Maxlife MXWB-02 Kids Writing Board

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 1007898 Preces kods: MXWB-02-BL
Noliktavā 4 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
18,00 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 19.07.2024
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: 19.07.2024
  • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu, paku skapi, vai Circle K bez maksas: 19.07.2024
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 19.07.2024
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 19.07.2024
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: trešdien, 17.07.2024 pēc 15:00
Papildus specifikācija
category_en - Preces bērniem > Rotaļlietas bērniem > Mācību un izglītojošās rotaļlietas
category_en - Skolas un biroja piederumi
category_et - Skolas un biroja piederumi
category_lv - Preces bērniem > Bērnu rotaļlietas > Attīstošās un interaktīvās rotaļlietas
category_lv - Rakstāmlietas
category_ru - Kancelejas preces skolai un birojam
category_ru - Preces bērniem > Bērnu rotaļlietas > Attīstošās un interaktīvās rotaļlietas
description_et - Maxlife bērnu planšetdators MXWB-02 ir īpaši bērniem paredzēts sīkrīks. Tas ir ne tikai praktisks, bet arī ar interesantu dizainu. Augšpusē ir truša ausis un acis, kas kustas līdz ar planšetdatora kustībām, tādējādi radot jautrības un mijiedarbības elementu. Komplektā ir iekļauts zīmulis, kas ļauj viegli un precīzi rakstīt un zīmēt uz tāfeles. Tāfele darbojas līdzīgi kā planšetdators, jo tā reaģē uz pildspalvas kustībām. Jūs varat zīmēt un rakstīt uz planšetes, neizmantojot papīru vai tradicionālo tinti. Kad darbs ir pabeigts, tāfeli var bloķēt, lai novērstu nejaušu izdzēšanu. Apakšā ir izdzēšanas poga, lai atbrīvotu vietu jaunam mākslas darbam. Tāfele MXWB-02 ļauj bērniem koncentrēties, nomierināties un atpūsties. Izmantojot šo rotaļu formu, bērniem ir iespēja atraisīt savu radošumu un izbaudīt stundām ilgu jautrību. Zīmuļa līnija tiek zīmēta krāsā, un ekrāna laukums ir liels, atstājot vēl vairāk vietas radošumam. Rakstīšanas virsma ir bez putekļiem un nekaitīga bērnu acīm. Tas dod vecākiem sirdsmieru, zinot, ka viņu bērna rotaļas ir drošas un nerada negatīvu ietekmi uz veselību. Tas ir arī pārnēsājams, viegls un viegli lietojams, padarot to par lielisku sīkrīku gan lietošanai mājās, gan ceļošanai.
description_lv -
description_lv - Maxlife bērnu rakstāmgalds MXWB-02 ir īpaši bērniem paredzēts sīkrīks. Šī tāfele ir ne tikai praktiska, bet tai ir arī interesants dizains. Virspusē ir truša ausis un acis, kas kustas līdz ar tāfeles kustību, tādējādi radot jautrības un mijiedarbības elementu. Komplektā ir iekļauts zīmulis, kas ļauj viegli un precīzi rakstīt un zīmēt uz tāfeles. Plāksne darbojas kā planšete, jo reaģē uz pildspalvas kustībām. Jūs varat zīmēt un rakstīt uz tāfeles bez papīra vai tradicionālajām krāsām. Tāfeli ar pabeigtu zīmējumu var bloķēt, lai novērstu nejaušu izdzēšanu. Apakšā ir izdzēšanas poga, lai atbrīvotu vietu jaunam mākslas darbam. Tāfele MXWB-02 ļauj bērniem koncentrēties, nomierināties un atpūsties. Izmantojot šo spēles veidu, bērniem ir iespēja atraisīt savu radošumu un izbaudīt stundām ilgi. Ar pildspalvu uzzīmētā līnija ir krāsaina, un ekrāna laukums ir liels, atstājot vēl vairāk vietas radīšanai. Rakstāmgalds ir bez putekļiem un nekaitīgs bērna acīm. Tas dod vecākiem sirdsmieru, zinot, ka bērna rotaļas ir drošas un nerada negatīvu ietekmi uz veselību. Tāfele ir arī pārnēsājama, viegla un viegli lietojama, padarot to par lielisku sīkrīku gan lietošanai mājās, gan ceļošanai.
description_lv - MXWB - 02 Maxlife bērnu rakstāmgalds ir sīkrīks, kas īpaši paredzēts bērniem. Valde ir ne tikai praktiska, bet arī piedāvā interesantu dizainu. Augšpusē ir trušu ausis un acis, kas pārvietojas ar kustību, pievienojot jautrības un mijiedarbības elementu. Komplektā ir pildspalva, kas nerada putru, ļaujot viegli un precīzi rakstīt un zīmēt uz tāfeles. Dēlis darbojas līdzīgi kā planšetdators, jo tas reaģē uz pildspalvas kustībām. Tas ļauj bērniem izveidot zīmējumus un rakstīt bez papīra vai tradicionālām krāsām. Dēlis ar gatavu zīmējumu var tikt bloķēts, lai novērstu nejaušu dzēšanu. Pēc darba pabeigšanas attēlu var viegli izdzēst, izmantojot pogu, kas atrodas apakšā, padarot vietu vairāk mākslas darbu radīšanai. Mxwb-02 dēlis ļauj bērniem koncentrēties, nomierināties un atpūsties. Izmantojot šo spēles veidu, bērniem ir iespēja atraisīt savu radošumu un stundām ilgi izbaudīt sevi. Pildspalvas novilktā līnija ir krāsaina, un ekrāna virsma ir liela, nodrošinot vēl vairāk vietas radīšanai. Viena no valdes papildu priekšrocībām ir tā, ka tā ir bez putekļiem un nekaitīga bērna acīm. Tas dod vecākiem mieru, zinot, ka viņu bērna spēle ir droša un tai nebūs negatīvas ietekmes uz veselību. Dēlis ir arī pārnēsājams, viegls un ērti lietojams, padarot to par ideālu sīkrīku gan lietošanai mājās, gan ceļojumiem.
description_lv - MXWB-02 Maxlife bērnu rakstāmgalds MXWB-02 ir īpaši bērniem paredzēts sīkrīks. Tā ir ne tikai praktiska, bet arī ar interesantu dizainu. Tās augšdaļā ir truša ausis un acis, kas kustas kustību laikā, tādējādi radot jautrības un mijiedarbības elementu. Komplektā ir iekļauta pildspalva, kas nerada putekļus, ļaujot viegli un precīzi rakstīt un zīmēt uz tāfeles. Tāfele darbojas līdzīgi planšetdatoram, jo tā reaģē uz pildspalvas kustībām. Tas ļauj bērniem veidot zīmējumus un rakstīt bez papīra vai tradicionālajām krāsām. Tāfeli ar pabeigtu zīmējumu var bloķēt, lai novērstu nejaušu izdzēšanu. Pēc darba pabeigšanas attēlu var viegli izdzēst, izmantojot apakšpusē izvietoto pogu, tādējādi atbrīvojot vietu turpmāku mākslas darbu radīšanai. MXWB-02 tāfele ļauj bērniem koncentrēties, nomierināties un atpūsties. Izmantojot šo spēles veidu, bērniem ir iespēja atraisīt savu radošumu un izbaudīt stundām ilgi. Ar pildspalvu uzzīmētā līnija ir krāsaina, un ekrāna virsma ir liela, nodrošinot vēl vairāk vietas radīšanai. Viena no tāfeles papildu priekšrocībām ir tā, ka tā ir bez putekļiem un nekaitīga bērna acīm. Tas dod vecākiem sirdsmieru, zinot, ka bērna rotaļas ir drošas un neradīs negatīvu ietekmi uz veselību. Turklāt tāfele ir pārnēsājama, viegla un viegli lietojama, padarot to par ideālu sīkrīku gan lietošanai mājās, gan ceļošanai.
description_ru - Maxlife MXWB-02 bērnu grafiskā rakstāmplanšete ir īpaši bērniem paredzēta ierīce. Planšetdators ir ne tikai praktisks, bet tam ir arī interesants dizains. Tā augšpusē ir truša ausis un acis, kas kustas līdz ar planšetes kustībām, tādējādi radot jautrības un mijiedarbības elementu. Komplektā ir iekļauts zīmulis, kas padara rakstīšanu un zīmēšanu uz tāfeles vieglu un veiklu. Plāksne darbojas kā planšete, reaģējot uz pildspalvas kustībām. Jūs varat zīmēt un rakstīt uz tāfeles, neizmantojot papīru vai tradicionālās krāsas. Tāfeli ar pabeigtu zīmējumu var bloķēt, lai novērstu nejaušu izdzēšanu. Apakšā ir izdzēšanas poga, lai atbrīvotu vietu jaunām ilustrācijām. MXWB-02 planšete ļauj bērniem koncentrēties, nomierināties un atpūsties. Izmantojot šo spēles veidu, bērni var atraisīt savu radošumu un stundām ilgi izklaidēties. Ar pildspalvu zīmētā līnija ir krāsaina, un ekrāna laukums ir liels, atstājot vēl vairāk vietas radošumam. Rakstīšanas planšete ir bez putekļiem un nekaitīga bērna acīm. Tas dod vecākiem sirdsmieru, zinot, ka bērna rotaļas ir drošas un bez negatīvas ietekmes uz veselību. Turklāt tāfele ir pārnēsājama, viegla un viegli lietojama, padarot to par lielisku sīkrīku gan lietošanai mājās, gan ceļošanai.
description_ru - Maxlife MXWB-02 bērnu rakstāmgalds ir īpaši bērniem paredzēta ierīce. Tā ir ne tikai praktiska, bet arī ar interesantu dizainu. Tās augšdaļā ir truša ausis un acis, kas kustas līdz ar kustībām, tādējādi radot jautrības un mijiedarbības elementu. Tā ir komplektā ar pildspalvu, kas nerada putekļus, ļaujot uz tāfeles rakstīt un zīmēt viegli un precīzi. Tāfele darbojas līdzīgi planšetdatoram, jo reaģē uz pildspalvas kustībām. Tas ļauj bērniem veidot zīmējumus un rakstīt, neizmantojot papīru vai tradicionālās krāsas. Tāfeli ar gatavo zīmējumu var piestiprināt, lai novērstu nejaušu izdzēšanu. Kad darbs ir pabeigts, attēlu var viegli izdzēst, izmantojot apakšā esošo pogu, tādējādi atbrīvojot vietu papildu ilustrāciju izveidei. MXWB-02 tāfele ļauj bērniem koncentrēties, nomierināties un atpūsties. Izmantojot šo spēles veidu, bērniem ir iespēja atraisīt savu radošumu un izklaidēties stundām ilgi. Ar pildspalvu zīmētās līnijas ir krāsainas, un ekrāna virsma ir liela, nodrošinot vēl vairāk vietas radošumam. Viena no papildu priekšrocībām ir tā, ka tā ir bez putekļiem un nekaitīga bērna acīm. Tas dod vecākiem sirdsmieru, zinot, ka bērna rotaļas ir drošas un neradīs negatīvu ietekmi uz veselību. Turklāt tāfele ir pārnēsājama, viegla un viegli lietojama, padarot to par lielisku ierīci gan lietošanai mājās, gan ceļošanai.
description_short_en - Praktiska rakstāmgalds bērniem Interesants un uzmanību piesaistošs dizains Attīsta radošumu un iztēli Viegli saglabāt un dzēst Komplektā iekļauta pildspalva
description_short_et - Praktiska rakstīšanas planšete bērniem Interesants un uzmanību piesaistošs dizains Attīsta radošumu un iztēli Viegli ierakstīt un dzēst Zīmulis iekļauts komplektā.
description_short_lv -
description_short_ru - Praktiska rakstāmgalds bērniem Interesants un pievilcīgs dizains Attīsta radošumu un iztēli Viegli uzglabājams un noņemams Komplektā iekļauta pildspalva
EAN - 5900495092373
feature_group_et - Grāmatzīmes
feature_group_ln - Rakstāmpapīrs
feature_group_lv - Pierakstu planšetes
feature_group_ru - Piezīmju rakstīšanas tabletes
gross_weight - 0.17 kg
Modelis - MXWB-02
name_et - Maxlife rakstāmpapīrs MXWB-02, zils
nosaukums_lv - Maxlife rakstāmgalds MXWB-02, zils
nosaukums_lv - Maxlife rakstāmgalds MXWB-02, zils
nosaukums_ru - Maxlife grafiskā planšetdators MXWB-02, zils
Ražotājs - Maxlife
svars - 0.15 kg
svītrkods - 5900495092373
title_lv - Maxlife MXWB-02 bērnu rakstāmgalds bērniem
title_lv - Maxlife MXWB-02 Bērnu Rakstīšanas Tāfele
title_ru - Maxlife MXWB-02 Bērnu rakstāmgalds bērniem
zīmols - Maxlife
category_en - Goods for child > Kids toys > Learning and education toys
category_en - School & office supplies
category_et - Kooli- & kontorikaubad
category_lv - Preces bērniem > Bērnu rotaļlietas > Attīstošās un interaktīvās rotaļlietas
category_lv - Rakstāmlietas
category_ru - Канцтовары для школы и офиса
category_ru - Preces bērniem > Bērnu rotaļlietas > Attīstošās un interaktīvās rotaļlietas
description_et - Maxlife laste kirjutustahvel MXWB-02 on spetsiaalselt lastele mõeldud vidin. Tahvel pole mitte ainult praktiline, vaid ka huvitava disainiga. Ülaosas on küüliku kõrvad ja silmad, mis liiguvad koos tahvli liigutamisega, lisades lõbususe ja suhtlemise elemendi. Komplekti kuulub pliiats, mis võimaldab lihtsalt ja täpselt tahvlile kirjutada ja joonistada. Tahvel toimib sarnaselt tahvelarvutiga, kuna see reageerib pliiatsi liigutustele. Kirjutustahvlile saab joonistada ja kirjutada, ilma et oleks vaja paberit või traditsioonilisi värve. Valmis joonistusega tahvlit saab lukustada, et vältida juhuslikku kustutamist. Kustutamiseks on allosas nupp, et teha ruumi uute kunstiteoste jaoks. Tahvel MXWB-02 võimaldab lastel keskenduda, rahuneda ja lõõgastuda. Selle mänguvormi kaudu on lastel võimalus vallandada oma loovus ja tundide kaupa mõnu tunda. Pliiatsi tõmmatud joon on värviline ning ekraanipind on suur, jättes loomiseks veelgi rohkem ruumi. Kirjutustahvel on tolmuvaba ja lapse silmadele kahjutu. See annab vanematele meelerahu, teades, et lapse mängimine on ohutu ega oma negatiivseid mõjusid tervisele. Tahvel on ka kaasaskantav, kerge ja hõlpsasti kasutatav, mistõttu on see ideaalne vidin nii kodukasutuseks kui ka reisimiseks.
description_lv -
description_en - Maxlife Children's Writing Board MXWB-02 is a gadget specially designed for children. The board is not only practical, but also has an interesting design. The top features rabbit ears and eyes that move with the movement of the board, adding an element of fun and interaction. The set includes a pencil that allows you to write and draw on the board easily and accurately. The tablet works like a tablet in that it responds to the movements of the pen. You can draw and write on the whiteboard without the need for paper or traditional paints. The board with the finished drawing can be locked to prevent accidental erasure. There is a delete button at the bottom to make room for new artwork. The board MXWB-02 allows children to focus, calm down and relax. Through this form of play, children have the opportunity to unleash their creativity and enjoy themselves for hours. The line drawn by the pen is colorful and the screen area is large, leaving even more space for creation. The writing board is dust-free and harmless to the child's eyes. This gives parents peace of mind knowing that their child's play is safe and has no negative health effects. The board is also portable, lightweight and easy to use, making it the perfect gadget for both home use and travel.
description_lv - MXWB - 02 Maxlife bērnu rakstāmgalds ir sīkrīks, kas īpaši paredzēts bērniem. Valde ir ne tikai praktiska, bet arī piedāvā interesantu dizainu. Augšpusē ir trušu ausis un acis, kas pārvietojas ar kustību, pievienojot jautrības un mijiedarbības elementu. Komplektā ir pildspalva, kas nerada putru, ļaujot viegli un precīzi rakstīt un zīmēt uz tāfeles. Dēlis darbojas līdzīgi kā planšetdators, jo tas reaģē uz pildspalvas kustībām. Tas ļauj bērniem izveidot zīmējumus un rakstīt bez papīra vai tradicionālām krāsām. Dēlis ar gatavu zīmējumu var tikt bloķēts, lai novērstu nejaušu dzēšanu. Pēc darba pabeigšanas attēlu var viegli izdzēst, izmantojot pogu, kas atrodas apakšā, padarot vietu vairāk mākslas darbu radīšanai. Mxwb-02 dēlis ļauj bērniem koncentrēties, nomierināties un atpūsties. Izmantojot šo spēles veidu, bērniem ir iespēja atraisīt savu radošumu un stundām ilgi izbaudīt sevi. Pildspalvas novilktā līnija ir krāsaina, un ekrāna virsma ir liela, nodrošinot vēl vairāk vietas radīšanai. Viena no valdes papildu priekšrocībām ir tā, ka tā ir bez putekļiem un nekaitīga bērna acīm. Tas dod vecākiem mieru, zinot, ka viņu bērna spēle ir droša un tai nebūs negatīvas ietekmes uz veselību. Dēlis ir arī pārnēsājams, viegls un ērti lietojams, padarot to par ideālu sīkrīku gan lietošanai mājās, gan ceļojumiem.
description_en - The MXWB-02 Maxlife Children's Writing Board is a gadget designed specifically for children. The board is not only practical but also features an interesting design. At the top, there are rabbit ears and eyes that move with motion, adding an element of fun and interaction. Included in the set is a pen that doesn't make a mess, allowing for easy and precise writing and drawing on the board. The board functions similarly to a tablet as it responds to the pen's movements. This enables children to create drawings and write without the need for paper or traditional paints. The board with a finished drawing can be locked to prevent accidental erasure. After completing their work, the image can be easily erased using the button located at the bottom, making room for creating more artwork. The MXWB-02 board allows children to focus, calm down, and relax. Through this form of play, children have the opportunity to unleash their creativity and enjoy themselves for hours on end. The line drawn by the pen is colorful, and the screen surface is large, providing even more space for creating. One of the additional advantages of the board is that it is dust-free and harmless to a child's eyes. This gives parents peace of mind, knowing that their child's play is safe and won't have any negative health effects. The board is also portable, lightweight, and easy to use, making it an ideal gadget for both home use and travel.
description_ru - Детский графический планшет для письма Maxlife MXWB-02 — гаджет, специально разработанный для детей. Планшет не только практичный, но и имеет интересный дизайн. Сверху изображены кроличьи уши и глаза, которые двигаются вместе с движением доски, добавляя элемент веселья и взаимодействия. В набор входит карандаш, который позволяет легко и аккуратно писать и рисовать на доске. Планшет работает как планшет, реагируя на движения пера. Вы можете рисовать и писать на доске без использования бумаги или традиционных красок. Доску с готовым рисунком можно заблокировать, чтобы предотвратить случайное стирание. Внизу есть кнопка удаления, чтобы освободить место для новых иллюстраций. Планшет MXWB-02 позволяет детям сосредоточиться, успокоиться и расслабиться. Благодаря этой форме игры дети имеют возможность раскрыть свой творческий потенциал и часами развлекаться. Линия, нарисованная пером, красочная, а площадь экрана большая, что оставляет еще больше места для творчества. Планшет для письма не пылит и безвреден для глаз ребенка. Это дает родителям душевное спокойствие, зная, что игра их ребенка безопасна и не имеет негативных последствий для здоровья. Доска также портативна, легка и проста в использовании, что делает ее идеальным гаджетом как для домашнего использования, так и для путешествий.
description_ru - Детская доска для письма Maxlife MXWB-02 - это устройство, разработанное специально для детей. Доска не только практична, но и отличается интересным дизайном. Вверху расположены кроличьи ушки и глазки, которые двигаются в такт движению, добавляя элемент веселья и взаимодействия. В комплект входит ручка, которая не создает беспорядка, позволяя легко и точно писать и рисовать на доске. Доска функционирует аналогично планшету, поскольку реагирует на движения пера. Это позволяет детям создавать рисунки и писать без использования бумаги или традиционных красок. Доску с готовым рисунком можно зафиксировать, чтобы предотвратить случайное стирание. После завершения их работы изображение можно легко стереть с помощью кнопки, расположенной внизу, освобождая место для создания дополнительных иллюстраций. Доска MXWB-02 позволяет детям сосредоточиться, успокоиться и расслабиться. Благодаря этой форме игры у детей есть возможность раскрыть свой творческий потенциал и развлекаться часами напролет. Линия, проведенная пером, красочная, а поверхность экрана большая, что обеспечивает еще больше пространства для творчества. Одним из дополнительных преимуществ доски является то, что она не содержит пыли и безвредна для глаз ребенка. Это дает родителям душевное спокойствие, зная, что игры их ребенка безопасны и не будут иметь никаких негативных последствий для здоровья. Плата также портативна, легка и проста в использовании, что делает ее идеальным гаджетом как для домашнего использования, так и для путешествий.
description_short_en - Practical writing board for children Interesting and eye-catching design Develops creativity and imagination Easy save & delete Pen included
description_short_et - Praktiline kirjutustahvel lastele Huvitav ja pilkupüüdev disain Arendab loovust ja kujutlusvõimet Lihtne salvestamine & kustutamine Komplektis pliiats
description_short_lv -
description_short_ru - Практичная доска для письма для детей Интересный и привлекательный дизайн Развивает творческие способности и воображение Легко сохранить и удалить Ручка в комплекте
EAN - 5900495092373
feature_group_et - Kirjutustahvlid
feature_group_en - Writing tablets
feature_group_lv - Pierakstu planšetes
feature_group_ru - Планшеты для записей
gross_weight - 0.17 kg
Model - MXWB-02
name_et - Maxlife kirjutustahvel MXWB-02, sinine
name_en - Maxlife writing board MXWB-02, blue
name_lv - Maxlife writing board MXWB-02, blue
name_ru - Maxlife графический планшет MXWB-02, синий
Producer - Maxlife
weight - 0.15 kg
barcode - 5900495092373
title_en - Maxlife MXWB-02 Kids Writing Board
title_lv - Maxlife MXWB-02 Bērnu Rakstīšanas Tāfele
title_ru - Maxlife MXWB-02 Детская Письменная Доска
brand - Maxlife
18,00 €
Maxlife MXWB-02 Kids Writing Board
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas