TP-LINK TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 68602 Preces kods: TL-SM321B
Noliktavā 37 gab.
Garantija: 3 gadi
23,19 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Saņem Dateks.lv birojā: pirmdien, 23.09.2019 pēc 15:00
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: otrdien, 24.09.2019
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: otrdien, 24.09.2019
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: otrdien, 24.09.2019
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: otrdien, 24.09.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Base T Ātrums: N/A
  • Base T portu skaits: Nav
Visi parametri
Base T Ātrums : N/A
Base T portu skaits : Nav
Papildus specifikācija
Additional information - Cabel Single-mode Fiber
Additional information - Data Rate 1.25Gbps
Additional information - Fyber Type 9/125 um Single-mode
Additional information - Max. Cable Length 10km
Additional information - Wave Length TX: 1310nm / RX: 1550nm
Category - Root/Electronics/Networks and communication/Network accessories/Moduły światłowodowe
Description - What This Product Does
TP-LINK´s TL-SM321B adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-LINK´s Routers, Switches, Media Converters to provide high speed and stability
dimension depth - 40 mm
dimension height - 215 mm
dimension weight - 120 g
dimension width - 150 mm
ean - 6935364030520
Eans - 6935364030520
guarantee - 60
guarantee_type - normal
name - 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
Name - TP-Link TL-SM321B
Producer - TP-Link
producer - TP-LINK
ProducerCode - TL-SM321B
ShortDescription - Moduł dwukierunkowy SFP, WDM | TX: 1310nm / RX: 1550nm | Wbudowany zasilacz +3,3V
Technical specifications - Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber
TX: 1310nm / RX: 1550nm
Internal +3.3V Power Supply
In pairs with TL-SM321A
Plug-and-Play
Suitable Products: TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and MC200L
Type - MiniGBIC (SFP) 1000Base-BX (LC)
vendpn - TL-SM321B
Warranty - 60 months
Warranty - Warranty 60 months
23,19 €
TP-LINK TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas