TeamGroup L5 LITE, 1TB

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 177280 Preces kods: T2535T001T0C101
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Apjoms: 1TB
  • Lasīšanas ātrums (Seq. Read): 530 MB/s
  • Rakstīšanas ātrums (Seq. Write): 480 MB/s
  • Formāts: 2.5"
  • Pieslēgvieta: SATA
Līdzīgi produkti
Šis produkts TeamGroup L5 LITE, 1TB
TeamGroup SSD GX2 1TB 2.5'', SATA III 6GB/s, 530/480 MB/s
TeamGroup SSD T-Force Delta MAX RGB 1TB 2.5'', SATA3, 560/510 MB/s
TeamGroup T-Force Delta R, 1TB, Black
Jaunums TeamGroup TEAM GROUP SSD T-Force Delta TUF RGB 1TB 2.5 SATA3 560/510 MB/s
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
107,11 €
136,53 €
170,87 €
156,37 €
155,23 €
Interfeiss SATA III (6Gb/s)
Tips SATA
Apjoms 1TB 1TB 1TB 250 GB
Lasīšanas ātrums (Seq. Read) 530 MB/s 530 MB/s 560 MB/s N/A
Rakstīšanas ātrums (Seq. Write) 480 MB/s 480 MB/s 510 MB/s N/A
Formāts 2.5" 2.5" 2.5" 2.5"
Pieslēgvieta SATA SATA SATA SATA
Atmiņas tehnoloģija Nav norādīts Nav norādīts
Random Read IOPS 90K 90K Nav norādīts
Random Write IOPS 70K 80K Nav norādīts
Endurance (TBW) Nav norādīts 240 TB Nav norādīts
Apraksts
Piedāvājam iegādāties TeamGroup SSD disku ar 1TB lielu datu ietilpību un SATAIII pieslēgvietu.Kā papildus priekšrocības jāmin SSD diska darbību pilnīgi bez trokšņiem, jo, atšķirībā no standarta cietajiem diskiem, tas nesatur mehāniskas kustīgas detaļas Otra īpašība ir izteikti zemais strāvas patēriņš (~3W pie slodzes) kuru noteikti spēs novērtēt portatīvo datoru īpašnieki, jo šis parametrs būtiski palielina akumulatora darbības laiku.
Visi parametri
Apjoms 1TB
Cietā diska apjoms gigabaitos norāda, cik lielu informācijas apjomu spēj saglabāt cietais disks. Cietā diska apjoms ir fiksēts un nav palielināms pēc diska iegādes, tādēļ iegādājoties cieto disku pārliecinieties vai tas atbilst jūsu esošajām apjoma prasībām, kā arī paredz rezervi nākotnes vajadzībām.
Lasīšanas ātrums (Seq. Read) 530 MB/s

Sequential read speed, jeb vidējais datu nolasīšanas ātrums ir būtiskākais SSD diska ātrdarbības kritērijs. Dati no SSD diska tiks nolasīti daudz biežāk nekā ierakstīti atpakaļ, jo operētājsistēma lielākoties apstrādātos datus noglabā operatīvajā atmiņā.

Ja vēlaties, lai iegādātā SSD diska lasīšanas ātrums būtiski pārsniegtu klasiskā cietā diska ātrumu, izvēlieties SSD disku ar 200 MB/s vai lielāku lasīšanas ātrumu. Papildu veikspējas pieaugums notiks uz datu meklēšanas (SeekTime) rēķina, kurš SSD diskiem kā tādiem ir neskaitāmas reizes labākā līmenī par jebkuru cieto disku.

Rakstīšanas ātrums (Seq. Write) 480 MB/s

Gandrīz tikpat svarīgs kā lasīšanas ātrums ir rakstīšanas ātrums. Arī šis parametrs nosaka SSD diska veiktspēju, tomēr dēļ tā, ka rakstīšana diskā ir retāks pasākums par datu nolasīšanu, jebkurš ātrums virs 100 MB/s vidusmēra lietotājam subjektīvi būs grūti atšķirams no lielākiem rādītājiem, izņemot gadījumus kad SSD disku lietosiet serverī, skaņas/video ierakstīšanai, utml.

Formāts 2.5"

Pateicoties mazajam izmēram, ko dod SSD tehnoloģija, disku standartizmērs ir 2.5", kas ir piemērots vidusmēra portatīvajam datoram. 2.5" disku ir iespējams iebūvēt galddatorā, ja tiek izmantota 2.5" -> 3.5" pāreja, kuru iespējams atsevišķi par nelielu samaksu iegādāties dateks.lv sadaļā "Adapteri". Diskiem, kuru formāts norādīts 2.5" + 3.5" šāda pāreja ir jau komplektācijā.

1.8" diski paredzēti ultra-kompaktās klases portatīvajiem datoriem.

PCI-Express SSD diski paredzēti galddatoriem, kuriem pieejams brīvs PCI-Express spraudnis. Šī tehnoloģija lielākoties tiek lietota lai nodrošinātu veiktspēju kas pārsniedz citu pieslēguma veidu iespējas.

Pieslēgvieta SATA

SSD diski ar SATAII un SATAIII pieslēgumu ir savietojami ar aba veida pieslēgumiem pamatplatē. Tomēr jāņem vērā, ka pamatplates SATAII pieslēgums maksimāli spēj nodrošināt ap 300 MB/s lielu caurlaidību, kas SSD diskiem, kuru lasīšanas un/vai raksīšanas ātrums pārsniedz šo robežu, var samazināt reālo caurlaidību līdz SATAII iespēju robežai.

Līdzīga situācija ir ar PCI-Express un SATAIII pieslēgvietām. Lai gan SATAIII standarts spēj nodrošināt līdz pat 600 MB/s lielu datu caurlaidību, ir pieejami SSD diski, kuru ātrums pārsniedz šo slieksni, šajā gadījumā ražotājs izvēlas PCI-Express pieslēgvietu, kurai ir augstāka caurlaidība. PCI-Express disku nav iespējams pieslēgt portatīvajam datoram.

Atmiņas tehnoloģija : Nav norādīts
Random Read IOPS : 90K
Random Write IOPS : 70K
Endurance (TBW) : Nav norādīts
Papildus specifikācija
Additional functions - S.M.A.R.T. (Self Monitoring Analysis and Reporting Technology)
Additional functions - TRIM support
Disk type - SSD |Solid State Disc| (FLASH memory)
FLASH memory capacity - 1 TB
Hard disk capacity - 1 TB
Hard Disk interface speed - 6 Gb/s
Height - 7 mm
Interface - Serial ATA 600
Length - 100 mm
Medium Time Between Failure (MTBF) - 1000000 hr.
More info - www.teamgroupinc.com [LINK]
Power supply - 5V DC
Products' family - Team Group L5 Lite
Random IOPS (4K) - read - 90000
Random IOPS (4K) - write - 70000
Reading speed - 530 MB/s
Warranty - Warranty 36 months
Width - 69.9 mm
Width format - 2.5 inches
Writing speed - 480 MB/s
TeamGroup L5 LITE, 1TB
Visas kategorijas