Logitech G PRO X TKL, GX-Brown, White

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 1014146 Preces kods: 920-012148
Noliktavā 3 gab.
Garantija: 2 gadi
257,49 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 25.07.2024
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: 25.07.2024
 • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: 25.07.2024
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: 25.07.2024
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 25.07.2024
 • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: otrdien, 23.07.2024 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Komplektā pele: Nav
 • Krāsa: Balta
 • Pielietojums: Gaming
 • Savienojuma veids: Bezvadu
 • Taustiņu izgaismojums: Ir
 • Taustiņu valoda: ENG
Visi parametri
Klaviatūras izmērs : Tenkeyless (TKL)
Klaviatūras tips : Mechanical
Komplektā pele Nav
Šis parametrs nosaka, vai klaviatūras komplektācijā ietilpst pele. Sīkāku informāciju par peles specifikāciju un pieslēgumu varat noskaidrot ražotāja mājas lapā, vai zvanot mūsu menedžeriem.
Krāsa Balta
Norādītā klaviatūras krāsa ir orientējoša un var mazliet atšķirties no reālās klaviatūras krāsas.
Makro taustiņi : Ir
Multimedia taustiņi : Ir
Pielietojums : Gaming
Pieslēgums Bezvadu USB, Bluetooth, USB vads
Klaviatūras pieslēgums datoram. Lielākajai daļai mūsdienu datoru ir pieejami USB un PS/2 porti klaviatūras pieslēgšanai. Visi datori, kam ir PS/2 ports, atblasta PS/2 klaviatūras. Pirms iegādāties klaviatūru ar USB porta pieslēgumu, noskaidrojiet, vai jūsu datoram ir USB klaviatūras atbalsts.
Savienojuma veids : Bezvadu
Slēdžu modelis : GX Brown
Slēdžu ražotājs : Logitech
Slēdžu tips : Tactile
Taustiņu izgaismojuma krāsa : RGB
Taustiņu izgaismojums : Ir
Taustiņu valoda ENG
Klaviatūras taustiņu valoda norāda, kāda šrifta burti ir uzzīmēti uz klaviatūras taustiņiem, kā arī, kādas papildvalodas. Taustiņu valodai apzīmētai ar ENG ir tikai latīņu burti, savukārt ENG/RU, vai LAT/RUS ir primāri latīņu burti, plus kirillicas šrifta burti. Pirms iegādāties klaviatūru, pārliecinieties, vai taustiņu valoda atbilst jūsu prasībām.
Peles
Peles
Papildus specifikācija
Akumulators - akumulatora darbības laiks līdz - 50
Atslēgas tips - Mehāniskais
Attēls - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/900x900x900x900/240401160011553202.jpg
Attēls - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/900x900x900x900/240401160011617376.jpg
Attēls - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/900x900x900x900/240401160011657267.jpg
Augstums - 0.1800
Augstums (mm) - 200 mm
BrandCode - LOGITECH
Bruto svars - 1.3480
category_en - Datori un komponenti > Datoru perifērijas iekārtas > Klaviatūras
category_lv - Datortehnika > Datoru perifērija > Klaviatūras
category_ru - Datortehnika > Datoru perifērija > Klaviatūras
description_lv - Zīmols: Kolekcija: Logitech: G Pro X TKL Modelis: G Pro X TKL Klaviatūras tips: Savienojumi un barošanas avots: Savienojuma veids: Bezvadu savienojums: Tastatūras valoda: Tastatūras veids: Bluetooth Taustiņi: Tastatūras valoda: Klaviatūra: angļu valoda Taustiņu tips: Tastatūra: Tastatūra: Tastatūra: Mehāniskie Multivides taustiņi: Jā Atsevišķs ciparu bloks: Ūdensnecaurlaidīgs: Nē: Izmēri: Augstums: 3,4 cm Garums: 15 cm Platums: 35,2 cm Papildus: Apgaismojums: Apgaismojums: Jā Maksimālais darbības attālums: 10 m Kabeļa garums: 1,8 m
description_lv - Zīmols: Logitech Kolekcija: G Pro X TKL Modelis: G Pro X TKL Tastatūras tips: Bezvadu Krāsa: Balta Savienojumi un barošana: Savienojuma tips: Bluetooth Taustiņi: Tastatūras valoda: Angļu Taustiņu tips: Mehāniskās Multivides taustiņi: Jā Atsevišķs ciparu bloks: Nē Ūdensnoturīgs: Nē Izmēri: Augstums: 3.4 cm Garums: 15 cm Platums: 35.2 cm Papildus: Apgaismojums: Jā Maksimālais darbības attālums: 10 m Vada garums: 1.8 m
description_ru - Zīmols: Logitech Kolekcija: G Pro X TKL Modelis: G Pro X TKL Klaviatūras tips: Bezvadu balta krāsa Savienojums un barošana: Savienojuma veids: Bluetooth Klaviatūras taustiņi: Klaviatūras valoda: Angļu Klaviatūras tips: Mehāniskie taustiņi Multivides taustiņi: Jā Atsevišķa ciparu tastatūra: Nē Ūdensizturība: Nē Izmēri: Augstums: 3,4 cm Garums: 15 cm Platums: 35,2 cm Papildus: Apgaismojums: Jā Maksimālais darba attālums: 10 m Kabeļa garums: 1,8 m
Dziļums (mm) - 153 mm
EAN - 5099206113343
Eans - 5099206113343
Formas faktors - Kompakts
Gabali iepakojumā - 1
Garantija Produkti atgriežami - Jā
Garantijas apstiprināšanas kritēriji - Sērijas numurs
Garantijas termiņš (mēnesis) - 24 mēneši
Garums - 0.0450
gross_weight - 0.44 kg
Grupa - TĀ > TĀ PIEDERUMI > DATORU PIEDERUMI > KLAVIATŪRAS > SPĒĻU KLAVIATŪRAS
Iekļautie piederumi - Īsa lietotāja rokasgrāmata Key-puller
Iekļauts kabelis - Micro-USB kabelis
Iepakojuma svars Brutto (kg) - 2.03 kg
Iepakojuma svars neto (kg) - 1 kg
Iepakojuma veids - Mazumtirdzniecība
Iepakojumi kastē - 4
Ierīces atrašanās vieta - Ārējais
Izmēri - augstums - 15
Izmēri - dziļums - 3.4
Izmēri - platums - 35.2
Kabeļa garums - 1.8 m
Karsto taustiņu skaits - 12
Kastes svars Brutto (kg) - 8.71 kg
Kategorija - Root/Elektronika/PC perifērijas ierīces/Klaviatūras
Lokalizācija - Starptautiskā angļu valoda
LongDescription ET - Logitech G PRO X TKL bezvadu tastatūrai ir kompakts dizains, kas ir iedvesmots no profesionāļu iedvesmota bez taustiņiem (TKL), ir kompakts un ideāli piemērots spēlētājiem, kuri dod priekšroku vairāk vietas uz galda. Logitech G PRO X TKL Wireless ir meistarīgi izstrādāta, lai palīdzētu profesionāliem spēlētājiem dominēt pār konkurentiem. Šai tastatūrai ir intuitīva spēļu režīmu vadība, izturīgi dubultā slāņa PBT taustiņu vāciņi un standarta tastatūras dizains, kas nodrošina 3P savietojamību. Turklāt tā piedāvā daudzpusīgu savienojamību, izmantojot LIGHTSPEED, Bluetooth un USB, lai nodrošinātu ātru un elastīgu iestatīšanu jebkurā spēļu vidē. RGB apgaismojums LIGHTSYNC RGB apgaismojums ļauj lietotājiem pielāgot tastatūras apgaismojumu, lai tas atbilstu viņu spēļu stilam vai sistēmas estētikai, vienlaikus nodrošinot dinamisku apgaismojumu, kas reāllaikā reaģē uz spēļu aktivitātēm. Bezvadu savienojamība Šī bezvadu tastatūra piedāvā dažādas savienojamības iespējas, tostarp LIGHTSPEED un Bluetooth, ļaujot spēlētājiem izvēlēties sev piemērotāko savienojuma veidu. LIGHTSPEED nodrošina uzticamu savienojumu bez aizkavēšanās, kas ir īpaši svarīgi konkurētspējīgās spēlēs, savukārt Bluetooth savienojums ļauj viegli pārslēgties starp dažādām ierīcēm. Klaviatūra ar vienu uzlādi nodrošina līdz pat 50 stundām spēļu laika un 10 metrus garu bezvadu savienojumu, nodrošinot spēlētājiem plašu kustību brīvību un komfortu garu spēļu sesiju laikā. Ātrs reakcijas laiks 1 ms reakcijas laiks nodrošina, ka katrs taustiņa nospiedums tiek ierakstīts un nekavējoties pārraidīts uz sistēmu, kas ir ļoti svarīgi intensīvām spēlēm, kurās svarīga ir katra milisekunde.
LongDescription LV - Kompakts dizains Logitech G PRO X TKL bezvadu tastatūrai ir profesionāļu iedvesmots bez taustiņu (TKL) dizains, kas ir kompakts un ideāli piemērots spēlētājiem, kuri dod priekšroku vairāk vietas uz galda. Logitech G PRO X TKL Wireless tastatūra ir prasmīgi izstrādāta, lai palīdzētu profesionāliem spēlētājiem dominēt sacensībās. Šai tastatūrai ir intuitīva spēļu režīma vadība, izturīgas dubultās PBT taustiņu vāciņi un standarta taustiņu vāciņu konstrukcija, kas nodrošina 3P saderību. Turklāt tā piedāvā daudzpusīgas savienojamības iespējas, izmantojot LIGHTSPEED, Bluetooth un USB, kas ļauj ātri un elastīgi iestatīt to jebkurā spēļu vidē. RGB apgaismojums LIGHTSYNC RGB apgaismojums ļauj lietotājiem pielāgot tastatūras apgaismojumu, lai tas atbilstu viņu spēļu stilam vai sistēmas estētikai, vienlaikus nodrošinot dinamisku apgaismojumu, kas reāllaikā reaģē uz spēles darbību. Bezvadu savienojamība Šī bezvadu tastatūra piedāvā vairākas savienojamības iespējas, tostarp LIGHTSPEED un Bluetooth, ļaujot spēlētājiem izvēlēties piemērotāko savienojuma veidu. LIGHTSPEED nodrošina uzticamu savienojumu bez kavēšanās, kas ir īpaši svarīgi konkurētspējīgās spēlēs, savukārt Bluetooth savienojamība ļauj viegli pārslēgties starp dažādām ierīcēm. Klaviatūra ar vienu uzlādi nodrošina līdz pat 50 stundām spēlēšanas un nodrošina bezvadu savienojumu līdz pat 10 metru attālumam, nodrošinot spēlētājiem pietiekamu kustību brīvību un komfortu garu spēļu sesiju laikā. Ātrs reakcijas laiks 1 ms reakcijas laiks nodrošina, ka katrs taustiņa nospiedums tiek reģistrēts un nekavējoties nosūtīts uz sistēmu, kas ir ļoti svarīgi intensīvās spēlēs, kurās svarīga ir katra milisekunde.
Mazumtirdzniecības iepakojums Neto svars Kartons - 0.3 kg
Mazumtirdzniecības iepakojums Neto svars Plastmasa - 0.04 kg
MediumApraksts LV - Logitech G PRO X TKL bezvadu tastatūra ir ļoti iecienīta esporta entuziastu vidū, jo tā ir bezkompromisa veiktspējas un bezvadu brīvība, kas paredzēta uzvaras mirkļiem. Precīzi kalibrēta reakcija un izsmalcināts dizains padara šo tastatūru par ideālu ieroci jebkurai sacensību spēlei, kurā katrs klikšķis var izšķirt uzvaru no sakāves. - TKL dizains - LIGHTSYNC RGB apgaismojums - Noņemams uzlādes un datu pārraides kabelis - 1 ms reakcijas laiks - Uzlādējams akumulators ar vienu uzlādi nodrošina līdz 50 stundām lietošanas.
Modelis - 920-012148
NameInWeb ET - Logitech PRO X TKL, ASV, balta - Bezvadu tastatūra
NameInWeb LV - Logitech PRO X TKL, ASV, balta - Bezvadu tastatūra
Nepieciešama operētājsistēma - Apple Mac OS Windows
Nepieciešamas perifērijas ierīces - USB pieslēgvietaInterneta savienojums papildu programmatūras lejupielādei
NetWeight - 0.8100
Nosaukums - Logitech G Pro X TKL Lightspeed Tactile Biały
Nosaukums ET - Tastatūra Logitech Pro X TKL US (W), balta
NosaukumsInWeb LV - Logitech PRO X TKL, US, balta - Bezvadu klaviatūra
Nosaukums LV - Tastatūra Logitech Pro X TKL US (W), balta
Nosaukums LV - Tastatūra Logitech Pro X TKL US (W), balta
Platums - 0.3900
Platums (mm) - 361 mm
Preces kods - 920-012148
ProducerCode - 920-012148
Produkta apraksts - LOGITECH G PRO X TKL LIGHTSPEED mehāniskā spēļu tastatūra - BALTA - US INT'L - TACTILE
Produkta karteKarte - https://content.it4profit.com/itshop/itemcard_cs.jsp?ITEM=230704062815905407&THEME=asbis&LANG=lv
Produkta kategorija - Spēles un rotaļlietas
Produkta tips - Spēļu tastatūra
Programmatūra - operētājsistēmas atbalsts - Windows 10
Programmatūra - operētājsistēmas atbalsts - Windows 11
Programmatūra - papildu programmatūra -
Pārdevējs - LOGITECH
Ražotājs - Logitech
RažošanaValsts - CN
SalesUnitOfMeasureCode - tk
Savienojamības tehnoloģija - Wired
Savienojums - auklas garums - 1.8
Savienojums - savienotāja tips - USB-A
ShortDescription -
svars - 0.4 kg
TariffNo - 84716060
Tastatūra - tastatūras aizmugurējais apgaismojums
Tastatūra - darbības diapazons - 10
Tastatūra - formas faktors - TKL
Tastatūra - tastatūras savienojuma tips - USB-C
Tastatūra - tastatūras tips - membrānas tastatūra
Tastatūra - taustiņu izvietojums - ASV
Tastatūras - aizmugures apgaismojuma funkcijas - RGB
Tastatūras funkcijas - Multimediju funkcija Atdalāma Iebūvēta atmiņa RGB fona apgaismojums Regulējamas noliektās kājiņas Bez taustiņu Taktilslēdžs
Taustiņu/ pogas funkcijas - Programmējams
Tilpums - 0.00315900
title_lv - Logitech G Pro X TKL Lightspeed taktilā klaviatūra QWERTY
title_lv - Logitech G Pro X TKL ātrgaitas taktilā tastatūra QWERTY
title_ru - Logitech G Pro X TKL ātrgaitas taktilā QWERTY tastatūra
UnitOfMeasureCode - tk
UnitsPerPackage - 1
VidējaisApraksts ET - Logitech G PRO X TKL bezvadu tastatūra ir pazīstama e-sporta entuziastu vidū ar savu bezkompromisa veiktspēju un bezvadu brīvību, kas paredzēta uzvaras mirkļiem. Precīzi kalibrēta reakcija un izsmalcināts dizains padara šo tastatūru par ideālu ieroci jebkurā sacensību spēlē, kur katrs klikšķis var nozīmēt atšķirību starp uzvaru un zaudējumu. - TKL dizains - LIGHTSYNC RGB apgaismojums - Noņemams uzlādes un datu kabelis - 1 ms reakcijas laiks - Līdz 50 stundām uzlādējamas baterijas darbības laiks
VidējaisApraksts LV - Logitech G PRO X TKL bezvadu klaviatūra ir augstu novērtēta esporta entuziastu vidū, pateicoties tās bezkompromisa veiktspējai un bezvadu brīvībai, kas paredzēta uzvaras brīžiem. Precīzi kalibrēta reaģētspēja un izsmalcināts dizains padara šo klaviatūru par ideālu ieroci jebkurai sacensību spēlei, kurā katrs klikšķis var izšķirt uzvaru un sakāvi. • TKL dizains; • LIGHTSYNC RGB apgaismojums; • Noņemams uzlādes un datu vads; • 1 ms reakcijas laiks; • Uzlādējams akumulators ar vienu uzlādi līdz 50 stundām.
Vispārīgie parametri - ierīces tips - bezvadu tastatūra
Vispārīgie parametri - krāsa - balta
Vispārīgie parametri - ražotājs - Logitech
Ārējā krāsa - Balta
Battery - battery life up to - 50
Keys Type - Mechanical
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/900x900x900x900/240401160011553202.jpg
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/900x900x900x900/240401160011617376.jpg
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/900x900x900x900/240401160011657267.jpg
Height - 0.1800
Height (mm) - 200 mm
BrandCode - LOGITECH
GrossWeight - 1.3480
category_en - Computers & Components > Computer peripherals > Keyboards
category_lv - Datortehnika > Datoru perifērija > Klaviatūras
category_ru - Datortehnika > Datoru perifērija > Klaviatūras
description_en - Brand: Logitech
Collection: G Pro X TKL
Model: G Pro X TKL
Keyboard type: Wireless
Color: White
Connections and power supply:
Connection type: Bluetooth
Keys:
Keyboard language: English
Type of keys: Mechanical
Media keys: Yes
Separate number pad: No
Waterproof: No
Sizes:
Height: 3.4 cm
Length: 15 cm
Width: 35.2 cm
In addition:
Lighting: Yes
Maximum operating distance: 10 m
Cable length: 1.8 m
description_lv - Zīmols: Logitech
Kolekcija: G Pro X TKL
Modelis: G Pro X TKL
Tastatūras tips: Bezvadu
Krāsa: Balta
Savienojumi un barošana:
Savienojuma tips: Bluetooth
Taustiņi:
Tastatūras valoda: Angļu
Taustiņu tips: Mehāniskās
Multivides taustiņi: Jā
Atsevišķs ciparu bloks: Nē
Ūdensnoturīgs: Nē
Izmēri:
Augstums: 3.4 cm
Garums: 15 cm
Platums: 35.2 cm
Papildus:
Apgaismojums: Jā
Maksimālais darbības attālums: 10 m
Vada garums: 1.8 m
description_ru - Бренд: Логитек
Коллекция: G Pro X TKL
Модель: G Pro X TKL
Тип клавиатуры: Беспроводная
Белый цвет
Соединения и питание:
Тип подключения: Bluetooth
Ключи:
Язык клавиатуры: английский
Тип ключей: Механические
Медиа-клавиши: Да
Отдельная цифровая клавиатура: Нет
Водонепроницаемый: Нет
Размеры:
Высота: 3,4 см.
Длина: 15 см
Ширина: 35,2 см
Кроме того:
Освещение: Да
Максимальное рабочее расстояние: 10 м
Длина кабеля: 1,8 м
Depth (mm) - 153 mm
EAN - 5099206113343
Eans - 5099206113343
Form Factor - Compact
Pieces in pack - 1
Warranty Products Returnable - Yes
Warranty validation Criteria - Serial Number
Warranty Term (month) - 24 mēneši
Length - 0.0450
gross_weight - 0.44 kg
Group - IT > IT ACCESSORIES > PC ACCESSORIES > KEYBOARDS > GAMING KEYBOARDS
Included Accessories - Īsa lietotāja rokasgrāmata Key-puller
Cable Included - Micro-USB Cable
Pack Weight Brutto (kg) - 2.03 kg
Pack Weight Netto (kg) - 1 kg
Package Type - Retail
Packs in Box - 4
Device Location - External
Dimensions - height - 15
Dimensions - depth - 3.4
Dimensions - width - 35.2
Cable Length - 1.8 m
Number of Hot Keys - 12
Box Weight Brutto (kg) - 8.71 kg
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Keyboards
Localization - International English
LongDescription ET - Kompaktne disain
Logitech G PRO X TKL Wireless klaviatuur on varustatud pro-inspireeritud tenkeyless (TKL) disainiga, mis on kompaktne ja ideaalne mänguritele, kes eelistavad rohkem lauapinda. Logitech G PRO X TKL Wireless on meisterlikult loodud, et aidata professionaalsetel mängijatel võistlustel domineerida. Sellel klaviatuuril on intuitiivne mängurežiimi juhtimine, vastupidavad kahekihilised PBT-klahvikatted ja standardne klahvistikudisain 3P ühilduvuse tagamiseks. Lisaks pakub see mitmekülgseid ühendusvõimalusi LIGHTSPEED, Bluetoothi ja USB kaudu, mis võimaldavad kiiret ja paindlikku seadistust igas mängukeskkonnas. RGB valgustus
LIGHTSYNC RGB valgustus võimaldab kasutajatel kohandada klaviatuuri valgustust vastavalt oma mängustiilile või süsteemi esteetikale, pakkudes samal ajal dünaamilist valgustust, mis reageerib mängutegevusele reaalajas​​. Juhtmevaba ühenduvus
See juhtmevaba klaviatuur pakub mitmeid ühendusvõimalusi, sealhulgas LIGHTSPEED ja Bluetooth, mis võimaldavad mängijatel valida endale sobivaima ühenduse tüübi. LIGHTSPEED tagab usaldusväärse ja viivituseta ühenduse, mis on eriti oluline konkurentsivõimelistes mängudes, samas kui Bluetoothi ühendus võimaldab hõlpsat lülitumist erinevate seadmete vahel. Klaviatuur võimaldab kuni 50 tundi mänguaega ühe laadimisega ja pakub 10 meetri ulatuses juhtmevaba ühenduvust, tagades mängijatele piisavalt liikumisvabadust ja mugavust pikaajalistel mängusessioonidel. Kiire reageerimisaeg
1 ms reageerimisaeg tagab, et iga klahvivajutus registreeritakse ja edastatakse süsteemile viivitamatult, mis on kriitilise tähtsusega intensiivsetes mängudes, kus iga millisekund loeb​.
LongDescription EN - Compact Design
The Logitech G PRO X TKL Wireless keyboard features a pro-inspired tenkeyless (TKL) design that is compact and ideal for gamers who prefer more desk space. The Logitech G PRO X TKL Wireless keyboard is expertly crafted to help professional gamers dominate in competitions. This keyboard features intuitive game mode control, durable double-shot PBT keycaps, and a standard keycap design to ensure 3P compatibility. Additionally, it offers versatile connectivity options through LIGHTSPEED, Bluetooth, and USB, allowing for quick and flexible setup in any gaming environment. RGB Lighting
LIGHTSYNC RGB lighting allows users to customize the keyboard lighting to match their gaming style or system aesthetics while providing dynamic lighting that reacts to in-game action in real-time. Wireless Connectivity
This wireless keyboard offers multiple connectivity options, including LIGHTSPEED and Bluetooth, allowing gamers to choose the most suitable connection type. LIGHTSPEED ensures a reliable and lag-free connection, which is particularly crucial in competitive gaming, while Bluetooth connectivity allows for easy switching between different devices. The keyboard offers up to 50 hours of gaming on a single charge and provides wireless connectivity up to 10 meters, ensuring gamers have enough freedom of movement and comfort during long gaming sessions. Fast Response Time
A 1 ms response time ensures that every keypress is registered and transmitted to the system immediately, which is critical in intense games where every millisecond counts.
Retail Packaging Net Weight Carton - 0.3 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic - 0.04 kg
MediumDescription EN - Logitech G PRO X TKL Wireless keyboard is highly regarded among esports enthusiasts for its uncompromising performance and wireless freedom, designed for those victorious moments. Precisely calibrated responsiveness and refined design make this keyboard the perfect weapon for any competitive game where every click can make the difference between victory and defeat. • TKL design
• LIGHTSYNC RGB lighting
• Detachable charging and data cable
• 1 ms response time
• Rechargeable battery with up to 50 hours of usage on a single charge
Model - 920-012148
NameInWeb ET - Logitech PRO X TKL, US, valge - Juhtmevaba klaviatuur
NameInWeb EN - Logitech PRO X TKL, US, white - Wireless keyboard
Requires Operating System - Apple Mac OS Windows
Requires Peripheral Devices - USB portInternet Connection for Optional Software Download
NetWeight - 0.8100
Name - Logitech G Pro X TKL Lightspeed Tactile Biały
Name ET - Klaviatuur Logitech Pro X TKL US (W), valge
NameInWeb LV - Logitech PRO X TKL, US, balta - Bezvadu klaviatūra
Name EN - Keyboard Logitech Pro X TKL US (W), white
Name LV - Keyboard Logitech Pro X TKL US (W), white
Width - 0.3900
Width (mm) - 361 mm
ProductCode - 920-012148
ProducerCode - 920-012148
ProductDescription - LOGITECH G PRO X TKL LIGHTSPEED Mechanical Gaming Keyboard - WHITE - US INT'L - TACTILE
ProductCard - https://content.it4profit.com/itshop/itemcard_cs.jsp?ITEM=230704062815905407&THEME=asbis&LANG=lv
ProductCategory - Gaming and Toys
ProductType - Gaming Keyboard
Software - operating system support - Windows 10
Software - operating system support - Windows 11
Software - additional software -
Vendor - LOGITECH
Producer - Logitech
ProductionCountry - CN
SalesUnitOfMeasureCode - tk
Connectivity Technology - Wired
Connection - cord length - 1.8
Connection - connector type - USB-A
ShortDescription -
weight - 0.4 kg
TariffNo - 84716060
Keyboard - keyboard backlight
Keyboard - operating range - 10
Keyboard - form factor - TKL
Keyboard - keyboard connection type - USB-C
Keyboard - type of keyboard - membrane keyboard
Keyboard - key arrangement - US
Keyboard - backlight features - RGB
Keyboard Features - Multimedia Function Detachable Built-in Memory RGB Backlighting Adjustable Tilt Legs Tenkeyless Tactile Switch
Key/Button Functions - Programmable
Volume - 0.00315900
title_lv - Logitech G Pro X TKL Lightspeed Tactile Klaviatūra QWERTY
title_en - Logitech G Pro X TKL Lightspeed Tactile Keyboard QWERTY
title_ru - Logitech G Pro X TKL Lightspeed Tactile Клавиатура QWERTY
UnitOfMeasureCode - tk
UnitsPerPackage - 1
MediumDescription ET - Logitech G PRO X TKL Wireless klaviatuur on e-sportlaste seas hinnatud just oma kompromissitu jõudluse ja juhtmevaba vabaduse poolest, mis on disainitud võidukate hetkede jaoks. Täpselt kalibreeritud reaktsioonivõime ja viimistletud kujundus muudavad selle klaviatuuri ideaalseks relvaks igas võistlusmängus, kus iga klõps võib tähendada võidu ja kaotuse vahe. • TKL disain
• LIGHTSYNC RGB valgustus
• Eemaldatav laadimis- ja andmekaabel
• 1 ms reageerimisaeg
• Kuni 50 tundi kestev taaslaetav aku
MediumDescription LV - Logitech G PRO X TKL bezvadu klaviatūra ir augstu novērtēta esporta entuziastu vidū, pateicoties tās bezkompromisa veiktspējai un bezvadu brīvībai, kas paredzēta uzvaras brīžiem. Precīzi kalibrēta reaģētspēja un izsmalcināts dizains padara šo klaviatūru par ideālu ieroci jebkurai sacensību spēlei, kurā katrs klikšķis var izšķirt uzvaru un sakāvi. • TKL dizains;
• LIGHTSYNC RGB apgaismojums;
• Noņemams uzlādes un datu vads;
• 1 ms reakcijas laiks;
• Uzlādējams akumulators ar vienu uzlādi līdz 50 stundām.
General parameters - device type - cordless keyboard
General parameters - colour - white
General parameters - manufacturer - Logitech
External Color - Balta
257,49 €
Logitech G PRO X TKL, GX-Brown, White
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas