Verbatim Store n Go 1TB Blue

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 1093834 Preces kods: 53200V
Noliktavā 12 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
60,42 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: trešdien, 17.07.2024
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: trešdien, 17.07.2024
  • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: trešdien, 17.07.2024
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: trešdien, 17.07.2024
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: trešdien, 17.07.2024
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: pirmdien, 15.07.2024 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Apjoms: 1 TB
  • Barošanas veids: USB
Pamatinformācija
Apjoms 1 TB
Cietā diska apjoms ir datu ietilpības rādītājs. Jo vairāk gigabaitu, jo ietilpīgāks disks. Vienas DivX filmas vidējais apjoms ir 1.3Gb, viena Mp3 mūzikas faila apjoms 10Mb (1/100 no gigabaita). Izvēlieties jūsu vajadzībām atbilstoša apjoma cieto disku.
Krāsa : Zila
Svars (g) : 158
Pieslēgvietas un aprīkojums
Barošanas veids USB
Ārējais cietais disks ir elektroniska iekārta, kam ir noteiktas jauda un strāvas patēriņš. Izvēloties cieto disku jāņem vērā, vai tas tiks izmantots vietās, kur ir pieejama pastāvīga strāva (220V rozete, ārējais barošanas bloks), vai vietās, kur vienīgais barošanas avots ir portatīvā datora akumulators (USB, vai akumulatora barošana).
Izvēloties disku ar USB barošanu atcerieties, ka tas patērēs portatīvā datora akumulatora enerģiju, tādēļ akumulatora darbības laiks diska lietošanas brīdī krietni samazināsies.
USB 3.2

Cietā diska pieslēguma interfeiss ir savienojums ar datoru, tādēļ iegādājoties cieto disku pārliecinieties, ka jūsu datoram ir atbilstoša pieslēguma vieta, kas atbilst cietā diska interfeisam.

Ērta USB pieslēgšana nodrošina iespēju pieslēgt ārējo cieto disku praktiski jebkuram mūsdienu datoram un strādāt ar tajā saglabātajiem datiem, gan darbā, gan mājās.

Standarts USB 2.0 pieslēgums:

Tuvāko gadu laikā USB 2.0 aizstās jaunais USB 3.0 interfeiss:

Papildus specifikācija
Apraksts - Izmērs: 2.5", Apjoms: 1 TB, Veids: HDD, Maksimālais lasīšanas ātrums: 100 Mb/s, Interfeiss: USB 3.0, Krāsa: Zila, Garantija: 2 gadi
Barošana - ar kopnes barošanu - USB
BrandPartCode - 53200
category_en - Datori un komponenti > Perifērijas iekārtas > Datoru perifērija > Datu nesēji > Ārējie cietie diski
category_lv - Datortehnika > Datoru perifērija > Datu nesēji > Ārējie cietie diski
category_ru - Datortehnika > Datoru perifērija > Datu nesēji > Ārējie cietie diski
Cietais disks - atmiņas diska bufera lielums - 8 MB
Cietais disks - cietā diska ietilpība - 1 TB
Cietais disks - HDD izmērs - 2.5"
Cietais disks - HDD ātrums - 5400 RPM
Cietais disks - Tips - HDD
Citas funkcijas - Savienojamības tehnoloģija - Wired
description_lv - Verbatim Store 'n' Go Cietā diska ietilpība: 1 TB Cietā diska izmērs: 2,5" USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Cietā diska rotācijas ātrums: 5400 RPM Produkta krāsa: Zila
description_lv - Verbatim Store 'n' Go Cietā diska ietilpība: 1 TB Cietā diska izmērs: 2.5" USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Cietā diska rotācijas ātrums: 5400 RPM Produkta krāsa: Zils
description_ru - Verbatim Store 'n' Go cietais disks Kapacitāte: 1TB Cietā diska izmērs: 2,5" USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Cietā diska ātrums: 5400 RPM Produkta krāsa: zila
EAN - 023942532002
Funkcijas - Produkta krāsa - Zilais
GarantijaInformācija -
gross_weight - 0.2 kg
GTIN - 023942532002
GTIN - 0023942532002
ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_3572_1.jpeg
Kategorija - Datoru piederumi :: Datu nesēji :: Ārējie cietie diski
Kategorija - Ārējie cietie diski
Kods - 53200V
LargeDescHTML - Produkta kopsavilkums Verbatim Store n Go portatīvais cietais disks piedāvā augstas veiktspējas datu glabāšanu, izmantojot USB 3.0 "Super Speed" saskarni. USB 3.0 nodrošina līdz pat 10 reižu ātrāku datu pārsūtīšanas ātrumu nekā USB 2.0 (pamatojoties uz USB kopnes ātrumu), nodrošinot īpaši ātru datu pārsūtīšanu ceļojumā. Uzglabājiet un pārnēsājiet savus digitālos un ikdienas darba failus šajā patiesi mobilajā diskā. Tā stilīgais dizains glīti iekļaujas modernā galda virsmā kā ideāls papildinājums jūsu klēpjdatoram.
Store n Go portatīvais cietais disks ir aprīkots ar USB 3.0 kopni (1 x USB 3.0 interfeiss), taču ir atpakaļēji savietojams ar visiem USB 2.0 portiem jūsu datorā vai portatīvajā datorā. Diska darbībai nav nepieciešama ārēja strāvas padeve; vienkārši pievienojiet un izmantojiet.
Store 'n' Go portatīvie cietie diski ir formatēti FAT32 formātā, kas ļauj tos izmantot Windows OS un Mac OS sistēmās.
Papildu drošībai ir pievienota Nero Backup programmatūra, kas palīdz veidot klēpjdatora vai personālā datora cietā diska dublējumu. Dublējiet dublējumu, lai dublētu visus failus, mapes un diskus, kad vien vēlaties, vai arī ieplānojiet automātisko dublēšanu noteiktā laikā, lai nodrošinātu lielāku drošību.
Nero Backup programmatūra ir saderīga ar Windows XP, Vista, Windows 7 un Windows 8 (nav saderīga ar Mac OS).
Verbatim Store 'n' Go portatīvajiem cietajiem diskiem ir arī Green Button enerģijas taupīšanas programmatūra. Green Button programmatūra aptur cietā diska griešanos, kamēr tas netiek lietots, palielinot efektivitāti un taupot enerģiju.
Ir 3 miega iestatījumu opcijas. Iestatiet, lai apturēšanas režīms tiktu ieslēgts pēc 10 minūtēm lietošanas vai ar soli pa 10 minūtēm līdz pat 120 minūtēm. Iestatiet diska apturēšanu uzreiz, divreiz noklikšķinot uz zaļās pogas ikonas darbvirsmā, vai arī varat iestatīt, lai disks "Nekad neapturētu diska darbību" Šī cieto disku sērija ir pieejama 5 krāsās: Melnā, sudraba, zilā, sarkanā un baltā krāsā.
Verbatim 2 gadu ierobežota garantija Kapacitāte: 1 TB Interfeiss: USB 3.0 Izmēri: Izmērs: 119 mm x 81 mm x 14,5 mm Produkta svars: 158 g Produkta numurs: 53200 -Pieejamās krāsas: 1: Melna, sudraba, balta, sarkana un zila -Augsta ātruma, lielas ietilpības datu glabāšana. Ātrs un drošs risinājums atmiņas paplašināšanai vai failu dublēšanai -USB 3.0 SuperSpeed - īpaši ātrai datu pārsūtīšanai -USB plug 'n' play (nav nepieciešams papildu barošanas avots) -Nero dublēšanas programmatūra -Enerģijas taupīšanas programmatūra -USB REC & PLAY* - atbalsta USB ierakstīšanu/atskaņošanu * dažās valstīs var nebūt pieejams.
PC vai Mac ar USB 3.0 Windows XP/ Vista/ Windows 7 un 8 Mac OS X 10.4 vai jaunāka versija -Uzlāde: barošanas kopne, izmantojot USB 3.0 kabeli -Interfeiss: USB 3.0 / 2.0 pieslēgvieta -Datu pārsūtīšanas ātrums: līdz 4800 Mbits/sekundē (USB kopnes ātrums) -Rotaļu ātrums: 5400 apgr./min -Cache: Svars: 8 MB vai vairāk Iepakojuma saturs: - Datu kešatmiņa: 8 MB vai vairāk:
Pārnēsājamais cietais disks USB 3.0 kabelis Nero dublēšanas programmatūra Zaļā poga Enerģijas taupīšanas programmatūra Verbatim formatētājs Ātrās palaišanas rokasgrāmata Lietotāja rokasgrāmata (iepriekš ielādēta diskā) Šajā lapā sniegtā informācija ir ražotāja vai zīmola īpašums.Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, apmeklējiet: http://www.verbatim-europe.co.uk/.
LongDesc - Verbatim Store n Go portatīvais cietais disks ir aprīkots ar augstas veiktspējas atmiņu, izmantojot USB 3.0 "Super Speed" saskarni. USB 3.0 nodrošina līdz pat 10 reižu ātrāku datu pārsūtīšanas ātrumu nekā USB 2.0 (pamatojoties uz USB kopnes ātrumu), nodrošinot īpaši ātru datu pārsūtīšanu, atrodoties ceļā.Saglabājiet un pārnēsājiet savus digitālos un ikdienas darba failus šajā patiesi mobilajā diskā. Tā stilīgais dizains glīti iederas uz modernas galda virsmas kā ideāls papildinājums jūsu klēpjdatoram.Store n Go portatīvais cietais disks ir aprīkots ar USB 3.0 kopni (1 x USB 3.0 interfeiss), taču ir atpakaļēji saderīgs ar jebkuru USB 2.0 portu jūsu datorā vai piezīmjdatorā. Diska darbībai nav nepieciešama ārēja strāvas padeve; vienkārši pievienojiet un izmantojiet.Store 'n' Go portatīvie cietie diski ir formatēti FAT32 formātā, kas ļauj tos izmantot Windows OS un Mac OS sistēmās.Lielākai drošībai tiek nodrošināta Nero Backup programmatūra, kas palīdz veidot rezerves kopijas jūsu klēpjdatora vai personālā datora cietajam diskam. Backup nodrošina lietojumprogrammu, kas ļauj dublēt visus failus, mapes un diskus, kad vien vēlaties, vai arī ieplānot automātisko dublēšanu noteiktā laikā, lai nodrošinātu lielāku drošību.Nero Backup programmatūra ir saderīga ar Windows XP, Vista, Windows 7 un Windows 8 (nav saderīga ar Mac OS).Verbatim Store 'n' Go portatīvie cietie diski ir aprīkoti arī ar Green Button enerģijas taupīšanas programmatūru. Green Button programmatūra aptur cietā diska griešanos, kamēr tas netiek izmantots, palielinot efektivitāti un taupot enerģiju.Jā ir 3 miega iestatījumu opcijas. Iestatiet, lai apturēšanas režīms ieslēgtos pēc 10 minūtēm lietošanas vai ar soli pa 10 minūtēm līdz 120 minūtēm. Iestatiet diska apturēšanu uzreiz, divreiz noklikšķinot uz zaļās pogas ikonas darbvirsmā, vai arī varat iestatīt, lai disks "Nekad neapturētu diska darbību"Šis cieto disku klāsts ir pieejams 5 krāsās: Melnā, sudraba, zilā, sarkanā un baltā krāsā.
LongProductName - USB 3.0, 4800 Mbits/sekundē, 1TB
LongSummaryDescription - Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 cietais disks 1 TB, zils. Cietā diska ietilpība: 1 TB, cietā diska izmērs: 2,5". USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Cietā diska ātrums: 5400 apgr. Produkta krāsa: zila
Loģistikas dati - Harmonizētās sistēmas (HS) kods - 84717050
Modelis - 53200V
Nosaukums - Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 cietais disks 1TB zils
Nosaukums - Verbatim Store n Go 1TB Blue
Pieslēgvietas un saskarnes - Maksimālais datu pārsūtīšanas ātrums - 4800 Mbit/s
Produkta nosaukums - Store 'n' Go USB 3.0 cietais disks 1TB zils
Ražotājs - Verbatim
Savienojamības porti un saskarnes - USB savienotājs - Micro-USB B
Savienojamības porti un saskarnes - USB versija - 3.2 1. paaudzes (3.1 1. paaudzes 1)
ShortSummaryDescription - Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 cietais disks 1TB, zils, 1 TB, 2,5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5400 RPM, zils
svars - 0.158 kg
Svars un izmēri - Augstums - 14.5 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 119 mm
Svars un izmēri - Platums - 81 mm
Svars un izmēri - Svars - 158 g
title_lv - Verbatim Store 'n' Go Ārējais Cietais Disks 1TB
title_lv - Verbatim Store 'n' Go ārējais cietais disks 1TB
title_ru - Verbatim Store 'n' Go ārējais cietais disks 1TB
URL - https://www.verbatim-europe.co.uk/en/prod/verbatim-store-n-go-usb-30-hard-drive-1tb-silver-53197/
Zīmols - Verbatim
Desc - Izmērs: 2.5", Apjoms: 1 TB, Veids: HDD, Maksimālais lasīšanas ātrums: 100 Mb/s, Interfeiss: USB 3.0, Krāsa: Zila, Garantija: 2 gadi
Power - Bus powered - USB
BrandPartCode - 53200
category_en - Computers & Components > Computer peripherals > Storage media > External HDD
category_lv - Datortehnika > Datoru perifērija > Datu nesēji > Ārējie cietie diski
category_ru - Datortehnika > Datoru perifērija > Datu nesēji > Ārējie cietie diski
Hard drive - Storage drive buffer size - 8 MB
Hard drive - HDD capacity - 1 TB
Hard drive - HDD size - 2.5"
Hard drive - HDD speed - 5400 RPM
Hard drive - Type - HDD
Other features - Connectivity technology - Wired
description_en - Verbatim Store 'n' Go
Hard disk capacity: 1 TB
Hard drive size: 2.5"
USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Hard disk rotation speed: 5400 RPM
Product color: Blue
description_lv - Verbatim Store 'n' Go
Cietā diska ietilpība: 1 TB
Cietā diska izmērs: 2.5"
USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Cietā diska rotācijas ātrums: 5400 RPM
Produkta krāsa: Zils
description_ru - Verbatim Store 'n' Go
Емкость жесткого диска: 1 ТБ
Размер жесткого диска: 2,5 дюйма.
Версия USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Скорость вращения жесткого диска: 5400 об/мин.
Цвет продукта: Синий
EAN - 023942532002
Features - Product colour - Blue
WarrantyInfo -
gross_weight - 0.2 kg
GTIN - 023942532002
GTIN - 0023942532002
ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_3572_1.jpeg
Category - Datoru piederumi :: Datu nesēji :: Ārējie cietie diski
Category - External Hard Drives
Code - 53200V
LargeDescHTML - Product Summary 
The Verbatim Store n Go portable hard drive features high performance storage using a USB 3.0 “Super Speed” interface. USB 3.0 offers up to 10 times faster data transfer rates than USB 2.0 (based on USB bus speed) providing ultra fast data transfer on the go.
Store and carry your digital and day to day working files on this truly mobile drive. Its stylish design sits neatly on the modern desk top as the perfect accompaniment to your laptop. 
Store n Go portable hard drive is USB 3.0 bus powered (1 x USB 3.0 interface) yet is backwards compatible to any USB 2.0 ports on your PC or notebook. The drive requires no external power for operation; simply plug n play. 
Store 'n' Go Portable Hard Drives are formatted in FAT32 enabling you to use them on Windows OS and Mac OS systems. 
For added security Nero Backup software is provided to help back up your laptop or PC's hard drive. Backup provides an application to back up all your files, folders, and drives whenever you want, or schedule the auto back up to a set time for added security. 
Nero Backup Software is compatible with Windows XP, Vista, Windows 7 and Windows 8 (not compatible with Mac OS). 
Verbatim Store 'n' Go Portable Hard Drives also come with Green Button energy saving software. Green Button software suspends the hard drive from spinning while not in use increasing efficiency and saving energy. 
There are 3 'Sleep Setting' options. Set the suspend mode to come in after 10 minutes of use, or by increments of 10 minutes up to 120 minutes. Set the drive to suspend immediately by double clicking the Green Button icon on the desktop, alternatively you can set the drive to 'Never Suspend the disk' 
This range of Hard Drives is available in 5 colours: Black, Silver, Blue, Red and White. 
Verbatim 2 Year Limited Warranty 
Capacity: 1TB 
Interface: USB 3.0 
Dimensions: 119mm x 81mm x 14.5mm 
Product Weight: 158g 
Product Number: 53200 
•Colours available: Black, Silver, White, Red & Blue 
•High speed, high capacity storage. A fast & safe solution to expand storage or backup files 
•USB 3.0 SuperSpeed - for ultra fast data transfer 
•USB plug 'n' play (no additional power required) 
•Nero Backup Software 
•Energy Saving Software 
•USB REC & PLAY* - supports USB recording/ playback 
*may not be available in some countries. 
PC or Mac with USB 3.0 
Windows XP/ Vista/ Windows 7 & 8 
Mac OS X 10.4 or higher 
•Power: Bus powered via USB 3.0 cable 
•Interface: USB 3.0 / 2.0 port 
•Data Transfer Rate: up to 4800 Mbits/second (USB Bus Speed) 
•Rotational Speed: 5400rpm 
•Cache: 8MB or greater 
Pack Contents: 
Portable Hard Drive 
USB 3.0 Cable 
Nero Backup Software 
Green Button Energy Saving Software 
Verbatim Formatter 
Quick Start Guide 
User Guide (pre-loaded on the drive)   The information provided on this page is a property of the manufacturer or the brand.To find out more, please visit: http://www.verbatim-europe.co.uk/
LongDesc - The Verbatim Store n Go portable hard drive features high performance storage using a USB 3.0 “Super Speed” interface. USB 3.0 offers up to 10 times faster data transfer rates than USB 2.0 (based on USB bus speed) providing ultra fast data transfer on the go.Store and carry your digital and day to day working files on this truly mobile drive. Its stylish design sits neatly on the modern desk top as the perfect accompaniment to your laptop.Store n Go portable hard drive is USB 3.0 bus powered (1 x USB 3.0 interface) yet is backwards compatible to any USB 2.0 ports on your PC or notebook. The drive requires no external power for operation; simply plug n play.Store 'n' Go Portable Hard Drives are formatted in FAT32 enabling you to use them on Windows OS and Mac OS systems.For added security Nero Backup software is provided to help back up your laptop or PC's hard drive. Backup provides an application to back up all your files, folders, and drives whenever you want, or schedule the auto back up to a set time for added security.Nero Backup Software is compatible with Windows XP, Vista, Windows 7 and Windows 8 (not compatible with Mac OS).Verbatim Store 'n' Go Portable Hard Drives also come with Green Button energy saving software. Green Button software suspends the hard drive from spinning while not in use increasing efficiency and saving energy.There are 3 'Sleep Setting' options. Set the suspend mode to come in after 10 minutes of use, or by increments of 10 minutes up to 120 minutes. Set the drive to suspend immediately by double clicking the Green Button icon on the desktop, alternatively you can set the drive to 'Never Suspend the disk'This range of Hard Drives is available in 5 colours: Black, Silver, Blue, Red and White.
LongProductName - USB 3.0, 4800 Mbits/second, 1TB
LongSummaryDescription - Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 Hard Drive 1TB Blue. HDD capacity: 1 TB, HDD size: 2.5". USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). HDD speed: 5400 RPM. Product colour: Blue
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 84717050
Model - 53200V
Title - Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 Hard Drive 1TB Blue
Name - Verbatim Store n Go 1TB Blue
Ports & interfaces - Maximum data transfer rate - 4800 Mbit/s
ProductName - Store 'n' Go USB 3.0 Hard Drive 1TB Blue
Producer - Verbatim
Ports & interfaces - USB connector - Micro-USB B
Ports & interfaces - USB version - 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
ShortSummaryDescription - Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 Hard Drive 1TB Blue, 1 TB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5400 RPM, Blue
weight - 0.158 kg
Weight & dimensions - Height - 14.5 mm
Weight & dimensions - Depth - 119 mm
Weight & dimensions - Width - 81 mm
Weight & dimensions - Weight - 158 g
title_lv - Verbatim Store 'n' Go Ārējais Cietais Disks 1TB
title_en - Verbatim Store 'n' Go External Hard Drive 1TB
title_ru - Verbatim Store 'n' Go Внешний Жесткий Диск 1TB
URL - https://www.verbatim-europe.co.uk/en/prod/verbatim-store-n-go-usb-30-hard-drive-1tb-silver-53197/
Brand - Verbatim
60,42 €
Verbatim Store n Go 1TB Blue
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas