akumulatora sastāvs - CL127:KT:2016-12-09
Iepakojuma apraksts > Iepakojuma daudzums - 1 gab.
Iepakojuma elementi > EEIA nodoklis - Jā
Iepakojuma funkcijas > Akumulatora tips - Akumulators
Iepakojuma iezīmes > Akumulators ar pildījumu - Jā
Iepakojuma iezīmes > Papīrs/kartons - 97 g
Iepakojuma īpašības > Akumulatora klasifikācija - CL126:NE:2016-12-09
Iepakojuma īpašības > Bruto augstums (mm) - 65 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto dziļums (mm) - 180 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto platums (mm) - 120 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto svars - 0.259 kg
Iepakojuma īpašības > Plastmasa (bez PET) - 12 g
Iepakojuma īpašības > Taras svars (kg) - 0.109 kg
Iepakojuma īpašības > Tilpums (m3) - 0.001404 m³
Iepakojuma īpašības > TI svars (kg) - 0.023 kg
ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_53089_1.jpg
Jauda > Akumulatora darbības laiks - Aptuveni 350 h
Kategorija - Perifērija un programmatūra :: Datorpeles
Kods - RZ01-02170300-R3M1
Komplekta funkcijas > WEE klasifikācija - CL109:5:2017-04-01
LargeDescHTML -
name_et - Razer bezvadu pele Atheris, balta
net_weight - 0.115
Nosaukums - Razer Atheris Gaming Mouse, Mercury White, bezvadu savienojums
Nosaukums - Razer Atheris White
nosaukums_lv - Razer bezvadu pele Atheris, balta
nosaukums_lv - Razer bezvadu pele Atheris, balta
nosaukums_ru - Razer bezvadu pele Atheris, balta
Pele - Apgaismojums - Nav
Pele - Apgaismojums - Nav pieejams
Pele - Apgaismojums - Nav pieejams no
Pele - Aptaujas biežums - 1000 Hz Ultrapolling
Pele - Aptaujas ātrums - 1000 Hz Ultrapolling
Pele - Datu biežums - 1000 Гц Ultrapolling
Pele - Datu pārsūtīšana - 1000 Hz Ultrapolling
Pele - Papildus taustiņi - 2 papildus pogas sānos
Pele - Papildus taustiņi - DPI slēdzis
Pele - Papildu taustiņi - 2 papildu pogas sānos
Pele - Papildu taustiņi - 2 papildu pogas sānos
Pele - Papildu taustiņi - 2 papildu taustiņi sānos
Pele - Papildu taustiņi - DPI slēdzis
Pele - Papildu taustiņi - DPI slēdzis
Pele - Papildu taustiņi - DPI slēdzis
Pele - paātrinājums - 30G
Pele - paātrinājums - 30G
Pele - paātrinājums - 30G
Pele - Paātrinājums - 30G
Pele - Peles padomi - Pele ar vadu
Pele - Peles tips - Vadu pele
Pele - Peles tips - Vadu pele
Pele - Peles tips - Vadu pele
Pele - ritenītis - Jā
Pele - Ritināšanas ritenītis - Jā
Pele - Ritināšanas ritenītis - Jā
Pele - rullītis - Jah
Pele - saskarne - Bluetooth
Pele - saskarne - Bluetooth
Pele - saskarne - USB 2.0
Pele - saskarne - USB 2.0
Pele - saskarnes - Bluetooth
Pele - saskarnes - USB 2.0
Pele - Sensora jutība - 7200 dpi
Pele - Sensora jutība - 7200 dpi
Pele - Sensora jutība - 7200 dpi
Pele - Sensora jutība - 7200 dpi
Pele - sensora tips - Optiskais
Pele - sensora tips - Optiskais
Pele - sensora tips - Optiskais sensors
Pele - Taustiņu skaits - 6
Pele - Taustiņu skaits - 6
Pele - Taustiņu skaits - 6
Pele - Taustiņu skaits - 6
Pele - Zibens - Nav
platums - 6.5
Ražotāja produkta nosaukums - Atheris
ražotāja_kods - RZ01-02170300-R3M1
Saite - https://www.razer.com/eu-en/Gaming-Mice/Razer-Atheris/p/RZ01-02170300-R3M1
Savienojuma veids - Dubultā 2,4 GHz un Bluetooth LE savienojamība
Svars un izmēri > Svars - 66 g
svītrkods - 8886419332251
Tehniskā informācija > DPI - Patiess 7200 DPI optiskais sensors
Tehniskā informācija > Frekvenču diapazons - 2.4 Hz
Tehniskā informācija > Ierīces tips - Spēļu pele
Tehniskā informācija > Neto svars - 0.15 kg
Tehniskā informācija > Ritināšanas ritenis - Spēļu klases taktilās ritināšanas ritenītis
Vispārīgi - Augstums (mm) - 34,1
Vispārīgi - augstums (mm) - 34,1
Vispārīgi - augstums (mm) - 34.1
Vispārīgi - Datoru prasības - 500 MB brīvas vietas uz diska
Vispārīgi - Datoru prasības - Bluetooth savienojums
Vispārīgi - Datoru prasības - Interneta pieslēgums (vadības programmatūras instalēšanai)
Vispārīgi - Datoru prasības - Vaba USB sver
Vispārīgi - Datoru prasības - Windows 10 / 8 / 7
Vispārīgi - garums (mm) - 99,7
Vispārīgi - Garums (mm) - 99,7
Vispārīgi - garums (mm) - 99.7
Vispārīgi - Iepakojuma saturs - 2 × AA baterijas
Vispārīgi - Iepakojuma saturs - Bezvadu modulis
Vispārīgi - Iepakojuma saturs - Pele
Vispārīgi - Iepakojumā ietilpst - 2 × AA baterijas
Vispārīgi - Iepakojumā ietilpst - Bezvadu modulis
Vispārīgi - Iepakojumā ietilpst - Pele
Vispārīgi - Komplekta saturs - 2 × AA patareid
Vispārīgi - Komplekta saturs - Bezvadu modulis
Vispārīgi - Komplekta saturs - Pele
Vispārīgi - Krāsa - Balta
Vispārīgi - Krāsains - White
Vispārīgi - Krāsu - White
Vispārīgi - Platums (mm) - 62,8
Vispārīgi - Platums (mm) - 62,8
Vispārīgi - Platums (mm) - 62.8
Vispārīgi - Sistēmas prasības - 500 MB brīvas vietas cietajā diskā
Vispārīgi - Sistēmas prasības - 500 MB brīva vieta uz HDD
Vispārīgi - Sistēmas prasības - Bezmaksas USB ports
Vispārīgi - Sistēmas prasības - Bluetooth savienojums
Vispārīgi - Sistēmas prasības - Bluetooth savienojums
Vispārīgi - Sistēmas prasības - Brīvs USB ports
Vispārīgi - Sistēmas prasības - Interneta pieslēgums (draivera instalēšanai)
Vispārīgi - Sistēmas prasības - Interneta pieslēgums (draiveru instalēšanai)
Vispārīgi - Sistēmas prasības - Windows 10 / 8 / 7
Vispārīgi - Sistēmas prasības - Windows 10 / 8 / 7
Vispārīgi - Svars (g) - 66
Vispārīgi - Svars (g) - 66
Vispārīgi - Svars (g) - 66
Vispārīgi raksturojumi - Aprīkojums - 2 × AA baterijas
Vispārīgi raksturojumi - Aprīkojums - Bezvadu modulis
Vispārīgi raksturojumi - Aprīkojums - Pele
Vispārīgās specifikācijas - Sistēmas prasības - 500 MB brīvas vietas
Vispārīgās specifikācijas - Sistēmas prasības - Bezmaksas USB ports
Vispārīgās specifikācijas - Sistēmas prasības - Bluetooth savienojums
Vispārīgās specifikācijas - Sistēmas prasības - Piekļuve internetam, lai instalētu draiveri
Vispārīgās specifikācijas - Sistēmas prasības - Windows 10 / 8 / 7
Vispārīgās īpašības - Augstums (mm) - 34,1
Vispārīgās īpašības - Garums (mm) - 99.7
Vispārīgās īpašības - Krāsa - White
Vispārīgās īpašības - Platums (mm) - 62.8
Vispārīgās īpašības - Svars (g) - 66
zīmols - Razer
Āda - Interfeisi - Bluetooth
Āda - Interfeisi - USB 2.0
Āda - Sensora padomi - Optiskais
Desc - Tips: Optiskā, Savienojums: Bezvadu, Savienojuma veids: USB, Kategorija: Datorspēlēm, Pogu skaits: 5, Krāsa: Balta, Barošana: 2 x AA baterijas, DPI jutība: 7200 dpi, Garantija: 2 gadi
height - 17.5
Беспроводной - Питание - 2 × AA батарейки или NiMH аккумуляторных
Bezvadu - Barošanas avots - 2 × AA sārma baterijas vai NiMH akumulatori
Wireless - Power source - 2 × AA alkaline or NiMH battery
Juhtmevaba - Toide - 2 × AA leelispatarei või NiMH aku
Bezvadu - Bezvadu tehnoloģija - 2.4 GHz
Bezvadu - Bezvadu tehnoloģija - Bluetooth
Wireless - Durability - Up to 350 hours
Juhtmevaba - Vastupidavus - Kuni 350 tundi
Bezvadu - Izturība - Līdz 350 stundām
Juhtmevaba - Juhtmevaba tehnoloogia - 2,4 GHz
Беспроводной - Беспроводная технология - 2,4 ГГц
Wireless - Wireless technology - 2.4 GHz
Wireless - Wireless technology - Bluetooth
Беспроводной - Беспроводная технология - Bluetooth
Juhtmevaba - Juhtmevaba tehnoloogia - Bluetooth
Беспроводной - Выносливость - До 350 часов
category_en - Peripherals
category_et - Lisaseadmed
category_lv - Papildus ierīces
category_ru - Дополнительные устройства
Other features > Wireless connection - Yes
Other features > Dimensions (WxDxH) - 99.7 x 34.1 x 62.8 mm
description_et - Optimiseeritud nii tööks kui mängimiseks. Razer Atheris juhtmevaba hiirt on võimalik kasutada nii 2,4 GHz ühendusega kui ka Bluetooth'ga. Kuni 350-tunnine kasutusaeg teeb sellest hiirest tõeliselt praktilise kaaslase, mis mahub isegi taskusse. 350-tunnine kasutusaeg kahe AA patreiga
Razer Atheris hiir ei takista Sind kiiretes olukordades kus pole aega või võimalust oma seadmeid laadida. Tänu ligikaudu 300-tunnisele aku vastupidavusele ei võta Razer Atheris Sind rajalt maha. 7200 dpi optiline sensor
Razer Atheris hiirel on üks täpsemaid sensoreid juhtmevabadest hiirtest. See pakub ülimat täpsust ja imelist kontrolli nii Exceli tabelitel kui lahinguväljadel. Suur tundlikkus tuleb kasuks töötades mitmel ekraanil või suurel 4K montioril. 2,4 GHz või Bluetooth. Valik on Sinu.
Razer uus Atheris hiirel on arvutiga ühendamiseks kaks võimalust. Kui arvutil on olemas Bluetooth ühendus saad hiire ühendada ilma lisatarvikuid kasutamata. Juhul kui Bluetooth ühendus puudub, saab hiire ühendada ka kasutades komplektis olevad 2,4 GHz juhtmevaba adapterit. Bluetooth ühendus tuleb kasuks ka kohtades kus on palju juhtmevabalt töötavaid seadmeid, mis võivad hiire tööd häirida.
description_lv - Pele Razer Atheris ir optimizēta lietošanai gan darbā, gan mājās — aprīkota ar virkni funkciju, piemēram, nozarē vadošo signāla stabilitāti, divu savienojumu un vairāk nekā 300 stundu nepārtrauktas lietošanas iespēju, kas viss ietverts kabatas izmēra ergonomiskā korpusā un orientēts uz veiktspējas un produktivitātes nodrošināšanu. 350 stundu nepārtraukta lietošana ar vienu AA tipa bateriju pāri
Kad patstāvīgi dodaties darba braucienos vai esat aizņemts ar sapulcēm, jūs nevēlaties uztraukties par bateriju nomaiņu. Šī iemesla dēļ pele Razer Atheris ir konstruēta, lai nodrošinātu jums vairāk nekā 300 stundu lietošanu bez pārtraukumiem. 7200 DPI optiskais sensors
Pateicoties 7 200 DPI optiskajam sensoram, Razer Atheris ir viens no augstākajiem DPI rādītājiem starp mobilajām pelēm. Tas garantē ārkārtēju precizitāti un neticamu kontroli pār izklājlapām vai precīziem šāvieniem. Papildu izšķirtspēja ir teicami piemērota vairākiem monitoriem un pat 4K ekrāniem, un citām ierīcēm. 2,4 GHz ar adaptīvo frekvenču tehnoloģiju
Esot aprīkotai ar Razer patentēto bezvadu tehnoloģiju, pele Razer Atheris nodrošina jūs ar nozarē vadošo pārraides stabilitāti. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties kafejnīcā vai birojā, kur daudzas bezvadu ierīces var izraisīt traucējumus ar savu frekvenci, jūsu pele saglabā stabilu savienojumu.
description_en - Optimized for both work and play, the Razer Atheris is packed with features such as industry-leading signal stability, dual-connectivity, and over 300 hours of continuous use, all in a pocket-sized ergonomic body, focused on delivering performance and productivity. 350-hour continuous use on a pair of AA batteries
When you’re constantly traveling for work, or busy with back-to-back meetings, you don’t want to worry about replacing batteries. Which is why the Razer Atheris is engineered to give you over 300 hours of interruption-free use. 7200 dpi optical sensor
With a 7,200 DPI optical sensor, the Razer Atheris has one of the highest DPI for a mobile mouse. It gives you extreme accuracy and incredible control over spreadsheets or headshots. The extra resolution works perfectly for multiple monitors and even 4K screens and beyond. 2.4 GHz with adaptive frequency technology
Featuring Razer’s proprietary wireless technology, the Razer Atheris provides you with industry-leading transmission stability. So whether you’re in a café or the office where multiple wireless devices may interfere with the frequency, your mouse maintains a solid connection.
description_ru - КОМПАКТНАЯ И МОЩНАЯ Оптимизированная как для работы, так и для игры, беспроводная мышь Razer Atheris обладает ведущей в отрасли устойчивостью сигнала, возможностью подключения с помощью двух различных беспроводных протоколов и продолжительностью непрерывной работы более 300 часов*. Все эти возможности заключены в компактный и эргономичный корпус, ориентированный на эффективность и производительность. *Продолжительность работы от батареек зависит от типа подключения. РАБОТА ОТ ПАРЫ AA БАТАРЕИ В ТЕЧЕНИЕ 350 ЧАСОВ* Если вы постоянно путешествуете по работе или проводите встречи одну за другой, вам некогда заботиться о замене батареек. Именно поэтому мышь Razer Atheris спроектирована таким образом, чтобы обеспечить более 300 часов* непрерывной работы. *При Bluetooth соединении. *Продолжительность работы от батареек зависит от типа подключения. ОПТИЧЕСКИЙ СЕНСОР C РАЗРЕШЕНИЕМ 7200 DPI ДЛЯ ВЫСОЧАЙШЕЙ ТОЧНОСТИ В ИГРАХ Оптический сенсор мыши Razer Atheris имеет один из самых высоких показателей DPI среди мобильных мышей – 7200 DPI. Он обеспечивает чрезвычайную точность и невероятный контроль как над рабочими таблицами, так и над выстрелами в игре. Увеличенное разрешение отлично подходит для работы с несколькими мониторами, экранами 4K и более. 2.4 ГГЦ С ТЕХНОЛОГИЕЙ АДАПТИВНОЙ ЧАСТОТЫ Мышь Razer Atheris оснащена фирменной беспроводной технологией Razer и обеспечивает устойчивость связи лидирующего в индустрии уровня. Поэтому даже если вы находитесь в кафе или в офисе, где множество беспроводных устройств могут конфликтовать друг с другом, ваша мышь Razer Atheris будет уверенно держать подключение.
description_short_en - Wireless gaming mouse with 6 buttons Ultra precise – up to 7200 dpi – optical sensor Reliable 2,4 GHz wireless technology Adaptive Frequency Technology Programmable Hyperesponse buttons
description_short_et - 6-nupuline juhtmevaba mängurihiir Ülitäpne – kuni 7200 dpi – optiline sensor Usaldusväärne ja kiire 2,4 GHz ühendus Sensori tundlikkuse kiire kohandamine Eraldi seadistatavad nupud
description_short_lv - Bezvadu datorspēļu pele ar 6 pogām Īpaši precīzs — līdz 7200 dpi — optiskais sensors Uzticama 2,4 GHz bezvadu tehnoloģija Adaptīvās frekvences tehnoloģija Programmējamas Hyperesponse pogas
description_short_ru - Игровая мышь с 6 кнопкамиЧувствительность до 7200 dpi - оптический сенсорБеспроводная технология 2,4 GHzБыстрая адаптация сенсораУдобная настройка кнопок
Design > Colour of product - Mercury White
depth - 11.5
EAN - 8886419332251
Power > Battery type - AA batteries
Power > Number of batteries supported - 2
feature_group_et - Hiired
feature_group_en - Mice
feature_group_lv - Peles
feature_group_ru - Мышки
Warranty - 24
Warranty - 24 month(s)
gross_weight - 0.224
Package features > Composition of battery - CL127:KT:2016-12-09
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > Type of battery - Battery
Package features > Embeeded battery - Yes
Package features > Paper/Pasteboard - 97 g
Package features > Classification of battery - CL126:NE:2016-12-09
Package features > Gross height (mm) - 65 mm
Package features > Gross depth (mm) - 180 mm
Package features > Gross width (mm) - 120 mm
Package features > Gross weight - 0.259 kg
Package features > Plastic (No PET) - 12 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.109 kg
Package features > Volume (m3) - 0.001404 m³
Package features > TI weight (kg) - 0.023 kg
ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_53089_1.jpg
Power > Battery life - Approximately 350 h
Category - Perifērija un programmatūra :: Datorpeles
Code - RZ01-02170300-R3M1
Package features > WEE classification - CL109:5:2017-04-01
LargeDescHTML -
name_et - Razer juhtmevaba hiir Atheris, valge
net_weight - 0.115
Name - Razer Atheris Gaming Mouse, Mercury White, Wireless connection
Name - Razer Atheris White
name_en - Razer wireless mouse Atheris, white
name_lv - Razer wireless mouse Atheris, white
name_ru - Razer беспроводная мышь Atheris, белая
Pele - Apgaismojums - Nav
Мышка - Освещение - Отсутствует
Hiir - Valgustus - Puudub
Pele - Aptaujas biežums - 1000 Hz Ultrapolling
Mouse - Polling rate - 1000 Hz Ultrapolling
Мышка - Частота данных - 1000 Гц Ultrapolling
Hiir - Andmeedastus - 1000 Hz Ultrapolling
Pele - Papildus taustiņi - 2 papildus pogas sānos
Pele - Papildus taustiņi - DPI slēdzis
Мышка - Дополнителные клавишы - 2 дополнительные кнопки сбоку
Mouse - Extra keys - 2 extra buttons on side
Hiir - Lisaklahvid - 2 lisaklahvi küljel
Hiir - Lisaklahvid - DPI lüliti
Мышка - Дополнителные клавишы - переключатель DPI
Mouse - Extra keys - DPI switch
Hiir - Kiirendus - 30G
Мышка - Ускорение - 30G
Mouse - Acceleration - 30G
Pele - Paātrinājums - 30G
Pele - Peles tips - Pele ar vadu
Мышка - Тип мышки - Проводная мышь
Hiir - Hiire tüüp - Juhtmega hiir
Mouse - Mouse type - Wired mouse
Мышка - Колесико - Да
Pele - Ritināšanas ritenītis - Jā
Mouse - Scroll wheel - Yes
Hiir - Kerimisrullik - Jah
Мышка - Интерфейс - Bluetooth
Hiir - Liides - Bluetooth
Мышка - Интерфейс - USB 2.0
Hiir - Liides - USB 2.0
Mouse - Interfaces - Bluetooth
Mouse - Interfaces - USB 2.0
Mouse - Sensor sensitivity - 7200 dpi
Hiir - Sensori tundlikkus - 7200 dpi
Pele - Sensora jutība - 7200 dpi
Мышка - Чувствительность сенсора - 7200 dpi
Mouse - Sensor type - Optical
Hiir - Sensori tüüp - Optiline
Мышка - Тип датчика - Оптический сенсор
Mouse - Number of keys - 6
Мышка - Число клавиш - 6
Pele - Taustiņu skaits - 6
Hiir - Klahvide arv - 6
Mouse - Lightning - None
width - 6.5
Producer product name - Atheris
manufacturer_code - RZ01-02170300-R3M1
Link - https://www.razer.com/eu-en/Gaming-Mice/Razer-Atheris/p/RZ01-02170300-R3M1
Connection type - Dual 2.4 GHz and Bluetooth LE connectivity
Weight & dimensions > Weight - 66 g
barcode - 8886419332251
Technical details > DPI - True 7,200 DPI optical sensor
Technical details > Frequency response - 2.4 Hz
Technical details > Device type - Gaming Mouse
Technical details > Net weight - 0.15 kg
Technical details > Scroll wheel - Gaming-grade tactile scroll wheel
Vispārīgi - Augstums (mm) - 34,1
Üldine - Kõrgus (mm) - 34,1
General - Height (mm) - 34.1
Üldine - Nõuded arvutile - 500 MB vaba kettaruumi
Üldine - Nõuded arvutile - Bluetooth ühendus
Üldine - Nõuded arvutile - Internetiühendus (juhtetarkvara paigalduseks)
Üldine - Nõuded arvutile - Vaba USB pesa
Üldine - Nõuded arvutile - Windows 10 / 8 / 7
Üldine - Pikkus (mm) - 99,7
Vispārīgi - Garums (mm) - 99,7
General - Length (mm) - 99.7
General - Package contents - 2 × AA batteries
General - Package contents - Wireless module
General - Package contents - Mouse
Vispārīgi - Iepakojumā ietilpst - 2 × AA baterijas
Vispārīgi - Iepakojumā ietilpst - Bezvadu modulis
Vispārīgi - Iepakojumā ietilpst - Pele
Üldine - Komplekti sisu - 2 × AA patareid
Üldine - Komplekti sisu - Juhtmevaba moodul
Üldine - Komplekti sisu - Hiir
Vispārīgi - Krāsa - Balta
Üldine - Värvus - Valge
General - Color - White
Üldine - Laius (mm) - 62,8
Vispārīgi - Platums (mm) - 62,8
General - Width (mm) - 62.8
General - System requirements - 500 MB free space on HDD
Vispārīgi - Sistēmas prasības - 500 MB brīva vieta uz HDD
General - System requirements - Free USB port
General - System requirements - Bluetooth connection
Vispārīgi - Sistēmas prasības - Bluetooth connection
Vispārīgi - Sistēmas prasības - Brīvs USB ports
Vispārīgi - Sistēmas prasības - Interneta pieslēgums (draivera instalēšanai)
General - System requirements - Internet connection (for driver installation)
General - System requirements - Windows 10 / 8 / 7
Vispārīgi - Sistēmas prasības - Windows 10 / 8 / 7
General - Weight (g) - 66
Üldine - Kaal (g) - 66
Vispārīgi - Svars (g) - 66
Общие характеристики - Комплектация - 2 × AA батарейки
Общие характеристики - Комплектация - Беспроводной модуль
Общие характеристики - Комплектация - Мышка
Общие характеристики - Системные требования - 500 MB свободного пространства
Общие характеристики - Системные требования - Свободный USB порт
Общие характеристики - Системные требования - Bluetooth соединение
Общие характеристики - Системные требования - Доступ к интернету для установки драйвера
Общие характеристики - Системные требования - Windows 10 / 8 / 7
Общие характеристики - Высота (мм) - 34,1
Общие характеристики - Длина (мм) - 99.7
Общие характеристики - Цвет - Белый
Общие характеристики - Ширина (мм) - 62.8
Общие характеристики - Вес (г) - 66
brand - Razer
Pele - Interfeisi - Bluetooth
Pele - Interfeisi - USB 2.0
Pele - Sensora tips - Optiskais
`
56,27 €
Razer Atheris, Wireless/Bluetooth, Optical, Mercury White
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas