LITE ON eBAU108, Black

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 93333 Preces kods: eBAU108
Noliktavā 5 gab.
Garantija: 2 gadi
45,47 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 22.07.2024
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: 22.07.2024
  • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: 22.07.2024
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 22.07.2024
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 22.07.2024
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: ceturtdien, 18.07.2024 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Barošana: USB
  • Iekļauta programmatūra: Bez programmatūras
  • Krāsa: Melns
Visi parametri
Barošana USB
Barošana - DVD iekārtas strāvas padeve. Ja vēleties izmantot DVD iekārtu vietās, kur nav pieejams pastāvīgās strāvas tīkls (220V), iegādājaties DVD iekārtu ar USB barošanu. Šādas iekārtas lietošanas brīdī par strāvas avotu tiks izmanots portatīvā datora akumulators, vai citas iekārtas barošanas bloks.
Iekļauta programmatūra Bez programmatūras
Lai veiktu ierakstīšanu ar DVD iekārtu, nepieciešama ieraksta programmatūra. Šis parametrs norāda, vai komplektā ar DVD iekārtu ir pieejama bezmaksas rakstīšanas un atskaņošanas programmatūra.
Krāsa Melns
DVD iekārtas korpusa krāsa. Šis parametrs ir orientējošs un var atšķirties no reālās iekārtas krāsas.
Lasīšanas atbalsts : CD/DVD
Media atbalsts Dual Layer
Šis parametrs norāda, vai iekārta spēj rakstīt/lasīt single layer DVD diskus (4.7Gb), vai DualLayer divslāņu diskus (9 Gb). DualLayer iekārta spēj atskaņot un ierakstīt arī single channel diskus.
Pieslēgums USB 2.0
DVD iekārtas pieslēgums datoram. Pirms iegādāties DVD iekārtu, pārliecinieties, ka jūsu datoram ir atbilstoša pieslēguma vieta.
Rakstīšanas atbaksts : CD/DVD
Svars 0.22 kg
DVD Iekārtas svars bez iepakojuma, barošanas bloka un aksesuāriem. Šis parametrs ir orientējošs un var nedaudz atšķirties no iekārtas reālā svara.
Papildus specifikācija
Atbalstītie Blu-Ray formāti - Nav
Atbalstītie CD formāti - CD-DA
Atbalstītie CD formāti - CD-Extra
Atbalstītie CD formāti - CD-R
Atbalstītie CD formāti - CD-ROM
Atbalstītie CD formāti - CD-RW
Atbalstītie DVD formāti - DVD+/-R
Atbalstītie DVD formāti - DVD+/-R DL
Atbalstītie DVD formāti - DVD+/-RW
Atbalstītie DVD formāti - DVD-RAM
Atbalstītie DVD formāti - DVD-ROM
Bruto svars Kg - 0,5
category_en - Perifērijas ierīces
category_et - Aksesuāri
category_lv - Papildus ierīces
category_ru - Papildu ierīces
Darba apstākļi - Uzglabāšanas relatīvais mitrums (H-H) - 10 - 90%
Darba apstākļi - Uzglabāšanas temperatūra (T-T) - -40 - 65 °C
Datora prasības - Piemērotas operētājsistēmas - Linux
Datora prasības - Piemērotas operētājsistēmas - Mac OS X
Datora prasības - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP / 2000
Datoru prasības - Datoru prasības - Vaba USB sver
description_et - Liteon EBAU108 ārējais DVD ierakstītājs ir viens no mazākajiem pasaulē. Tas ir tikai 13,5 mm augsts un sver 220 g. Pateicoties īpaši kompaktajai formai, šo DVD ierakstīšanas ierīci ir viegli paņemt līdzi, lai kurp jūs dotos. Pateicoties universālajam USB 2.0 savienojumam, to var pievienot arī televizoriem. Tas ļauj skatīties iecienītākās filmas televizorā bez DVD atskaņotāja. Atbalsta DVD-M diskus Liteon DVD/CD ierakstītājs atbalsta arī DVD-M diskus. DVD-M diski ir jaunais digitālo multivides datu glabāšanas standarts. DVD-M diski atšķiras no tradicionālajiem DVD diskiem ar to, ka dati tiek glabāti diska iekšpusē esošā klinšu slānī, kas ir izturīgs līdz pat 1000 gadiem.
description_lv - Īpaši slaidais un īpaši elegantais eBAU108 ir pasaulē vieglākais ārējais DVD diskdzinis, kas sver tikai 220 g un ir 13,5 mm augsts, tāpēc to var viegli ielikt somā, kad vien nepieciešams izmantot optisko disku. Pateicoties USB barošanas sistēmai, eBAU108 ir vieglāk pārnēsājams un ērtāk paņemt līdzi. Mūsdienās tas ir labākais biznesa ceļojumu sabiedrotais mobilajiem profesionāļiem. Slaidā pārnēsājamā DVD ierakstīšanas ierīcē eBAU108 ir integrētas vismodernākās funkcijas, USB saskarne bez draiveriem, Smart-Burn, lasīšanas ātruma regulēšana, TV saderība, un tas viss ir ievietots plānā minimālisma dizainā. USB barošana Diskdzinis iegūst nepieciešamo elektroenerģiju tieši no klēpjdatora USB pieslēgvietas, vienkārši pievienojiet un darbiniet. Nav papildu barošanas vadu, nav apjomīgu adapteru, nav jānēsā papildu svars. Plug & Play Nav nepieciešams instalēt draiveri, vienkārši pievienojiet USB pieslēgvietai un izmantojiet. Saderīgs ar visām galvenajām operētājsistēmām, tostarp Windows 8, Windows 7, Vista, XP, Linux un MAC OS. Gudrā ierakstīšana SMART Burn tehnoloģija vienmēr nodrošina vislabāko iespējamo ierakstīšanu. Tā ir pietiekami gudra, lai automātiski pielāgotu veselu virkni iestatījumu, tostarp ierakstīšanas jaudu un korekcijas sistēmu, tā pat var aizsargāt pret nepietiekamu bufera izlietojumu. Iegūstiet pilnīgu pārliecību par savu disku ierakstīšanu. Plaša TV saderība Pievienojiet optisko disku ar Link2TV funkciju jebkuram televizoram, kas atbalsta zibatmiņas diskus un citas USB ierīces, lai skatītos video, mūzikas un attēlu failus. Tas nodrošina vienkāršu un intuitīvu darbību, vienkārši nospiediet izstumšanas pogu uz piecām sekundēm, lai pārslēgtu optisko disku diskdzini Link2TV režīmā. Atbalsta M-DISC Vai zinājāt, ka lielākā daļa digitālo datu nesēju sāk zaudēt datus tikai pēc 3-5 gadiem? M-DISC™ ir izgatavots no materiāliem, kas ir sertificēti un pārbaudīti, lai kalpotu vairāk nekā 1000 gadus, un tas ir pirmais pastāvīgais digitālās atmiņas risinājums. eBAU108 un M-DISC™ kombinācija piedāvā vislabāko arhīva datu glabāšanas risinājumu. Nekad vairs nebūs jāuztraucas par to, ka var pazaudēt kaut ko, ko uzskatāt par neaizstājamu.
description_lv - Īpaši slaidais un īpaši elegantais Liteon eBAU108 ir pasaulē vieglākais ārējais DVD diskdzinis (svars tikai 220 g; garums 13,5 mm), kas ērti ietilpinās jūsu somā, kad vien nepieciešams optiskais diskdzinis. Barošana ar USB padara Liteon eBAU108 daudz portatīvāku un ērtāk lietojamu. Tas ir labākais biznesa braucienu sabiedrotais mobilajiem profesionāļiem. Liteon eBAU108 plānais minimālistiskais dizains sevī ietver vismodernākās funkcijas — USB interfeiss bez draiveriem, Smart‑Burn, datu lasīšanas ātruma regulēšana, savietojamība ar televizoru. USB barošana Šis diskdzinis darbībai nepieciešamo elektroenerģiju iegūst tieši no klēpjdatora USB pieslēgvietas — vienkārši pievienojiet un atskaņojiet. Nekādu papildu barošanas vadu, apjomīgu adapteru, lieka pārnēsājamā svara. Plug & Play Nav jāinstalē draiveris — vienkārši pievienojiet USB pieslēgvietai un lietojiet. Saderīgs ar populārākajām operētājsistēmām, tai skaitā Windows 8, Windows 7, Vista, XP, Linux un MAC OS. Smart Burn SMART Burn tehnoloģija garantē labāko iespējamo datu ierakstu. Tā ir pietiekami inteliģenta, lai automātiski pielāgotu virkni iestatījumu, tai skaitā ierakstīšanas jaudu un korekcijas sistēmu. Esiet pārliecināts par savu disku ierakstu. Savietojamība ar televizoriem Pievienojiet Link2TV iespējoto optisko diskdzini pie jebkura televizora, kas atbalsta zibatmiņas diskus un citas USB ierīces, lai skatītos video, mūzikas un attēlu failus. Tas piedāvā vienkāršu un intuitīvu darbību, nospiediet un turiet izgrūšanas pogu uz piecām sekundēm, lai pārslēgtu savu optisko diskdzini Link2TV režīmā. M-DISC atbalsts Vai zinājāt, ka vairums digitālo atmiņas ierīču sāk zaudēt datus jau pēc 3‑5 gadiem? M‑DISC™ ir izgatavots no sertificētiem materiāliem ar 1000 gadu ilgnoturību, piedāvājot pirmo pastāvīgo digitālo datu uzglabāšanas risinājumu. Liteon eBAU108 un M‑DISC™ nodrošina labāko arhīva datu uzglabāšanu jebkurā vietā. Vairs nekādu raižu par neaizvietojamu datu zaudēšanu.
description_ru - Liteon EBAU108 ārējais DVD ierakstītājs ir viens no mazākajiem pasaulē. Tas ir tikai 13,5 mm augsts un sver tikai 220 g. Pateicoties kompaktajam izmēram, šo DVD ierakstītāju ir viegli paņemt līdzi, lai kurp jūs dotos. Pateicoties universālajam USB 2.0 savienojumam, varat to pievienot televizoram. Tas ļauj skatīties iecienītākās filmas televizorā bez DVD atskaņotāja. Atbalsta DVD-M diskus Liteon DVD/CD ierakstīšanas ierīce atbalsta arī DVD-M diskus. DVD-M diski ir jaunais digitālo datu nesēju ierakstīšanas standarts. DVD-M diski atšķiras no parastajiem DVD diskiem ar to, ka dati ir ierakstīti īpašā diska slānī, ko var saglabāt līdz pat 1000 gadiem.
description_short_en - Ārējais DVD ierakstītājs datoram DVD ierakstītājs ar USB interfeisu Ar DVD-M atbalstu Kompakts dizains Atbalsta televizorus
description_short_et - Ārējais DVD ierakstītājs datoram Universāls - izmanto USB 2.0 interfeisu Atbalsta ierakstīšanu DVD-M diskos Kompakts dizains Darbojas arī ar televizoriem
description_short_lv - Ārējais DVD rakstītājs jūsu datoram DVD rakstītājs ar USB interfeisu DVD-M atbalsts Kompakts dizains Savietojams ar televizoriem
description_short_ru - Ārējais DVD ierakstītājs Universāls, USB 2.0 Atbalsta DVD-M disku ierakstīšanu Kompakts dizains Saderīgs ar televizoriem
dimensijas dziļums - 45 mm
dimensionalWeight - 315
Dizains - iekšējais - Nē
Dizains - Produkta krāsa - Black
DVD piekļuves laiks laiks - 200 ms
ean - 4718390019989
EAN - 4718390019989
Eans - 4718390019989
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 10 - 80%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 5 - 35 °C
feature_group_et - Ārējie DVD rakstītāji
feature_group_ln - Ārējie DVD diski
feature_group_lv - Ārējie DVD diskdziņi
feature_group_ru - Ārējie DVD ierakstītāji
Funkcija - Rakstīšana DVD
garantija - 24
garantijas_tips - normāli
garantijaType - G
guaranteeLength - 24
Iekļauta programmatūra -
Iepakojuma saturs - daudzums - 1
Ierakstīšanas ātrums - CD pārrakstīšanas ātrums - 24x
Ierakstīšanas ātrums - CD rakstīšanas ātrums - 24x
Ierakstīšanas ātrums - DVD+R Double Layer rakstīšanas ātrums - 6x
Ierakstīšanas ātrums - DVD+R rakstīšanas ātrums - 8x
Ierakstīšanas ātrums - DVD+RW rakstīšanas ātrums - 8x
Ierakstīšanas ātrums - DVD-RAM rakstīšanas ātrums - 5x
Ierakstīšanas ātrums - DVD-R Double Layer rakstīšanas ātrums - 6x
Ierakstīšanas ātrums - DVD-R rakstīšanas ātrums - 8x
Ierakstīšanas ātrums - DVD-RW rakstīšanas ātrums - 6x
Izmēri - 140 x 13.5 x 136.3 mm
izmērs augstums - 195 mm
izmērs platums - 180 mm
izmērs svars - 347 g
Kategorija - Saknes/pielikumi | Izplatīšana/Laptopa piederumi/ārējais optiskais diskdzinis
Konstrukcija - disku iekraušanas veids - Paplāte
Kopā - svars (g) - 220
Kopējais - dziļums (mm) - 136.3
Lasīšanas ātrums - CD-R lasīšanas ātrums - 24x
Lasīšanas ātrums - CD-RW lasīšanas ātrums - 24x
Lasīšanas ātrums - CD lasīšanas ātrums - 24x
Lasīšanas ātrums - DVD+R Double Layer lasīšanas ātrums - 6x
Lasīšanas ātrums - DVD+R lasīšanas ātrums - 8x
Lasīšanas ātrums - DVD+RW lasīšanas ātrums - 8x
Lasīšanas ātrums - DVD-R lasīšanas ātrums - 8x
Lasīšanas ātrums - DVD-RW lasīšanas ātrums - 5x
LightScribe - Nē
Maks. CD-R rakstīšanas ātrums - 24 x
Maks. CD-RW rakstīšanas ātrums - 24 x
Maks. CD lasīšanas ātrums - 24 x
Maks. DVD+R (DL) rakstīšanas ātrums - 6 x
Maks. DVD+R rakstīšanas ātrums - 8 x
Maks. DVD+RW rakstīšanas ātrums - 8 x
Maks. DVD-R (DL) rakstīšanas ātrums - 6 x
Maks. DVD-RAM lasīšanas ātrums - 5 x
Maks. DVD-RAM rakstīšanas ātrums - 5 x
Maks. DVD-ROM lasīšanas ātrums - 8 x
Maks. DVD-R rakstīšanas ātrums - 8 x
Maks. DVD-RW rakstīšanas ātrums - 6 x
Modelis -
name_et - Liteon ārējais DVD/CD rakstītājs Ext 8x USB, melns (EBAU108)
nosaukums - eBAU108 Slim USB DVD ārējais ierakstītājs melns
Nosaukums - LiteOn eBAU108-L11
nosaukums_lv - Liteon ārējais DVD/CD ierakstītājs Ext 8x USB, melns (EBAU108)
nosaukums_lv - Liteon ārējais DVD/CD rakstītājs Ext 8x USB, melns (EBAU108)
nosaukums_ru - Liteon ārējais DVD/CD ierakstītājs Ext 8x USB, melns (EBAU108)
Piedziņas tips - UltraSlim (9,5 mm)
Piedziņas tips - Ārējais
Piekļuves laiks - Piekļuves laiks - 200 ms
Priekšējā paneļa krāsa - Black
producerCode - eBAU108 BLACK
ProducerCode - eBAU108-L11
productName - Lite-On eBAU108 optisko disku diskdzinis Black DVD Super Multi DL
productSize - Parasts
Rakstīšanas režīmi -
Ražotāja kods - DN-8A6JH
Ražotāja nosaukums - Lite ON
ražotājs - LiteOn
Ražotājs - LiteON
Saskarne - USB 2.0
ShortDescription - USB 2.0 | UltraSlim (9,5 mm) | Black | External | Read + Write | Box | 140 x 13,5 x 136,3 mm | USB 2.0 | UltraSlim (9,5 mm) | Black | External | Read + Write | Box | 140 x 13,5 x 136,3 mm | USB 2.0 | UltraSlim (9,5 mm) | Black | Box
Sistēmas prasības - Atbalstītās Linux operētājsistēmas - Jā
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Jā
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Jā
Sistēmas prasības - Piemērotas operētājsistēmas - Linux
Sistēmas prasības - Piemērotas operētājsistēmas - Linux
Sistēmas prasības - Piemērotas operētājsistēmas - Mac OS X
Sistēmas prasības - Piemērotas operētājsistēmas - Mac OS X
Sistēmas prasības - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP / 2000
Sistēmas prasības - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP / 2000
Sistēmas prasības - Saderīgās operētājsistēmas - Linux
Sistēmas prasības - Saderīgās operētājsistēmas - Mac OS X
Sistēmas prasības - Saderīgās operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP / 2000
Sistēmas prasības - Sistēmas prasības - Bezmaksas USB ports
Sistēmas prasības - Sistēmas prasības - Bezmaksas USB ports
Sistēmas prasības - Sistēmas prasības - Brīvs USB ports
sizeX - 195
sizeY - 45
sizeZ - 180
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - CD-R
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - CD-ROM
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - CD-RW
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - DVD+R
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - DVD+R DL
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - DVD+RW
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - DVD-R
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - DVD-R DL
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - DVD-ROM
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - DVD-RW
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - CD-R
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - CD-R
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - CD-ROM
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - CD-ROM
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - CD-RW
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - CD-RW
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - DVD+R
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - DVD+R
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - DVD+R DL
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - DVD+R DL
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - DVD+RW
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - DVD+RW
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - DVD-R
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - DVD-R
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - DVD-R DL
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - DVD-R DL
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - DVD-ROM
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - DVD-ROM
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - DVD-RW
Specifikācijas - Atbalstītie multivides līdzekļi - DVD-RW
Specifikācijas - CD ierakstīšanas ātrums - 24×
Specifikācijas - CD lasīšanas ātrums - 24×
Specifikācijas - CD lasīšanas ātrums - 24×
Specifikācijas - CD lasīšanas ātrums - 24×
Specifikācijas - CD rakstīšanas ātrums - 24×
Specifikācijas - CD rakstīšanas ātrums - 24×
Specifikācijas - CD rakstīšanas ātrums - 24×
Specifikācijas - DVD-M - Jā
Specifikācijas - DVD-M - Jā
Specifikācijas - DVD-M - Jā
Specifikācijas - DVD ierakstīšanas ātrums - 8×
Specifikācijas - DVD lasītāja ātrums - 8×
Specifikācijas - DVD lasīšanas ātrums - 8×
Specifikācijas - DVD lasīšanas ātrums - 8×
Specifikācijas - DVD rakstīšanas ātrums - 8×
Specifikācijas - DVD rakstīšanas ātrums - 8×
Specifikācijas - DVD rakstīšanas ātrums - 8×
Specifikācijas - Interfeisi - USB 2.0
Specifikācijas - saskarne - USB 2.0
Specifikācijas - saskarnes - USB 2.0
Svars - 220 g
svars - 310
Svars un izmēri - Augstums - 13.5 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 136.3 mm
Svars un izmēri - Platums - 140 mm
Svars un izmēri - Svars - 220 g
svītrkods - 844149006932
svītrkods - 4718390019989
Tehniskās specifikācijas - Atbalstītās flīzes - CD-R
Tehniskās specifikācijas - Atbalstītās flīzes - CD-ROM
Tehniskās specifikācijas - Atbalstītās flīzes - CD-RW
Tehniskās specifikācijas - Atbalstītās flīzes - DVD+R
Tehniskās specifikācijas - Atbalstītās flīzes - DVD+R DL
Tehniskās specifikācijas - Atbalstītās flīzes - DVD+RW
Tehniskās specifikācijas - Atbalstītās flīzes - DVD-R
Tehniskās specifikācijas - Atbalstītās flīzes - DVD-R DL
Tehniskās specifikācijas - Atbalstītās flīzes - DVD-ROM
Tehniskās specifikācijas - Atbalstītās flīzes - DVD-RW
Tehniskās specifikācijas - CD lasīšanas ātrums - 24×
Tehniskās specifikācijas - DVD-M atbalsts - Jah
Tehniskās specifikācijas - DVD nolasīšanas ātrums - 8×
Tehniskās specifikācijas - saskarne - USB 2.0
Veiktspēja - Atbalstītie disku tipi - CD
Veiktspēja - Atbalstītie disku tipi - DVD
Veiktspēja - Mērķis - Galda dators/piezīmjdators
Veiktspēja - Optiskā diska tips - DVD Super Multi DL
Veiktspēja - saskarne - USB 2.0
Veiktspēja - vidējais laiks starp atteici (MTBF) - 60000 h
vendpn - eBAU108-L11
Versija - Kaste
Vispārīgi - augstums (mm) - 13,5
Vispārīgi - augstums (mm) - 13,5
Vispārīgi - Augstums (mm) - 13,5
Vispārīgi - augstums (mm) - 13.5
Vispārīgi - dziļums (mm) - 136,3
Vispārīgi - Dziļums (mm) - 136,3
Vispārīgi - dziļums (mm) - 136.3
Vispārīgi - Krāsa - Melna / sudrabota
Vispārīgi - Krāsains - Black
Vispārīgi - Krāsains - Must
Vispārīgi - Krāsu - Black
Vispārīgi - Platums (mm) - 140
Vispārīgi - Platums (mm) - 140
Vispārīgi - Platums (mm) - 140
Vispārīgi - Platums (mm) - 140
Vispārīgi - Svars (g) - 220
Vispārīgi - Svars (g) - 220
Vispārīgi - Svars (g) - 220
zīmols - Liteon
Īss apraksts - LiteOn DVD±RW/±R Slim [USB Extern] eBau108-11BLACK DN-8A6JH
Supported Blu-Ray formats - None
Supported CD formats - CD-DA
Supported CD formats - CD-Extra
Supported CD formats - CD-R
Supported CD formats - CD-ROM
Supported CD formats - CD-RW
Supported DVD formats - DVD+/-R
Supported DVD formats - DVD+/-R DL
Supported DVD formats - DVD+/-RW
Supported DVD formats - DVD-RAM
Supported DVD formats - DVD-ROM
Gross Weight Kg - 0,5
category_en - Peripherals
category_et - Lisaseadmed
category_lv - Papildus ierīces
category_ru - Дополнительные устройства
Operational conditions - Storage relative humidity (H-H) - 10 - 90%
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -40 - 65 °C
Nõuded arvutile - Sobivad operatsioonisüsteemid - Linux
Nõuded arvutile - Sobivad operatsioonisüsteemid - Mac OS X
Nõuded arvutile - Sobivad operatsioonisüsteemid - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP / 2000
Nõuded arvutile - Nõuded arvutile - Vaba USB pesa
description_et - Liteon EBAU108 väline DVD kirjutaja on üks maailma väiksemaid. Selle kõrgus on vaid 13,5mm ja kaalub kõiges 220g. Tänu ülimale kompaktsusele on seda DVD kirjutajat mugav kaasa võtta kõikjale kuhu lähed. Tänu universaalsele USB 2.0 ühendusele on võimalik seadet ühendada ka televiisoritega. See võimaldab vaadata oma lemmikuid filme ka telekast millel puudub DVD mängija. Toetab DVD-M plaate
Liteon DVD/CD kirjutaja toetab ka DVD-M plaate. DVD-M plaadid on uus standard digitaalse meedia talletamisel. DVD-M plaadid erinevad tavapärastest DVD'dest sellega, et andmed talletatakse kivilaadsele kihile plaadi sees, mille vastupidavus on kuni 1000 aastat.
description_en - The ultra-slender and ultra-chic eBAU108 is the world’s lightest external DVD drive, is merely 220g and 13.5mm height that easily slips into your bag whenever you need to use an optical drive. The USB-powered design makes eBAU108 more portable and convenient to take with you. It is today the best business travel companion for mobile professionals. The most advanced features are integrated into an eBAU108 of slender portable DVD burners, driver-free USB interface, Smart-Burn, read speed adjustment, TV compatibility, all enclosed in a slim minimalist design. USB powered
The drive takes the electricity it requires directly from your laptop’s USB port, just plug and play. No extra power cords, no bulky adapters, no extra weight need to be carried. Plug & Play
No need to install a driver, just connect to a USB port and use. Compatible with all major operating systems including Windows 8, Windows 7, Vista, XP, Linux, and MAC OS. Smart burn
SMART Burn technology always ensures the best possible burn. Smart enough to automatically adjust a whole range of settings including recording power and correction system, it can even protect against buffer under-run. Get total confidence in your disc burns. Extensive TV compatibility
Attach Link2TV-enabled optical drive to any television that supports flash drives and other USB devices to view video, music and picture files. It offers simple and intuitive operation, just press the eject button for five seconds to switch your optical disc drive into Link2TV mode. Supports M-DISC
Did you know that most digital storage media begin to lose data after only 3-5 years? The M-DISC™ is made of materials certified and proven to last over 1,000 years, and it is the first permanent digital storage solution. The combination of eBAU108 and the M-DISC™ offers the best archival data storage solution anywhere. No more worrying about losing something you consider irreplaceable.
description_lv - Īpaši slaidais un īpaši elegantais Liteon eBAU108 ir pasaulē vieglākais ārējais DVD diskdzinis (svars tikai 220 g; garums 13,5 mm), kas ērti ietilpinās jūsu somā, kad vien nepieciešams optiskais diskdzinis. Barošana ar USB padara Liteon eBAU108 daudz portatīvāku un ērtāk lietojamu. Tas ir labākais biznesa braucienu sabiedrotais mobilajiem profesionāļiem. Liteon eBAU108 plānais minimālistiskais dizains sevī ietver vismodernākās funkcijas — USB interfeiss bez draiveriem, Smart‑Burn, datu lasīšanas ātruma regulēšana, savietojamība ar televizoru. USB barošana Šis diskdzinis darbībai nepieciešamo elektroenerģiju iegūst tieši no klēpjdatora USB pieslēgvietas — vienkārši pievienojiet un atskaņojiet. Nekādu papildu barošanas vadu, apjomīgu adapteru, lieka pārnēsājamā svara. Plug & Play Nav jāinstalē draiveris — vienkārši pievienojiet USB pieslēgvietai un lietojiet. Saderīgs ar populārākajām operētājsistēmām, tai skaitā Windows 8, Windows 7, Vista, XP, Linux un MAC OS. Smart Burn SMART Burn tehnoloģija garantē labāko iespējamo datu ierakstu. Tā ir pietiekami inteliģenta, lai automātiski pielāgotu virkni iestatījumu, tai skaitā ierakstīšanas jaudu un korekcijas sistēmu. Esiet pārliecināts par savu disku ierakstu. Savietojamība ar televizoriem Pievienojiet Link2TV iespējoto optisko diskdzini pie jebkura televizora, kas atbalsta zibatmiņas diskus un citas USB ierīces, lai skatītos video, mūzikas un attēlu failus. Tas piedāvā vienkāršu un intuitīvu darbību, nospiediet un turiet izgrūšanas pogu uz piecām sekundēm, lai pārslēgtu savu optisko diskdzini Link2TV režīmā. M-DISC atbalsts Vai zinājāt, ka vairums digitālo atmiņas ierīču sāk zaudēt datus jau pēc 3‑5 gadiem? M‑DISC™ ir izgatavots no sertificētiem materiāliem ar 1000 gadu ilgnoturību, piedāvājot pirmo pastāvīgo digitālo datu uzglabāšanas risinājumu. Liteon eBAU108 un M‑DISC™ nodrošina labāko arhīva datu uzglabāšanu jebkurā vietā. Vairs nekādu raižu par neaizvietojamu datu zaudēšanu.
description_ru - Внешний DVD рекордер Liteon EBAU108 - один из самых маленьких в мире. Его высота всего 13,5 мм, а вес - всего 220 г. Благодаря компактности этот DVD рекордер удобно брать с собой куда угодно. Благодаря универсальному соединению USB 2.0 устройство можно подключить к телевизорам. Это позволяет смотреть любимые фильмы через телевизор, в котором отсутствует DVD-плеер. Поддерживает диски DVD-M Рекордер Liteon DVD/CD поддерживает также диски DVD-M. Диски DVD-M - это новый стандарт записи цифровых медиа. Диски DVD-M отличаются от обычных DVD тем, что данные записываются на специальный слой в диске, на котором могут храниться до 1000 лет.
description_short_en - External DVD writer for your computer DVD writer with USB interface With DVD-M support Compact design Supports TVs
description_short_et - Väline DVD kirjutaja sinu arvutile Universaalne - kasutab USB 2.0 liidest Toetab DVD-M plaatidele salvestamist Kompaktne disain Töötab ka televiisoritega
description_short_lv - Ārējais DVD rakstītājs jūsu datoram DVD rakstītājs ar USB interfeisu DVD-M atbalsts Kompakts dizains Savietojams ar televizoriem
description_short_ru - Внешний DVD рекордер Универсальный, USB 2.0 Поддерживает запись DVD-M дисков Компактный дизайн Совместим с телевизорами
dimension depth - 45 mm
dimensionalWeight - 315
Design - Internal - No
Design - Product colour - Black
DVD access time time - 200 ms
ean - 4718390019989
EAN - 4718390019989
Eans - 4718390019989
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 5 - 35 °C
feature_group_et - Välised DVD-kirjutajad
feature_group_en - External DVD drives
feature_group_lv - Ārējie DVD diskdziņi
feature_group_ru - Внешние DVD записыватели
Function - Writing DVDs
guarantee - 24
guarantee_type - normal
warrantyType - G
warrantyLength - 24
Software included -
Packaging content - Quantity - 1
Writing speed - CD rewrite speed - 24x
Writing speed - CD write speed - 24x
Writing speed - DVD+R Double Layer write speed - 6x
Writing speed - DVD+R write speed - 8x
Writing speed - DVD+RW write speed - 8x
Writing speed - DVD-RAM write speed - 5x
Writing speed - DVD-R Double Layer write speed - 6x
Writing speed - DVD-R write speed - 8x
Writing speed - DVD-RW write speed - 6x
Dimensions - 140 x 13.5 x 136.3 mm
dimension height - 195 mm
dimension width - 180 mm
dimension weight - 347 g
Category - Root/Accessories | Exploitation/Laptop accessories/External optical drive
Design - Disc loading type - Tray
Общее - Вес (г) - 220
Общее - Глубина (мм) - 136.3
Reading speed - CD-R read speed - 24x
Reading speed - CD-RW read speed - 24x
Reading speed - CD read speed - 24x
Reading speed - DVD+R Double Layer read speed - 6x
Reading speed - DVD+R read speed - 8x
Reading speed - DVD+RW read speed - 8x
Reading speed - DVD-R read speed - 8x
Reading speed - DVD-RW read speed - 5x
LightScribe - No
Max. CD-R write speed - 24 x
Max. CD-RW write speed - 24 x
Max. CD read speed - 24 x
Max. DVD+R (DL) write speed - 6 x
Max. DVD+R write speed - 8 x
Max. DVD+RW write speed - 8 x
Max. DVD-R (DL) write speed - 6 x
Max. DVD-RAM read speed - 5 x
Max. DVD-RAM write speed - 5 x
Max. DVD-ROM read speed - 8 x
Max. DVD-R write speed - 8 x
Max. DVD-RW write speed - 6 x
Model -
name_et - Liteon väline DVD/CD kirjutaja Ext 8x USB, must (EBAU108)
name - Nagrywarka zewnętrzna eBAU108 Slim DVD USB czarna
Name - LiteOn eBAU108-L11
name_en - Liteon external DVD/CD writer Ext 8x USB, black (EBAU108)
name_lv - Liteon ārējais DVD/CD rakstītājs Ext 8x USB, melns (EBAU108)
name_ru - Liteon внешний DVD/CD рекордер Ext 8x USB, черный (EBAU108)
Drive type - UltraSlim (9,5 mm)
Drive type - External
Access time - Access time - 200 ms
Front panel color - Black
producerCode - eBAU108 BLACK
ProducerCode - eBAU108-L11
productName - Lite-On eBAU108 optical disc drive Black DVD Super Multi DL
productSize - Normal
Write modes -
Manufacturer Code - DN-8A6JH
Manufacturer Name - Lite ON
producer - LiteOn
Producer - LiteON
Interface - USB 2.0
ShortDescription - USB 2.0 | UltraSlim (9,5 mm) | Czarny | Zewnętrzny | odczyt + zapis | Box | 140 x 13.5 x 136.3 mm |
System requirements - Linux operating systems supported - Yes
System requirements - Mac operating systems supported - Yes
System requirements - Windows operating systems supported - Yes
System requirements - Suitable operating systems - Linux
Sistēmas prasības - Piemērotas operētājsistēmas - Linux
System requirements - Suitable operating systems - Mac OS X
Sistēmas prasības - Piemērotas operētājsistēmas - Mac OS X
System requirements - Suitable operating systems - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP / 2000
Sistēmas prasības - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP / 2000
Системные требования - Совместимые оп-системы - Linux
Системные требования - Совместимые оп-системы - Mac OS X
Системные требования - Совместимые оп-системы - Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP / 2000
System requirements - System requirements - Free USB port
Системные требования - Системные требования - Свободный USB порт
Sistēmas prasības - Sistēmas prasības - Brīvs USB ports
sizeX - 195
sizeY - 45
sizeZ - 180
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - CD-R
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - CD-ROM
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - CD-RW
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - DVD+R
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - DVD+R DL
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - DVD+RW
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - DVD-R
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - DVD-R DL
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - DVD-ROM
Specifikācijas - Atbalstītie mediji - DVD-RW
Specifications - Supported media - CD-R
Спецификации - Поддерживаемая медиа - CD-R
Specifications - Supported media - CD-ROM
Спецификации - Поддерживаемая медиа - CD-ROM
Specifications - Supported media - CD-RW
Спецификации - Поддерживаемая медиа - CD-RW
Specifications - Supported media - DVD+R
Спецификации - Поддерживаемая медиа - DVD+R
Specifications - Supported media - DVD+R DL
Спецификации - Поддерживаемая медиа - DVD+R DL
Specifications - Supported media - DVD+RW
Спецификации - Поддерживаемая медиа - DVD+RW
Specifications - Supported media - DVD-R
Спецификации - Поддерживаемая медиа - DVD-R
Specifications - Supported media - DVD-R DL
Спецификации - Поддерживаемая медиа - DVD-R DL
Specifications - Supported media - DVD-ROM
Спецификации - Поддерживаемая медиа - DVD-ROM
Specifications - Supported media - DVD-RW
Спецификации - Поддерживаемая медиа - DVD-RW
Спецификации - Скорость записи CD - 24×
Specifications - CD read speed - 24×
Спецификации - Скорость считывания CD - 24×
Specifikācijas - CD lasīšanas ātrums - 24×
Specifications - CD write speed - 24×
Tehnilised andmed - CD kirjutamiskiirus - 24×
Specifikācijas - CD rakstīšanas ātrums - 24×
Specifications - DVD-M - Yes
Спецификации - DVD-M - Да
Specifikācijas - DVD-M - Jā
Спецификации - Скорость записи DVD - 8×
Спецификации - Скорость считывания DVD - 8×
Specifications - DVD read speed - 8×
Specifikācijas - DVD lasīšanas ātrums - 8×
Specifications - DVD write speed - 8×
Tehnilised andmed - DVD kirjutamiskiirus - 8×
Specifikācijas - DVD rakstīšanas ātrums - 8×
Specifikācijas - Interfeisi - USB 2.0
Спецификации - Интерфейс - USB 2.0
Specifications - Interfaces - USB 2.0
Weight - 220 g
weight - 310
Weight & dimensions - Height - 13.5 mm
Weight & dimensions - Depth - 136.3 mm
Weight & dimensions - Width - 140 mm
Weight & dimensions - Weight - 220 g
barcode - 844149006932
barcode - 4718390019989
Tehnilised andmed - Toetatud plaadid - CD-R
Tehnilised andmed - Toetatud plaadid - CD-ROM
Tehnilised andmed - Toetatud plaadid - CD-RW
Tehnilised andmed - Toetatud plaadid - DVD+R
Tehnilised andmed - Toetatud plaadid - DVD+R DL
Tehnilised andmed - Toetatud plaadid - DVD+RW
Tehnilised andmed - Toetatud plaadid - DVD-R
Tehnilised andmed - Toetatud plaadid - DVD-R DL
Tehnilised andmed - Toetatud plaadid - DVD-ROM
Tehnilised andmed - Toetatud plaadid - DVD-RW
Tehnilised andmed - CD lugemiskiirus - 24×
Tehnilised andmed - DVD-M tugi - Jah
Tehnilised andmed - DVD lugemiskiirus - 8×
Tehnilised andmed - Liides - USB 2.0
Performance - Disc types supported - CD
Performance - Disc types supported - DVD
Performance - Purpose - Desktop/Notebook
Performance - Optical drive type - DVD Super Multi DL
Performance - Interface - USB 2.0
Performance - Mean time between failures (MTBF) - 60000 h
vendpn - eBAU108-L11
Version - Box
Üldine - Kõrgus (mm) - 13,5
Общее - Высота (мм) - 13,5
Vispārīgi - Augstums (mm) - 13,5
General - Height (mm) - 13.5
Üldine - Sügavus (mm) - 136,3
Vispārīgi - Dziļums (mm) - 136,3
General - Depth (mm) - 136.3
Vispārīgi - Krāsa - Melna / sudrabota
Общее - Цвет - Черный
Üldine - Värvus - Must
General - Color - Black
General - Width (mm) - 140
Üldine - Laius (mm) - 140
Общее - Ширина (мм) - 140
Vispārīgi - Platums (mm) - 140
General - Weight (g) - 220
Üldine - Kaal (g) - 220
Vispārīgi - Svars (g) - 220
brand - Liteon
Short description - LiteOn DVD±RW/±R Slim [USB Extern] eBau108-11BLACK DN-8A6JH
45,47 €
LITE ON eBAU108, Black
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas